Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bearlista 48 19.12.2008
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 535
Dołączył: Nov 2008
Post: #1
bearlista 48 19.12.2008
1 18 3 Kasia Nosowska "Kto tam u Ciebie jest?"
2 12 2 Marillion "Happiness is the road"
3 4 3 Lunatic Soul "Adrift"
4 1 6 The Nightwatchman & Serj Tankian "Lazarus on down"
5 3 6 Blackfield "Epidemic"
6 2 4 Raz Dwa Trzy "Jeszcze w zielone gramy"
7 7 4 Sigur Ros "Ara batur"
8 6 8 Balcar & Styczyński "Modlitwa"
9 9 5 Cree "Nagle ktoś"
10 N 1 Kasia Nosowska "Na kulawej naszej barce"
11 19 2 Cichoński, Riedel, Styczyński, Flinta "Little wings"
12 8 5 Gary Moore "I love you more than you'll ever know"
13 13 4 Eva Cassidy "My love is like a red red rose"
14 5 6 Quidam "Together alone"
15 20 2 Akurat "Zgaś moje oczy"
16 16 5 KSU & Andrzej Grabowski "Po drugiej stronie drzwi"
17 15 11 Cree "Wszystko co mam... dla Ciebie"
18 22 2 Hedone "I ciągle widzę ich twarze"
19 10 6 Porcupine Tree "My ashes"
20 17 24 Balcar, Riedel, Papa Gonzo "Ostatnie dni"
21 25 3 Tomasz Budzyński "Halo , halo"
22 14 5 Lao Che "Siedmiu nie zawsze wspaniałych"
23 21 6 Tracy Chapman "Sing for you"
24 27 8 Katie Melua "What I miss about you"
25 28 33 Cree "Ballada dla miłości"
26 11 6 Mirror & Dave Gaham "Nostalgia"
27 30 2 Coldplay "Death and all his friends"
28 N 1 Andrzej Nowak "W pochodzie codzienności"
29 31 1 Eddie Vedder "Long nights"
30 33 1 Stare Dobre Małżeństwo "Akt miłosny albo życie"


31 34 The Raconteurs "Rich kid blues"
32 38 Steven Wilson "Harmony korine"
33 32 The Cure "Underneath the stars"
34 35 Basia Stępniak - Wilk "Pośród cisz"
35 45 Dorota Miśkiewicz "Caminho"
36 43 Strachy Na Lachy "Nocne ulice"
37 37 Grzegorz Tomczak & Iwona Loranc "Szukałem Cię wśród jabłek"
38 39 Nouvelle Vague "Love will tear us apart"
39 N Anna Maria Jopek "Tea in Sahara"
40 36 Oasis "I'm outta time"
41 46 Katie Melua "In my secret life"
42 40 Alanis Morisette "Not as we"
43 N Kazik "Anusia"
44 44 Mariusz Lubomski "Krótko o mnie"
45 48 Bruce Springsteen "Workin' on a dream"
46 N The Last Shadow Puppets "Standing next to me"
47 50 Razorlight "Wire to wire"
48 N The Verve "Appalachian springs"
49 N NOT "Niech nikt nad grobem mi nie płacze"
50 N Kings of Leon "Use somebody"


wypadły:
23. Strachy Na Lachy & Renata Przemyk "Zamknij wszystkie drzwi" (4)
24. Pendragon "Eraserhead" (5)
26. Frutti di Mare "Praca za szejset" (7)
29. Bruce Springsteen "O' Mary don't you weep" (3)
z poczekalni:
41. Myslovitz "Es si tu n'existez pas"
42. Kazik "Mariola"
47. Akurat "Żółty wróbel"
49. Acid Drinkers "Blues beatdown"

Dziś będzie krótko. O tym źe "Lazarus..." nie da rady odeprzeć kolejnych ataków wiedziałem od początku tego tygodnia, a że wypadł od razu poza podium? Po prostu znalazłem w tym tygodniu trzy moim zdaniem bardziej na nie zasługujące utwory. Nowy lider chyba trochę zaskakujący. Na jakąś głębszą refleksję na temat tej płyty wysilę się innym razem, dziś słowa zbytnio się mnie nie imają. Póki co recenzją niech będą poczynania Nosowskiej na mojej liście. Świetnie że ten album trafił do mnie właśnie teraz, znakomicie wtopi się w klimat moich tegorocznych świąt.
Andrzej Nowak w piosence o tym, czym stało się dla mnie w ostatnich tygodniach mycharts; Eddie i SDM z trudem wyważyli wrota top30, choć jeszcze kilka tygodni temu niejako z urzędu mieliby pewne miejsca w pierwszej dziesiątce. W poczekalni Anna Maria w koncertowym temacie Policjantów, wymiana Kazikowej dziewczyny na ładniejszą, The Last Shadow Puppets w tadziowym numerze jeden, The Verve marzące o swoim pierwszym utworze w trzydziestce, NOT w jednym z niewielu dobrych momentów płyty "Wyspiański wyzwala" (rozczarowałem się nią bardzo) i KOL, lepszy od "Sexu".

Lista odkurzonych, nr 1, 19.12.2008

1 RSC "Życie jest teatrem"
2 Richart Wright & Sinead O'Connor "Reaching for the rail"
3 Róże Europy "Wesołych świąt"
4 R.E.M. "Nightswimming"
5 Gary Moore "The loner"
6 King Crimson "Matte kudasai"
7 Obywatel G.C "Piosenka kata"
8 Wilki "A moje bóstwa płaczą"
9 Myslovitz "Myszy i ludzie"
10 Klincz "Latarnik"
11 Dead Can Dance "Ullyses"
12 Lech Janerka "Niewole"
13 Deep Purple "Wasted sunsets"
14 Jethro Tull "My God"
15 David Bowie "Heroes"
16 Faith No More "A small victory""
17 Gang Olsena "Uwierz mi"
18 The Police "Tea in Sahara"
19 Katie Melua "Faraway voice"
20 Dżem "Nieproszony"


O co chodzi? Chcę trzymać się swoich zasad, dlatego nie chcę umieszczać na swojej regularnej liście starych nagrań (nie krytykuję jednak tych którzy tak czynią, po prostu znam siebie i wiem że gdybym stworzył jeden precedens to otworzyłbym furtkę kolejnym, i po kilku tygodniach moja lista zamieniłaby się w mały top wszechczasów, a nie chciałbym by tak było). Ta lista w zamierzeniu ma być dla mnie takim wentylem. Będę umieszczał tutaj te utwory, do których z bliżej nieokreślonych powodów poczułem potrzebę wrócić i takie, które same nieproszone do mnie powróciły. Takie, które znam od zawsze i te, które odkryłem dopiero niedawno. Nie patrzcie na to przez pryzmat mojego topu wszechczasów, nie przywiązujcie wielkiej wagi do kolejności bo to nie o to w tym wszystkim chodzi. Zapewne będą tutaj duże rotacje, efektowne wzloty, wypadki itd. Zobaczymy, jak to wszystko będzie wyglądało w praktyce. Zasady? Mogą trafić tu wszystkie utwory, które są zbyt stare na aktualną listę (mają więcej niż 2 lata). Innych zasad nie przewiduję.
W pierwszym zestawie jest 5 nagrań, których wcześniej nie znałem: 2 i 8 to wyłączna zasługa Tadzia, 11 i 16 to rzeczy poznane dzięki niedawnym topom Listoholika i Safarłela, efekt mojego powolnego odrobiania zaległości w tematach Dead Can Dance i Faith No More, a pierwszy lider to już tylko moja zasługa (naszło mnie ostatnio na dokładne odkrywanie polskich kapel z lat osiemdziesiątych, które jak dotąd znałem wyłącznie z nazw i encyklopedycznych haseł).
Do następnego.
19.12.2008 10:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
o, nawet nie wiedziałem że 'Tea in Sahara' to utwór Policjantów. Icon_smile2 Odświeżę sobie Jo & Co i zobaczę czy coś z tego będzie. Icon_wink2
19.12.2008 11:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
nowy lider podoba mi się chyba równie mocno co stary.
nie mam wątpliwości, że "Appalachian Springs" do trzydziestki trafi Icon_smile2.
ale "Nostalgia" poleciała...
bear napisał(a):3 Róże Europy "Wesołych świąt"
Icon_biggrin3
mój coroczny przebój Icon_mrgreen . w tym roku również już kilka razy sobie to puszczałem Icon_smile2.
19.12.2008 12:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 535
Dołączył: Nov 2008
Post: #4
 
ku3a napisał(a):nowy lider podoba mi się chyba równie mocno co stary.
co cieszy Icon_smile2
ku3a napisał(a):nie mam wątpliwości, że "Appalachian Springs" do trzydziestki trafi
ja raczej też Icon_wink2
ku3a napisał(a):ale "Nostalgia" poleciała...
w tym tygodniu nie przesłuchałem jej ani razu, zawsze gdy pojawiała się na mojej playliście przewijałem do przodu... od początku coś mi w tej piosence nie grało, ale czekałem aż chwyci... Nie chwyciło. Czasem tak jest, że utwór który wydawałoby się że musi mi się podobać, nie podoba się i wielkim przebojem nie zostaje.
ku3a napisał(a):mój coroczny przebój . w tym roku również już kilka razy sobie to puszczałem
tak jak u mnie, jest taką odtrutką od tych wszystkich przesłodzonych świątecznych przeboików, które atakują człowieka z każdej strony
abd3mz napisał(a):o, nawet nie wiedziałem że 'Tea in Sahara' to utwór Policjantów
w wersji Anny Marii zbyt wiele z oryginału nie zostało Icon_wink2 ale mi to nie przeszkadza
19.12.2008 12:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
bear napisał(a):1 18 3 Kasia Nosowska "Kto tam u Ciebie jest?"
Miło, miło. U mnie niedługo może coś zdziała, bo piosenka ma ogromny potencjał.
bear napisał(a):15 20 2 Akurat "Zgaś moje oczy"
Dobrze, coraz lepiej Icon_smile2
bear napisał(a):16 16 5 KSU & Andrzej Grabowski "Po drugiej stronie drzwi"
Chyba już nie pójdzie wyżej
bear napisał(a):30 33 1 Stare Dobre Małżeństwo "Akt miłosny albo życie"
W końcu w top 30 Icon_smile2 To jeden z moich przebojów roku.
bear napisał(a):The Last Shadow Puppets w tadziowym numerze jeden
Cieszę się, że ponownie przyczyniłem się do debiutu na Twojej liście
bear napisał(a):O co chodzi?
Świetny pomysł. Tez kiedyś chciałem coś takiego stworzyć, ale jednak postanowiłem w swojej zwykłej liście wrzucac również trochę starsze kawałki
bear napisał(a):2 Richart Wright & Sinead O'Connor "Reaching for the rail"
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
bear napisał(a):8 Wilki "A moje bóstwa płaczą"
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
19.12.2008 02:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 535
Dołączył: Nov 2008
Post: #6
 
tadzio3 napisał(a):16 16 5 KSU & Andrzej Grabowski "Po drugiej stronie drzwi"
Chyba już nie pójdzie wyżej
ale zauważ, że gdy inni słabną to oni cały czas się trzymają. Ja bym chciał wyżej i gdyby im co chwilę ktoś nie wyskakiwał zza pleców to byliby już całkiem wysoko Icon_wink2
tadzio3 napisał(a):30 33 1 Stare Dobre Małżeństwo "Akt miłosny albo życie"
To jeden z moich przebojów roku.
chwilowo nie ma u mnie na liście koniunktury na takie granie, ale to wszystko może się zmienić
tadzio3 napisał(a):Cieszę się, że ponownie przyczyniłem się do debiutu na Twojej liście
kiedyś pewnie i tak bym do tego dotarł, ale gdy zobaczyłem że u Ciebie na pierwszym to sprawy nabrały tempa
19.12.2008 02:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
bear napisał(a):2 Richart Wright & Sinead O'Connor "Reaching for the rail"
A do tego byś dotarł? Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
19.12.2008 03:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 535
Dołączył: Nov 2008
Post: #8
 
tadzio3 napisał(a):A do tego byś dotarł?
jasne że nie :roll: ale nie będę Ci w każdym poście dziękował bo nie chciałbym aby nasze relacje tutaj przypominały towarzystwo wzajemnej adoracji Icon_wink2
19.12.2008 03:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #9
 
bear napisał(a):10 N 1 Kasia Nosowska "Na kulawej naszej barce"
Przyznam ze po przeczytaniu w innym wątku na temat tego utworu spodziewałem sie debiutu, ale juz nie , najwyższego . Co mnie bardzo cieszy. Icon_biggrin3 A lider takze fanastyczny Icon_wink2
bear napisał(a):43 N Kazik "Anusia"
Mnie zakręciła w głowie obecnie Mariolka ale Anusia też niczego sobie dziewczę Icon_wink2
bear napisał(a):49 N NOT "Niech nikt nad grobem mi nie płacze"
Wyspianski zniewala Icon_mrgreen NOT brzmi całkiem niexle . Będe im kibicował.
19.12.2008 09:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 535
Dołączył: Nov 2008
Post: #10
 
Aro napisał(a):Wyspianski zniewala
Wyspiański owszem, ale ta płyta już nie. Narobiłem sobie apetytu po tym jak usłyszałem Hedone, no i mocno się rozczarowałem. Jak dla mnie jest trochę przekombinowana.
Aro napisał(a):Mnie zakręciła w głowie obecnie Mariolka ale Anusia też niczego sobie dziewczę
dylemat był trudny, ale jakiś większy wynik na mojej liście powinien zrobić któryś z tych póki co mniej promowanych utworów, na razie ten album oswajam.
Aro napisał(a):A lider takze fanastyczny
ciesze sie Was to cieszy Icon_wink2 strach pomyśleć co będzie dalej, bo ja na tej płycie widzę około ośmiu potencjalnych numerów jeden Icon_smile2
19.12.2008 10:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Szkoda, że takie Nightswimming nie mogło jakimś przywilejem na tą listę główną się dostać jednak Icon_razz2 I w ogóle DCD, Dżem, The Police....bomba zestaw. A na głównej:
- bardzo fajne nowości, chociaż najlepsze na końcu.
- fantastyczny Marillion (u mnie z innym numerem też na 2 ;P)
- Sigur, który niestety był ostatnim numerem, którego nie minęło RDT Icon_sad
- kujący spadek PT Icon_sad
- Kjur i Raconi - tak blisko, a tak daleko Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.12.2008 10:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
bear napisał(a):1 RSC "Życie jest teatrem"
Świetny utwór. Icon_smile2 Ja z tego zespołu najbardziej lubię "Wolny będziesz szedł". (gdyby ktoś był zainteresowany, to jest na moim chomiku). Trochę zapomniany zespół. Niesłusznie.
bear napisał(a):5 Gary Moore "The loner"
8 Wilki "A moje bóstwa płaczą"
10 Klincz "Latarnik"
Te uwielbiam. Icon_biggrin3

Trochę z listy:
bear napisał(a):10 N 1 Kasia Nosowska "Na kulawej naszej barce"
Zna-ko-mi-te!!!!
bear napisał(a):1 18 3 Kasia Nosowska "Kto tam u Ciebie jest?"
Jeśli to miałoby być u mnie na 1 miejscu, to "Barka" musiałaby wylecieć z listy górą. Icon_wink2
bear napisał(a):7 7 4 Sigur Ros "Ara batur"
Ja dopiero zabieram się za układanie, ale chyba tym razem u mnie będzie niżej.
19.12.2008 10:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 535
Dołączył: Nov 2008
Post: #13
 
saferłel napisał(a):Szkoda, że takie Nightswimming nie mogło jakimś przywilejem na tą listę główną się dostać jednak
po to jest ta druga lista by mnie nic nie kusiło. Bo gdyby mi pewnego dnia przyszło do głowy żeby wstawić tu dajmy na to mój utwór wszechczasów, to jak go potem wyrzucić? Po ilu tygodniach? 100, 200, nigdy? Niech wszystko płynie swoim rytmem Icon_wink2
saferłel napisał(a):bardzo fajne nowości, chociaż najlepsze na końcu.
kto wie czy za tydzień się nie odwrócą Icon_wink2
saferłel napisał(a):kujący spadek PT Icon_sad
mam teraz jakiś dziwny porcupinowy i wilsonowy kryzys, nie wiem dlaczego... tylko Blackfield jakoś się trzyma
saferłel napisał(a):Kjur i Raconi - tak blisko, a tak daleko
bo ciasno w trzydziestce...
saferłel napisał(a):fantastyczny Marillion
to teraz taka mała zagadka dla Ciebie... ten utwór (wiesz o co chodzi Icon_wink2 ) nieco przypomina mi "Happiness...", jest podobnie skonstuowany, równie długi, podobnie jest w nim stopniowane napięcie... i to tyle Icon_wink2
19.12.2008 10:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 535
Dołączył: Nov 2008
Post: #14
 
Gary napisał(a):1 RSC "Życie jest teatrem"
Świetny utwór.
rozmawiałem niedawno z kumplem o tej piosence, podobno kiedyś dziewczyna zaśpiewała to w "Idolu", a Leszczyński zjechał ją za to że śpiewa piosenkę najbardziej kiczowatego zespołu lat 80-tych. O ile dla mnie zawsze był żadnym dziennikarzem, tak teraz to nawet mi się nie chce tego komentować...
Gary napisał(a):1 18 3 Kasia Nosowska "Kto tam u Ciebie jest?"
Jeśli to miałoby być u mnie na 1 miejscu, to "Barka" musiałaby wylecieć z listy górą.
jak na razie to mnie ten singiel chwycił najmocniej. I jak już pisałem tu parokrotnie - cała płyta PORAŻA...
19.12.2008 10:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #15
 
bear napisał(a):Wyspiański owszem, ale ta płyta już nie. Narobiłem sobie apetytu po tym jak usłyszałem Hedone, no i mocno się rozczarowałem. Jak dla mnie jest trochę przekombinowana.
Ja natomiast znalazłem kilka ciekawych utworów, chocby " Bądz jak meteor..." Made in Poland czy "W czyichże rekach byłem manekinem" Digittalove, które przez jakis czas kręciły sie po mojej liscie Icon_wink2 Natomiast bardzo blisko debiutu było strasznie pokręcone nagranie zespołu o bardzo nieprzyzwoitej nazwie Icon_lol pod tytułem "Taniec Chochoła" .
19.12.2008 10:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Ale ten utwór o który mnie pytasz to jest z repertuaru Marillion, jest na mojej/twojej liście czy w ogóle mam szukać w kategoriach ogólnych pośród setek tysięcy piosenek?
Proszę o jakiś kierunek chociaż, bo wiesz, walisz do mnie z zagadką o wpół do 10 Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.12.2008 10:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 535
Dołączył: Nov 2008
Post: #17
 
Aro]Ja natomiast znalazłem kilka ciekawych utworów[/quote]może jeszcze coś z tej płyty wykroję, ale chyba jednak bardziej prawdopodobne że poprzestanę na tych dwóch. [quote=Aro napisał(a):nagranie zespołu o bardzo nieprzyzwoitej nazwie
wiem o czym mówisz Icon_smile2
19.12.2008 10:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 535
Dołączył: Nov 2008
Post: #18
 
saferłel napisał(a):Ale ten utwór o który mnie pytasz to jest z repertuaru Marillion
ten z mojego topu, nad którym ostatnio zastanawiałeś się co to może być Icon_wink2 ten, co jest dużo wyżej od "Beautiful", i już ustaliliśmy że nie jest to "Kayleigh" ani nic z Fishem.
19.12.2008 10:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Bardzo bym chciał, żeby to był utwór z płyty Brave, ... a taki jeden Icon_razz2
Wiesz co, właśnie konstruuje swój top Blur, zupełnie inne klimaty, potrzebuję skupienia, bo cholernie ciężka sprawa z top 10 Icon_biggrin. Jutro dam Ci odpowiedź, o ile nie chodzi o ten utwór z Brave Icon_wink. W ogóle w tym wypadku, będę musiał sobie może nawet coś odświeżyć, kto wie Icon_smile? Ale dziś Blur!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.12.2008 10:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 535
Dołączył: Nov 2008
Post: #20
 
saferłel napisał(a):Bardzo bym chciał, żeby to był utwór z płyty Brave,
nie...
saferłel napisał(a):W ogóle w tym wypadku, będę musiał sobie może nawet coś odświeżyć, kto wie
spokojnie, masz dużo czasu Icon_wink2 zresztą, to nie jest nic zobowiązującego że koniecznie musisz, tak tylko napisałem Icon_wink2
19.12.2008 10:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  bearlista bear 24 4 644 06.10.2012 03:17 PM
Ostatni post: thestranglers
  Bearlista 91, 11.10.2009 bear 25 5 642 17.10.2009 10:06 PM
Ostatni post: Yacy
  Bearlista 90, 4.10.2009 bear 13 2 869 10.10.2009 12:49 PM
Ostatni post: emigrant
  Bearlista 89, 27.9.2009 bear 14 4 460 03.10.2009 10:37 AM
Ostatni post: saferłel
  Bearlista 88, 20.9.2009 bear 12 3 142 24.09.2009 05:10 PM
Ostatni post: emigrant
  Bearlista 87, 14.9.2009 bear 20 4 113 17.09.2009 10:09 PM
Ostatni post: bear
  Bearlista 86, 6.9.2009 bear 16 4 154 13.09.2009 03:49 PM
Ostatni post: michal91d
  Bearlista 85, 31.8.2009 bear 23 4 724 06.09.2009 01:24 PM
Ostatni post: bear
  Bearlista 80, 27.7.2009 bear 15 4 059 26.08.2009 11:43 PM
Ostatni post: Konrad
  Bearlista 79, 23.7.2009 bear 14 3 023 26.07.2009 11:06 PM
Ostatni post: emigrant

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości