Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radio Bagdad, Totentanz
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Radio Bagdad, Totentanz
[Obrazek: 17303305.jpg]
12 grudnia w P-ślu będą się piekły 2 pieczenie na jednym ogniu - Totentanz i RADIO BAGDAD! Supportem będzie zespół DJD, cóż... nawet fajnie grają, niestety mają jeden mankament...

Szkoda, że mnie tam nie będzie Icon_sad I to nie ze względu na pieniądze, bo bilety są śmiesznie tanie...
Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry Icon_cry
29.11.2008 02:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
A czemu nie idziesz?
29.11.2008 02:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Cóż... Czasem tak bywa.
02.12.2008 12:55 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Aha, to sporo wyjaśnia, chłopaku. Icon_confused2
02.12.2008 02:32 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
cóż,moj kuzyn nie chcial isc, a moja matka powiedziala ze mnie nie pusci tam bo tam są narkomani i stoją bandy przed wejściem Icon_lol no ale w sumie to ma rację z deka, domyslam sie jakie tam towarzycho przyszlo. ale z drugiej strony co zrobić, że akurat tam zagrali?

ALE I TAK ICH KIEDYŚ DORWĘ! Choćbym miał do Szczecina jechać. Ulubionego polskiego zespołu 2008 nie można nie zobaczyć!
12.12.2008 10:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Na pewno zagrają już niedługo gdzieś bliżej Przemyśla niż w Szczecinie, więc szykuj się, a swoją drogą to pełnoletni jesteś i trzeba było iść. Ja przyznam, że po tych latach co nie mogłem i wciąż jeszcze nie mogę myśleć o żadnych koncertach poza moją strefą, to jestem pewny, że na 18-tke zamiast robić jakieś huczne party i popijawę to lepiej wybrać się na jakieś world tour Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.12.2008 10:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
saferłel napisał(a):a swoją drogą to pełnoletni jesteś i trzeba było iść
Teoria a praktyka to dwie różne sprawy Icon_mrgreen
Chociaż może i dobrze, że nie poszedłem, znając bywalców Singa atmosfera nie byłaby zbyt fajna... Przynajmniej połowa ludu przyszła tam, bo jest impra i okazja do schlania się, a nie żeby czegokolwiek posłuchać. Dlaczego musieli zagrać ten koncert akurat tam? Icon_confused2
13.12.2008 03:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Dlatego czasem dobrze jest jak bilety są odpowiednio drogie. Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.12.2008 03:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości