Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Sugababes
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #81
RE: Mychartsowy Top Sugababes
Nie dam się podpuścić, cieszę się, że jest tu jako taki konsensus, że to dobry numer Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.04.2017 04:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #82
RE: Mychartsowy Top Sugababes
Ooo! Bardzo mnie cieszy docenienie "Overload". Icon_biggrin Zupełnie inne niż późniejsze rzeczy, cudownie brytyjsko garażowe. Moje drugie miejsce czyli "Run For Cover" (chyba następny singiel po tamtym) już dużo słabiej ale to chyba mniej sławny kawałek. Chociaż też taki nietypowy, mroczny. Zwycięstwo "Stronger" tak przewidywalne jak zwycięstwo "Smells Like Teen Spirit" w topie Nirvany, za to "Too Lost In You" niestety nigdy zbytnio nie lubiłem - taka zbyt sucha ballada. :/

Ale ogólnie sporo z tych kawałków wzbudza u mnie taką ciepłą nostalgię, nawet takie "Get Sexy". Icon_wink

(24.04.2017 10:38 PM)AKT! napisał(a):  Co ciekawe, "Round Round" to był pierwszy numer Sugababes, który pamiętam, że mi się spodobał (a może i pierwszy, jaki poznałem od nich, chociaż jak przez mgłę pamiętam coś wcześniejszego), ale dzisiaj zupełnie na mnie nie działa. Chciałem mu dać punkt, ale nie było opcji, biorąc pod uwagę, że poznałem kilka enigmatycznych sztosików, takich jak "Sugababes on the Run" chociażby.

Heh, dla mnie "Round Round" to też pierwszy kontakt z Sugababes, chociaż wykonawcę i tytuł poznałem po latach.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.04.2017 12:00 AM przez Dobromiera.)
25.04.2017 11:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #83
RE: Mychartsowy Top Sugababes
Kajman napisał(a):1. kajman, a nie Kajman (chyba że piszesz o kimś innym).
Piszę z dużej przez wzgląd na szacunek.
Kajman napisał(a):2. Czym Cię sprowokowałem i dlaczego akurat spowodowało to głosowanie właśnie na ten utwór?
Twoim komentarzem jaki to beznadziejny zespół. A podejrzewałem, że ten numer będzie u Ciebie niemal (albo wręcz) na samym dole.
Nie no, 8 punktów miałoby w kieszeni, ale Twoja wypowiedź była, że tak to ujmę, języczkiem u wagi Icon_razz2
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.04.2017 01:58 AM przez prz_rulez.)
26.04.2017 01:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #84
RE: Mychartsowy Top Sugababes
Artur.O napisał(a):Zwycięstwo "Stronger" tak przewidywalne jak zwycięstwo "Smells Like Teen Spirit" w topie Nirvany
a skąd miałeś taką pewność?
ja myślałem, że wygra Round Round albo Push the Button. Dla mnie zwycięzca jest niespodzianką.
26.04.2017 11:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #85
RE: Mychartsowy Top Sugababes
(26.04.2017 11:46 AM)Tomekk napisał(a):  
Artur.O napisał(a):Zwycięstwo "Stronger" tak przewidywalne jak zwycięstwo "Smells Like Teen Spirit" w topie Nirvany
a skąd miałeś taką pewność?
ja myślałem, że wygra Round Round albo Push the Button. Dla mnie zwycięzca jest niespodzianką.

A... czemu akurat "Round Round"? "Stronger" to największy hit Sugababes na POPliście, na innym forum które prowadzę o mało nie wygrało Przeboju Roku 2003, w dodatku nie taneczne, więc może mieć lekkie fory akurat na mycharts.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
26.04.2017 01:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #86
RE: Mychartsowy Top Sugababes
Artur.O napisał(a):w dodatku nie taneczne, więc może mieć lekkie fory akurat na mycharts
Tutaj wszystko co taneczne jest świętokradztwem, siedźmy i dołujmy sięIcon_exclaim

Oczywiście, trochę sobie kpię Icon_wink
26.04.2017 03:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #87
RE: Mychartsowy Top Sugababes
vingoe napisał(a):W znacznym stopniu zawdzięcza to wszystkim głosującym na ten utwór, bo twoje punkty bez pozostałych niewiele by znaczyły.
A to akurat całkowicie. Moim tak gdzieś w 9%.
AKT! napisał(a):Nie dam się podpuścić, cieszę się, że jest tu jako taki konsensus, że to dobry numer
To że jeden z najlepszych nie oznacza że dobry.
Artur.O napisał(a):Zwycięstwo "Stronger" tak przewidywalne jak zwycięstwo "Smells Like Teen Spirit" w topie Nirvany
Może dla znawców. Ja się bałem, że może wygrać największy koszmar czyli Pusz coś tam.
prz_rulez napisał(a):Piszę z dużej przez wzgląd na szacunek.
Jak chcesz pisać z dużej litery to pisz Krzysiek.
prz_rulez napisał(a):A podejrzewałem, że ten numer będzie u Ciebie niemal (albo wręcz) na samym dole.
Był 17.
prz_rulez napisał(a):Tutaj wszystko co taneczne jest świętokradztwem
A ja mam wrażenie, że wprost przeciwnie.
26.04.2017 04:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #88
RE: Mychartsowy Top Sugababes
kajman napisał(a):To że jeden z najlepszych nie oznacza że dobry.
oznacza za to, że jesteś popsujzabawą i brak ci dystansu m.in. do muzyki pop :C

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.04.2017 06:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #89
RE: Mychartsowy Top Sugababes
Jest pop i jest popik. Sugababies się zaliczają do tej drugiej kategorii (a przynajmniej to co było w topie).
26.04.2017 07:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #90
RE: Mychartsowy Top Sugababes
AKT! napisał(a):oznacza za to, że jesteś popsujzabawą i brak ci dystansu m.in. do muzyki pop :C
Brawa
You read my mind.
Kajman Krzysiek napisał(a):A ja mam wrażenie, że wprost przeciwnie.
W kręgu kilku osób tak, ale większość starej gwardii jest bardziej, cokolwiek by to nie miało znaczyć, alternatywna.
26.04.2017 07:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #91
RE: Mychartsowy Top Sugababes
AKT! napisał(a):brak ci dystansu m.in. do muzyki pop
Nie, Jemu nie brak dystansu, wręcz przeciwnie - On jest od niej z daleka. Jak najdalej. Icon_wink Na całe szczęście.
26.04.2017 10:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #92
RE: Mychartsowy Top Sugababes
Przez przynajmniej kolejne dwie edycje ten kto ma to odpocznie od popu, a potem pewnie on wróci. I dobrze, dzięki eklektyzmowi topy mają się chyba całkiem dobrze Icon_smile2
26.04.2017 11:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #93
RE: Mychartsowy Top Sugababes
Artur.O napisał(a):A... czemu akurat "Round Round"
nie wiem, takie miałem przeświadczenie, że będzie najbardziej lubiane.
Wiedziałem, że "Stronger" będzie w Top 5, ale nie podejrzewałem, że wygra z taką przewagą.
27.04.2017 12:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #94
RE: Mychartsowy Top Sugababes
thestranglers napisał(a):I dobrze, dzięki eklektyzmowi topy mają się chyba całkiem dobrze Icon_smile
W sumie tak.
adameria napisał(a):Nie, Jemu nie brak dystansu, wręcz przeciwnie - On jest od niej z daleka. Jak najdalej. Icon_wink Na całe szczęście.
A to już było z Twojej strony wartościowanie na muzykę lepszą i gorszą. Nie podoba mi się to.
Niech żyje różnorodność!
27.04.2017 12:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #95
RE: Mychartsowy Top Sugababes
(26.04.2017 03:48 PM)prz_rulez napisał(a):  
Artur.O napisał(a):w dodatku nie taneczne, więc może mieć lekkie fory akurat na mycharts
Tutaj wszystko co taneczne jest świętokradztwem, siedźmy i dołujmy sięIcon_exclaim

Oczywiście, trochę sobie kpię Icon_wink

Mało smaczna ta kpina i do tego niezbyt trafiona.

(26.04.2017 10:09 PM)adameria napisał(a):  
AKT! napisał(a):brak ci dystansu m.in. do muzyki pop
Nie, Jemu nie brak dystansu, wręcz przeciwnie - On jest od niej z daleka. Jak najdalej. Icon_wink Na całe szczęście.

Nie wiecie co dobre, trudno. Więcej dla nas.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
27.04.2017 05:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #96
RE: Mychartsowy Top Sugababes
Załączę aż składaka z Dealz.
05.09.2022 01:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #97
RE: Mychartsowy Top Sugababes
Z pięknych pań śpiewających pop, które topowaliśmy na tym forum, Sugababes wypadają zdecydowanie najlepiej. Odważę się powiedzieć, że momentami nieśmiało doganiają poziomem TLC (trochę szkoda, że tego trio nigdy nie topowaliśmy).

Wprawdzie przydarzył się tu jeden ultra-koszmar, ale został on wydany, kiedy w składzie nie było już żadnej oryginalnej członkini zespołu, więc paradoksalnie jest to nawet dowód na to, że to całkiem fajny girlsband był Icon_wink

Poziom jest równy, muzyka znacznie bardziej zachowawcza, niż mi się wydawało. Ponad połowę utworów z zestawu określiłbym jako przyjemne. Niestety mało który się wyróżnia, więc ułożenie drugiej połowy dziesiątki w jakiejś sensownej kolejności graniczy z cudem. Ale top 5 udało się bez problemu. No i to, co się do moich głosów nie zmieściło, to bardziej 6/10, a nie jak w przypadku Britney i Rihanny naciągane 3.

A więc Top Sugababes oceniam na plus.

Radio Epsilon
06.09.2022 05:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #98
RE: Mychartsowy Top Sugababes
Zestaw do głosowania:

About You Now
Ace Reject
Angels With Dirty Faces
Caught In A Moment
Change
Colder In The Rain
Denial
Easy
Flatline (jako Mutya Keisha Siobhan)
Freak Like Me
Get Sexy
Girls
Good To Be Gone
Hole In The Head
In The Middle
Little Lady Love
No Can Do
One Foot In
Overload
Push The Button
Red Dress
Round Round
Run For Cover
Shape
Soul Sound
Stronger
Sugababes On The Run
Too Lost In You
Ugly
Virgin Sexy
Walk This Way
Whatever Makes You Happy

---

Głosujecie na swoje Top 10 systemem eurowizyjnym 12-10-08-07-06-05-04-03-02-01 do mnie na PW do soboty 17 września do godziny 19:00.
Za swoje głosy otrzymacie po dwa punkty w programie lojalnościowym.

---

Zagłosowali: kajman, Yacy, Tomekk, 1981, barb42, AKT!, vingoe, miszony, Remo, prz_rulez, Szymek79, Dobromiera, marsvolta, thestranglers, Lilian, Sundrajta
Zagłosowali:
stokrotka
EVENo
ku3a

Radio Epsilon
09.09.2022 01:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #99
RE: Mychartsowy Top Sugababes
Proszę o podsumowanie głosowania forumowiczów.
19.09.2022 04:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 134
Dołączył: Jul 2021
Post: #100
RE: Mychartsowy Top Sugababes
Szkoda, że jest tak mała promocja dogrywek topów. Od ich ogłoszenia do zamknięcia praktycznie nie pojawiają się w "gorącej 10". Jak sobie gdzieś tego nie zakoduję, albo nie zabiorę się za to od razu, to zapominam. Nie wiem czy by mi ten top podszedł, bo nawet nie zdążyłam się za niego zabrać.
19.09.2022 09:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości