Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
415 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
415 MOJA LISTA
Notowanie 415 z 2008-12-08

[[Obrazek: ChomikImage.aspx?k=1325353&t=633...d=37912443] Icon_smile2 PIERWSZE PRZEDŚWIĄTECZNE Icon_smile2 [Obrazek: ChomikImage.aspx?k=1325353&t=633...d=37912443] ]

poz . ub . tyg . UTWÓR – Wykonawca

01 . 01 . 26 . ONE CARESS - Depeche Mode
02 . 03 . 04 . NA KSZTAŁT DZIECKA - Strachy Na Lachy
03 . 11 . 04 . LUNAR - Closterkeller
04 . 02 . 09 . NOSTALGIA - Mirror & Dave Gahan
05 . 04 . 11 . ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI - Strachy Na Lachy & Renata Przemyk
06 . 06 . 12 . NA ODLEGŁOŚĆ - Maryla Rodowicz
07 . 05 . 21 . A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy Na Lachy
08 . 07 . 08 . MY LOVE IS LIKE A RED RED ROSE - Eva Cassidy
09 . 17 . 03 . STREET OF DREAMS [THE BLUES] - Guns N' Roses
10 . 08 . 12 . NOCNE ULICE - Strachy Na Lachy

11 . 10 . 25 . HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che
12 . 09 . 15 . PO PROSTU PASTELOWE - Strachy Na Lachy
13 . 12 . 11 . JEJ PORTRET - Bogusław Mec & Anna Maria Jopek
14 . 14 . 08 . LAZARUS ON DOWN - The Nightwatchman & Serj Tankian
15 . 21 . 04 . ZGAŚ MOJE OCZY ... - Akurat
16 . 15 . 30 . WINDOW BLUES - Band Of Horses
17 . NN . 01 . KARP '08 - Przyjaciele Karpia[Obrazek: ChomikImage.aspx?k=1325954&t=633...d=37913551]
18 . 18 . 11 . WRÓĆ DO MNIE - Balkanika & Justyna Steczkowska
19 . 13 . 13 . FREE FALLIN' - John Mayer
20 . 16 . 10 . PIOSENKA O ŚMIERCI - Koniec Świata

21 . 22 . 04 . WORLDS - Cranes
22 . 20 . 07 . ZIMNY DOM - Totentanz
23 . 19 . 29 . CZARNE KOWBOJE - Lao Che
24 . 24 . 06 . NÁTTÚRA - Björk
25 . NN . 01 . FRIDAY, EVERYBODY GOODBYE - iLiKETRAiNS[Obrazek: ChomikImage.aspx?k=1325954&t=633...d=37913551]
26 . 28 . 02 . CHINESE DEMOCRACY - Guns N' Roses
27 . 23 . 11 . DO SYNA JÓZEFA CIEŚLAKA - Lao Che
28 . NN . 01 . KTO TAM U CIEBIE JEST? - Nosowska
29 . NN . 01 . ADRIFT - Lunatic Soul

30 . 25 . 30 . YOU'VE DONE IT AGAIN, VIRGINIA - The National

Statystyka TOP30:
Nowości: 4 Skoki: 6 Spadki: 15 Pozostało: 5

Moje wypadki z TOP30:
z 26 po 18 tyg. I DON'T WANT TO TALK ABOUT IT - Ive Mendes
z 27 po 02 tyg. MY MISTAKES WERE MADE FOR YOU - The Last Shadow Puppets Icon_eek2
z 29 po 05 tyg. WILD INTERNATIONAL - One Day As A Lion
z 30 po 01 tyg. I WOULD DIE FOR YOU - Fady Maalouf Icon_eek2 Icon_eek2


MOJA POCZEKALNIA


poz . ub . [tyg] . UTWÓR – Wykonawca

31 . 32 . [05] . STRONGER NOW - Just Surrender
32 . 34 . [05] . ZERO OSIEM WOJNA - Coma
33 . -- . [01] . CHRISTMAS GHOST - The Raveonettes[Obrazek: ChomikImage.aspx?k=1325954&t=633...d=37913551]
34 . 36 . [02] . HARMONY KORINE - Steven Wilson
35 . 35 . [14] . FAKE EMPIRE - The National
36 . -- . [01] . A SNOWFLAKE FELL (AND IT FELT LIKE A KISS) - Glasvegas[Obrazek: ChomikImage.aspx?k=1325954&t=633...d=37913551]
37 . 37 . [07] . ION SQUARE - Bloc Party
38 . 46 . [02] . ONE LAST GOODBYE - Anathema
39 . -- . [01] . EXPERIMENTS IN MASS APPEAL - Frost*
40 . 41 . [05] . HE DOESN'T KNOW WHY - Fleet Foxes

41 . 42 . [13] . NIE DO PRZEWIDZENIA - Big Day
42 . 38 . [12] . LOOK NO FURTHER - Dido
43 . 45 . [03] . CRACK THE SHUTTERS - Snow Patrol
44 . 44 . [04] . TRUDNO - Ballady I Romanse
45 . -- . [01] . SHE'S GOT A WAY - Bryan Adams
46 . -- . [01] . SWEET DREAMS ARE MADE OF SEVEN NATION ARMY - DJ Poly

47 . 40 . [16] . COME TO NEW YORK - Paramount Styles
48 . 48 . [05] . LITTLE LIES - Anna Terenheim
49 . -- . [01] . WORKING ON A DREAM - Bruce Springsteen
50 . 49 . [15] . I WONT LET YOU DOWN - The Subways

Polska Piosenka Tygodnia
Przyjaciele Karpia – Idą Święta[Obrazek: ChomikImage.aspx?k=1325954&t=633...d=37913551]

Zagraniczna Piosenka Tygodnia
Cranberries – Animal Instinct

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.12.2008 01:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
A jednak jest Perskie Oczko, czyli OC po raz 22 na miejscu nr 1!!!
Notowanie zdecydowanie Świąteczne! I to nie ze względu na lidera, a przynajmniej nie tylko Icon_mrgreen

Dwie najwyższe nowości w top30 i dwie w poczekalnie, to zdecydowanie muzyka około-świąteczna.
* KARP '08 – tu wszystko jasne. Słuchając wczoraj premiery u Kuby Strzyczkowskiego, aukcji i całej audycji, poczułem zapach Świąt... I to też miało wpływ na tak wysoki debiut. Depesze mogą się obawiać o swą pozycję Icon_mrgreen
* FRIDAY, EVERYBODY GOODBYE – jak na razie najładniejszy utwór świąteczny z zagranicy
* CHRISTMAS GHOST – z innej świątecznej Epki, już myślałem, że zadebiutuje w top30, ale pod koniec tygodnia wyhamowali, ale to i tak kwestia czasu...
* A SNOWFLAKE FELL (AND IT FELT LIKE A KISS)- tu podobnie jak wyżej, tyle, że teraz z wejściem do top30 może być ciężko. Tym bardziej, że mam nadzieję, że jakaś polska pieśń świąteczna jeszcze się pojawi.

Inne nowości:
¡ WORKING ON A DREAM – nowy BOSS nie jest może jakiś nadzwyczajny, ale na dziś starczyło na poczekalnię
¡ SWEET DREAMS ARE MADE OF SEVEN NATION ARMY – wpadłem… no nie mogę się uwolnić… Bardzo udany kolaż Icon_wink2 A jeśli ktoś chciałby zobaczyć jak połączony został nie tylko dźwięk, ale I obraz to proszę kliknąć TU
¡ SHE'S GOT A WAY – Bryan jeszcze nie miał u mnie swego utworu w top30… Myślę, że może teraz być o to spokojny Icon_wink2
¡ EXPERIMENTS IN MASS APPEAL – z polecenia Aro – dzięki! Zobaczymy jak sobie poradzą. Tłok w okolicach 35-25 ogromny, więc może być problem, ale jak dotrzymają okresu poświątecznego to kto wie...
¡ ADRIFT i KTO TAM U CIEBIE JEST? – ubiegłotygodniowe debiuty z poczekalni, ciekawe jak sobie poradzą w tym ciężkim okresie..?

Co jeszcze?
2 spore awanse.
Gunsi wkraczają do czołówki przebojem i mają duże szanse zagościć tam na dłużej Icon_wink2
No i Closterkeller... To zdecydowanie najczęściej słuchany kawałek w tym tygodniu… I jeden z trójki najpoważniejszych kandydatów do zajęcia fotel lidera po DM Icon_wink2 tylko jeden warunek - DM muszą chcieć opuścić ten fotel Icon_mrgreen

chomik zaprasza Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.12.2008 01:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 544
Dołączył: Nov 2008
Post: #3
 
Yacy napisał(a):15 . 21 . 04 . ZGAŚ MOJE OCZY ... - Akurat
ale mnie ta piosenka wczoraj w nocy rozbroiła... jest.. piękna po prostu... i tak nietypowa jak na nich. wkrótce namiesza i u mnie. Pewnie gdyby nie Twoja rekomendacja to by mi się nigdy nie chciało jej poznać - dzięki Icon_smile2
Yacy napisał(a):ADRIFT i KTO TAM U CIEBIE JEST?
to także moje nowości w tym tygodniu, choć obie trochę wyżej (ta pierwsza nawet znacznie wyżej Icon_wink2 Nosowska się u mnie dopiero rozpędza)
Yacy napisał(a):SHE'S GOT A WAY – Bryan
dla mnie Bryan był zawsze trochę zbyt grzeczny jak na rockandrollowca Icon_wink2 wrzuciłem tę piosenkę na swój odsłuch, ale szans wielkich przed nią nie widzę
Yacy napisał(a):WORKING ON A DREAM – nowy BOSS nie jest może jakiś nadzwyczajny
no mnie również trochę rozczarowuje...
06.12.2008 01:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #4
 
Yacy napisał(a):25 . NN . 01 . FRIDAY, EVERYBODY GOODBYE - iLiKETRAiNS
Całkiem sympatyczny utwór Icon_wink2
Yacy napisał(a):28 . NN . 01 . KTO TAM U CIEBIE JEST? - Nosowska
A to jest mój nowy nr 1, na mojej prywatnej Liście Przebojów Utworów Polskich, którą "reaktywowałem" po trzyletniej przerwie Icon_smile2
06.12.2008 02:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #5
Re: 415 MOJA LISTA
Yacy napisał(a):Cranberries – Animal Instinct[/b]
ooo jedna z lepszych piosenek tego zespołu, czemu akurat w tym tygodniu :?:
na Top Wszech czasów na pewno zagłosuję na ten utwór Icon_mrgreen
06.12.2008 02:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Yacy napisał(a):29 . NN . 01 . ADRIFT - Lunatic Soul
Ta nowość podoba mi się najbardziej. Icon_smile2

Szkoda, że nie zadebiutowało to:
Yacy napisał(a):34 . 36 . [02] . HARMONY KORINE - Steven Wilson
ale może jeszcze przyjdzie na to czas. Icon_smile2

Yacy napisał(a):09 . 17 . 03 . STREET OF DREAMS [THE BLUES] - Guns N' Roses
Szok! Niesamowite tempo! Najulubieńsza piosenka z pierwszej dziesiątki.
Yacy napisał(a):46 . -- . [01] . SWEET DREAMS ARE MADE OF SEVEN NATION ARMY - DJ Poly
Icon_mrgreen
U mnie jeszcze nie dało rady. Icon_smile2
06.12.2008 02:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
One Caress...nie powinien zejść z pierwszego, bo podczas Świąt powinien nabrać siły Icon_wink Zarówno tekścik i klimacik temu sprzyjają. Nie poznałem jeszcze Closterkellera, a obiecuję już długo. Lecę na chomika. TERAZ. Cieszy mnie piękny skok Street Of Dreams. Zasłużyli. Fortepianowe intro genialne! iLiKeTrAiNs znam chyba ze wszystkich numerów jakie pojawiały się na listach, wszystkie były ok, ale żaden na listę nie dotarł - może ten? Znów World nie doszło do 20 Icon_sad Za to Przyjaciele Karpia straszą od razu w ścisłej czołówce - ale ok, na razie nie znam, więc...Icon_biggrin DJ Poly brzmi bardzo intrygująco Icon_biggrin I są Raveni - ale u mnie wejdą prawdopodobnie z innym kawałkiem.

Animal Instinct to świetny utwór, może nie Cranberisowo top 10, ale w porównaniu powiedzmy ze stanem dzisiejszej listy to mógłbym go tuż za One Caress wstawić Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.12.2008 02:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
koszMAREK napisał(a):na mojej prywatnej Liście Przebojów Utworów Polskich, którą "reaktywowałem" po trzyletniej przerwie
super! do zobaczenia w Twoim wątku mam nadzieję Icon_wink2
Gary napisał(a):Szok! Niesamowite tempo! Najulubieńsza piosenka z pierwszej dziesiątki.
dla mnie też szok Icon_wink2
Gary napisał(a):U mnie jeszcze nie dało rady.
jeszcze? super, choć ja nie wiem co będzie dalej Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.12.2008 03:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #9
 
Ale fajnie świątecznie i choinkowo się zrobiło Icon_mrgreen
Brakuje tylko świątecznej Sheryl Crow Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.12.2008 04:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
Tomekk napisał(a):czemu akurat w tym tygodniu
czy ja wiem... pewnie z powodu TWC Icon_wink2 też oddałem głos Icon_wink2
saferłel napisał(a):One Caress...nie powinien zejść z pierwszego, bo podczas Świąt powinien nabrać siły
a dlaczego w czasie Świąt? tekścik i klimacik? tam nie ma dzwoneczków i "christmasów" Icon_wink2
saferłel napisał(a):Za to Przyjaciele Karpia straszą od razu w ścisłej czołówce
straszą? Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Raveni - ale u mnie wejdą prawdopodobnie z innym kawałkiem.
Come on Santa? Icon_wink2 Byli blisko...
saferłel napisał(a):Animal Instinct to świetny utwór, może nie Cranberisowo top 10
nie top10, bo to mój top1 Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.12.2008 04:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #11
 
aaktt napisał(a):Brakuje tylko świątecznej Sheryl Crow
zacznę poznawac całą płytę za 3-4 minuty, A własciwie raz słuchałem, ale ... nie wiem Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.12.2008 04:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #12
 
To przejdź od razu do "There Is A Star That Shines Tonight", bo jest wspaniałe Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.12.2008 04:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
aaktt napisał(a):To przejdź od razu do "There Is A Star That Shines Tonight"
taki mam zamiar Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.12.2008 04:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #14
 
Yacy napisał(a):02 . 03 . 04 . NA KSZTAŁT DZIECKA - Strachy Na Lachy
utwor który wczesniej mnie przeszkadzał na płycie, zaczyna mi się podobać, mam nadzieje ze nie przyzwyczajać Icon_wink2 Icon_smile2
Yacy napisał(a):09 . 17 . 03 . STREET OF DREAMS [THE BLUES] - Guns N' Roses
rewelacyjna forma Icon_biggrin3 . Oj niebawem może zagrozic One Caress... no bo chyba ktos wreszcie bedzie musiał kiedyś Icon_wink2
Yacy napisał(a):15 . 21 . 04 . ZGAŚ MOJE OCZY ... - Akurat
Przyznam, ze i ten utwór wydaje sie byc najlepszy z całej płyty Akuratu, ale czy to wystarczy na moja listę .
Yacy napisał(a):17 . NN . 01 . KARP '08 - Przyjaciele Karpia
wiem ze była premiera, a ja jeszcze nie słyszałem Icon_redface2 moze dzis na LP3 ...{piszę przed wejsciem do klatki zwierzaka o imieniu Yacy Icon_mrgreen , choc cos mówiłes że Karpia tam sie nie znajdzie ]
Yacy napisał(a):25 . NN . 01 . FRIDAY, EVERYBODY GOODBYE - iLiKETRAiNS
Lubie takie smutne pociagi . Cieszy mnie ta nowość.
Yacy napisał(a):28 . NN . 01 . KTO TAM U CIEBIE JEST? - Nosowska
Zarobiony troszke jestem ale posluchałem jeden raz plyty "Osiecka" . Ten własnie i "Na kulawej naszej barce" są jak dla mnie najlepsze z całości Icon_wink2
Yacy napisał(a):32 . 34 . [05] . ZERO OSIEM WOJNA - Coma
niby tylko dwa do góry ale wyzej robi sie ciasno , więc rozumiem ze jest cięzko sie dostać , ale
Yacy napisał(a):34 . 36 . [02] . HARMONY KORINE - Steven Wilson
w tym przypadku myslałem ze bedzie troszke lepiej Icon_wink2
Yacy napisał(a):EXPERIMENTS IN MASS APPEAL – z polecenia Aro – dzięki!
Na zdrowie Icon_biggrin3 Cieszy mnie bardzo pojawienie sie Frosta, płytkę nową także polecam, mam wrażenie ze znajdziesz wiecej smakołyków dla siebie Icon_wink2

No a teraz czas na podwieczorek bo duzo czerwonego koloru sie pojawiło ktorego nie znam . Mniam mniam Icon_smile2
06.12.2008 05:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
Aro napisał(a):Oj niebawem może zagrozic One Caress... no bo chyba ktos wreszcie bedzie musiał kiedyś
a to dlaczego ? Icon_mrgreen
Aro napisał(a):{piszę przed wejsciem do klatki zwierzaka o imieniu Yacy
przykro mi ale tam sie nie znajdzie ten kawałek... no jakoś tak mam, ze nie mogę ... Pewnie Balonik go dziś puści, zresztą dzis już leciał w Trójce Icon_wink2
Aro napisał(a):płytkę nową także polecam, mam wrażenie ze znajdziesz wiecej smakołyków dla siebie
jestem w trakcie poszukiwań Icon_wink2
Aro napisał(a):Mniam mniam
smacznego Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.12.2008 05:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #16
 
Yacy napisał(a):a to dlaczego ? Icon_mrgreen
nie żebym nie lubił One caress Icon_smile2 , ale musi przyjsc kiedys taki moment że spadnie Icon_wink2 [chyba ze nie planujesz spadku z miejsca 1 Icon_mrgreen ]
Yacy napisał(a):przykro mi ale tam sie nie znajdzie ten kawałek... no jakoś tak mam, ze nie mogę ... Pewnie Balonik go dziś puści, zresztą dzis już leciał w Trójce Icon_wink2
Ok Rozumiem. Zapewne bedzie mi go dane usłyszeć niebawem Icon_wink2
Yacy napisał(a):jestem w trakcie poszukiwań Icon_wink2
linka wcześniej podrzuciłem u P.u.r.h.-a , ale juz Tobie także dostarczam : http://www.megaupload.com/pl/?d=EZOC9X93 Prosze bardzo Icon_smile2
06.12.2008 05:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 820
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
Re: 415 MOJA LISTA
Yacy napisał(a):[b]01 . 01 . 26 . ONE CARESS - Depeche Mode
02 . 03 . 04 . NA KSZTAŁT DZIECKA - Strachy Na Lachy
03 . 11 . 04 . LUNAR - Closterkeller
Ostatnio brak mi czasu na komentarze, ale nie zdzierżyłem, ale to najgorsze Twoje podium odkąd sięgam pamięcią. Depeche Mode, które niedawno poznałem, to nawet jak na nich słabiutki kawałek, Strachy w przeciętnym utworze z płyty znacznie słabszej od poprzedniej i Closterkeller w utworze, o których nigdy bym ich nie podejrzewał.
06.12.2008 06:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 
Aro napisał(a):chyba ze nie planujesz spadku z miejsca 1
ja nic nie planuję. To sie samo stanie! Albo i nie Icon_mrgreen
Aro napisał(a):linka wcześniej podrzuciłem u P.u.r.h.-a , ale juz Tobie także dostarczam
dzieki!!!
kajman napisał(a):Ostatnio brak mi czasu na komentarze, ale nie zdzierżyłem,
mogłes dalej nie-miec-czasu Icon_mrgreen Przykro mi, ze to nie jest podium dla Ciebie, ale nic na to nie poradzę i ... nawet nie chcę radzić Icon_wink2
kajman napisał(a):Depeche Mode, które niedawno poznałem, to nawet jak na nich słabiutki kawałek
nie wiem czemu, ale bardzo mnie to rozbawiło... Icon_lol moze dlatego, że mi osobiście szkoda czasu na komentowanie utworów, które misie nie podobają Icon_wink2
No nic zapraszam za kilka, kilkanascie tygodni ... może coś sie zmieni na podium Icon_wink2 Chociaż...
Kajman, a jak nowy Karp, bo on może pojawic sie w okolicach podium...? Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.12.2008 06:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Tak, Przyjaciele Karpia straszą - dlatego muszę ich poznać lepiej bym się ich nie bał Icon_razz2

Nie - nie trafiłeś z tymi Ravenami. Teraz zostały ci dwa numeru 50:50 Icon_razz2

A co do One Carres to brak dzwoneczków nie wskazuje na to by nie miałby to być dobry track na święta Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.12.2008 06:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #20
 
Yacy napisał(a):
aaktt napisał(a):To przejdź od razu do "There Is A Star That Shines Tonight"
taki mam zamiar Icon_smile2
i co? i co? Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.12.2008 08:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości