Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcja głosowania na NEEDTOBREATHE na LP3!
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Akcja głosowania na NEEDTOBREATHE na LP3!
Alleluja news, dodano do zestawu NEEDTOBREATHE! Błagam, zagłosujcie na ten numer - jeden z najbardziej pozytywnych i bodaj najbardziej 90sowy numer tego roku - zróbcię mi tę radochę, chcę ten utwór zobaczyć chociaż na 50 miejscu!
28.10.2016 09:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #2
RE: Akcja głosowania na NEEDTOBREATHE na LP3!
Ja oczywiście zagłosuję, ale mnie nie trzeba przekonywać Icon_smile
28.10.2016 10:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Akcja głosowania na NEEDTOBREATHE na LP3!
Chyba pierwszy raz w życiu angażuję się tak na serio w akcję zachęcającą do głosowania na jakiś utwór (jasne, mówiłem, że fajnie byłoby zagłosować na to czy tamto, ale no nie na taką skalę), więc niech to mówi samo za siebie Icon_wink
28.10.2016 10:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #4
RE: Akcja głosowania na NEEDTOBREATHE na LP3!
No proszę, akcja idzie pełną parą! Icon_twisted
I rozumiem też, że na FB poczyniłeś odpowiednie kroki? Bo wiesz w dzisiejszych czasach największą siłę przebicia mają media społecznościowe. Icon_idea
28.10.2016 11:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: Akcja głosowania na NEEDTOBREATHE na LP3!
Śmiejesz się ze mnie Icon_razz2
Pewnie by wypadało, ale się zastanawiam. Nie lubię nachalnej promocji Facebookowej Icon_wink
29.10.2016 01:02 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #6
RE: Akcja głosowania na NEEDTOBREATHE na LP3!
Nie nazwałbym tego śmiechem. Icon_rolleyes
Tylko wiem, że w naszych czasach media społecznościowe naprawdę dużo znaczą i bez nich ani rusz jeśli chodzi o promocje w podobnym rodzaju! Icon_eek
30.10.2016 12:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości