Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
George Michael
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
George Michael
W wieku 53 lat odszedł George Michael

http://muzyka.onet.pl/pop/george-michael...ata/8md44r

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
26.12.2016 02:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #2
RE: George Michael
ryczę 2 godzinę. jak mi źle.... dlaczego on ! tyle bylo przed nim....
26.12.2016 03:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
sewerynkicior Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 272
Dołączył: Oct 2016
Post: #3
RE: George Michael
Dużo osiągnął. A prawda jest taka, że sodomia zrobiła swoje. Niemniej żal człowieka.
26.12.2016 10:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 619
Dołączył: Jan 2015
Post: #4
RE: George Michael
Dla mnie to był niezwykły artysta. Jego koncert we Wrocłaiwu, który miałem okazję obejrzeć był niezpomnianym przeżyciem.
26.12.2016 11:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #5
RE: George Michael
niech mu ziemia lekką będzie.
26.12.2016 12:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #6
RE: George Michael
R.I.P. George
26.12.2016 01:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: George Michael
Bardziej niż sodomia to chyba raczej narkotyki. I już się wydawało, że jakoś to ogarnął, a tu bum... :/
26.12.2016 03:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #8
RE: George Michael
Wielka strata.
W ogole cały ten 2016 rok dla muzyki rozrywkowej był tragiczny. Najgorszy w historii.

David Bowie, Prince, Black, Leonard Cohen, Greg Lake, teraz George Michael...
26.12.2016 04:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #9
RE: George Michael
Kolejna wielka muzyczna strata w tym roku dla mnie osobiście chyba największa.Icon_cry

Szkoda tylko, że nawet tutaj "prawi" nie mają umiaru. Icon_evil

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.12.2016 11:19 PM przez Szymek79.)
26.12.2016 07:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #10
RE: George Michael
Szymek79 napisał(a):Szkoda, że tylko że nawet tutaj "prawi" nie mają umiaru.
Prawda?... Smutne to.

Śmierć George'a Michaela niesie za sobą poczucie wielkiej straty. Dla mnie oczywiście. Tak intensywnie jak dziś przeżywałem dotychczas chyba jedynie śmierć Michaela Jacksona.
Jest to dla mnie cholernie osobista sprawa, bo bardzo wiele jego utworów było mi niesamowicie bliskich, wiązały się z nimi osobiste dramaty, wzloty i upadki. Kojarzą mi się z ludźmi bardzo mi bliskimi, których w większości nie ma już w moim życiu z różnych powodów. Nie do końca pojmuję jak to się stało, że tyle jego twórczości odegrało tak wielką rolę w moim byciu tu. Może to jego wrażliwość? Może talent do pisania zapadających w pamięć piosenek? A może to jego głos kipiący różnorakimi emocjami i chwilami przeszywający na wskroś? Albo zdolność wyśpiewywania cudzych pieśni jakby były jego własnymi (co wbrew pozorom jest rzeczą arcytrudną)? A może to po prostu fakt, że podobnie jak Jackson był obecny w moim życiu od lat dziecięcych?
Te utwory nadal tu będą, przecież nie znikną. Wciąż będą tak samo ważne, tak samo bardzo osobiste. Mówi się, że ponoć kończył nagrywanie płyty i jeśli to prawda, to być może usłyszymy jeszcze coś nowego, może nawet któryś z nieznanych nam jeszcze utworów dołączy do pozostałych jako ten bardzo ważny. Ale to będzie tylko tyle, nic poza tym, bo nie ma go już.
A marzyło mi się bardzo, że może trafi jeszcze kiedyś do mych rąk Listen Without Prejudice vol. 2...
26.12.2016 11:17 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Michael Jackson nie żyje Miszon 234 38 485 16.07.2009 07:38 PM
Ostatni post: Miszon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości