Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hey - Błysk
HEY feat. Dawid Podsiadło - BŁYSK.adło
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
RE: Hey - Błysk
No cóż. Tolerancja tolerancją, ale koniec końców i tak wyjdzie, że popik to (prawie) zawsze ten zły Icon_wink
09.03.2017 06:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 606
Dołączył: May 2008
Post: #22
RE: Hey - Błysk
ja lubię takie melorecytowane numery, ale nie napisałbym, żeby w tym przypadku robiło to klimat; jest ok, ale nic nadzwyczajnego
wersja z podsiadłą na wokalu w kontekście radiowości wypada zdecydowanie lepiej; nie jestem ani zdegustowany, ani rozbawiony -- myślę, że to fajna świeża reintepretacja kawałka, który w oryginale trochę przyćmił lepszy klip

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.03.2017 06:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 640
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: Hey - Błysk
W oryginale kawałek jest na tyle rewelacyjny, że żaden klip nie byłby w stanie przyćmić żaden klip.
09.03.2017 08:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 606
Dołączył: May 2008
Post: #24
RE: Hey - Błysk
to ja zadam pytanie z rodzaju trudnych -- co jest w nim rewelacyjnego?
odejście od schematu Heyowskich piosenek (a wejście w inny, sprawdzony, ale raczej niewykorzystywany na gruncie polskiego popu)?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.03.2017 11:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #25
RE: Hey - Błysk
kajman napisał(a):Chyba raczej dnia mężczyzn.
Podsiadło i inni wyraźnie pisali, że to z okazji 8 marca nagrali tę wersję "Błysku:.
09.03.2017 11:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości