Ankieta: Na jakie kategorie ma być podzielony ten top?
Ankieta jest zamknięta.
Bez podziału na kategorie. 35.71% 5 35.71%
Na USA, Wielką Brytanię, Resztę Europy oraz Resztę Świata. 42.86% 6 42.86%
Inny podział (jaki?) - propozycje proszę przedstawiać w głównym wątku. 21.43% 3 21.43%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 208
Dołączył: Jul 2014
Post: #141
RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych
Mam już trzeci głos w eliminacjach. Liderem jest wykonawca, który dostał punkty od każdego, ale ani razu nie był na podium!
Aha i już 53 podmioty mają zdobycze punktowe.
Zatem czekam na kolejne Wasze głosy, ułożone od 1-go do 25-go miejsca.
Później jeszcze roześlę zaproszenia.
22.11.2016 09:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 656
Dołączył: May 2008
Post: #142
RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych
Czyli już głosujemy? Bo nie widziałem żadnego posta z sygnałem do działania w stylu "hej, rozpoczynamy głosowanie, które potrwa do tego czy tego dnia" Icon_neutral3

A byłoby miło przypomnieć, co robimy i do kiedy osobnym postem, bo na pierwszej stronie wszystko zlewa się w purpurowym bloku tekstu.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.11.2016 09:16 PM przez AKT!.)
22.11.2016 09:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 208
Dołączył: Jul 2014
Post: #143
RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych
Sundrajta napisał(a):Teraz przez tydzień czekam na Wasze głosy. Jutro zaś wyślę przypomnienia, żeby jakby co nikt nie zapomniał...
Napisałem... Icon_lol tylko ten zapis zlewa się z innymi postami! Faktycznie trzeba było wybarwić i pogrubić. Ale spokojnie będę przypominał na PW.
A zatem jeszcze raz napiszę:
*Wybieramy swoją 25-tkę ze zgłoszonych 90 propozycji, które znajdują się w trzecim poście tegoż wątku, do poniedziałku (28-11) do godziny 21-szej*!
22.11.2016 11:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 208
Dołączył: Jul 2014
Post: #144
RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych
Po pięciu oddanych głosach nastąpiła zmiana lidera i tu już (ten wykonawca) ma wskazanie na miejscu pierwszym. Icon_cool
Zapomniałem o jednej ważnej kwestii...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.11.2016 12:24 AM przez Sundrajta.)
23.11.2016 12:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 963
Dołączył: Jun 2007
Post: #145
RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych
Ciężko się układa kolejność, kiedy większość wykonawców branych przeze mnie pod uwagę nagrywa(ła) zarowno rzeczy rewelacyjne jak i przeciętne (a bywało jeszcze gorzej). Jak wypośrodkować ich twórczość? Jak porównać ich z tymi równymi i dobrymi, ale w zasadzie bez takiego superbłysku? Jak wkomponować w to tych artystów, których lubię i cenię ale znam w niewystarczającym stopniu (a takich jest sporo)?
No ale wybrałem i zaraz wysyłam moje głosowanie prowadzącemu. Ciekawe ile nowych podmiotów pojawi się u mnie, a nie było ich wcześniej.
23.11.2016 08:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 208
Dołączył: Jul 2014
Post: #146
RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych
Ja też tak miałem. A dodatkowo faktycznie wielu wykonawców praktycznie nie znam, a poznaniu kilku piosenek, odechciewa mi się dalszego poznawania... Icon_eek
I kierowałem się przede wszystkim tym, który artysta "wstrząsnął" moim światem muzycznym! A że może i później (czy wcześniej) nagrał coś najwyżej przeciętnego - nie szkodzi. Icon_wink
23.11.2016 03:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 208
Dołączył: Jul 2014
Post: #147
RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych
Mamy już osiem głosów. I sytuacja wygląda następująco: lider (na tej pozycji znowu nastąpiła zmiana) jako jedyny przekroczył 100 pkt. I tylko 12 wykonawców nie ma jeszcze żadnego oczka i także 12 pkt. nie daje w tym momencie wejścia do fazy pucharowej. Aha i też nie ma już wykonawcy, który by punktował u wszystkich...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.11.2016 10:53 PM przez Sundrajta.)
24.11.2016 12:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 208
Dołączył: Jul 2014
Post: #148
RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych
Mam już dziewiąty głos, po nim o dziwo lider się nie zmienił. Icon_lol Tyle że już nawet 17 pkt. nie daje miejsca w 1/32! Icon_eek
24.11.2016 03:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 963
Dołączył: Jun 2007
Post: #149
RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych
Sundrajta napisał(a):o dziwo
Proszę się wyrażać przyzwoicie. Powinno być o szanowana pani.
24.11.2016 06:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 208
Dołączył: Jul 2014
Post: #150
RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych
No w sumie racja. I jakiś Ty domyślny. Icon_twisted
Po dziesięciu głosach lider niespodziewanie ten sam! To już dwa dni, tego jeszcze u nas nie było. Icon_wink Dostał punkty od siedmiu osób, w tym dwa miejsca na podium lecz wciąż bez wygranej. Dwa pozostałe miejsca też osiągnęły już 100 pkt. I trzeba mieć 20 oczek, żeby wejść do fazy pucharowej.
Aha, bez punktów pozostało tylko dziewięciu wykonawców.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.11.2016 01:45 AM przez Sundrajta.)
24.11.2016 11:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 208
Dołączył: Jul 2014
Post: #151
RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych
Mam taki odrobinę chyba kontrowersyjny pomysł, który przyszedł mi do głowy przy okazji całego zamieszania związanego z KM.
Akurat wcześniej uznałem że należy zwiększyć limit nominacji w następnych topach do siedmiu. I teraz chcę się Was zapytać czy np. w Topie Reszty Europy z tej puli każdy mógłby dodać po jednym wykonawcy z Polski lub Wielkiej Brytanii, który naszym zdaniem został pominięty w ich rodzimych topach, a zasługuje na udział w tej zabawie? I tak samo byłoby w Topie Reszty Świata z pominiętymi wykonawcami amerykańskimi. Icon_idea
Oczywiście pod uwagę mogliby być brani tylko ci wykonawcy, którzy dotąd nie byli zgłoszeni. Czy jednak uważacie że to zbytnie mieszanie topowych składów?
25.11.2016 09:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 208
Dołączył: Jul 2014
Post: #152
RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych
Dziś (a raczej wczoraj) wpłynął tylko jeden głos, który jednakże zmienił artystę na pozycji lidera! Icon_twisted Lecz muszę przyznać, że w tym momencie wytworzyła się wielka czwórka (może połowy składu bym się spodziewał?), która zdecydowanie dystansuje resztę ( i to wciąż tylko oni mają ponad sto punktów). Wejście do fazy pucharowej dają w tej chwili 23 oczka. Gdybyście zobaczyli jacy wykonawcy zajmują miejsca 65-68, to byście byli mocno zaskoczeni! I bez punktów pozostało ośmiu wykonawców (dwóm wróżę taki stan do końca tej rundy!). Icon_eek
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.11.2016 12:44 AM przez Sundrajta.)
26.11.2016 01:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 208
Dołączył: Jul 2014
Post: #153
RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych
I proszę, wszyscy są na wakacjach! Icon_lol Żadnej dyskusji w temacie mojej propozycji regulaminowej do przyszłych topów.
I co gorsza, żadnych nowych głosów, a zostało jeszcze nieco ponad dwie doby do końca eliminacji. Icon_exclaim
26.11.2016 05:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 963
Dołączył: Jun 2007
Post: #154
RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych
Krótko mowiąć dla mnie to jest bez sensu.
26.11.2016 05:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 162
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #155
RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych
jak wyżej.
można przeciez za jakiś czas zrobić drugą edycję.
zostawić zestaw z pierwszej edycji i dorzucić po 1-2 wykonawcach.
i już.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.11.2016 06:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 208
Dołączył: Jul 2014
Post: #156
RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych
No to przynajmniej cośkolwiek padło w tym temacie. Icon_lol
No oczywiście, że zostaną jak to to się ładnie określa re-topy i wtedy myślę, że będzie można dodawać, tych wykonawców, o których się wcześniej zapomniało...
Aha i tak na moje wyczucie, wstępnie to sądzę że pierwsza szesnastka z każdego topu powinna mieć awans automatyczny do następnego, a my nadal będziemy mieli po sześć zgłoszeń. Bowiem zostawiać cały stary zestaw to też trochę bez sensu! I wtedy wciąż rozgrywka by się toczyła w gronie około stu artystów.
26.11.2016 10:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 208
Dołączył: Jul 2014
Post: #157
RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych
Napiszę tak - dwunasty głos sprawił, że stary lider powrócił na "tron", a do wielkiej czwórki dołączyło jeszcze dwóch artystów. Icon_wink
I wszystko inne zwiększa się o jeden czyli do awansu potrzebne są 24 oczka, a punkty zdobyło już 83 wykonawców. Aha i nadal tuż pod kreską znajduje się kilku wyśmienitych wykonawców. Icon_lol

I jeszcze raz podkreślę, że w tym topie może wziąć udział każdy kto ma ochotę! Icon_idea
Nie ograniczamy się do listy osób, które zgłosiły swoich wykonawców. Teraz wystarczy wybrać swoją 25-tkę z trzeciego postu, w którym są zamieszczeni nominowani artyści i taką listę wysłać do mnie na PW.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.11.2016 12:43 AM przez Sundrajta.)
27.11.2016 12:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 208
Dołączył: Jul 2014
Post: #158
RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych
Czekam jeszcze na kilka osób, chociażby Lombthorne czy TuneHunterz, którzy zapewniali, że mimo tego iż nie przedstawili swoich nominacji (ze względów geograficznych), to obiecali że wrzucą swoją listę wybranych wykonawców...
A tymczasem praktycznie zostały 24 godziny do końca eliminacji! Icon_idea Ja wciąż liczę na jakieś pięć głosów i mam nadzieję, że się nie zawiodę? Icon_lol Na razie mam kolejny i zaraz go doliczę do pozostałych.
Jeżeli ktoś poprosi o przedłużenie, to owszem o kilka godzin będę mógł przedłużyć przyjmowanie głosów, ale nie później niż do jutra, do północy!
27.11.2016 10:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 208
Dołączył: Jul 2014
Post: #159
RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych
Po czternastu głosach sytuacja wiele się nie zmieniła, jednakże poprzedni lider zastąpił tego najsłynniejszego! Nadal mamy zdecydowaną szóstkę z przodu, a za nimi całą równą w miarę grupę pościgową. I już tylko czterech wykonawców nie ma punktów (w tym ta dwojka, której wróżę ten fakt do końca). Icon_rolleyes
Żeby znaleźć się w fazie pucharowej trzeba mieć 28 oczek. A tuż pod kreską nie widzę tym razem aż tak znanych wykonawców... Icon_lol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.11.2016 10:04 PM przez Sundrajta.)
28.11.2016 12:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 208
Dołączył: Jul 2014
Post: #160
RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych
Mam kolejne dwa głosy, po których pojawił się zupełnie nowy lider. Icon_wink
I na razie 64 miejsce ma 33 pkt., a następne tylko 30!
Z osób, które zgłosiły propozycje nie głosował jeszcze Geephard. Mam nadzieję, że zdąży przed 21-szą? I może jeszcze koś nowy dojdzie, oby.
Czekam więc jeszcze przez niecałe siedem godzin na ostatnie głosy... Icon_idea
28.11.2016 03:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakiś Top Polskich Wykonawców Muzycznych EVENo 155 8 213 10.03.2024 08:53 AM
Ostatni post: kajman
Gwiazdka Pierwszy TOP Krajowych Wykonawców Muzycznych Sundrajta 378 60 535 05.02.2023 09:26 PM
Ostatni post: Sundrajta
Gwiazdka Pierwszy TOP pozostałych Europejskich Wykonawców Muzycznych Sundrajta 370 44 311 02.10.2022 04:37 PM
Ostatni post: thestranglers
Gwiazdka Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych Sundrajta 541 56 919 13.03.2018 11:47 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Noc Muzycznych Pejzaży ALBUM 2014 Yacy 0 1 813 31.12.2014 02:42 PM
Ostatni post: Yacy
  Noc Muzycznych Pejzaży - WYBIERAMY ULUBIONY ALBUM ROKU 2013 Yacy 8 5 367 14.12.2013 03:58 AM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości