Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 106 (14.12.08)
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #21
 
Posłuchamy, zobaczymyIcon_smile
15.12.2008 12:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
saferłel napisał(a):No proszę, nawet w 3 puszczają to przed samą listą. Dobra reklama Icon_wink

Prawda jest taka, że nowe piosenki, które brzmią jakbyśmy je znali od dawna i sprawiają przy tym wrażenie bardzo pozytywne (nie wiem jak z tobą jest), są po prostu przykładem na utwór idealny Icon_mrgreen
Zobaczymy. Może coś z tego będzie. Najpierw muszę zapoznać się z tą wynosząną przez wszystkich na niebiosa płytą. Nawet już się ściągała, ale... zapomniałem o tym i przerwałem połączenie z internetem Icon_mrgreen

W tej samej audycji wyhaczyłem sobie zespół, który już od dawna święci triumfy na Twojej liście - Fleet Foxes bodajże.

I jeszcze coś z innej beczki.
Powróciłem do słuchania nowej płyty Kings Of Leon i już widzę w niej pretendenta na czołowe miejsca na mojej liście płyt. Zobaczymy jak się to rozwnie. Mam sporo zaległości i stosunkowo mało czasu na ich nadrobienie (od 6 stycznia zaczną się przygotowania do sesji :mrgreenIcon_smile.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
15.12.2008 01:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #23
 
mrsap napisał(a):od 6 stycznia zaczną się przygotowania do sesji

ach, studenciaki, studenciaki Icon_smile
i jak widzę tych z tych pilnych raczej, i już od 6 stycznia a nie dzień przed egzaminem Icon_wink
15.12.2008 04:52 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #24
 
Portishead przecudownie Icon_biggrin3
A Marillion mógłby wykonać niewielki ruch do góry, potem już może długo stać w miejscu Icon_wink2

Moja prywatna galeria
15.12.2008 07:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Guns i Tom Morello słabo sobie radzą, PortisHead zaliczył świetny skok chociaż utworu nie znam

53. NE. 01. Enya - Trains And Winter Rains - bardzo się cieszę, że zauwałyłeś ciocię Enię Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
15.12.2008 11:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
chwaliłeś "Carolinę", owszem, ale przyznam, że dawałem jakieś 5% szans, że to do Ciebie trafi, bo tyle czasu już minęło, tyle nowych utworów poznałeś... Chyba nie muszę pisać, że będę bardzo mocno trzymać kciuki!
lidera nie znam... znam na razie jeden kawałek z tej płyty ("Halfway Home") i żadnego wrażenia na mnie nie zrobił. ale pewnie coś tam jeszcze poznam, bo kto wie, bo kto wie, bo kto wie, bo kto wie...
naprawdę to leciało w sobotę przed Listą? ja słyszałem jak leciały Razorlighty, nie zorientowałem się, że potem coś jeszcze było.
heh, Oasis mocno poleciał. u mnie mocno w przeciwnym kierunku, ale wciąż wyżej jest u Ciebie Icon_smile2.
"Use Somebody" mnie nie bierze. no niestety, zawiodłem się na nowej płycie. poprzednia doszła u mnie do pierwszego i była bardzo dużym przebojem mojej listy. nowa... nie zdołała nawet nigdy do dziesiątki się dostać!...
17.12.2008 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
ku3a napisał(a):chwaliłeś "Carolinę", owszem, ale przyznam, że dawałem jakieś 5% szans, że to do Ciebie trafi, bo tyle czasu już minęło, tyle nowych utworów poznałeś... Chyba nie muszę pisać, że będę bardzo mocno trzymać kciuki!

Raconteurs ciągle jeszcze jest na topie, tak jak napisałem, to kolejny mój singiel, wydany parę miesięcy po ostatnim....równowaga w naturze zachodzi Icon_smile Rozumiem jednak, że skoro u ciebie ten numer święcił tryumfy kilkanaście tygodni temu to może się trochę stary wydawać Icon_wink Przynajmniej dobrze się stało, że Carolina będzie cieszyć twoje oczy jeszcze kilka tyg więcej Icon_wink

ku3a napisał(a):znam na razie jeden kawałek z tej płyty ("Halfway Home") i żadnego wrażenia na mnie nie zrobił.

Mam czasami takie wrażenie, że to może być piosenka roku, teraz znów leci w górę listy...ale to jest bardzo płynny termin...tzn piosenka roku i będę mógł go użyć z całą odpowiedzialnością dopiero za kilka tyg.

ku3a napisał(a):"Use Somebody" mnie nie bierze. no niestety, zawiodłem się na nowej płycie. poprzednia doszła u mnie do pierwszego i była bardzo dużym przebojem mojej listy.
Ja też będę się wahać z doborem kolejnego ''singla''...a wahanie w przypadku KOL nie powinno mieć miejsca Icon_biggrin Use Somebody wydaje mi się na ten moment ostatnim dużym przebojem z płyty, który łatwo wylansować - zresztą....2 miejsce w Anglii. Great Icon_wink

ku3a napisał(a):nie zdołała nawet nigdy do dziesiątki się dostać!...

A masz ją w oryginale Chytry?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.12.2008 06:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #28
Re: Notowanie 106 (14.12.08)
saferłel napisał(a):04. 44. 02. Portishead - Hunter[/b]
u mnie w tej chwili rozbrzmiewa Dummy Icon_smile2

saferłel napisał(a):15. 16. 06. Tricky - Past Mistake
czy i tym razem bedziesz szybszy od wytwórni i to będzie nowy singiel? Oby Icon_smile2

saferłel napisał(a):21. 15. 10. Coldplay - Lost!
co chcesz? Icon_wink2 u Ciebie też spada Icon_lol
saferłel napisał(a):29. 26. 20. Fleet Foxes - White Winter Hymnal
wstyd się przyznać Icon_redface2 ale jeszcze nie słyszałem całej płyty

saferłel napisał(a):50. 51. 02. Travis - Song To Self
mam nadzieję, że to tylko lekka zadyszka Icon_razz
saferłel napisał(a):60. 58. 19. UNKLE - Cut Me Loose
może masz namiary na End Titles... Redux?

[Obrazek: kleschko.png]
17.12.2008 08:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #29
 
kleschko napisał(a):saferłel napisał/a:

29. 26. 20. Fleet Foxes - White Winter Hymnal


wstyd się przyznać ale jeszcze nie słyszałem całej płyty


ojjj, nieładnie! sam nie znasz jeszcze płyty... a zarzucasz mi na moim last.fm, że nie zmieściłem tego krążka w konstruowanym właśnie TOP20 płyt roku ;/


:-]
17.12.2008 08:39 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #30
 
Listoholik napisał(a):a zarzucasz mi na moim last.fm,
nie zarzucam Icon_wink2 widziałem ją już w tylu podsumowaniach, że umieszczenie jej w TOP20 wydawało mi się oczywiste Icon_mrgreen

[Obrazek: kleschko.png]
17.12.2008 08:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Hahahahaa. To może ja od razu zacznę wam zarzucać brak nowego Massive Attack, PSB, U2 czy The Rakes w podsumowaniu 2009 Icon_biggrin

A propo Lost, to u mnie zaliczyło lekko ponad 50% twojego spadku Icon_razz2.

W przypadku Trickyego również mam taką nadzieję ;] A na koniec może Bacative lub Puppy Toy?

PS - często tego Dummy'ego słuchasz, ale to baaardzo dobrze Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.12.2008 08:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #32
 
saferłel napisał(a):U2
chyba już nigdy nie nagrają dobrej płyty, obym się mylił, u mnie w ciemno poza TOP20 w 2009 :roll:

[Obrazek: kleschko.png]
17.12.2008 08:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
kleschko napisał(a):
saferłel napisał(a):U2
chyba już nigdy nie nagrają dobrej płyty, obym się mylił, u mnie w ciemno poza TOP20 w 2009 :roll:

Wiem, taki przykład. Też nie wierzę w nawet 75% nawiązanie poziomem do Achtunga, ale...kto tam wie...Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.12.2008 09:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #34
 
saferłel napisał(a):Też nie wierzę
ponoć wiara czyni cuda, ale chyba nie w tym przypadku Icon_neutral2

[Obrazek: kleschko.png]
17.12.2008 09:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
A słyszałeś, że płytę ma produkować Will A.M z Black Eyed Peas Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin? Nie wiem na ile to prawdziwe, ale przewinęło się to przez kilka poważniejszych portali muzycznych, dogłębniej nie zweryfikowałem tego dla siebie.....ale taki producent oznaczałby moim zdaniem jakieś poważniejsze zmiany stylistyczne w porównaniu z innymi płytami, chociaż osobiście panuje u mnie przekonanie, że producent nie wpływa na brzmienie płyty bardziej niż w około 5%.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.12.2008 09:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #36
 
saferłel napisał(a):A słyszałeś, że płytę ma produkować Will A.M z Black Eyed Peas Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin?
o nie Icon_mad to by była straszna pomyłka Icon_eek2 mam dośc tych Will A.M-ów, Timbalandów, Akonów i tym podobnych, zrobili z popu chłam, który nadaje się tylko chyba do Eski Icon_razz

[Obrazek: kleschko.png]
17.12.2008 09:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
Cicho, bo przyjdzie Zdzicho...a raczej aaktt lub prz i zacznie się dyskusja o Akonach i Willach A.M.

Na szczęście z tego co sprawdziłem to chyba głupie plotki były...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.12.2008 10:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #38
Re: Notowanie 106 (14.12.08)
saferłel napisał(a):11. 05. 04. Coldplay - Life In Technicolor II

sugerując się:
http://www.bbc.co.uk/radio1/playlist/
i
http://en.wikipedia.org/wiki/Coldplay_di...hy#Singles

mamy kolejnego singla Icon_exclaim HUUURRRAAAAAAA Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim

[Obrazek: kleschko.png]
18.12.2008 02:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
Zgadza się ;] Jak zwykle mam ''nosa'' Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.12.2008 02:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #40
 
saferłel napisał(a):40. NE. 01. The Raconteurs - Carolina Drama
mnie bardzo cieszy ten debiut na Twojej liście.
Natomiast wcale mi nie do smiechu po spadku Oasis oraz Voo . Dobrze choc że Metallica wróciła na pudło Icon_smile2
18.12.2008 07:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości