Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 107 (21.12.08)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Aha, o to Ci chodzi. Skoro potrafisz się cieszyć takimi rzeczami na mojej liście to bardzo się cieszę Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.12.2008 10:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #22
 
Mam wrażenie, że wybierając nowości kierowałeś się długością tytułów. Icon_eek2

I tak nie znam to co będę komentować.
22.12.2008 10:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Paweł napisał(a):Mam wrażenie, że wybierając nowości kierowałeś się długością tytułów. Icon_eek2

I tak nie znam to co będę komentować.

??

1. Co to za dziwne wrażenia?
2. To bardzo nieeleganckie młody człowieku.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.12.2008 11:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #24
 
saferłel napisał(a):Życzę Wszystkim userom forum mycharts.pl spokojnych, ciepłych i jak najbardziej umuzycznionych Świąt Bożego Narodzenia
z wzajemnością Icon_biggrin3
saferłel napisał(a):01. 01. 02. TV On The Radio - Family Tree
przesłuchałem, i nie mówie że złe czy cóś Icon_wink2 , tylko raczej taki smutas .....
saferłel napisał(a):05. 03. 09. Metallica - That Was Just Your Life
tu po cichu myslałem, że moze dojdzie do szczytu, ale i tak osiagnęli niezły wynik.
saferłel napisał(a):12. 18. 04. Kasia Nosowska - Na Całych Jeziorach Ty
13. 12. 06. Voo Voo - Leszek Mi Mówił
Fajnie ze Kasia w góre . Moze pojdzie jej ciut lepiej od Leszka Icon_wink2
saferłel napisał(a):20. 40. 02. The Raconteurs - Carolina Drama
fantastyczny skok, baa za Carolinę trzymam mocno kciuki. Icon_biggrin3
saferłel napisał(a):34. NE. 01. Matt Elliott - I Name This Ship The Tragedy, Bless Her And All Who Sail With Her
gdy po raz pierwszy usłyszałem przed chwilką , to od razu przyszło skojarzenie - brat Leonarda Cohena Icon_wink2 Bardzo mi się podoba.
22.12.2008 12:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Dużo tego smutku u mnie na liście ostatnio ;P (Portishead, TV, teraz Matt...)

Zgadza się. Metallica trzyma się nadspodziewanie dobrze. Spore zmiany ostatnio w czołówce zachodzą z tygodnia na tydzień, a ona ciągle silna Icon_smile

Matt Elliott to dość egzotyczny piosenkarz był do tej pory dla mycharts. Może teraz się to zmieni Icon_wink Jeśli ten utwór Ci się spodobał, to albumem na pewno nie będziesz zawiedziony Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.12.2008 06:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #26
 
saferłel napisał(a):Żaden malućki nie ma takiego zestawienia atomowego jak my :>

Tak??? Jesteś pewien? To poczekaj trochę, a zobaczysz kto tu jest koreańską potęgą Icon_lol Icon_mrgreen Icon_razz
23.12.2008 03:20 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
I dla ciebie się miejsce znajdzie w Św. Trójcy, tylko zapostuj listę Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.12.2008 03:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #28
 
No to muszę się postarać... już niedługo Icon_cool2
23.12.2008 04:28 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
coraz bardziej mi się podoba jak piszesz o muzyce Icon_smile2.
chłopie, co Ty?! Ich Troje?!! :roll: Icon_razz
saferłel napisał(a):20. 40. 02. The Raconteurs - Carolina Drama
a to co, prezent świąteczny dla mnie? Icon_mrgreen
super skok!
bardzo spodobał mi się Marillion i kto wie...
tym razem tak króciutko, jeszcze tyle do zrobienia... :roll:

życzę Ci wspaniałych Świąt i trafionych w dziesiątkę prezentów Icon_smile2.
23.12.2008 04:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Tak jak napisałem - mało przesłuchałem w tym tyg. i nawet Ich Troje uświetniło moją listę - ale przecież są Święta, czas pojednania itp itd...to czemu nie? Icon_razz2

Tak, tak, czekałem na twój wybuch euforii w związku z Raconteurs i jak widzę, nie pomyliłem się Icon_wink

Dziękuję za życzenia. Używając terminologii mojej ulubionej gry barowej czyli dartsów, życzyłbym sobie i tobie prezentów trafionych w potrójną 20 Icon_wink...eh marzy się mały mikrofonik do radia i zbiór klipów Verve Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.12.2008 04:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
a list do Mikołaja napisałeś? Icon_mrgreen
hehe, a w niedzielę byłem blisko zagrania w dartsy, ale skończyło się na bilardzie i piłkarzykach Icon_mrgreen .
23.12.2008 05:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Nie, ale Mikołaj już był przecież Icon_razz2 A nawet jak wróci to pewnie kasę przyniesie i sam będę musiał wszystko załatwiać :/ Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.12.2008 05:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #33
 
No a po co mam coś komentować co nie znam? Mimo tego, że lider i u mnie jest , to chyba jednak wolałbym na tym miejscu Oasis. Oj przeceniasz lidera, przeceniasz...
23.12.2008 06:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
A ty zdecydowanie go nie doceniasz. Marsz na rapidshare i słuchać płyty! I edukować się ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.12.2008 06:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #35
 
mysle, że nie przecenia Icon_smile
bo w sumie na 1. mogłaby być prawie każda piosenka z ostatniej płyty TV ON THE RADIO, i ja tam bym się cieszył Icon_smile2
23.12.2008 06:20 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
Re: Notowanie 107 (21.12.08)
saferłel napisał(a):Matt Elliott - I Name This Ship The Tragedy, Bless Her And All Who Sail With Her - tej piosenki, chociażby przez sam jej tytuł trudno nie zauważyć Icon_wink
To dobrze, że mi powiedziałeś, bo nie wiedziałbym, że mam zauważyć, bo na to nie wpadłbym, ale moja znajomość angielskiego... Poza tym po moim ulubionym tytule bardzo przeze mnie lubianego utworu to już raczej mnie nic nie ruszy. Ten jest jakiś taki krótki.
A teraz u Twoim numerze jeden - porównywalny z poprzednim tego zespołu i dużo lepszy od tego, który krążył tutaj po wielu listach i chyba był cynglem, ale to zdecydowanie nie moja bajka.
Z nowości znam najwyższą i wrażenie dobre, a Elbow nigdy dotąd mnie nie przekonywał.
I jeszcze jedno - poznałem 5 utworów z płyty Kasi i tylko jeden z nich bardzo mi się nie podoba.
Moje szczęśliwe numerki (do kreski) to 14 (przede wszystkim, bo stąd ją znam) oraz 9 i 13 (wszystkie na mojej liście).
24.12.2008 01:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
saferłel napisał(a):I tak nie znam to co będę komentować.
To bardzo nieeleganckie młody człowieku.[/quote]Tu się z Waścią nie zgodę. Nieelegancko to byłoby, gdyby nie znał, a commontovał.
24.12.2008 01:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
ku3a napisał(a):chłopie, co Ty?! Ich Troje?!! :roll: Icon_razz
Może był ostatnio w pn Turcji i teraz są reminescencje.
24.12.2008 01:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
saferłel napisał(a):Nie, ale Mikołaj już był przecież Icon_razz2 A nawet jak wróci to pewnie kasę przyniesie i sam będę musiał wszystko załatwiać :/ Icon_smile
Bo to jest tak, że gdzieniegdzie Mikołaj chodzi dwa razy, ale po pierwszym wysiłku jest zmęczony i w niektórych miejscach zastępuje go Gwiazdor, a chodzą słuchy, że pomaga mu także Dziad Mróz.
24.12.2008 01:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
Jakby nie znał a komentował to przynajmniej śmiesznie by było Icon_biggrin

Cieszę się, że Elbow wzbudza pozytywne odczucia. W końcu Icon_smile Jakoś mało tutaj ten zespół popularny, a ja sądzę, że na dobre narodziła się gwiazda sceny alternatywnej, przed którą mam nadzieję przyszłość równie jasna jak dla Radiohead...choć na scenie już trochę są (ale w końcu ich mocniej zauważyli)

3 utwory z mojej 15...no proszę. Niezły wynik jak na nas Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.12.2008 02:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości