Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 110 z 19.12.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):Jak w następnym tygodniu będzie u Ciebie w top 30 to u mnie wróci. Jeżeli nie, to pa pa.
już to kiedyś pisałem, nie rozumiem tego, jak to można nie mieć własnego zdania, własnego gustu, i tylko i wyłącznie wzorować się na innych, ściągać z nich, zapożyczać, ktoś wyrzuca piosenkę ze swojej listy, więc Ty automatycznie jak bezmózgowa papuga też ją wyrzucasz... albo podoba Ci się jakiś utwór, ale niestety na Twoją listę nigdy nie trafi, bo u nikogo więcej też go nie ma... normalnie nie mogę tego pojąć... może sam też nie mam mózgu Icon_wink
Już kiedyś pisałem, że bronię się w ten sposób przed tym, żeby średni staż utworu w Top50 wynosił ponad rok, a lista liczyła z 400 utworów, bo wtedy zjadłbym własny ogon. A własny gust mam, bo wybieram z przesłuchanych wielu piosenek tylko te, które mi się podobają i raczej nie jest to zestaw bliski Forumowej. A inne piosenki zostawiam dla siebie. Ale tutaj dziwaków jest mnóstwo. Są tacy, którzy na liście mają tylko utwory singlowe, a to jest straszne ograniczenie i uzależnienie się od wytwórni płytowych.
20.12.2008 10:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #22
 
kajman napisał(a):Ale tutaj dziwaków jest mnóstwo.

racja Icon_mrgreen

kajman napisał(a):Są tacy, którzy na liście mają tylko utwory singlowe, a to jest straszne ograniczenie

nie rozumiem, jak można na liście singli umieszczać utwory niesinglowe.
kochaniutki, ja układam co tydzień PRYWATNĄ LISTĘ SINGLI, więc stąd się bierze jej wygląd i charakter, nie rozumiem wątpliwości z tym związanych i spekulacji jakobym był ograniczony... ograniczeni są raczej ci, którzy tego nie rozumieją i ciągle mi to wypominają Icon_mrgreen
20.12.2008 10:57 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #23
 
Kajman, ja rozumiem, że wybierasz tylko te utwory, które Ci się podobają. Fajnie. Ja i Listoholik wybieramy tylko single i tez tylko te, które nam się podobają. Też fajnie.

Ale błagam Cię nie pisz, że listy singlowe są ograniczeniem. Błagam. Bo niby co Ty robisz wybierając tylko spośród tych , które pojawiają się na forumowych listach? Robisz dokładnie to samo.
Zatem... litości Kajman...
I wrzuć się do tego samego wora, do którego wrzucasz nas.

Dziekuję za uwagę Icon_smile2
21.12.2008 03:58 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
vingoe napisał(a):Kajman, ja rozumiem, że wybierasz tylko te utwory, które Ci się podobają. Fajnie. Ja i Listoholik wybieramy tylko single i tez tylko te, które nam się podobają. Też fajnie.
Ale błagam Cię nie pisz, że listy singlowe są ograniczeniem. Błagam. Bo niby co Ty robisz wybierając tylko spośród tych , które pojawiają się na forumowych listach? Robisz dokładnie to samo.
Zatem... litości Kajman...
I wrzuć się do tego samego wora, do którego wrzucasz nas.
Dziekuję za uwagę Icon_smile2
Sorry, to była polemika z Listoholikiem będąca odpowiedzią na jego komentarz. Uważam, że sposób wyboru utworu na własne listy jest prywatną sprawą jej twórcy. Wiem, że specjalizuje się w złośliwościach pod adresem innych, co mi zupełnie nie przeszkadza, ale chciałem mu tylko coś zasugerować.
A to on wruca listy do innych worów, a nie ja.
21.12.2008 04:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #25
 
kajman napisał(a):specjalizuje się w złośliwościach pod adresem innych

w jakich złośliwościach? ja jestem potulny jak owieczka.. o żadnych złośliwościach nie może być mowy... no może niekiedy jestem prawdopiszący, ale to wszystko, lepiej pisać gorzką prawdę o muzyce, tak jak się naporawdę myśli, niż na wszystko słodko_pierdzieć Icon_wink2

kajman napisał(a):on wruca listy do innych worów, a nie ja

a tutaj to zupełnie nie rozumiem co autor miał na myśli. może przemyśl to i napisz jeszcze raz Icon_wink2
21.12.2008 04:59 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):specjalizuje się w złośliwościach pod adresem innych
1. w jakich złośliwościach? ja jestem potulny jak owieczka.. o żadnych złośliwościach nie może być mowy... no może niekiedy jestem prawdopiszący, ale to wszystko, lepiej pisać gorzką prawdę o muzyce, tak jak się naporawdę myśli, niż na wszystko słodko_pierdzieć Icon_wink2
kajman napisał(a):on wruca listy do innych worów, a nie ja
2. a tutaj to zupełnie nie rozumiem co autor miał na myśli. może przemyśl to i napisz jeszcze raz Icon_wink2
Listoholik napisał(a):już to kiedyś pisałem, nie rozumiem tego, jak to można nie mieć własnego zdania, własnego gustu, i tylko i wyłącznie wzorować się na innych, ściągać z nich, zapożyczać, ktoś wyrzuca piosenkę ze swojej listy, więc Ty automatycznie jak bezmózgowa papuga też ją wyrzucasz... albo podoba Ci się jakiś utwór, ale niestety na Twoją listę nigdy nie trafi, bo u nikogo więcej też go nie ma... normalnie nie mogę tego pojąć... może sam też nie mam mózgu Icon_wink
1. Ja sam się lubuję w ostrych komentarzach, chociaż po pierwsze mniej ostrych niż Twoje i raczej zajmuję się komentowaniem poszczególnych utworów niż tworzeniem uogólnień. I też bywam złośliwy, bo wbrew temu co napisałeś często swoje prawdy podajesz często w spósób mocno uszczypliwy.
2. Chodzi mi o to, że piszesz tego typu komentarze
Listoholik napisał(a):już to kiedyś pisałem, nie rozumiem tego, jak to można nie mieć własnego zdania, własnego gustu, i tylko i wyłącznie wzorować się na innych, ściągać z nich, zapożyczać, ktoś wyrzuca piosenkę ze swojej listy, więc Ty automatycznie jak bezmózgowa papuga też ją wyrzucasz... albo podoba Ci się jakiś utwór, ale niestety na Twoją listę nigdy nie trafi, bo u nikogo więcej też go nie ma... normalnie nie mogę tego pojąć... może sam też nie mam mózgu Icon_wink
w których traktujesz moją listę jako coś gorszego, insynuujesz mi mnóstwo rzeczy. Jest to lista jak każda inna tutaj, w której przyjąłem inne od innych osób zasady jej tworzenia i chyba niewiele jest list, które mają zasady do siebie podobne. Ty z takich czy innych powodów (nie wiem czy od samego początku) przyjąłeś, że będzie to lista singli, z tego co wiem to z wyłączeniem polskich, przyjąłeś też jakiś system ustalania kolejności utworów (nie wiem jaki - i nie chodzi o to, że dany utwór bardziej Ci się podoba, tylko jak to ustalasz, że bardziej ci się podoba - chodzi o konsekwencję w ruchach utworów) i bardzo dobrze, dlamnie on może być duchowo obcy, ale to jest Twój system i Tobie się on sprawdza. Mi sprawdza się mój system i dlatego przy nim zostaję. Komuś innemu sprawdza się system, w którym nie robi żadnego (lub prawie żadnego) ograniczenia dla możliwości pojawienia się utworu, ale nie dopuszcza powrotów, u innego piosenki powracają na listę wielokroć i czasami po bardzo wielu latach i dobrze, jak to im pasuje.
21.12.2008 08:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #27
 
kajman napisał(a):6. Cieszę się, że masz opinię zbieżną z moją. A słyszałeś Another kind of stuff (to B-side).
7. Tylko jeżeli masz wersję podstawową to tam chyba The man I love nie ma.
15. Na razie może skoncentruj się na tej, która jest u Ciebie na liście, bo przydałyby się punkty do Forumowej.
6. Niestety nie udało misie dotrzeć do tego nagrania. Icon_frown
7. Niestety nie ma. Icon_frown Ale są tam inne godne uwagi utwory, choć po pierwszym przesłuchaniu na razie nic nie zadebiutowało.
15. Ok. Icon_mrgreen
21.12.2008 09:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości