Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitanie
makkartnej Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Dec 2016
Post: #1
Przywitanie
Cześć!

Mam na imię Paweł, rocznik 80. Jako zapalony fan muzyki oraz informatyk z zawodu staram się łączyć przyjemne.... z jeszcze bardziej przyjemnym Icon_smile Stąd, pomimo napiętego grafiku, chętnie udzielam się na różnych forach internetowych moich ulubionych wykonawców, próbując spotykać osoby podobnie myślące o najpiękniejszej ze sztuk. Na forum mycharts.pl natrafiłem przy okazji podsumowania twórczości mojego ulubionego zespołu, czyli fab-four z Liverpoolu. Żałuję, że nie dołączyłem na czas, ale z drugiej strony zastanawiałem się czy nie zostanie to odebrane jako zewnętrzna i anonimowa ingerencja w wyniki. Zauważyłem, że wiele tu różnych plebiscytów i zabaw, w których chętnie w wolnej chwili wezmę udział dla czystego relaksu. Chętnie poznam osoby, które podobnie jak ja interesują się szeroko pojętą muzyką popularną z lat 70. i 80., ale również nowsze brzmienia o podobnej stylistyce nie są mi obce Icon_smile

Moi ulubieni artyści to The Beatles, solowy dorobek członków grupy (mój pseudonim nie jest przypadkowy Icon_smile), Electric Light Orchestra, Supertramp, Dire Straits, David Bowie, Fleetwood Mac, Joe Jackson, The Police oraz Sting i wielu, wielu innych.

Zachęcam do kontaktu i postaram się w miarę możliwości, głównie w weekendy, monitorować aktywność forum i udzielać się w dyskusji Icon_smile

Free as a bird, it's the next best thing to be.
10.12.2016 12:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Przywitanie
Witam Cię bardzo serdecznie. Mam nadzieję, że będziesz się dobrze czuć na naszym forum. Czasem prowadzimy zażarte dyskusje, ale to wszystko z sympatii Icon_wink
No i chętnie poznamy jakieś zakurzone perełki od Ciebie, bo podejrzewam, że znasz ich sporo.
10.12.2016 01:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Przywitanie
Ciekawy zestaw wykonawców. Kilku z nich lubię, kilku traktuję obojętnie, jednego zależnie od okresu działalności lubię lub nie lubię, ale nie znalazłem nic, co mnie odrzuca (a jestem wybredny i dużo jest tego).
No i cieszy mnie, żer Twój nick pochodzi od nazwiska mojego ulubionego Beatlesa.
10.12.2016 08:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
RE: Przywitanie
Cześć,
fajnie, że pojawiają się tutaj nowe osoby.
Liczymy na aktywny udział w forumowym życiu.
10.12.2016 10:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #5
RE: Przywitanie
A mi się bardzo podoba, że The Police postawiłeś (świadomie czy nie) przed Stingiem. I też witam serdecznie Icon_smile
11.12.2016 09:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #6
RE: Przywitanie
Dzień dobry; były regularny forumowicz z tej strony (raczej nikt za mną nie tęskni).

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
13.12.2016 10:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: Przywitanie
Głupoty piszesz, Arturze Icon_razz2
13.12.2016 11:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #8
RE: Przywitanie
Artur - ja tęsknię Icon_cool
14.12.2016 11:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  przywitanie w roli administratora ku3a 1 4 914 09.05.2012 12:23 PM
Ostatni post: ku3a

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości