Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Depeche Mode
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #21
RE: Mychartsowy Top Depeche Mode
It's no good
Stripped

.
15.10.2016 08:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #22
RE: Mychartsowy Top Depeche Mode
thestranglers napisał(a):Naprawdę z Lilian nie ustalałem terminu wyboru następnego mychartsowego wykonawcy! Icon_lol To co, widzimy się na wigilię byłego święta? Icon_wink
podając Tobie wykonawce do topowania, znałam już tą super wiadomość Icon_smile

Podglądam listę, jest coraz lepsza. Dzięki 1981 i stavanger, za Wasze głosy. Icon_smile
Ja jeszcze chwilkę podumam nad wyborem Icon_biggrin

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
16.10.2016 05:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #23
RE: Mychartsowy Top Depeche Mode
Here Is the House
Tora! Tora! Tora!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.10.2016 01:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #24
RE: Mychartsowy Top Depeche Mode
Blasphemous Rumours
Little 15
17.10.2016 05:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #25
RE: Mychartsowy Top Depeche Mode
Goodbye
I Feel You
17.10.2016 06:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #26
RE: Mychartsowy Top Depeche Mode
Jutro ważny dzień, bo z jednej strony koniec zgłaszania propozycji w tym wątku, z drugiej strony zaczyna się sprzedaż biletów na koncert DM, więc wrażeń będzie sporo. Dlatego zdecydowałam się dzisiaj zagłosować.
Zgłaszam do plebiscytu:

Mercy In You
Lilian


To teraz okaże się kto tutaj lubi Lilian Icon_wink

P.S. Jeśli są osoby które odsłuchują sobie całą listę piosenek przy głosowaniu w kolejnym etapie, to tak pozakonkursowo proponuję zapoznać się z b-side'ami pt. "Dangerous", "My Joy", "Agent Orange".
Niestety zabrakło mi na nie głosów. Może ktoś ich nie zna, a warto posłuchać. Icon_smile

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
18.10.2016 11:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #27
RE: Mychartsowy Top Depeche Mode
wrong
heaven
19.10.2016 12:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #28
RE: Mychartsowy Top Depeche Mode
Brakuje jeszcze kilku propozycji z mojej czołówki, ale właściwie to można spokojnie w ciemno zagłosować.

Lilian napisał(a):To teraz okaże się kto tutaj lubi Lilian
Weź pod uwagę, że pojęcie "lubić" dany utwór, to pojęcie względne. Icon_wink
19.10.2016 12:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #29
RE: Mychartsowy Top Depeche Mode
Lilian napisał(a):pozakonkursowo proponuję zapoznać się z b-side'ami pt. "Dangerous"
oj tak, Dangerous świetne, zresztą jak wszystko z ery Violatora, btw, ja miałem ten utwór na "pełnoprawnej" wersji mojej kasety... dlatego może tak dobrze znam i lubię Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.10.2016 05:54 AM przez thestranglers.)
19.10.2016 07:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 376
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
RE: Mychartsowy Top Depeche Mode
Pewno już nikt inny nic nie zgłosi, więc zgłaszam:
Dream On
Somebody
19.10.2016 09:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #31
RE: Mychartsowy Top Depeche Mode
KONIEC PRZYJMOWANIA PROPOZYCJI
20.10.2016 05:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
sewerynkicior Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 272
Dołączył: Oct 2016
Post: #32
RE: Mychartsowy Top Depeche Mode
Zastanawiałem się nad wzięciem udziału w tej zabawie, ponieważ nie lubię w/w zespołu. Kilka utworów jestem w stanie zaakceptować, jednak w wymiarze wieloletniej kariery grupy jest to bardzo niewielka liczba. Stwierdziłem jednak, że spróbuję posłuchać kilku rzeczy i ułożyć swoje podsumowanie najlepszych utworów Depeche Mode. Skłoniło mnie do tego przekonanie, że moje głosy będą raczej prezentowały mało popularny pogląd na ich repertuar i raczej nie wpiszą się w statystyczne ujęcie, które w przypadku osób nieznających twórczości danej grupy często promuje najbardziej rozpoznawalne utwory. Jestem przy okazji ciekawy czy na tym forum jest wielu fanów czy raczej zwycięży pewna ogólna tendencja i na czele znajdą się takie utwory jak:

- Enjoy the Silence
- Personal Jesus
- Freelove

Mogę zdradzić, że ja nie zagłosowałem na żaden z nich - to chyba nie będzie wielką tajemnicą?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.11.2016 05:10 PM przez sewerynkicior.)
01.11.2016 05:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 376
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
RE: Mychartsowy Top Depeche Mode
(01.11.2016 05:07 PM)sewerynkicior napisał(a):  1. Zastanawiałem się nad wzięciem udziału w tej zabawie, ponieważ nie lubię w/w zespołu. Kilka utworów jestem w stanie zaakceptować, jednak w wymiarze wieloletniej kariery grupy jest to bardzo niewielka liczba.
2. Skłoniło mnie do tego przekonanie, że moje głosy będą raczej prezentowały mało popularny pogląd na ich repertuar i raczej nie wpiszą się w statystyczne ujęcie, które w przypadku osób nieznających twórczości danej grupy często promuje najbardziej rozpoznawalne utwory.
3. Jestem przy okazji ciekawy czy na tym forum jest wielu fanów czy raczej zwycięży pewna ogólna tendencja i na czele znajdą się takie utwory jak:
- Enjoy the Silence
- Personal Jesus
- Freelove
1. Ja średnio lubię ten zespół, a do tego to co lubię to niekoniecznie jest to, co lubią inni. Ale zaglosowałem w tym topie, a także w topach wykonawcow, których lubię zdecydowanie mniej niż Depeche.
2. Moje bardzo często tak wyglądają, ale pewnie się nie zgramy (chociaż kto wie).
3. Jest sporo fanów, ale to nie oznacza, że te utwory nie znajdą się w czołówce tego topu. Nie zdradzę, na co głosowałem i na co nie, bo mój głos będzie prezentowany jako ostatni, ale na pewno nie będzie on typowy.
01.11.2016 07:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #34
RE: Mychartsowy Top Depeche Mode
(01.11.2016 07:24 PM)kajman napisał(a):  mój głos będzie prezentowany jako ostatni
chciałbyś Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.11.2016 10:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #35
RE: Mychartsowy Top Depeche Mode
Ja też średnio lubię ten zespół Icon_rolleyes i dlatego wezmę udział w jego topie! Icon_lol
Teraz wreszcie znalazłem czas na odsłuch tego zestawu i dostrzegam kilka zaskakująch mnie samego utworów.
A dla sewerynkicior proponuję mniej filozofowania, a więcej działań czysto muzycznych. Icon_idea Na szczęście doczytałem że jednak wziął udział w tym plebiscycie. I bardzo dobrze, bo akurat mnie najbardziej interesują głosy takich "odmieńców muzycznych" jak właśnie kajman i jemu podobni. Icon_cool
Gdyż lubię doszukiwać się przyczyn dlaczego akurat te piosenki, a nie inne (popularniejsze) wybierają? Chociaż i dla mnie w niektórych przypadkach zdarza się być z pewnością podobnym "odmieńcem"! A w przypadku DM to raczej będzie pół na pół...
01.11.2016 10:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 376
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
RE: Mychartsowy Top Depeche Mode
Sundrajta napisał(a):A dla sewerynkicior proponuję mniej filozofowania, a więcej działań czysto muzycznych.
Akurat z tego co widzę to jest bardzo aktywny, więc nie wiem czego chcesz od niego.
Sundrajta napisał(a):lubię doszukiwać się przyczyn dlaczego akurat te piosenki, a nie inne (popularniejsze) wybierają?
Bo uważamy je za lepsze.
Yacy napisał(a):chciałbyś
Gdzieś mi się przed zapodziało.Icon_wink
01.11.2016 11:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #37
RE: Mychartsowy Top Depeche Mode
będzie dwudziestka? Icon_wink pamiętacie, że startujemy już o 19? Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.11.2016 08:19 AM przez thestranglers.)
02.11.2016 05:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 465
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #38
RE: Mychartsowy Top Depeche Mode
(02.11.2016 05:36 PM)thestranglers napisał(a):  będzie dwudziestka? Icon_wink
Pewnie Icon_smile ja zawsze na końcu stawki.

(02.11.2016 05:36 PM)thestranglers napisał(a):  pamiętacie, że startujemy już o 19? Icon_wink
ale dopiero w czwartek?
02.11.2016 05:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #39
RE: Mychartsowy Top Depeche Mode
tak, w czwartek
02.11.2016 06:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #40
RE: Mychartsowy Top Depeche Mode
tak wcześnie Icon_eek
02.11.2016 06:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości