Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 108 z 5.12.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 108 z 5.12.08
Faktycznie szaleńcze te nowości, bo z pominięciem poczekalni meldują się na dwóch pierwszych miejscach. Nie oznacza to wcale, że będą tam za tydzień, bo pierwsza piątka jest praktycznie na tym samym poziomie.
Nowa płyta Gunsów mi się podoba i kilka utworów zastanawiało się nad debiutem na mojej liście, jednak bez efektu (najbliżej chyba było SOD). No i zdecydowałem się posłuchać This is love (mam nadzieję, że to nie żadna fałszywka). I od razu mnie powaliło. Wiedziałem, że zadebiutuje bardzo wysoko. I cały czas szła ostro i równo do góry tocząc walki przede wszystkim z drugą nowością. Jeżeli z tego nie zrobią singla, to moim zdaniem popełnią totalny błąd.
Z Mars Voltą było inaczej, bo cztery piosenki z ostatniej płyty były wysoko na mojej liście, a tylko jedna mi się nie spodobała. Ale nie podejrzewałem, że tam ukrywa się jeszcze jedna wielka perła. Trzeba przyznać, że Aberinkula jako utwór otwierający płytę potrafi zwalić z nóg. Totalne szaleństwo. A ten sax w końcówce to już absolutna rozwałka. Wygląda, że to zdecydowanie mój numer 1 ( Icon_lol ) na płycie.
Ciekawostką jednak, że przy tych szalonych nowościach niesamowitym wyczynem popisało się To co nienazwane awansując na 4 miejsce.
Ale to nie koniec przedziwnych ruchów na mojej liście. Bo jeszcze w top 10 są dwa wielkie powroty. Ten drugi to dzieło Zrób co możesz, które wzięło sobie do serca uwagę 1981 i z najgorszej pozycji w karierze skoczyło na 8 miejsce. Ale jeszcze wyżej pojawiło się A my nie chcemy uciekać stąd, które z 33 pozycji awansowało na 6.
No i na tym atrakcje w najlepszej 30 właściwie się skończyły. Jest tam wprawdzie kilka całkiem sporych awansów, ale raczej to naturalna kolej rzeczy. Ciekawiej jest dalej, bo w zestawieniu są jeszcze 4 powroty i efektowny skok Cemeteries of London. A dwa z tych powrotów są moim zdaniem interesujące. Pierwszy, najwyższy to Anesthetize, które sporo posiedziało w poczekalni, by efektownie wrócić i zacząć drugą 50 w moim Top50. Icon_mrgreen Druga Akt miłosny albo życie odbyła dziwną drogę. Bo z poczekalni weszła do głównego zestawienia przez leżakownię.
Nowości pojawiające się po pobycie w poczekalni są pomarańczowe, z jej pominięciem czerwone. Powroty do zestawienia z poczekalni są niebieskie, a z leżakowni błękitne. Skoki o minimum 10 miejsc nadal zaznaczam na zielono. W poczekalni kolor błękitny i czerwony oznaczają to samo co w Top50.
1. N. 1 THIS I LOVE - Guns n'Roses
2. N. 1 ABERINKULA - The Mars Volta

3. 1. 33 SUMMERS LOST - Hurt
4. 5. 66 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
5. 2. 12 RICH KID BLUES - The Raconteurs
6. 33. 29 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
7. 7. 14 CAPE COD KWASSA KWASSA - Vampire Weekend
8. 21. 62 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
9. 3. 10 SUMMERTIME - Eva Cassidy
10. 8. 3 CAMINHO - Dorota Miśkiewicz
11. 4. 14 COME ALIVE - Foo Fighters
12. 13. 47 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
13. 18. 2 ZMYŚLENI - Grzegorz Tomczak & Lena Piękniewska
14. 19. 4 NIE MANIPULUJ - Voo Voo
15. 16. 4 THE SPACE FOR THIS - Cynic
16. 9. 9 BLUE EYES CRYING IN THE RAIN - Eva Cassidy
17. 11. 26 LOVE ME LIKE A RIVER DOES - Melody Gardot
18. 14. 11 SIT AND WONDER - The Verve
19. 27. 10 ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI - Strachy na Lachy & Renata Przemyk
20. 17. 2 KSIĘŻYC W NOWIU - Hanna Banaszak
21. 25. 12 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
22. 10. 7 SOMEWHERE - Eva Cassidy
23. 6. 4 MALIN CZAR - Grzegorz Bukała
24. 15. 6 NATTURA - Bjork
25. 29. 37 GOLIATH - The Mars Volta
26. 30. 19 ZA PIERWSZĄ CHMURĄ - Maryla Rodowicz
27. 20. 27 NAGLE - Anna Maria Jopek
28. 22. 10 CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera & Piotr Nalepa
29. 36. 7 ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI - Strachy na Lachy
30. 24. 4 BATCAT - Mogwai
31. 23. 10 MY LOVE IS LIKE A RED RED ROSE - Eva Cassidy
32. P. 51 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
33. P. 6 DEVOUR - Shinedown

34. 32. 41 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
35. 50. 14 CEMETERIES IN LONDON - Coldplay
36. 28. 6 LESZEK MI MÓWIŁ - Voo Voo
37. 35. 67 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
38. 41. 2 SZUKAŁEM CIĘ WŚRÓD JABŁEK - Grzegorz Tomczak & Iwona Loranc
39. 40. 14 PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
40. 31. 66 M.I.A. - Avenged Sevenfold
41. 37. 6 JUNGLE DRUM - Emiliana Torrini
42. 46. 6 ILYENA - The Mars Volta
43. 34. 10 ANOTHER WAY TO DIE - Jack White & Alicia Keys
44. 38. 13 TOUNKA - Rokia Traore
45. 42. 9 BUDZIĆ SIĘ I ZASYPIAĆ Z TOBĄ - Dorota Miśkiewicz
46. 48. 3 EVOLUTIONARY SLEEPER - Cynic
47. P. 19 THE LOTUS EATER - Opeth
48. 45. 10 PIGEON DRUMMER - No-Man
49. 47. 4 ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che
50. P. 9 AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo


poczekalnia:
MED SUD I EYRUM - Sigur Ros
CHAIN OF FOOLS - Eva Cassidy
THE DULL FLAME OF DESIRE - Bjork & Anthony Haggerty
43. ARA BATUR - Sigur Ros
JEJ PORTRET - Anna Maria Jopek & Bogusław Mec
TO TAME A LAND - Dream Theater
49. THE FINAL TRUTH - Lunatic Soul
WHAT IF - Cog
PORCELAIN HEART - Opeth
A GREAT DAY FOR FREEDOM - David Gilmour
NOCNY SUFIT - Maryla Rodowicz
FLACZKI ZAKRZEWSKIE BLUES - Blues Flowers
CLOWNS - Goldfrapp
IF YOU'RE OUT THERE - John Legend
THE KINGDOM - Portal
FLJOTAVIK - Sigur Rós
WHOLE THING - Francis Bebey & Alex Faku & Tim Finn & Peter Gabriel & Karl Walllinger & Andy White
BURDEN - Opeth
INDIGO - Pendragon
J SMITH - Travis
MARMELADE FIRES - Mum
ERASERHEAD - Pendragon
I WILL WRITE PEACE ON YOUR WINGS AND YOU WILL FLY OVER THE WORLD - Sleepmakeswaves
I CIĄGLE WIDZĘ ICH TWARZE - Hedone

leżakownia:
12. DOWN TO EARTH - Peter Gabriel
26. COAT OF MANY COLOURS - Eva Cassidy
39. PAST MISTAKE - Tricky
44. POLSKA MIŁOŚĆ - Raz Dwa Trzy
SHOCK & AWE - Tribe after Tribe
28 GHOSTS IV - Nine Inch Nails
05.12.2008 01:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
ciekawie na szczycie, ze względu na te zmiany, choć powiem Ci, że jesteś do pewnych osób uprzedzony a innym ufasz bezgranicznie... cóż, twój wybór!
05.12.2008 01:25 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Listoholik napisał(a):ciekawie na szczycie, ze względu na te zmiany, choć powiem Ci, że jesteś do pewnych osób uprzedzony a innym ufasz bezgranicznie... cóż, twój wybór!
Chodzi Ci o muzyków czy o forumowiczów? Bo jeżeli chodzi o to drugie, to nie sądzę, żeby można było mowić o uprzedzeniach. Staram się zapoznawać z muzyką ze wszystkich list (chyba że jestem uprzedzony do wykonawców), ale po przesłuchaniu okazuje się, że muzyka w większości przypadków nie odpowiada mi na tyle, żeby znaleźć się w moim zestawieniu.
05.12.2008 01:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
kajman napisał(a):1. N. 1 THIS I LOVE - Guns n'Roses
A już miałem wyłączony komputer i planowałem iść spać (właściwie to już spałem Icon_wink2 ), ale coś mnie podkusiło. Icon_biggrin3

kajman napisał(a):No i zdecydowałem się posłuchać This is love (mam nadzieję, że to nie żadna fałszywka).
Zajrzyj do mojego chomika, bo teoretycznie jest taka szansa. W tych wcześniej kolportowanych wersjach (o ile się nie mylę), to "Prostitute" szło jako "This I love". W zwierzaku są obie, więc sobie możesz porównać.

No to idę spać dalej. Icon_lol
05.12.2008 02:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Gary napisał(a):
kajman napisał(a):1. N. 1 THIS I LOVE - Guns n'Roses
A już miałem wyłączony komputer i planowałem iść spać (właściwie to już spałem Icon_wink2 ), ale coś mnie podkusiło. Icon_biggrin3
kajman napisał(a):No i zdecydowałem się posłuchać This is love (mam nadzieję, że to nie żadna fałszywka).
Zajrzyj do mojego chomika, bo teoretycznie jest taka szansa. W tych wcześniej kolportowanych wersjach (o ile się nie mylę), to "Prostitute" szło jako "This I love". W zwierzaku są obie, więc sobie możesz porównać.
No to idę spać dalej. Icon_lol
No to już wiem. Moim zdaniem, jeżeli dadzą to na singla, to będzie gigantyczny hicior. To taka ballada w stylu ich najbardziej znanych kawałków.
05.12.2008 02:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #6
 
kajman napisał(a):1. N. 1 THIS I LOVE - Guns n'Roses
pewnie że sie cieszę z debiutu. Jak juz wspomniałem u Gary'ego , zdecydowanie lepiej brzmi oderwany od całości Icon_wink2 Icon_biggrin3

kajman napisał(a):Trzeba przyznać, że Aberinkula jako utwór otwierający płytę potrafi zwalić z nóg. Totalne szaleństwo. A ten sax w końcówce to już absolutna rozwałka. Wygląda, że to zdecydowanie mój numer 1 ( Icon_lol ) na płycie.
Icon_biggrin3 Mnie zaskoczyło tempo utworu , bez intra, bez jakiegokolwiek innego wstepu , od razu niesamowita energia i rozpierdziucha na całego Icon_mrgreen . A sax to mistrzostwo swiata i totalna improwizacja .
kajman napisał(a):3. 1. 33 SUMMERS LOST - Hurt
a ich imie to ....trzydziesci i trzy Icon_lol .
Swietne podium tego tygodnia.

kajman napisał(a):11. 4. 14 COME ALIVE - Foo Fighters
za duzo wrażeń jak na ten tydzień, nie dali rady zapodiumować .....
kajman napisał(a):21. 25. 12 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
a jednak bessa przyszła, Ciekawe na jak długo. Icon_wink2 Icon_smile2
kajman napisał(a):32. P. 51 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
miła niebieska nowina Icon_biggrin3
kajman napisał(a):47. P. 19 THE LOTUS EATER - Opeth
i tu kolejna Icon_smile2
05.12.2008 10:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
kajman napisał(a):1. N. 1 THIS I LOVE - Guns n'Roses
o żesz w mordę! Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
nie pamiętam kiedy ostatnio tak się ucieszyłem z pierwszego miejsca u Ciebie Icon_biggrin3. w życiu bym nie pomyślał, że Gunsi będą na pierwszym. a nowośc na pierwszym - to już w ogóle szczyt radości Icon_smile2.

no a poza tym jak co tydzień śledzę pozycję tych samych kilku nagrań, ale wiadomo których i wiadomo, że radość jest uzależniona od tego czy do góry, czy w dół Icon_razz.
05.12.2008 12:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #8
 
kajman napisał(a):1. N. 1 THIS I LOVE - Guns n'Roses
No, no.. Nie znam i nawet nie wiem czy miałem ochotę ściągnąć. Pewnie też dlatego, że nie chciałbym słuchać fake'u.
kajman napisał(a):2. N. 1 ABERINKULA - The Mars Volta
Dawno nie słuchałem Mars Volty, ale nie mam teraz nastroju na nią.
kajman napisał(a):23. 6. 4 MALIN CZAR - Grzegorz Bukała
Icon_eek2 o żesz. :roll:
kajman napisał(a):49. 47. 4 ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che
Icon_mrgreen

A u kogo ten Tricky w ogóle jest/był?
05.12.2008 12:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Ciekawe te zmiany. Akurat Gunsi raczej do tej pory nie przykuli mojej uwagi tym numerem, mam kilka lepszych, ale przyznam, że słucham tej płyty tak wybiórczo. This I Love może nie powtórzyłem nawet po pierwszym przesłuchu, który kiedyś-tam się odbył. Mars Volta w dobrej formie. Abernikula to chyba mój ulubiony ich kawałek z ostatniej płyty, więc można powiedzieć, że nowości na +. Raconteurs udało się nie wypaść z 5 ;] Szkoda, że Foo Fighters poza 10. Szybko to się zmienia. I Verve zgodnie z groźbą leci, ale bardzo łagodnie...powiedzmy, że na razie szybuje tylko Icon_biggrin Coldplay nigdzie tak jak u ciebie się nie wierci...może u mnie, ale to w czasie przeszłym - z 2 singlem. Dwa Voo Voo w 50 to bardzo dobry wynik ;] Cieszę się, że Past Mistake w tym tyg. powinien w końcu wyjść z leżakowni Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.12.2008 05:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Hoho, zaszałałeś :O Trudno mi na razie coś więcej powiedzieć na temat nowego lidera, za mało słuchałem , jak na razie mnie nie poraził :] Numer dwa rzecz jasna znam i uwielbiam, jedna z moich ulubionych nowych MarsVolt, chociaż jakoś nie miała szczęścia do mojej listy Icon_wink2 W każdym razie zaskoczenie ogromne i to na plus Icon_smile2
Oprócz tego bardzo apetycznie prezentuje się kolor niebieski Icon_mrgreen A Cynicy prezentują niezłą formę Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
05.12.2008 11:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #11
 
kajman napisał(a):33. P. 6 DEVOUR - Shinedown
Z powrotów i nowości wybieram to.

kajman napisał(a):35. 50. 14 CEMETERIES IN LONDON - Coldplay
Cieszy mnie tak duży awans.
06.12.2008 07:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):1. N. 1 THIS I LOVE - Guns n'Roses
pewnie że sie cieszę z debiutu. Jak juz wspomniałem u Gary'ego , zdecydowanie lepiej brzmi oderwany od całości Icon_wink2 Icon_biggrin3
kajman napisał(a):2. Trzeba przyznać, że Aberinkula jako utwór otwierający płytę potrafi zwalić z nóg. Totalne szaleństwo. A ten sax w końcówce to już absolutna rozwałka. Wygląda, że to zdecydowanie mój numer 1 ( Icon_lol ) na płycie.
Icon_biggrin3 Mnie zaskoczyło tempo utworu , bez intra, bez jakiegokolwiek innego wstepu , od razu niesamowita energia i rozpierdziucha na całego Icon_mrgreen . A sax to mistrzostwo swiata i totalna improwizacja .
kajman napisał(a):3. 1. 33 SUMMERS LOST - Hurt
a ich imie to ....trzydziesci i trzy Icon_lol .
Swietne podium tego tygodnia.
kajman napisał(a):11. 4. 14 COME ALIVE - Foo Fighters
za duzo wrażeń jak na ten tydzień, nie dali rady zapodiumować .....
kajman napisał(a):21. 25. 12 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
a jednak bessa przyszła, Ciekawe na jak długo. Icon_wink2 Icon_smile2
kajman napisał(a):32. P. 51 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
miła niebieska nowina Icon_biggrin3
kajman napisał(a):47. P. 19 THE LOTUS EATER - Opeth
i tu kolejna Icon_smile2
1. Ja całości jeszcze nie słuchałem, ale może kiedyś się skuszę, bo na razie poza Better wszystkie utwory na plus, niektóre nawet na bardzo duży.
2. Na razie wygląda na to, że mój także. Ale zobaczymy po kilku tygodniach.
3. I z tych 33 większość na podium, a w pewnym momencie z przyczyn zależnie ode mnie niezależnych wisiał na włosku.
11. I teraz będzie to raczej niemożliwe. Pierwsza piątka wygląda mi na nie do ruszenia.
21. Jakoś tak wyszło. A czy na długo? Przez najbliższe 3 dni nie mam pojęcia.
32. 47. Pytanie tylko czy utrzymają formę.
07.12.2008 08:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #13
 
kajman napisał(a):1. N. 1 THIS I LOVE - Guns n'Roses

oj, kajman nisko spadłeś, że podobają Ci się takie piosenki Icon_wink2



pees. mi się dziś podoba to, tylko jeden ZESPÓŁ, wszystko jasne: http://www.lastfm.pl/user/radiogomusic Icon_biggrin3
07.12.2008 08:39 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):1. N. 1 THIS I LOVE - Guns n'Roses
o żesz w mordę! Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
nie pamiętam kiedy ostatnio tak się ucieszyłem z pierwszego miejsca u Ciebie Icon_biggrin3. w życiu bym nie pomyślał, że Gunsi będą na pierwszym. a nowośc na pierwszym - to już w ogóle szczyt radości Icon_smile2.
2. no a poza tym jak co tydzień śledzę pozycję tych samych kilku nagrań, ale wiadomo których i wiadomo, że radość jest uzależniona od tego czy do góry, czy w dół Icon_razz.
1. Przyznam się, że ja po poprzednich nagraniach (niezłych wprawdzie i dobrych) też tego się nie spodziewałem. Wprawdzie zastanawiam się, czy to nie zbyt nahalne nawiązanie do ich największych hituff, ale i tak utwór bierze mnie niesamowicie.
2. Ale przynajmniej masz emocje zaglądając na moją listę, bo nigdy nie da się przewidzieć, jak się takowy utwór zachowa.
07.12.2008 08:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):1. N. 1 THIS I LOVE - Guns n'Roses
No, no.. Nie znam i nawet nie wiem czy miałem ochotę ściągnąć. Pewnie też dlatego, że nie chciałbym słuchać fake'u.
kajman napisał(a):2. N. 1 ABERINKULA - The Mars Volta
Dawno nie słuchałem Mars Volty, ale nie mam teraz nastroju na nią.
kajman napisał(a):23. 6. 4 MALIN CZAR - Grzegorz Bukała
Icon_eek2 o żesz. :roll:
kajman napisał(a):49. 47. 4 ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che
Icon_mrgreen
3. A u kogo ten Tricky w ogóle jest/był?
1. Żebym jeszcze wiedział, co to jest fake. Icon_confused No a utwór robi tutaj karierę.
2. No fakt, to taki wykonawca, na którego można mieć nastrój lub jego brak.
23. Też mnie ten ruch zaskoczył. Ale to po części dlatego, że był straszny ruch w górę i dał się wypchnąć.
49. Myślałem, że będzie to jednorazowy wskok, a tutaj jakimś cudem się obronił.
3. U saferłela. Czyli teraz będzie powrót.
07.12.2008 08:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
saferłel napisał(a):1. Ciekawe te zmiany.
2. Akurat Gunsi raczej do tej pory nie przykuli mojej uwagi tym numerem, mam kilka lepszych, ale przyznam, że słucham tej płyty tak wybiórczo. This I Love może nie powtórzyłem nawet po pierwszym przesłuchu, który kiedyś-tam się odbył.
3. Mars Volta w dobrej formie. Abernikula to chyba mój ulubiony ich kawałek z ostatniej płyty, więc można powiedzieć, że nowości na +.
4. Raconteurs udało się nie wypaść z 5 ;]
5. Szkoda, że Foo Fighters poza 10. Szybko to się zmienia.
6. I Verve zgodnie z groźbą leci, ale bardzo łagodnie...powiedzmy, że na razie szybuje tylko Icon_biggrin
7. Coldplay nigdzie tak jak u ciebie się nie wierci...może u mnie, ale to w czasie przeszłym - z 2 singlem.
8. Dwa Voo Voo w 50 to bardzo dobry wynik ;]
9. Cieszę się, że Past Mistake w tym tyg. powinien w końcu wyjść z leżakowni Icon_smile
1. No cóż, na pewno.
2. Moją przykuli, ale może dla Ciebie byli zbyt sztampowi (i ja to mówię Icon_eek2 ).
3. To już 4 utwór z tej płyty u mnie. Tylko pierwszy singiel mi nie pasał.
4. No fakt, to było trudne zadanie.
5. I wcale nie podoba mi się mniej niż poprzednio.
6. Na moje to nie aż tak łagodnie, ale myślę, że jeżeli znowu spadnie, to mniej niż teraz.
7. Bo to taki utwór, który musi trafić i w wyjątkowo uważne słuchanie i w nastrój.
8. Szczególnie że tylko dwa mają prawo być na mojej liście (ale jeden, który kiedyś słyszałem zrobił gorsze wrażenie).
9. Wyjdzie. Jeżeli w takiej formie, jak w momencie wylotu to powinno być nieźle.
07.12.2008 09:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
p.u.r.h. napisał(a):1. Hoho, zaszałałeś :O
2. Trudno mi na razie coś więcej powiedzieć na temat nowego lidera, za mało słuchałem , jak na razie mnie nie poraził :]
3. Numer dwa rzecz jasna znam i uwielbiam, jedna z moich ulubionych nowych MarsVolt, chociaż jakoś nie miała szczęścia do mojej listy Icon_wink2 W każdym razie zaskoczenie ogromne i to na plus Icon_smile2
4. Oprócz tego bardzo apetycznie prezentuje się kolor niebieski Icon_mrgreen
5. A Cynicy prezentują niezłą formę Icon_smile2
1. Przez skromność nie zaprzeczę.
2. I być może nie porazi, bo nie jest pewne, czy tego właśnie w muzyce szukasz.
3. No to teraz jest odpowiedni moment, żeby zaczęła mieć szczęście, sczególnie że ostatnio u Ciebie Volty nie błyszczą. Icon_biggrin3
4. Już chyba komuś się podobał i komuś się częściowo spodoba(ł).
07.12.2008 09:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Paweł napisał(a):
kajman napisał(a):33. P. 6 DEVOUR - Shinedown
Z powrotów i nowości wybieram to.
kajman napisał(a):35. 50. 14 CEMETERIES IN LONDON - Coldplay
Cieszy mnie tak duży awans.
33. To z Arem i P.U.R.H.-em razem tworzycie podwójną grupę tegotygodniowych zwolenników koloru niebieskiego (3+2+1=3*2).
35. Było to kiedyś u mnie znacznie wyżej, więc ma potencjalne możliwości do dużych ruchów - tylko w jaką stronę zrobi następny?
07.12.2008 09:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Listoholik napisał(a):[quote="kajman"]1. N. 1 THIS I LOVE - Guns n'Roses[/quoteoj, kajman nisko spadłeś, że podobają Ci się takie piosenki Icon_wink2
Widać nie tylko ja nisko upadłem. A poza tym to jest naprawdę dobrze zrobiony i zagrany kawałek, do tego interesująca kompozycja. Nie muszę lubić tylko tego, co skrajnie experymentalne. A muzyka w muzyce jest najważniejsza.
07.12.2008 09:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #20
 
kajman napisał(a):muzyka w muzyce jest najważniejsza

tak jak cukier w cukrze Icon_mrgreen
07.12.2008 09:36 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości