Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pośmiej się :)
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Pośmiej się :)
WYTWÓRNIA DISNEY LAND PREZENTUJE PROJEKT RADIOWY POD NAZWĄ:*

[center]SAFERŁEL FM - Nowa jakość Shirley w eterze!
[/center]
W JAKOŚCI HD!

RAMÓWKA:
6.30 - 10.30 KONCERTOWE GRANIE - Poranek z Saferłelem
10.30 - 12.30 PRZERWA NA KAWĘ czyli wielkie uff Saferłel przestał grzędzić
12.30 - 17.05 Transmisja z Wykładów z Wyższej Szkoły Licealnej do której uczęszcza Saferłel, w przerwie: Skrócone recenzje płyt + rozmowa z profesorami o muzyce
17.05 - 20.00 PRZY MUZYCE O MUZYCE - Krótki (!) Felieton Saferłela
20.00 To nagranie jest zajebiste! - Powerplay Saferłela
20.05 - 22.00 Lista Przebojów Saferłela - Piotr Baron
22.00 - 22.30 Recenzja Saferłela
22.30 - 6.30 W łóżku o muzyce - nocne rozmyślania Saferłela

UWAGA! W KAŻDY WEEKEND Weekend z Gwiazdą czyli Faza Saferłela na The Cure! Do wygrania nowy numer miesiącznika Saferłela "Teraz Recenzje!"

WIADOMOŚCI MUZYCZNE: Co 15 min oraz zawsze na bieżąco, gdy wydarzy się coś ważnego!

Uwaga! W Wigilię po godz. 16.00 wiadomości co pół godziny, gdyż autor musi troszkę pobyć z rodziną.

W sylwestra TOP WSZECHCZASÓW Saferłela.. poczatek 30 grudnia g. 20.00... audycja trwa do 2 stycznia do g. 16.00.

W II wtorek miesiąca audycja dla starszego pokolenia, muzykę serwuje i zapowiada babcia!

W każdą niedzielę transmisja mszy z kościoła parafialnego saferłela... po mszy saferłel recenzuje pieśni śpiewane w kościele.

UWAGA! Z okazji koncertu Depeche Mode w Warszawie w niedzielę 14 grudnia gościem Saferłela będzie jego kolega (fanatyk DM), tata oraz daleki kuzyn ze Szczecina. Zapraszamy serdecznie!

* - tekst został zmyślony przez autora do celów czysto humorystycznych! Prosimy o nie obrażanie się. Icon_smile2
03.12.2008 11:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Icon_evil ....

...

...

...

...

Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.12.2008 11:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Icon_lol Ej, fajna ta ramówka Icon_lol

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
03.12.2008 11:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #4
 
LISTOHOLIK FM - Tinky-Winky już wybrał! A TY?!

RAMÓWKA:
6.00 - 22.00 Lista Przebojów Listoholika - prezentują po każdej dwusetce utworów kolejno: Piotr Metz, O. Rydzyk, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Grzegorz Lato, Tinky-Winky i.. Listoholik
22.00 - 6.00 Propozycje do Listy


W środy o 21.15 "Obrazki" - audycja obrażająca innych użytkowników forum
03.12.2008 11:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #5
 
wcale to nie jest śmieszne, moja babcia nie żyje, a Tinky-Winky, to ty sam jesteś (to tak w ramach obrażania, które mi wmawiasz)
04.12.2008 12:01 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #6
 
Ok.. z babcią usunąłem... Listoholik, przecież ja nie mam nic do Ciebie.. Ty też napisz coś śmiesznego o mnie... o to w tym temacie chodzi. Icon_smile2
04.12.2008 12:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Chcesz czy nie, to kojarzysz się z Tinky-Winky i sam jesteś sobie winien Icon_razz

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
04.12.2008 12:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #8
 
nie potrafię, ja jestem śmiertelnie poważnym facetem!
04.12.2008 12:04 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 605
Dołączył: May 2008
Post: #9
 
Ej, jaki sztab ludzi musiałby mieć Saferłel, żeby takie coś działało Icon_surprised
Masz szczęście stary, że dali Ci przerwę na kawę i na wieczorną drzemkę, kiedy Piotr Baron prowadzi Twoją listę Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.12.2008 12:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #10
 
Ale nie obrażaj się... ja jestem chamem, debilem i idiotą i dobrze mi z tym... przecież nie chodzi o jakieś wzajemne obrazy.
04.12.2008 12:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 605
Dołączył: May 2008
Post: #11
 
Paweł napisał(a):przecież nie chodzi o jakieś wzajemne obrazy.
racja... chodzi o "obrazki" Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.12.2008 12:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
aaktt napisał(a):
Paweł napisał(a):przecież nie chodzi o jakieś wzajemne obrazy.
racja... chodzi o "obrazki" Icon_mrgreen

Jak widać to bardzo długa audycja, bo nie podane do której trwa Icon_mrgreen z całego tygodnia się zbierze tych "obrazków" Icon_lol

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
04.12.2008 12:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #13
 
W PLANIE SĄ JESZCZE NASTĘPUJĄCE STACJE:
POLSKIE RADIO KAJMAN FM - Polskie Radio Mycharts z Forumową
PRZ FM - inaczej Eurowizja FM
P.U.R.H. FM - metal-emo-station
1981 FM - Radio dla Polonii
PIOTREKLP3 FM - Retransmisja Trójki
VANESSA FM & SCROLLA FM - Techno, Dance, Disco Polo
ABD3MZ - "wydawało misie" - Audycje o zwierzętach
LILIAN FM - Depeche Mode FM
AAKTT FM - Czarne Radio dla prawdziwych mężczyzn
04.12.2008 12:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
aaktt napisał(a):Ej, jaki sztab ludzi musiałby mieć Saferłel, żeby takie coś działało Icon_surprised
Masz szczęście stary, że dali Ci przerwę na kawę i na wieczorną drzemkę, kiedy Piotr Baron prowadzi Twoją listę Icon_mrgreen

Jestem szczęśliwy najbardziej z powodu tych 30 minut w czasie Wigilii Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.12.2008 12:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
saferłel napisał(a):
aaktt napisał(a):Ej, jaki sztab ludzi musiałby mieć Saferłel, żeby takie coś działało Icon_surprised
Masz szczęście stary, że dali Ci przerwę na kawę i na wieczorną drzemkę, kiedy Piotr Baron prowadzi Twoją listę Icon_mrgreen

Jestem szczęśliwy najbardziej z powodu tych 30 minut w czasie Wigilii Icon_biggrin

Zdążysz rozpakować z jeden prezent, no i może z jednego pieroga uda Ci się zjeść Icon_mrgreen

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
04.12.2008 12:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #16
 
Ta... a w czasie wigilii Saferłel będziesz puszczał co 10 min Przyjaciół Karpia na zmianę z Jingle Bells... Icon_lol
04.12.2008 12:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Paweł napisał(a):W PLANIE SĄ JESZCZE NASTĘPUJĄCE STACJE:
PRZ FM - inaczej Eurowizja FM
P.U.R.H. FM - metal-emo-station
1981 FM - Radio dla Polonii
PIOTREKLP3 FM - Retransmisja Trójki
VANESSA FM & SCROLLA FM - Techno, Dance, Disco Polo
ABD3MZ - "wydawało misie" - Audycje o zwierzętach
NEON.KA - Depeche Mode FM
AAKTT FM - Czarne Radio dla prawdziwych mężczyzn

Chyba Lillian, a nie NEON.ka...

abd3mz genialny Icon_biggrin

metal-emo-station Icon_biggrinIcon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.12.2008 12:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Paweł napisał(a):Jingle Bells... Icon_lol

Tylko w wersji Yello Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.12.2008 12:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #19
 
KONRAD FM - Update wszystkich audycji
(w soboty BAN FM - audycja psychologiczna)
04.12.2008 12:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #20
 
JOPKOLOG FM - goscie: anna maria jopek, anna maria jopek, anna maria jopek, anna maria jopek, anna maria jopek, anna maria jopek, anna maria jopek, anna maria jopek, anna maria jopek, anna maria jopek, anna maria jopek, anna maria jopek, saferłel, anna maria jopek, anna maria jopek, anna maria jopek, anna maria jopek, anna maria jopek, anna maria jopek, PUDELSI!!, anna maria jopek

ZBYSZU FM - radio dla zbójników, guroli, ślunzaków, marynarzy i obrażalskich. Ahoj!
04.12.2008 12:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości