Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 107 z 28.11.03
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
kajman napisał(a):Mam wątpliwości, czy na Lao bym w inny dzień się wybrał, no chyba, że w jakimś sympatycznym towarzystwie.
Zostałeś zapisany na drugi zlot koncertowy Lao Che. Icon_mrgreen Czy siedmiu forowiczów obu płci wystarczy? Icon_cool2
04.12.2008 03:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
 
Już chciałem napisać, że Płock nie jest tak daleko od Torunia i żeby Kajman załował... Ale przecież to była sobota... Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.12.2008 04:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #23
 
Icon_wink2
Ja zacząłem już się martwić, że nie wykorzystałem możliwości sprowadzenia jak największej liczby osób do Płocka, ale w porę sobie to uzmysłowiłem. Icon_wink2
04.12.2008 05:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
W przypadku nowego Trickyego wątpię by coś ci przypadło do gustu z nowej płyty. Jednak polecam pierwszy album, Maxinquaye, jeden z najlepszych w historii....muzyki.

Propo Foo Fighters to też trochę mnie smuci fakt, że to nie wyszło na singlu, bo materiał mimo swojej długość BARDZO SINGLOWY.

A z tym Verve to jakaś groźba Icon_razz2?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.12.2008 05:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 399
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Mam wątpliwości, czy na Lao bym w inny dzień się wybrał, no chyba, że w jakimś sympatycznym towarzystwie.
Zostałeś zapisany na drugi zlot koncertowy Lao Che. Icon_mrgreen Czy siedmiu forowiczów obu płci wystarczy? Icon_cool2
OK, zostałem zapisany, ale nie wiem, czy coś z tego wyjdzie. Ale w miarę możliwości...
04.12.2008 05:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 399
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
saferłel napisał(a):1. W przypadku nowego Trickyego wątpię by coś ci przypadło do gustu z nowej płyty. Jednak polecam pierwszy album, Maxinquaye, jeden z najlepszych w historii....muzyki.
2. Propo Foo Fighters to też trochę mnie smuci fakt, że to nie wyszło na singlu, bo materiał mimo swojej długość BARDZO SINGLOWY.
3. A z tym Verve to jakaś groźba Icon_razz2?
1. Muszę przesłuchać kiedyć, co mam Tricky'ego, ale mam sporo gościn, a z jego rzeczy to najlepiej kojarzy mi się Evolution revolution love.
2. Już się przestraszyłem, że słucham innego utworu, bo ten jest przecież króciutki, ale sprawdziłem, że ma 5:10. A czy na singla to on nie jest zbyt ambitny?
3. Nie. To coś pośredniego między żartem a realistyczną oceną jego szans w tym tygodniu.
04.12.2008 05:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości