Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 108 (27.12.08)
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #21
 
saferłel napisał(a):Aha, jeszcze jedno. Podsumowanie roku mogę mieć gotowe w każdej chwili, tylko nie wiem kiedy je zapostować (?) Pomyślę jeszcze nad tym, wybadam ''rynek'' Icon_wink Nie chcę przecież trafić na czas gdy na forum będzie jednocześnie 20 innych takich rankingów śmigać.
Czyli gdzieś w połowie lutego Icon_wink
Ja w swoim muszę jeszcze 12 ostatnich notowań wprowadzić Icon_wink2

.
28.12.2008 02:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
stavanger napisał(a):
saferłel napisał(a):Aha, jeszcze jedno. Podsumowanie roku mogę mieć gotowe w każdej chwili, tylko nie wiem kiedy je zapostować (?) Pomyślę jeszcze nad tym, wybadam ''rynek'' Icon_wink Nie chcę przecież trafić na czas gdy na forum będzie jednocześnie 20 innych takich rankingów śmigać.
Czyli gdzieś w połowie lutego Icon_wink
Ja w swoim muszę jeszcze 12 ostatnich notowań wprowadzić Icon_wink2

Tak długo to raczej nieeee. Myślę, że za kilka dni, już kilka osób postuje w tym momencie podsumowania, niektórzy zaczną w ciągu kilku dni i skończą ;] Myślę, że każdy powinien nad terminem pomyśleć by nie zebrało się w jednym momencie z 20 takich rankingów, chyba, że ktoś ma zamiar tylko wkleić za jednym razem całe top 100 i dac sobie spokój.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.12.2008 03:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 614
Dołączył: May 2008
Post: #23
 
Ja swoje mam już gotowe, tylko muszę jeszcze wyedytować je bbcodem, aby godnie wyglądało Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.12.2008 03:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #24
 
Eeee, a ja liczyłem na jakiegoś iLiKETRAiNSa Icon_razz

Z wymiany na szczycie jestem bardzo, bardzo zadowolony!

Moja prywatna galeria
28.12.2008 04:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #25
 
saferłel napisał(a):
Paweł napisał(a):Teraz kiedy mi się spodobał TV On The Radio u Ciebie spada? Icon_frown

Takie życie, ja tam będę się cieszył jak pojawią się i na twojej liście.
Ale przecież TV On The Radio już 2 tyg. u mnie jest. Icon_razz
28.12.2008 05:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Faktycznie, nawet komentowałem. Widać za dużo jest tam dobrej muzyki skoro zapominam o takich faktach ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.12.2008 08:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #27
Re: Notowanie 108 (27.12.08)
saferłel napisał(a):02. 01. 03. TV On The Radio - Family Tree
13. 16. 08. The Last Shadow Puppets - My Mistakes Were Made For You
39. 37. 07. The Killers - Spaceman
W tym tygodniu debiutują u mnie i to im kibicuję Icon_biggrin3
29.12.2008 12:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 708
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Poznałem pana Eliotta w utworze o dosyć długim tytule i pierwsze wrażenie jest takie, że brzmi jak Cohen w okresie, którego nie lubię.
30.12.2008 01:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #29
 
ładne nowości się w tym tygodniu udały Icon_smile2 nie znam tej z najniższej pozycji ale zaraz zajrzę do zwierzaka Icon_smile2
najlepszej muzyki w nowym roku życzę Icon_lol

[Obrazek: kleschko.png]
04.01.2009 02:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości