Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 109 z 12.12.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 109 z 12.12.08
Chciałem napisać, że Rich kid blues wyrasta na wielkiego pechowca mojej listy, ale ostatnie przesłuchanie całkowicie zmieniło tą opinię, bo piosenka, która jak mi się wydawało, kolejny raz dotrze do drugiego miejsca, właśnie w chwili pisania tych słow detronizuje poprzedniego lidera.
A 20 minut wcześniej napisałem:
Przyznam się, że przeczucie mnie zawiodło, bo podejrzewałem, że This I love będzie tylko jednorazowym liderem, a największe szanse detronizacji ma Aberinkula (i nawet po pierwszym przesłuchaniu tak się ułożyło), ale jednak Gunsi bezdyskusyjnie się obronili a TMV musiał obejść się smakiem.
I tak to już na mojej liście wygląda, że do końca niczego pewien być nie mogę.
Nie przestaje zadziwiać mnie Cape cod kwasssa kwassa, który jest coraz w lepszej formie. Ta bezpretensjonalna i zarazem totalnie odlotowa piosenka po 3 tygodniach na 7 miejscu postanowiła zaatakować wyższe rejony i tym razem jest już czwarta.
Jak zwykle u mnie jakiś weteran przypomni sobie, że nadal jest w świetnej formie i popełni jakiś spektakularny wyczyn. Tym razem najpardziej niesamowitym popisało się Nie zabijaj, które w 68 tygodniu pobytu na mojej liście skoczyło z miejsca 37 na 9 i jest to największy skok w zestawieniu. Oczywiście nie jest to najwyższa pozycja utworu, ale i tak wyczyn jest godny podkreślenia.
W tym tygodniu w zestawie są 3 nowości (wszystkie z pominięciem) i chociaż nie zadebiutowały jak te 2 tydzień temu, to jednak i tak uczyniły to w rewelacyjnym stylu. Z dwóch znanych mi Bigelfów bardziej spodobał mi się Gravest show of Earth, który cały czas pozytywnie mnie zaskakuje. Zaowocowało to w sumie 7 miejscem, ale pierwsza szóstka wygrała z nim minimalnie. Zresztą jak z miejscami w drugiej połowie mojego zestawienia i w poczekalni nie mam specjalnych problemów, to w ścisłej czołówce tłok jest ogromny i co chwile są przetasowania.
Lista MN ma to do siebie, że strasznie trudno się zorientować, jakie miejsce w rzeczywistości zajmuje dany utwór, więc bardzo późno zorientowałem, że pewien utwór spełnia właściwe kryteria. I chociaż w zasadzie nowych utworów nie testuję w dalszej części rywalizacji, to pamiętając, że The man I love podobał mi się tydzień wcześniej dałem mu szansę. I skorzystał z niej w sposób zaskakująco dobry, pojawiając się od razu na miejscu 12. Ciekawostką może być fakt, że właśnie w tym tygodniu poprzedni utwór Rokii trafił do leżakowni.
Mamy w zestawie dwa powroty z leżakowni i dwa z poczekalni i te pierwsze są znacznie wyżej. O ile jednak Down to Earth wróciło w okolice miejsca, z którego wypadło, to Tricky'emu pobyt w leżakowni wyraźnie wyszedł na zdrowie, bo Past mistake powędrowało tam z 38 miejsca, a powróciło na 16. Z kolei z powrotów z poczekalni zdecydowanie lepiej wypadło Med sud i eyrum, które wystrzeliło na 32 miejsce.
A tuż przed Sigurem pojawił się najdłuższy (chyba) utwór w historii mojej listy, bo mający ponad 22 minuty The garden. Utwór jest trochę nierówny i gdyby nie kilka nieco słabszych minut to na pewno pojawiłby się znacznie wyżej.
Nowości pojawiające się po pobycie w poczekalni są pomarańczowe, z jej pominięciem czerwone. Powroty do zestawienia z poczekalni są niebieskie, a z leżakowni błękitne. Skoki o minimum 10 miejsc nadal zaznaczam na zielono. W poczekalni kolor błękitny i czerwony oznaczają to samo co w Top50.
1. 5. 13 RICH KID BLUES - The Raconteurs
2. 1. 2 THIS I LOVE - Guns n'Roses
3. 2. 2 ABERINKULA - The Mars Volta
4. 7. 15 CAPE COD KWASSA KWASSA - Vampire Weekend
5. 3. 34 SUMMERS LOST - Hurt
6. 4. 67 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
7. N. 1 GRAVEST SHOW OF EARTH - Bigelf
8. 10. 63 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
9. 37. 68 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
10. 8. 11 SUMMERTIME - Eva Cassidy
11. 21. 13 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
12. N. 1 THE MAN I LOVE - Rokia Traore
13. P. 20 DOWN TO EARTH - Peter Gabriel
14. 27. 28 NAGLE - Anna Maria Jopek
15. 6. 30 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
16. P. 2 PAST MISTAKE - Tricky
17. 12. 48 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
18. 16. 10 BLUE EYES CRYING IN THE RAIN - Eva Cassidy
19. 11. 15 COME ALIVE - Foo Fighters
20. 14. 5 NIE MANIPULUJ - Voo Voo
21. 20. 3 KSIĘŻYC W NOWIU - Hanna Banaszak
22. 9. 4 CAMINHO - Dorota Miśkiewicz
23. 28. 11 CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera & Piotr Nalepa
24. 34. 42 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
25. 13. 3 ZMYŚLENI - Grzegorz Tomczak & Lena Piękniewska
26. 24. 7 NATTURA - Bjork
27. 23. 5 MALIN CZAR - Grzegorz Bukała
28. 17. 27 LOVE ME LIKE A RIVER DOES - Melody Gardot
29. 19. 11 ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI - Strachy na Lachy & Renata Przemyk
30. 15. 5 THE SPACE FOR THIS - Cynic
31. N. 1 THE GARDEN - Unitopia
32. P. 15 MED SUD I EYRUM - Sigur Ros
33. 29. 8 ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI - Strachy na Lachy
34. 18. 12 SIT AND WONDER - The Verve
35. 32. 52 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
36. 33. 7 DEVOUR - Shinedown
37. 26. 20 ZA PIERWSZĄ CHMURĄ - Maryla Rodowicz
38. 35. 15 CEMETERIES IN LONDON - Coldplay
39. 22. 8 SOMEWHERE - Eva Cassidy
40. 25. 38 GOLIATH - The Mars Volta
41. 30. 5 BATCAT - Mogwai
42. 31. 11 MY LOVE IS LIKE A RED RED ROSE - Eva Cassidy
43. 40. 67 M.I.A. - Avenged Sevenfold
44. 49. 5 ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che
45. 43. 11 ANOTHER WAY TO DIE - Jack White & Alicia Keys
46. 46. 4 EVOLUTIONARY SLEEPER - Cynic
47. 36. 7 LESZEK MI MÓWIŁ - Voo Voo
48. P. 14 TO TAME A LAND - Dream Theater
49. 39. 15 PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
50. 38. 3 SZUKAŁEM CIĘ WŚRÓD JABŁEK - Grzegorz Tomczak & Iwona Loranc


poczekalnia:
42. ILYENA - The Mars Volta
CHAIN OF FOOLS - Eva Cassidy
41. JUNGLE DRUM - Emiliana Torrini
WHOLE THING - Francis Bebey & Alex Faku & Tim Finn & Peter Gabriel & Karl Walllinger & Andy White
45. BUDZIĆ SIĘ I ZASYPIAĆ Z TOBĄ - Dorota Miśkiewicz
47. THE LOTUS EATER - Opeth
FLACZKI ZAKRZEWSKIE BLUES - Blues Flowers
48. PIGEON DRUMMER - No-Man
NOCNY SUFIT - Maryla Rodowicz
50. AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo
THE FINAL TRUTH - Lunatic Soul
INDIGO - Pendragon
KTO TAM U CIEBIE JEST - Nosowska
WHAT IF - Cog
IF YOU'RE OUT THERE - John Legend
THE DULL FLAME OF DESIRE - Bjork & Anthony Haggerty
ARA BATUR - Sigur Ros
CLOWNS - Goldfrapp
I WILL WRITE PEACE ON YOUR WINGS AND YOU WILL FLY OVER THE WORLD - Sleepmakeswaves
FLJOTAVIK - Sigur Rós
A GREAT DAY FOR FREEDOM - David Gilmour
PORCELAIN HEART - Opeth
JEJ PORTRET - Anna Maria Jopek & Bogusław Mec
BURDEN - Opeth
J SMITH - Travis
THE KINGDOM - Portal
ERASERHEAD - Pendragon

leżakownia:
44. TOUNKA - Rokia Traore

nieszczęśliwa 666:
MARMELADE FIRES - Mum
I CIĄGLE WIDZĘ ICH TWARZE - Hedone

Postanowiłem także podać piosenki, które wprawdzie tym razem nie dostały się do mojego zestawienia, ale w przyszłym tygodniu dostaną kolejną szansę (największe mają te będące najwyżej):
COUNTING SHEEP - Bigelf
APPALACHIAN SPRINGS - The Verve
BIG JACK - AC/DC
3055 - Olafur Arnalds
SNUFF - Slipknot
FRIDAY EVERYBODY GOODBYE - iLiKETRAiNS
ONE LAST GOODBYE - Anathema
MARIOLA - Kazik
PROSTITUTE - Guns n'Roses
DON'T TURN AWAY - Ra
TATANGO - Rafał Olbrychski
WIDOKÓWKA - Coma
THE JUDAS KISS - Metallica
11.12.2008 06:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
W sumie to spodziewałem się zmiany lidera, a mało wiela brakowało, żeby jednak się utrzymał! Icon_smile2
kajman napisał(a):7. N. 1 GRAVEST SHOW OF EARTH - Bigelf
Bardzo ładnie! Może jeszcze drugiemu elfowi uda się wcisnąć za tydzień, skoro jest tak blisko listy.
Drugi Guns N' Roses ma raczej małe szanse, skoro nawet za "Mariolą" się plasuje. Tym bardziej Coma, która z wielu piosenek na tutejszych listach, tylko z jedną zdołała się zbliżyć do listy.
11.12.2008 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Oj tak, bardzo pozytywna ta niespodzianka. Co to się dzieje w ogóle w czołówce. Podium najlepsze w historii listy. Bez cienia wątpliwości to piszę ;] Do ''swojego'' doszli też Panowie z Vampire Weekend, choć zdaje mi się, że jeszcze stać ich nawet na wyższą część podium Icon_wink Nowości nie znam za to żadnej. Skoczę na chomika. Zmienia się też mój ''cichy'' faworyt. Verve zostaje zastąpione przez Trickyego. Ciekawe czy tylko na ten jeden tydzień? Voo Voo chyba długo nie pociągnie Icon_cry2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.12.2008 12:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
"All Nightmare Long" wraca, ale za tydzień być może znowu poleci...
"M.I.A." chyba po raz ostatni... :roll:
12.12.2008 11:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Ale najwyższy debiut Icon_biggrin3 Widzę że w kwestii Bigelfów się zgadzamy Icon_smile2 Nowy lider prawie tak samo bardzo zaskakujacy jak poprzedni. A z zielonych skoków cieszą mnie te... najmniejsze Icon_wink2 Ciekawie prezentuje się przedsionek poczekalni Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
12.12.2008 02:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #6
 
kajman napisał(a):4. 7. 15 CAPE COD KWASSA KWASSA - Vampire Weekend

widzę, że wampiry jednak jakąś tam karierę zrobiły Icon_smile2
a ja sobie gram już nowego singielka The Kids Don't Stand a Chance Polecam Icon_exclaim

[Obrazek: kleschko.png]
12.12.2008 06:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 065
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Lekkie zmiany występują a grzybki się ciągle snują a wszak już zima w pełni

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
15.12.2008 11:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #8
 
Notowanie raczej dla mnie niekorzystne.
największy plus awans mojej liderki... znaczy mojej czwórki. :roll:
Poznałem wreszcie Metallicę z 11 miejsca i efekt już u mnie jest. Icon_wink2 Jest jeszcze trochę utworów z Twojej listy, które czekają na moje przesłuchanie, więc może uda misie odświeżyć trochę listę. Icon_wink2
16.12.2008 05:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Gary napisał(a):1. W sumie to spodziewałem się zmiany lidera, a mało wiela brakowało, żeby jednak się utrzymał! Icon_smile2
kajman napisał(a):7. N. 1 GRAVEST SHOW OF EARTH - Bigelf
Bardzo ładnie! Może jeszcze drugiemu elfowi uda się wcisnąć za tydzień, skoro jest tak blisko listy.
2. Drugi Guns N' Roses ma raczej małe szanse, skoro nawet za "Mariolą" się plasuje. Tym bardziej Coma, która z wielu piosenek na tutejszych listach, tylko z jedną zdołała się zbliżyć do listy.
Komentarz spóźniony, a przy okazji z perspektywy czasu.
1. No to pewnie nie spodziewałeś się powrotu. A jak to wchodziło to myślałem, że to wprawdzie świetny utwór, ale z tych efektownych, które szybko łapią i szybko puszczają.
Nota bene, zastanawiam czy tylko mi początek utworu brzmi floydowo.
7. Udało i to całkiem nieźle. Jednak GSOE ma jednak znacznie wyższe notowania i tak raczej zostanie.
2. Wygląda na to, że za wróżbitę robisz. Gunsi wprawdzie zadebiucili, ale nie ci i raczej mniej to będzie cieszyć. Z drugiej strony mogło być różnie, bo Metallica była najniżej...
19.12.2008 10:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
saferłel napisał(a):1. Oj tak, bardzo pozytywna ta niespodzianka. Co to się dzieje w ogóle w czołówce.
2. Podium najlepsze w historii listy. Bez cienia wątpliwości to piszę ;]
3. Do ''swojego'' doszli też Panowie z Vampire Weekend, choć zdaje mi się, że jeszcze stać ich nawet na wyższą część podium Icon_wink
4. Nowości nie znam za to żadnej. Skoczę na chomika.
5. Zmienia się też mój ''cichy'' faworyt. Verve zostaje zastąpione przez Trickyego. Ciekawe czy tylko na ten jeden tydzień?
6. Voo Voo chyba długo nie pociągnie Icon_cry2
1. I znowu się zadziało, ale chyba nie po Twojej myśli.
2. Ale tak było (Twoim zdaniem jak myślę) tylko raz, bo pewnie nowe już tak Ci się nie spodoba.
3. I jak widać (przynajmniej na razie) to strasznie się pomyliłeś. Straszny jednak był tłok w czołówce.
4. I z tym jest problem, bo chomik mi świruje i nie przyjmuje plików.
5. Raczej on średnio jest cichy. Ale o ile pamiętam ostatnie notowanie to całkiem nieźle się obronił.
6. Na razie na to wygląda.
19.12.2008 10:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
ku3a napisał(a):1. "All Nightmare Long" wraca, ale za tydzień być może znowu poleci...
2. "M.I.A." chyba po raz ostatni... :roll:
1. Jak na to, co działo się na mojej ostatniej liście to ten spadek jest jak awans.
2. Ale to nie moja wina.
19.12.2008 10:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
p.u.r.h. napisał(a):1. Ale najwyższy debiut Icon_biggrin3 Widzę że w kwestii Bigelfów się zgadzamy Icon_smile2
2. Nowy lider prawie tak samo bardzo zaskakujacy jak poprzedni.
3. A z zielonych skoków cieszą mnie te... najmniejsze Icon_wink2
4. Ciekawie prezentuje się przedsionek poczekalni Icon_smile2
1. Zgadzamy się. Ciekawe, czy u któregoś z nas się coś zmieni.
2. Mnie też zaskoczył. Myślałem, że będzie to wieczny drugi. Ale nie dał rady utrzymać pozycji, chociaż długo się bronił.
3. Czemu mnie to nie dziwi?]
4. Podejrzewam, że ucieszy Cię brak niektórych tych utworów w nowym przedsionku.
19.12.2008 10:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
kleschko napisał(a):
kajman napisał(a):4. 7. 15 CAPE COD KWASSA KWASSA - Vampire Weekend
widzę, że wampiry jednak jakąś tam karierę zrobiły Icon_smile2
a ja sobie gram już nowego singielka The Kids Don't Stand a Chance Polecam Icon_exclaim
Jako taką? Czwarte miejsce to przecież rewelacyjny wynik. A nowy singielek pewnie poznam, kiedy pojawi się na jakiejś liście.
19.12.2008 11:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Konrad napisał(a):Lekkie zmiany występują a grzybki się ciągle snują a wszak już zima w pełni
Lekkie zmiany? To jakie są wielkie? A niektóre grzybki to nawet sprzed poprzedniej zimy. Icon_biggrin3
19.12.2008 11:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
abd3mz napisał(a):1. Notowanie raczej dla mnie niekorzystne.
2. największy plus awans mojej liderki... znaczy mojej czwórki. :roll:
3. Poznałem wreszcie Metallicę z 11 miejsca i efekt już u mnie jest. Icon_wink2
4. Jest jeszcze trochę utworów z Twojej listy, które czekają na moje przesłuchanie, więc może uda misie odświeżyć trochę listę. Icon_wink2
1. Przyznam się, że raczej bym na to nie wpadł, bo sporo utworów będących także u Ciebie awansowało (w tym także awansujące u Ciebie).
2. Ale wyżej niż u Ciebie to chyba nigdy nie będzie (szczególnie, że w tym tygodniu jest jedną z wielu ofiar nowości i wielkich skoków).
3. Zauważyłem. Icon_biggrin3
4. A teraz być może dojdzie jeszczesporo nowych utworów, które być może też Ciebie zainteresują. Jednak mam wrażenie, że najbardziej może Ci podpasować nowa Rokia Traore.
19.12.2008 11:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
kajman napisał(a):1. Jak na to, co działo się na mojej ostatniej liście to ten spadek jest jak awans.
spadek? to chyba w takim razie o minus 10 oczek Icon_wink2 Icon_mrgreen .
19.12.2008 11:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):1. Jak na to, co działo się na mojej ostatniej liście to ten spadek jest jak awans.
spadek? to chyba w takim razie o minus 10 oczek Icon_wink2 Icon_mrgreen .
Tylko że ja napisałem już o ruchu Metallici w nowym notowaniu po Tewoim komentarzu dotyczącym jej dalszych losów.
19.12.2008 12:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
ach, jasne, ja pisząc to nie widziałem jeszcze nowego notowania i nie widziałem że jest Icon_smile2
19.12.2008 12:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
kajman napisał(a):
Gary napisał(a):1. W sumie to spodziewałem się zmiany lidera, a mało wiela brakowało, żeby jednak się utrzymał! Icon_smile2
kajman napisał(a):7. N. 1 GRAVEST SHOW OF EARTH - Bigelf
Bardzo ładnie! Może jeszcze drugiemu elfowi uda się wcisnąć za tydzień, skoro jest tak blisko listy.
2. Drugi Guns N' Roses ma raczej małe szanse, skoro nawet za "Mariolą" się plasuje. Tym bardziej Coma, która z wielu piosenek na tutejszych listach, tylko z jedną zdołała się zbliżyć do listy.
Komentarz spóźniony, a przy okazji z perspektywy czasu.
1. No to pewnie nie spodziewałeś się powrotu. A jak to wchodziło to myślałem, że to wprawdzie świetny utwór, ale z tych efektownych, które szybko łapią i szybko puszczają.
Nota bene, zastanawiam czy tylko mi początek utworu brzmi floydowo.
2. Wygląda na to, że za wróżbitę robisz. Gunsi wprawdzie zadebiucili, ale nie ci i raczej mniej to będzie cieszyć. Z drugiej strony mogło być różnie, bo Metallica była najniżej...
1. Oczywiście, że się nie spodziewałem, tym bardziej mnie to cieszy. Floydowo, czyli "Shine on You crazy diamond"?
2. Mnie cieszy tak samo, bo mi się wszystkie piosenki z ost. płyty podobają. "Sorry" jest raczej z tych, które potrzebują trochę więcej czasu, ale potencjał ma bezprzecznie.
19.12.2008 05:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Gary napisał(a):1. Floydowo, czyli "Shine on You crazy diamond"?
2. Mnie cieszy tak samo, bo mi się wszystkie piosenki z ost. płyty podobają. "Sorry" jest raczej z tych, które potrzebują trochę więcej czasu, ale potencjał ma bezprzecznie.
1. Czyli nie tylko ja mam takie skojarzenia. Icon_biggrin3
2. To może kiedyś... Na razie to This I love wyrasta na wielki hicior Forumowej (teraz 23 p. od Pawła). A tak w ogóle to bardzo mi się podoba, że tutaj furorę potrafią robić utwory, które nie są singlami i nie lansują ich w radio.
19.12.2008 09:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości