Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
414 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
abd3mz napisał(a):Na wiele nie liczę, ale będę się cieszył z każdego punkcika zdobytego przez ten utwór.
[na dziś] mam nadzieję, że troszkę radości mieć będziesz Icon_lol
abd3mz napisał(a):[Mam nadzieję, że za dwa tygodnie w Top30]
nadzieja umiera ostatnia... Icon_wink2
abd3mz napisał(a):Może i ja niedługo.
jestem ciekawy jaką zrobi karierę na lp3 Icon_wink2
abd3mz napisał(a):Ja jestem humanista.
ale REJS polecam jeśli nie znasz, a jeśli znasz to pewnie przypominasz sobie taki fragment mówiony przez inżyniera Mamonia:
Proszę pana ja jestem umysł ścisły. Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę.
no własnie jak? Icon_exclaim Icon_mrgreen Icon_biggrin3 Icon_lol Icon_biggrin3 Icon_mrgreen Icon_exclaim

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.12.2008 03:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #22
 
Yacy napisał(a):na dziś] mam nadzieję, że troszkę radości mieć będziesz Icon_lol
Yacy napisał(a):nadzieja umiera ostatnia... Icon_wink2
Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):ale REJS polecam jeśli nie znasz
W całości raczej nie widziałem [no chyba, że jak miałem 10 lat Icon_wink2], ale te zdanie znam. Icon_smile2 Nawet kiedyś powoływałem się na nie na forum. Icon_biggrin3
01.12.2008 04:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 627
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Yacy napisał(a):dla mnie chyba jedna z płyt roku! Sam się dziwię, bo asolutnie się tego nie spodziewałem!!!
Heh, to samo sobie pomyślałem. Ale jeśli Ty to piszesz, to coś w tym jest. Ja raczej mało płyt w tym roku poznałem, ale jak sobie przypomnę to: Coldplay na pewno nie, The Cure też nie, The Verve na pewno nie, Metallica ewentualnie, ale raczej chyba nie, Coma - to może być pewne zagrożenie, bo sprawa cały czas rozwojowa, Sigur Ros na pewno nie, a więc... Icon_smile2
Za to przyszły rok zapowiada się nieźle, przynajmniej dla mnie: U2, Manic Street Preachers, Placebo być może....
01.12.2008 08:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #24
 
jak pięknie ze One Caress na pierwszym!!! Icon_biggrin3
i Strachy tak ładnie straszą większość konkurentów w czołówce Icon_smile2

na czarno Yacy a na czerwono abd3mz napisał(a):Jestem umysł ścisły i ... kto zna REJS to wie co mam na myśli Icon_wink2
Icon_lol Icon_lol Ja jestem humanista. Icon_wink2 Icon_mrgreen
no ja tez raczej ścisła jestem ale Rejsu chyba nie znam, moze pora poznac... Icon_smile2
ciekawy ten cytacik Icon_mrgreen

Yacy napisał(a):Proszę pana ja jestem umysł ścisły. Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję.
a moze przez fluorescencję? albo influo...? Icon_wink2 Icon_mrgreen
01.12.2008 10:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
 
Lilian napisał(a):jak pięknie ze One Caress na pierwszym!!!
hmm... no cóż ... jakby to napisać... trochę w tym Twojej zasługi Icon_razz
prawie pół roku temu napisałaś mniej wiecej tak:
- czy mogę Ci coś polecić? [chodziło o repertuar DM]
- polecaj
i poleciłaś mi One Caress... Bylo cos jeszcze ale nawet nie pamiętam co to były za tytuły Icon_wink2
potem było pytanie czy to ma ew. szansę na Mojej Liście, a ja odpowiedziałem mniej wiecej:
- nie ma reguły - jest u mnie np. stare SDM - ale jeśli juz to raczej miałoby krótkotrwały żywot... Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
tak napisałem Icon_lol

DZIĘKUJĘ!!!

Lilian napisał(a):a moze przez fluorescencję? albo influo...?
Icon_mrgreen
influo... a dalej?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.12.2008 11:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #26
 
Yacy napisał(a):influo... a dalej?
influ... hmm... jak to było? influenza znaczy grypa Icon_mrgreen
influenza teraz na czasie Icon_wink2
02.12.2008 12:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
ale napisałaś influo... , a nie influe... wiec to nie o grypę chodizło Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.12.2008 12:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #28
 
Gary napisał(a):Za to przyszły rok zapowiada się nieźle, przynajmniej dla mnie: U2, Manic Street Preachers, Placebo być może....
Nowe U2 zdecydowanie Icon_smile2 ale jeszcze Depeche Mode, RHCP, może "mój" Band OF Horses ...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.12.2008 10:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 627
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Yacy napisał(a):RHCP
Czy oni nie mieli zawiesić działalności? Gdzieś czytałem, że w przyszłym roku mają się zjawić w Polsce.
02.12.2008 06:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Trzeba pomyśleć o jakimś temacie z zapowiedziami na 2009 tak przy okazji Icon_wink
A co do RHCP to faktycznie za wcześnie na nowy album. Mają przerwę, Tylko dlaczego teraz jak ktoś robi sobie przerwe itp to od razu sam nazywa ten proces ZAWIESZENIEM :/ Chyba tylko po to by jakąś sensacje wywołać.

PS - U2 raczej będzie ssać (wybaczcie, nauczyłem się tego od Konrada Icon_biggrin) w porównaniu ze swoimi największymi działami, ale może z 4-5 dobrych numerów będzie ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.12.2008 06:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #31
 
Gary napisał(a):Czy oni nie mieli zawiesić działalności? Gdzieś czytałem, że w przyszłym roku mają się zjawić w Polsce.
znalazłem bliżej nieokreśloną zapowiedź i potem [nie wiem czy akurat to mogę tak nazwać, bo z wiki różnie bywa] potwierdzenie na wikipedii
saferłel napisał(a):A co do RHCP to faktycznie za wcześnie na nowy album.
Icon_eek2 mają czekać jak Gunsi? Icon_wink2 Nie wiem czemu to ma być za wcześnie...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.12.2008 09:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Stadium jest z 2006 roku! Takie zespoły jak RHCP to już nie debiutanci, którzy mają mnóstwo czasu, chęci i mogą wydawać co rok płyty. Nie mają czekać jak Gunsi, ale ja po prostu na trzeźwo podchodzę do sytuacji - wiem jak jest, ale oczywiście nie będę miał nic przeciwko jakby RHCP zrobili mi ''na złość'' i wydali coś w tym roku.
Nowa płyta w 2010 - takie moje zdanie, nawet w 2011 - i nie zdziwiłbym się.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.12.2008 11:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
heh, nie udało się pokonać Martina. może za tydzień... Icon_smile2
ależ Hydro się pięknie trzyma Icon_biggrin3.
super, że Gunsi debiutują Icon_smile2. no i drugi kawałek ładnie do góry. mnie jeszcze tak nie złapał, ale spokojnie poczekam Icon_smile2.
"Lunar" skądś kojarzę Icon_wink2.
Nosowskiej spodziewałem się wyżej Icon_smile2. ale tutaj to raczej pośpiechu nie ma, pierwsza piątka jeszcze będzie Icon_mrgreen.
no i ciekawe czy Karp nawiąże do pięknych tradycji Icon_smile2.
03.12.2008 04:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #34
 
saferłel napisał(a):Nowa płyta w 2010 - takie moje zdanie, nawet w 2011 - i nie zdziwiłbym się.
albo na EURO 2012 Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):ależ Hydro się pięknie trzyma
no ja też się cieszę Icon_wink2 i też się dziwię Icon_wink2
ku3a napisał(a):Nosowskiej spodziewałem się wyżej
to jest taki trochę zachowawczy debiut Icon_wink2, bo do ostatniej chwili chciałem posłuchać płyty i może coś innego wybrać, ale ... Posłuchałem i obawiam się, że to najlepszy utwór... Prznajmniej na dziś... Pewnie jakoś sobie poradzi Icon_wink2
ku3a napisał(a):no i ciekawe czy Karp nawiąże do pięknych tradycji
nie może być inaczej w końcu to bardzo tradycyjny Karp Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.12.2008 10:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #35
 
MOJA LISTA ALBUMÓW nr 414 z 2008-12-01

poz . ub. tydz . ilość tyg . PŁYTA – Wykonawca [rok wyd.]

01 . 02 . 11 . ZAKAZANE PIOSENKI - Strachy Na Lachy [ 2008 ]
02 . 01 . 15 . SONGS OF FAITH AND DEVOTION (LIVE) - Depeche Mode [ 1993 ]
03 . 03 . 03 . CHINESE DEMOCRACY - Guns N' Roses [ 2008 ]
04 . 04 . 15 . POWSTANIE WARSZAWSKIE - Lao Che [ 2005 ]
05 . 05 . 15 . MUSIC FOR THE MASSES - Depeche Mode [ 1987 ]
06 . 07 . 04 . CARNES - Carnes [ 2008 ]
07 . 06 . 37 . AUTOR - Strachy Na Lachy [ 2007 ]
08 . 10 . 24 . GOSPEL - Lao Che [ 2008 ]
09 . 09 . 14 . PIŁA TANGO - Strachy Na Lachy [ 2005 ]
10 . 08 . 08 . THE FABLED CITY - The Nightwatchman [ 2008 ]

11 . 12 . 12 . BLACK CELEBRATION - Depeche Mode [ 1986 ]
12 . 11 . 11 . STRACHY NA LACHY - Strachy Na Lachy [ 2003 ]
13 . 16 . 03 . HIPERTROFIA - Coma [ 2008 ]
14 . 13 . 06 . A HUNDRED MILLION SUNS - Snow Patrol [ 2008 ]
15 . 15 . 07 . ZIMNY DOM - Totentanz [ 2008 ]
16 . 14 . 27 . VIRGINIA EP - The National [ 2008 ]
17 . 17 . 06 . DREAM 4:13 - The Cure [ 2008 ]
18 . 18 . 44 . GO AWAY WHITE - Bauhaus [ 2008 ]
19 . 19 . 92 . EVERYTHING ALL THE TIME - Band Of Horses [ 2006 ]
20 . NN . 01 . LUNATIC SOUL - Lunatic Soul [ 2008 ]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.12.2008 10:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Yacy napisał(a):to jest taki trochę zachowawczy debiut
teraz bardzo mnie interesuje jak będzie w sobotę na LP3, bo w tej chwili sytuacja wygląda tak, że będę się różnił z typem wspólnym o jakieś 10 oczek... :roll: Może trochę przesadziłem z typem, ale nijak nie mogłem wpasować piosenek na miejsca 12-16, nic mi tam nie pasowało, nic nie zasługiwało, najchętniej dałbym tam dziurę...
04.12.2008 11:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #37
 
ku3a napisał(a):Może trochę przesadziłem z typem,
hmm... tu się zgadzamy - przesadziłeś! Icon_mrgreen odważnu ruch!!! [miejsce nr 14]
oczywiście w chwili obecnej Icon_wink2, bo w sobotni wieczór zostanie to zweryfikowane.
I może wtedy bedę musiał to odszczekać Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.12.2008 12:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
pocieszam się tym, że tydzień temu ja z lekkim uśmiechem przyjąłem typ, w którym Oasis żegnało się z Listą... :roll:
04.12.2008 12:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #39
 
Przesłuchałem iLiKETRAiNS. Póki co raz, zabieram się za nich po raz drugi - ciekawe, ile razy przesłucham to jeszcze do końca tygodnia... Icon_wink2

TO JEST REWELACJA. Miejsce w piątce tegorocznych wydawnictw obok Nine Inch Nails, Portishead, Verve i Last Shadow Puppets - gwarantowane Icon_biggrin3 Tylko, że na swojej liście będę traktował całość jako jeden utwór...

Moja prywatna galeria
04.12.2008 11:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #40
 
ksch napisał(a):TO JEST REWELACJA.
sam nie wiem jak to traktować... Ale raczej na liście płyt sie nie pojawi! Co nie zmienia faktu, ze jest nieźle a może nawet lepiej - jest świetnie Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.12.2008 11:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości