Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złe czasy dla radiowych list przebojów w stacjach komercyjnych
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 560
Dołączył: Jun 2010
Post: #34
RE: Złe czasy dla radiowych list przebojów w stacjach komercyjnych
(26.10.2016 10:10 PM)Grupa_TeleKuba napisał(a):  
(25.10.2016 10:06 PM)AKT! napisał(a):  i czasem coś mi wejdzie w głowę, jak "lush life" zary larsson czy to dnce i wtedy podłapuję na swoją plejlistę, ale większości tych numerów brakuje wyrazistości, by nazwać je przebojami, nawet jeśli robią odsłony na youtube, to trudno mi sobie wyobrazić, żeby przetrwały próbę czasu; takie chainsmokers jest najlepszym przykładem rozkładu nie tylko list przebojów, ale w ogóle powolnego upadku wielkich gwiazd muzyki jako takich; bo to nie są żadne gwiazdy, osobowości; oni klepią tanie substytuty muzyki dla niewymagającej szerokiej publiczności i zbijają wielkie pieniądze na tej miernocie; w latach 90. zazwyczaj nawet te kiczowate numery, których się mnóstwo grało w europie, zwykle były jakieś, jeśli już stawały się przebojami; obecne "przeboje" to w większości mamałyga

Zgadzam się z tym. Słuchając muzyki z tej oraz poprzedniej dekady, łatwo jest wysnuć wniosek, że w dzisiejszych czasach dużą popularność zyskały utwory EDM. Są utwory takiego czy podobnego typu, które mi się spodobały, ale jestem zwolennikiem piosenek granych na instrumentach "fizycznych".


EDM to House,Deep House,Elektro.Ale nie zapomnę o Hardstyle,który obecnie trendy panuje na mocniejsze odmiany,czyli Raw.No i wymienię najważniejszego producenta jakim jest nasz Polak - Regain.Na początku był "Insane" supportowany przez Titana,Jack Of Sound itp.,a potem "Push It The Limit",który już po świętach w 2015 roku zdobył numer 1 na Hardstyle.Com i dzięki Bookingom jest jednym z najświeższych artystów młodego pokolenia.A jakby grały radiostacje ten utwór,to różnie może bywać.Przede wszystkim czas już złamać barierę i od razu grać,aż do momentu,kiedy Słuchacze już parę razy po słuchają i polubią

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
26.10.2016 10:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Złe czasy dla radiowych list przebojów w stacjach komercyjnych - TuneHunterz - 26.10.2016 10:21 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości