Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZARNA LISTA
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Właśnie....Rolling Stones....ja ich lubię, ale i tak okazali się wielkim zawodem. Liczyłem na wiele dobrych płyt, a z całej ponad 20 płytowej dyski tylko 3 czy 4 są naprawdę udane i godne tytułu jednej z najlepszych kapel świata....ale to tak przy okazji piszę, na pewno na czarnej liście nie są.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.12.2008 07:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
U mnie bynajmniej też nie. Ale nie przepadam. Drażni mnie maniera wokalna Jeggera.
14.12.2008 08:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #23
 
ksch napisał(a):vingoe napisał/a:
Nawet takie "Nothing really matters"


O tym też nie słyszałem
Gary napisał(a):A to nie Madonna nagrała "Nothing Really Matters"?

Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
No się mi po*ebutało trochę. Chodziło mi oczywiście o "Nothing else matters". Icon_lol
14.12.2008 10:11 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Na szczycie mojej czarnej listy są zespoły typu Motorhead, czy nawet AC/DC. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku, drażni mnie wokal i choćbym nie wiem jak się starał, sytuacja ta nie ulegnie zmianie...
Wśród wykonawców z szeroko rozumianej muzyki pop, moja czarna lista byłaby o wiele dłuższa. Na pewno znalazłaby się na niej Maryla Rodowicz, mimo kilku naprawdę niezłych piosenek (tutaj też decyduje wokal).
Więcej zespołów w tej chwili mi nie przychodzi na myśl, ale jest tego sporo.
Zaznaczę jednak, że nie skreślam nikogo, bo nawet Britney Spears nagrała jeden utwór, który mi się spodobał (bodajże "Everytime").

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
15.12.2008 12:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
A ja ostatnio odkryłem, a raczej przypomniałem sobie utwór, który w moich oczach chociażby lekko poprawia sytuację Spice Girls - Spice Up The World Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.12.2008 12:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
tu - Feel [nawet zastrzyki nie pomagaja na tę alergię. A na pylenie traw pomagają Icon_mrgreen]
tam - A. Winehouse - ten głos...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.12.2008 01:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #27
 
"Spice Up Your Life" Pawle jak już Icon_smile2
Ja też lubię ten kawałek, i to jest faktycznie ich najlepszy singiel. Miały jeszcze kilka przyzwoitych miłych popowych utworów, ale ten faktycznie bije na głowę całą resztę Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.12.2008 02:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Winehouse? Ja raczej nie lubię jej za wszystko inne oprócz głosu, tu niestety trzeba przyznać, że ma całkiem ok...i nawet miała jedną czy dwie bdb piosenki dzięki temu.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.12.2008 08:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Amy to chyba kolejny wykonawca, do którego przekonuję się po czasie... A wszystko w sumie dzięki... Giusy Ferreri Icon_lol
15.12.2008 01:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #30
 
Winehouse jest świetna, no co Wy?
Co prawda lepsze od utworów z ostatniego albumu są bonusy i b-sidy z tego okresu, ale i tak jest genialna <3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.12.2008 02:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Jak ją mogę lubić, skoro Nick Cave jej nie znosi Icon_mrgreen ?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.12.2008 02:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #32
 
saferłel napisał(a):Jak ją mogę lubić, skoro Nick Cave jej nie znosi Icon_mrgreen ?
A co ma piernik do wiatraka?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.12.2008 02:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Dobra, dobra, przecież nie mówię poważnie Icon_smile Ale do dziś pamiętam minę Nicka na rozdaniu jakiś nagród...hmmm co to było (?)...nie pamiętam już...w każdym razie reakcja jaką wzbudziła u niego tuż przed nosem przechodząca Amy Winehouse zostanie na długo w mojej pamięci Icon_mrgreen

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.12.2008 02:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości