Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bearlista 47 12.12.2008
bear Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 530
Dołączył: Nov 2008
Post: #1
Bearlista 47 12.12.2008
1 1 5 The Nightwatchman & Serj Tankian "Lazarus on down"
2 3 3 Raz Dwa Trzy "Jeszcze w zielone gramy"
3 2 5 Blackfield "Epidemic"
4 12 2 Lunatic Soul "Adrift"
5 5 5 Quidam "Together alone"
6 6 7 Balcar & Styczyński "Modlitwa"
7 7 3 Sigur Ros "Ara batur"
8 4 4 Gary Moore "I love you more than you'll ever know"
9 10 4 Cree "Nagle ktoś"
10 8 5 Porcupine Tree "My ashes"
11 11 4 Mirror & Dave Gaham "Nostalgia"
12 33 1 Marillion "Happiness is the road"
13 20 3 Eva Cassidy "My love is like a red red rose"
14 9 4 Lao Che "Siedmiu nie zawsze wspaniałych"
15 15 10 Cree "Wszystko co mam... dla Ciebie"
16 17 4 KSU & Andrzej Grabowski "Po drugiej stronie drzwi"
17 19 23 Riedel, Balcar, Papa Gonzo "Ostatnie dni"
18 26 2 Nosowska "Kto tam u Ciebie jest?"
19 N 1 Cichoński, Riedel, Styczyński, Flinta "Little wings"
20 N 1 Akurat "Zgaś moje oczy"

21 16 5 Tracy Chapman "Sing for you"
22 39 1 Hedone "I ciągle widzę ich twarze"
23 13 4 Strachy Na Lachy & Renata Przemyk "Zamknij wszystkie drzwi"
24 14 5 Pendragon "Eraserhead"
25 28 2 Tomasz Budzyński "Halo , halo"
26 18 7 Frutti Di Mare "Praca za szejset"
27 29 7 Katie Melua "What I miss about you"
28 24 32 Cree "Ballada dla miłości"
29 23 3 Bruce Springsteen "O Mary don't you weep" (Live in Dublin)
30 46 1 Coldplay "Death and all his friends"

31 34 Eddie Vedder "Long nights"
32 32 The Cure "Underneath the stars"
33 36 Stare Dobre Małżenstwo "Akt miłosny albo życie"
34 N The Raconteurs "Rich kid blues"
35 38 Basia Stępniak - Wilk "Pośród cisz"
36 37 Oasis "I'm outta time"
37 42 Grzegorz Tomczak & Iwona Loranc "Szukałem Cię wśród jabłek"
38 N Steven Wilson "Harmony Korine"
39 43 Nouvelle Vague 'Love will tear us apart"
40 47 Alanis Morisette "Not as we"
41 41 Myslovitz "Es si tu n'existez pas"
42 44 Kazik "Mariola"
43 N Strachy Na Lachy "Nocne ulice"
44 40 Mariusz Lubomski "Krótko o mnie"
45 N Dorota Miśkiewicz "Caminho"
46 N Katie Melua "In my secret life"

47 49 Akurat "Żółty wróbel"
48 N Bruce Springsteen "Workin' on a dream"
49 50 Acid Drinkers "Blues beatdown"
50 N Razorlight "Wire to wire"

wypadły z listy:
21. The Raconteurs "Many shades of black" (3)
22. Stare Dobre Małżeństwo "Wiersz o płaczu" (9)
25. Aga Zaryan "Never said" (4)
27. Counting Crows "Come around" (2)
30. Dream Theater "To tame a land" (1)
z poczekalni:
31. Partyzant "Ta ostatnia niedziela" (symboliczny koniec pewnej epoki, utwory które znam tylko z internetu, które nie zostały jeszcze wydane na płycie i których nie mogę wrzucić do swojego odtwarzacza mp3 nie wytrzymują już rywalizacji z innymi)
35. Get Cape. Wear Cape. Fly "Postcards from Catalunya"
45. Guns'n'Roses "Chinese democracy"
48. Katie Melua "Perfect circle"

Dziwne rzeczy działy się w tym tygodniu na górze mojej listy. Wydawało się, że Raz Dwa Trzy niezagrożone zmierza po swój drugi numer jeden (pierwszym było "Idź swoją drogą"). Gdy zbliżali się do szczytu, Nightwatchman zaczął uciekać w popłochu. Wówczas to z cienia wyszedł Serj, który w pojedynkę obronił dla tego duetu fotel lidera, czy po raz ostatni? Tego nie wie nikt.
Lunatic Soul ustawił się w dobrej pozycji do ataku na podium, poza tym w top10 wydarzyło się niewiele.
W podstawowym zestawieniu 5 nowości, w tym dwie które szerokim łukiem ominęły poczekalnię, oraz jedna dość niespodziewana.
Marillion - w tym tygodniu po raz pierwszy przesłuchałem tę płytę nocą, w spokoju, od pierwszego do ostatniego dźwięku. Efekt widoczny.
Cichoński, Riedel, Styczyński, i w tym zacnym towarzystwie znakomicie odnalazła się Ewelina Flinta (na płycie "Polskie gitary grają Hendrixa" jest zapis Cichoński, Riedel, Styczyński "Little wings" (feat. Ewelina Flinta), ale mi słowo "feat." w kontekście polskich wykonawców z trudem przechodzi przez gardło więc na własny użytek będę zapisywał to w ten sposób. Płyta trafiła do mnie dopiero teraz, lepiej późno niż później. Trójka świetnych gitarzystów, no i Ewelina nie pierwszy raz pokazuje, że gdyby tylko "nieco" zmieniła repertuar, byłaby jedną z moich ulubionych polskich wokalistek, może nawet nie tylko polskich. Głos ma bowiem niepospolity, To dla mnie najmocniejszy póki co fragment tej płyty. (polecam szczególnie Ku3ie, który ostatni ujawnił się jako wielki zwolennik głosu Eweliny; nawet jeśli nie lubisz Hendrixa to myślę że ze względu na Ewelinę powinno Ci się spodobać).
Akurat... do przesłuchania nowej płyty nie było mi śpieszno, raczej nie sięgnąłbym po ten utwór gdyby nie Yacy. Jako że przy okazji mojego topu wszechczasów dość często zdarza nam się z sobą zgadzać, to i w tej kwestii postanowiłem mu zaufać. No i stało się... Nie mogę się od tej piosenki uwolnić. Jest taka mało akuratowa, spokojna, z pięknym tekstem. Trudno mi było dotychczas wyobrazić sobie Akurat w czubie mojej listy, chyba będę musiał zacząć.
Hedone podobało mi się od początku, teraz zaczęło mi się bardzo podobać.
Coldplay wrzuciłem na listę bez większej wiary w sukces, ale niespodziewanie chwycił mnie ten utwór, w oderwaniu od płyty brzmi jakby lepiej. Spodobał mi się do tego stopnia, że z dość dalekiego miejsca w poczekalni wskoczył do top30. Zobaczymy co będzie dalej.
The Raconteurs. Rozstałem się z "Many shades of black", w zamian sięgając po "Rich kid blues", przed którym rysuje się ciekawsza przyszłość.
Steven Wilson... po pierwszych 3-4 przesłuchaniach jego solowa płyta mnie nie porwała, ale nie martwiłem się bo tak mam często. Posłuchałem piąty raz, szósty... Niby wszystko jest OK, ale czuję lekki niedosyt... Miałem problem z wyborem utworu na listę, postawiłem na otwierający album "Harmony Korne" (oryginalny nie jestem, wiem). Tak ważnemu dla mnie artyście nie przystoi zatrzymywać się w poczekalni.
Strachy z Renatą słabną, więc powoli zaczynam stawiać na "Nocne ulice".
Dorota Miśkiewicz, ech... gdyby ona tak śpiewała zawsze... Po co jej te popowe wycieczki?
Katie z "What I miss about you" jednak uciekła spod toporu, a ja sięgnąłem jeszcze po cover Leoanarda Cohena, który w wykonaniu Katie staje się trochę świeższy.
Nowy Boss... to nie jest zły utwór, ale... pogrzebałem trochę w internecie, utwory tak mocno wykorzystywane politycznie (nieważne, czy w słusznej sprawie) nie zrobią u mnie furory, jestem na te sprawy mocno wyczulony.
I na koniec Razorlight, w całkiem ładnej piosence, która jeśli za szybko mi się nie znudzi, to może tu trochę pohasać.
12.12.2008 03:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
bear napisał(a):mi słowo "feat." w kontekście polskich wykonawców z trudem przechodzi przez gardło
To tak jak mi. Icon_smile2 A '&' Cię nie razi?
bear napisał(a):The Raconteurs. Rozstałem się z "Many shades of black", w zamian sięgając po "Rich kid blues", przed którym rysuje się ciekawsza przyszłość.
Ta zamiana bardzo misie podoba i wcale mnie nie dziwi.
bear napisał(a):Dorota Miśkiewicz, ech... gdyby ona tak śpiewała zawsze... Po co jej te popowe wycieczki?
Ona się w ogóle obraca wokół popu. Icon_smile2 Choć przyznam, że bardzo umiejętnie miesza style.
Ale odmłodziłeś listę! Mam nadzieję, że teraz już tak dużej rotacji nie będzie.

PS. Przed chwilą 'Obława' w Muzycznej Poczcie UKF... Nie wiem jak można pozdrawiać kogoś tym utworem... :roll:
12.12.2008 04:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 530
Dołączył: Nov 2008
Post: #3
 
abd3mz napisał(a):. Przed chwilą 'Obława' w Muzycznej Poczcie UKF... Nie wiem jak można pozdrawiać kogoś tym utworem...
skoro może to śpiewać Zakopower, to już chyba wszystko wolno... Icon_confused
abd3mz napisał(a):A '&' Cię nie razi?
trochę mniej Icon_wink2
abd3mz napisał(a):Ona się w ogóle obraca wokół popu.
no, niestety, ale czasem coś naprawdę ładnego jej się przytrafi Icon_wink2
abd3mz napisał(a):Ale odmłodziłeś listę! Mam nadzieję, że teraz już tak dużej rotacji nie będzie.
ja też Icon_wink2 teraz już się powinno trochę uspokoić, choć nigdy nic nie wiadomo. Częsciej słucham utworów z listy niż dawniej, więc siła rzeczy szybciej mi się nudzą. No i oczywiście dzięki mycharts.pl dużo więcej muzyki poznaję niż w czasch, gdy moja lista było dużo bardziej stateczna i statyczna Icon_wink2
12.12.2008 05:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #4
 
bear napisał(a):42 44 Kazik "Mariola"
dotychczas znałem tylko jedna Mariolę Icon_wink2 ta Kazikowa prezentuje się o wiele lepiej Icon_smile2

[Obrazek: kleschko.png]
12.12.2008 06:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 530
Dołączył: Nov 2008
Post: #5
 
kleschko napisał(a):dotychczas znałem tylko jedna Mariolę ta Kazikowa prezentuje się o wiele lepiej
mam bardzo podobne odczucia, choć zapewne nie myślimy o tej samej Icon_wink2
12.12.2008 06:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #6
 
bear napisał(a):I na koniec Razorlight, w całkiem ładnej piosence, która jeśli za szybko mi się nie znudzi, to może tu trochę pohasać.
życzę, żeby się nie znudziła, bo to naprawdę fajna piosenka Icon_biggrin3
12.12.2008 06:53 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #7
 
bear napisał(a):1 1 5 The Nightwatchman & Serj Tankian "Lazarus on down"

a u mnie dopiero jutro zadebiutuje w top 100 Icon_smile
12.12.2008 07:14 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 530
Dołączył: Nov 2008
Post: #8
 
Listoholik napisał(a):a u mnie dopiero jutro zadebiutuje w top 100 Icon_smile
mogę tylko przyklasnąć Icon_wink2
12.12.2008 07:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
bear napisał(a):30 46 1 Coldplay "Death and all his friends"
A jednak dało się wycisnąć. Icon_wink2
bear napisał(a):Steven Wilson... po pierwszych 3-4 przesłuchaniach jego solowa płyta mnie nie porwała, ale nie martwiłem się bo tak mam często. Posłuchałem piąty raz, szósty... Niby wszystko jest OK, ale czuję lekki niedosyt... Miałem problem z wyborem utworu na listę, postawiłem na otwierający album "Harmony Korne" (oryginalny nie jestem, wiem). Tak ważnemu dla mnie artyście nie przystoi zatrzymywać się w poczekalni.
Dokładnie takie same mam odczucia. Choć mnie utwór otwierający od razu chwycił. Oprócz niego jeszcze utwór tytułowy się wyróżnia. Icon_smile2
bear napisał(a):Katie z "What I miss about you" jednak uciekła spod toporu, a ja sięgnąłem jeszcze po cover Leoanarda Cohena, który w wykonaniu Katie staje się trochę świeższy.
Gdzieś coś pisałem o najbardziej zgranych utworach. Ten Leonarda to absolutna czołówka. Icon_wink2 Wykonania Katie tego utworu jeszcze nie znam.
13.12.2008 07:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 530
Dołączył: Nov 2008
Post: #10
 
Gary napisał(a):Wykonania Katie tego utworu jeszcze nie znam.
może nie jest jakieś wybitne, ale zupełnie poprawne i przyzwoite. Zresztą ja do Katie mam zbyt dużą słabość by silić się na obiektywizm Icon_wink2
Gary napisał(a):Dokładnie takie same mam odczucia. Choć mnie utwór otwierający od razu chwycił. Oprócz niego jeszcze utwór tytułowy się wyróżnia.
może dlatego że ostatnio nie mogę się oderwać od nowego Marillionu, siłą rzeczy porównuję te dwie płyty bo słucham ich teraz najczęściej, no i Wilson tego porównania póki co nie wytrzymuje, ale może przyjdzie jesszcze jego czas.
Gary napisał(a):30 46 1 Coldplay "Death and all his friends"
A jednak dało się wycisnąć.
sam jestem takim obrotem sprawy zaskoczony Icon_wink2
13.12.2008 11:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #11
 
bear napisał(a):19 N 1 Cichoński, Riedel, Styczyński, Flinta "Little wings"
20 N 1 Akurat "Zgaś moje oczy"
22 39 1 Hedone "I ciągle widzę ich twarze"
świetne nowości!!! Na czele ze środkową!
bear napisał(a):38 N Steven Wilson "Harmony Korine"
43 N Strachy Na Lachy "Nocne ulice"
48 N Bruce Springsteen "Workin' on a dream"
kolejna trójka nowości też świetna!!! i znów środkowa najlepsza Icon_wink2
bear napisał(a):Ewelina nie pierwszy raz pokazuje, że gdyby tylko "nieco" zmieniła repertuar, byłaby jedną z moich ulubionych polskich wokalistek, może nawet nie tylko polskich. Głos ma bowiem niepospolity, To dla mnie najmocniejszy póki co fragment tej płyty.
nic dodać nic ująć Icon_smile2 Tylko dla mnie poza Żałuję i utworu z ... Rancho Icon_wink2 raczej nic nienagrała... Ale na koncertach wymiata, aż miło Icon_smile2
bear napisał(a):raczej nie sięgnąłbym po ten utwór gdyby nie Yacy. Jako że przy okazji mojego topu wszechczasów dość często zdarza nam się z sobą zgadzać, to i w tej kwestii postanowiłem mu zaufać.
niezmiernie mi przyjemnie Icon_smile2 tym bardziej, że faktycznie w obecnym notowaniu nasza zgodność to 7/30, a nawet z tymi których u mnie już nie ma to 10/30 Icon_smile2 czyli świetnie!!! a 2-3 może u mnie się dopiero pojawią Icon_wink2
U mnie Lazarus już traci, a ADRIFT zyskuje więc gdyby tak za tydzień, dwa na 1 pojawił się Lunatic... to by było świetnie!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.12.2008 11:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 530
Dołączył: Nov 2008
Post: #12
 
Yacy napisał(a):poza Żałuję i utworu z ... Rancho raczej nic nienagrała...
to ona śpiewa w czołówce Rancza? Icon_smile2 cholera, nie domyśliłbym się nigdy, a bardzo lubiłem ten serial... Icon_wink2
Yacy napisał(a):Ale na koncertach wymiata, aż miło
widziałem w tv jak kilka lat temu na woodstocku zaśpiewała "Nadzieję" Iry, wymiękłem...
Yacy napisał(a):gdyby tak za tydzień, dwa na 1 pojawił się Lunatic... to by było świetnie!!!
powiem tak... na dzień dzisiejszy jest nowy lider... ale do piątku to się jeszcze może zmienić kilka razy, walka jest zażarta Icon_wink2 a Lunatic jest w tej stawce Icon_wink2
15.12.2008 03:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
bear napisał(a):20 N 1 Akurat "Zgaś moje oczy"
Icon_biggrin3 Cóz za radosny widok Icon_smile2
bear napisał(a):Akurat... do przesłuchania nowej płyty nie było mi śpieszno, raczej nie sięgnąłbym po ten utwór gdyby nie Yacy. Jako że przy okazji mojego topu wszechczasów dość często zdarza nam się z sobą zgadzać, to i w tej kwestii postanowiłem mu zaufać. No i stało się... Nie mogę się od tej piosenki uwolnić. Jest taka mało akuratowa, spokojna, z pięknym tekstem. Trudno mi było dotychczas wyobrazić sobie Akurat w czubie mojej listy, chyba będę musiał zacząć.
Świetnie! U Yacego jest również wysoko, co niezmiernie mnie cieszy. Już po pierwszym przesłuchaniu płyty, akurat ten kawałek najbardziej mi się spodobał, po za tym już kilka osób z mego bliskiego otoczenia polubiło ten utwór.
I szczerze mówiąc nie spodziewałem się tego Akuratu u Ciebie na liście. Jakże lubię się mylić Icon_mrgreen

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
15.12.2008 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
MNie najbardziej cieszą wyniki Marillionu, który z pięknym utworem idzie w górę jak burza. Oby się nie zatrzymał. Lider i trzecie miejsce znakomite - ale to już wiesz. Widzę, że i ty jesteś fanem talentu wokalnego Davida Gahana. Ciekawe jak nowe DM sobie poradzi u ciebie Icon_razz2 Zaskoczyło mnie to Coldplay! Po spokojnym debiucie od razu w 30, wyprzedziło kilku groźnych kandydatów do tej strefy. Z nowości wybieram te skrajne.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.12.2008 04:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 530
Dołączył: Nov 2008
Post: #15
 
saferłel napisał(a):cieszą wyniki Marillionu, który z pięknym utworem idzie w górę jak burza. Oby się nie zatrzymał
raczej chłopaki już większych przystanków nie przewidują Icon_wink2
saferłel napisał(a):Widzę, że i ty jesteś fanem talentu wokalnego Davida Gahana
może nie fanem, ale zwolennikiem na pewno Icon_wink2 lubie jego głos, ale jest kilka (-naście? -dziesiąt?) głosów które uwielbiam bardziej
saferłel napisał(a):Zaskoczyło mnie to Coldplay!
mnie również, sam dla siebie staje się powoli nieprzewidywalny
tadzio3 napisał(a):I szczerze mówiąc nie spodziewałem się tego Akuratu u Ciebie na liście. Jakże lubię się mylić
tak jak napisałem, ja też muszę się z tą myślą oswoić Icon_wink2 i sam jestem ciekaw, jak daleko zajdą
15.12.2008 05:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
 
bear napisał(a):to ona śpiewa w czołówce Rancza? cholera, nie domyśliłbym się nigdy, a bardzo lubiłem ten serial...
ja piszę o animowanym filmie ROGATE RANCHO Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.12.2008 08:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 530
Dołączył: Nov 2008
Post: #17
 
Yacy napisał(a):ja piszę o animowanym filmie ROGATE RANCHO
Icon_smile2
15.12.2008 09:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 065
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Trzymam kciuki za numer 1

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
15.12.2008 11:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #19
 
Konrad napisał(a):Trzymam kciuki za numer 1

by na 1. był co najmniej do marca 2009? Icon_wink2
16.12.2008 12:12 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
cieszę się z debiutu "Nocnych ulic".
bear napisał(a):Gdy zbliżali się do szczytu, Nightwatchman zaczął uciekać w popłochu. Wówczas to z cienia wyszedł Serj, który w pojedynkę obronił dla tego duetu fotel lidera
a nie mówiłem? Icon_mrgreen
bear napisał(a):polecam szczególnie Ku3ie
dzięki Icon_smile2.
a jest to gdzieś do zdobycia? Icon_smile2
bear napisał(a):ujawnił się jako wielki zwolennik głosu Eweliny
"wielki" to może nie, ale bardzo lubię Icon_smile2.
16.12.2008 12:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  bearlista bear 24 4 641 06.10.2012 03:17 PM
Ostatni post: thestranglers
  Bearlista 91, 11.10.2009 bear 25 5 635 17.10.2009 10:06 PM
Ostatni post: Yacy
  Bearlista 90, 4.10.2009 bear 13 2 868 10.10.2009 12:49 PM
Ostatni post: emigrant
  Bearlista 89, 27.9.2009 bear 14 4 457 03.10.2009 10:37 AM
Ostatni post: saferłel
  Bearlista 88, 20.9.2009 bear 12 3 140 24.09.2009 05:10 PM
Ostatni post: emigrant
  Bearlista 87, 14.9.2009 bear 20 4 110 17.09.2009 10:09 PM
Ostatni post: bear
  Bearlista 86, 6.9.2009 bear 16 4 152 13.09.2009 03:49 PM
Ostatni post: michal91d
  Bearlista 85, 31.8.2009 bear 23 4 722 06.09.2009 01:24 PM
Ostatni post: bear
  Bearlista 80, 27.7.2009 bear 15 4 056 26.08.2009 11:43 PM
Ostatni post: Konrad
  Bearlista 79, 23.7.2009 bear 14 3 020 26.07.2009 11:06 PM
Ostatni post: emigrant

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości