Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kooperacja?
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 396
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Kooperacja?
Spora część tutejszych forumowiczów wie o istnieniu forum sebastos. Tych, którzy nie wiedzą poinformuję, że jest to forum o szerszym profilu, na którym jednak najwięcej pisze się na temat muzyki i pewna liczba osób przezentuje własne listy przebojów. Część z tych osób rownolegle wrzuca je na obu forach.
I na tamtym forum pojawiła się propozycja, żeby w pewnych sprawach współpracować. Na razie głównie w tematach istniejących na mycharts, ale może i tam coś się tutejsi forumowicze znajdą coś ciekawego dla siebie (myślę np o topłycie, która i tam i tutaj (szczególnie) nie jest w najlepszej kondycji).
Myślę o tym, że w wątkach mycharts classic, mycharts top 30 i topach wykonawców (może w czymś jeszcze) głosowanie odbywało się na dwóch forach. Sądzę bowiem że czym więcej osób głosuje tym wyniki są bardziej reprezentatywne. Technicznie w dwóch przypadkach nie powinno być problemu, bo prowadzący są aktywni na obydwu forach, w top 30 o ile prowadzący nie będzie przeciwny też jakoś da się to zrobić.
Ale oczywiście jeżeli osoby na tym forum będą przeciwne takiemu współdziałaniu to nie będziemy tego robić. Dlatego proszę Was o wyrażenie opinii w tej sprawie. I przede wszystkim pytam też tutaj o zgodę Admina oraz moderatorów.
25.12.2016 04:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Kooperacja?
Nie no, super, szlachetne z Twojej strony, tylko...
Dlaczego nie mogą zagłosować tutaj? Co, zapostowanie tutaj boli, grozi zarazą?
Naprawdę, bo czasem to się zachowują tak, że... Naprawdę, jakby to forum było trędowate.
I ciekawe, że kiedyś im ono nie przeszkadzało...
25.12.2016 08:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #3
RE: Kooperacja?
Nie mam nic naprzeciwko, wręcz przeciwnie, nie jestem przeciw.
Przypomnę tylko, że świadomie wyemigrowałem z tamtego forum.
Na tym forum tylko raz miałem nieprzyjemną sytuację, tam zdarzyło mi się to dobre kilka razy.
Powodem była moja niepoprawność polityczna, a może raczej światopoglądowa,
no i... chyba... zbytnia szczerość. Czasami nie ugryzłem się w język, a powinienem był...
No ale to tylko mój subiektywny punkt widzenia.
Właściwie teraz powoli emigruję również z tego forum, bo powinienem ograniczać "siedzenie na internecie",
więc powinno mi to być obojętne... i w sumie - jest. W każdym razie liczę na to, że "zgoda buduje, niezgoda rujnuje".

Kajman, życzę Ci, żeby Ci się to udało! BARDZO Ci tego życzę.
25.12.2016 08:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: Kooperacja?
adameria napisał(a):Powodem była moja niepoprawność polityczna, a może raczej światopoglądowa,
Hoho. A to ciekawe, bo myślałem, że właśnie Twoje poglądy są tam mile widziane Icon_wink

Uhm, żeby nie było, uważam, że to naprawdę szlachetna akcja, tylko taka lekka łyżka dziegciu pozostaje. Bo w sumie akcja w planach jednocząca, a tak naprawdę jeszcze bardziej utwierdzająca dwa osobne porządki.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.12.2016 12:50 AM przez prz_rulez.)
26.12.2016 12:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #5
RE: Kooperacja?
Myślę, że całkiem dobry pomysł.
Jeśli chodzi o top 30 to raczej jestem na tak, ale pewną odpowiedź dam jak będzie wiadome więcej szczegółów jak by to miało wyglądać Icon_smile
26.12.2016 12:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: Kooperacja?
kajman napisał(a):I przede wszystkim pytam też tutaj o zgodę Admina oraz moderatorów.
nie wiem co admin miałby tu do gadania. takie coś nie narusza netykiety, nie naraża nikogo na otrzymanie ostrzeżenia czy bana, więc wydaje mi się, że głos należy jedynie do prowadzących i głosujących.
26.12.2016 09:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 396
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: Kooperacja?
Spodziewałem się podobnej odpowiedzi, ale jednak jesteś w pewnym sensie panem i władcą na tym forum, a z tego co wiem, nie wszędzie szefowstwo jest tak liberalne.
26.12.2016 10:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości