Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 106 z 21.11.08
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Notowanie 106 z 21.11.08
W pierwszej czwórce w zasadzie nudy, chociaż nie do końca, bo piosenki z miejsc 1 i 2 oraz 3 i 4 pozamieniały się miejscami. Dobrze wyszła na tym Eva Cassidy, bo właśnie Summertime i Somewhere zrobiły ten kroczek do przodu (dla tej drugiej piosenki jest to pierwsze podium). No i pierwsze 3 miejsca zajęły piosenki na literę S.
No, ale potem zaczyna się robić ciekawie. Rich kid blues dostał szansę powrotu i wykorzystał to znakomicie, bo pojawił się na miejscu 5, a więc znacznie wyżej niż przed wypadkiem. Przypomniało mi się, że oprócz nosorożców i hipopotamów lubię jeszcze maliny (chociaż to zupełnie inne lubienie), więc może to spowodowało awans Grzesia Bukały do top10. Malin czar jest już szósty, ale na obecną chwilę wygląda, że pierwsza piątka jest nie do ruszenia. Ale jak lubię n, h i m, to nie lubię i nigdy nie lubiłem dorszy, a tutaj Cape cod kwassa kwassa powraca do dziesiątki i to na miejsce siódme, a tak wysoko jeszcze nie był. I na tym nie koniec piosenek, których tydzień temu w 10 nie było. A ostatnia postanowiła podzielić się przez 5, co oznacza największy skok w zestawieniu i miejsce aż 9. Ale ten ogromny awans The space for this to nie jedyny sukces Cynic w tym zestawieniu. Na 40 debiutuje bowiem Evolutionary sleeper.
Kiedy odpowiadałem saferłelowi kilka godzin temu, to wydawało mi się, że Sit and wonder poleci kilka miejsc w dół (stąd taki właśnie komentarz), godzinę temu stwierdziłem, że utrzyma pozycję sprzed tygodnia, a teraz okazało się, że awansuje o 2 miejsca (i o tyle poprawi swoją najwyższą pozycję na mojej liście).
Z piosenek Anny Marii Jopek tylko jedna może zapisać sobie to notowanie po stronie pozytywów, bo Nagle wyskoczyła mocno do przodu i zajęła miejsce 13. Ten wielki skok to jedyny awans w drugiej dziesiątce, ale nie wygląda ona tak źle, bo jest w niej najwyższa nowość i efektowny powrót. Jedna piosenka Doroty Miśkiewicz jest już od pewnego czasu na mojej liście, ale radzi sobie tam bez rewelacji. Kolejna, śpiewana w duecie, mocno mnie rozczarowała, ale kiedy usłyszałem Caminho, wiedziałem, że to utwór, który na pewno u mnie się pojawi. Przecudowne delikatne klimaty, z wyczuciem zagrana każda nutka i to dało 15 miejsce. Zupełnie inny w klimacie jest Batcat. To efektowne, ciężkie granie, które jakoś nie potrafiło do mnie odpowiednio dotrzeć, bo utwór pojawił się raz bardzo nisko i teraz nagle po wielu tygodniach w poczekalni powraca aż na miejsce 20.
Cynic to wykonawca, który zyskał najwięcej w tym notowaniu. Drugim, który pokazał się także z bardzo dobrej strony jest Avenged Sevenfold. A little piece of heaven zalicza bowiem wielki skok, a z poczekalni powraca M.I.A.
Niniejszym informuję, że nie tworzyłem tego notowania z myślą o zadowoleniu P.U.R.H.-a, chociaż kilka ruchów mogłoby o tym świadczyć, a takie wrażenie może potęgować najniższa nowość w zestawieniu, którą jest What if.
Dokonałem rewolucji w kolorystyce mojej listy. Nowości pojawiające się po pobycie w poczekalni są pomarańczowe, z jej pominięciem czerwone. Powroty do zestawienia z poczekalni są niebieskie, a z leżakowni błękitne. Skoki o minimum 10 miejsc nadal zaznaczam na zielono. W poczekalni kolor błękitny i czerwony oznaczają to samo co w Top50.
1. 2. 8 SUMMERTIME - Eva Cassidy
2. 1. 31 SUMMERS LOST - Hurt
3. 4. 5 SOMEWHERE - Eva Cassidy
4. 3. 64 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
5. P. 10 RICH KID BLUES - The Raconteurs
6. 11. 2 MALIN CZAR - Grzegorz Bukała
7. 17. 12 CAPE COD KWASSA KWASSA - Vampire Weekend
8. 10. 9 SIT AND WONDER - The Verve
9. 45. 2 THE SPACE FOR THIS - Cynic
10. 6. 12 COME ALIVE - Foo Fighters
11. 7. 45 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
12. 8. 8 MY LOVE IS LIKE A RED RED ROSE - Eva Cassidy
13. 25. 25 NAGLE - Anna Maria Jopek
14. 5. 60 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
15. N. 1 CAMINHO - Dorota Miśkiewicz
16. 9. 24 LOVE ME LIKE A RIVER DOES - Melody Gardot
17. 13. 7 BLUE EYES CRYING IN THE RAIN - Eva Cassidy
18. 12. 8 CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera & Piotr Nalepa
19. 14. 8 ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI - Strachy na Lachy & Renata Przemyk
20. P. 2 BATCAT - Mogwai
21. 15. 10 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
22. 24. 8 ANOTHER WAY TO DIE - Jack White & Alicia Keys
23. 18. 4 LESZEK MI MÓWIŁ - Voo Voo
24. 16. 6 COAT OF MANY COLOURS - Eva Cassidy
25. 23. 5 ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI - Strachy na Lachy
26. 49. 39 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
27. 20. 17 ZA PIERWSZĄ CHMURĄ - Maryla Rodowicz
28. 21. 27 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
29. 34. 4 NATTURA - Bjork
30. 33. 11 TOUNKA - Rokia Traore
31. 32. 4 JUNGLE DRUM - Emiliana Torrini
32. 26. 35 GOLIATH - The Mars Volta
33. 36. 4 FLACZKI ZAKRZEWSKIE BLUES - Blues Flowers
34. 37. 12 PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
35. 46. 13 ARA BATUR - Sigur Ros
36. 28. 12 THE DULL FLAME OF DESIRE - Bjork & Anthony Haggerty
37. 30. 2 NIE MANIPULUJ - Voo Voo
38. 47. 65 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
39. P. 64 M.I.A. - Avenged Sevenfold
40. N. 1 EVOLUTIONARY SLEEPER - Cynic
41. 29. 13 TO TAME A LAND - Dream Theater
42. 44. 8 PIGEON DRUMMER - No-Man
43. P. 13 PORCELAIN HEART - Opeth
44. 38. 12 NOCNY SUFIT - Maryla Rodowicz
45. 31. 4 CHAIN OF FOOLS - Eva Cassidy
46. 42. 3 JEJ PORTRET - Anna Maria Jopek & Bogusław Mec
47. N. 1 WHAT IF - Cog
48. 39. 12 CEMETERIES IN LONDON - Coldplay
49. 40. 7 BUDZIĆ SIĘ I ZASYPIAĆ Z TOBĄ - Dorota Miśkiewicz
50. 41. 14 POLSKA MIŁOŚĆ - Raz Dwa Trzy


poczekalnia:
SHOCK & AWE - Tribe after Tribe
ANESTHETIZE - Porcupine Tree
43. THE KINGDOM - Portal
I WILL WRITE PEACE ON YOUR WINGS AND YOU WILL FLY OVER THE WORLD - Sleepmakeswaves
50. ILYENA - The Mars Volta
ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che
J SMITH - Travis
48. ERASERHEAD - Pendragon
WHOLE THING - Francis Bebey & Alex Faku & Tim Finn & Peter Gabriel & Karl Walllinger & Andy White
KSIĘŻYC W NOWIU - Hanna Banaszak
CLOWNS - Goldfrapp
28 GHOSTS IV - Nine Inch Nails
AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo
A GREAT DAY FOR FREEDOM - David Gilmour
THE LOTUS EATER - Opeth
MED SUD I EYRUM - Sigur Ros
LIGHTS ON - David Cook
MARMELADE FIRES - Mum
NOW - Mates of State
IF YOU'RE OUT THERE - John Legend
BURDEN - Opeth
MYSTERY IS CLOSER - Believe
DEVOUR - Shinedown
I CIĄGLE WIDZĘ ICH TWARZE - Hedone

leżakownia:
19. CHELSEA RODGERS - Prince
22. DOWN TO EARTH - Peter Gabriel
27. EVERYTHING COMES TO YOU - Peter Gabriel & Richard Evans & Joji Hirota & Sevara Nazarkhan & Sinead O Connor & Guo Yue
35. THE FINAL TRUTH - Lunatic Soul
FIRST LIGHT - Moonspell
UMMADELIC - Hipgnosis
THE BLIND WALK OVER THE EDGE - Fear My Thoughts
21.11.2008 12:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #2
 
no tego to się nie spodziewałem aż 3 wspólne
w tym Eva, która jest na podium Icon_smile2
21.11.2008 08:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
Re: Notowanie 106 z 21.11.08
kajman napisał(a):Niniejszym informuję, że nie tworzyłem tego notowania z myślą o zadowoleniu P.U.R.H.-a, chociaż kilka ruchów mogłoby o tym świadczyć
Wierzę na słowo, ale notowanie faktycznie może się podobać Icon_mrgreen I rzeczywiście przybyło kolorów do komentowania, a tym razem najmilej zaskakuje zielony, a konkretnie najwyższy z nich Icon_biggrin3 A także wszystkie niebieskie i pomarańczowe. Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
21.11.2008 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #4
 
Cytat:35. THE FINAL TRUTH - Lunatic Soul
7 tygodni było na liście, a ja dopiero teraz zauważyłem Icon_redface2
Już jutro moje podwójne notowanie, więc liczę na powrót. Icon_smile2

.
21.11.2008 11:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Cóż to za Cynic, który tak dobrze sobie poczyna na tej liście? Wypada mi chyba sprawdzić choć jednego z nich. Hehe Sit And Wonder jednak nie spadło wedle starej zasady, ale sam przyznajesz, że miało, złamałeś się Icon_razz2 Ale szykuje się dobry wynik na forumowej Icon_wink i 8 miejsce na tej liście, tak dziwnej, tak nieobliczalnej - to wielki sukces. Może już odpuszczę sobie komentowanie zasad twojej listy [a mam na to ochotę patrząc na to co wyprawiają niektóre powroty] i tylko dodam, że Raconteurs bardzo cieszy, oby nie wypadli z PRZYMUSU w momencie próby wskoczenia np. do top 3. Dopiero teraz zauważyłem Voo Voo. Ogromnie mnie oni cieszą. Szkoda, że Clowns nie weszło na listę Icon_sad

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.11.2008 12:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
Re: Notowanie 106 z 21.11.08
No to sobie poszalałem - komentarz niezgodny z wynikami. Komentarz był dobry, ale nie wprowadziłem zmian z ostatniej chwili. No, ale za chwile będzie dobrze.
26.11.2008 12:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #7
 
kajman napisał(a):4. 3. 64 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
O Boże! A to jeszcze tu siedzi?!
26.11.2008 06:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Raczej powinieneś się zapytać: ''U kogo to siedzi!''. Ja chciałem nawet kilka list teraz obskoczyć i sprawdzić gdzie jest w 30, ale nie mam czasu za bardzo już, przed angielskim Icon_sad

W każdym razie ta druga osoba też musi być nieźle zakręcona Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.11.2008 05:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Tomekk napisał(a):no tego to się nie spodziewałem aż 3 wspólne
w tym Eva, która jest na podium Icon_smile2
Drugie to też Ewa, a trzecie nie za bardzo kojarzę. Czyżby Biały Pocałunek?
28.11.2008 12:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
Re: Notowanie 106 z 21.11.08
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):Niniejszym informuję, że nie tworzyłem tego notowania z myślą o zadowoleniu P.U.R.H.-a, chociaż kilka ruchów mogłoby o tym świadczyć
Wierzę na słowo, ale notowanie faktycznie może się podobać Icon_mrgreen I rzeczywiście przybyło kolorów do komentowania, a tym razem najmilej zaskakuje zielony, a konkretnie najwyższy z nich Icon_biggrin3 A także wszystkie niebieskie i pomarańczowe. Icon_smile2
Najwyższy zielony od początku dawał mi do zrozumienia, że zaszaleje, w przeciwieństwie do wyższego pomarańczowego, który raczej zbyt wysoko nie zajdzie, ale tak to już bywa z cynikami. Niebieskie pewnie długo nie będą się cieszyły, bo wygląda na to, że wsparcie zaczyna się kończyć. Icon_wink2
28.11.2008 12:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
stavanger napisał(a):
Cytat:35. THE FINAL TRUTH - Lunatic Soul
7 tygodni było na liście, a ja dopiero teraz zauważyłem Icon_redface2
Już jutro moje podwójne notowanie, więc liczę na powrót. Icon_smile2
Powróci na pewno, tylko z tymi powrotami to jest tak, że nie wiadomo na ile zaskoczą. Może być wyżej niż wypadła, a może wrócić tylko do poczekalni.
28.11.2008 12:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
saferłel napisał(a):1. Cóż to za Cynic, który tak dobrze sobie poczyna na tej liście? Wypada mi chyba sprawdzić choć jednego z nich.
2. Hehe Sit And Wonder jednak nie spadło wedle starej zasady, ale sam przyznajesz, że miało, złamałeś się Icon_razz2 Ale szykuje się dobry wynik na forumowej Icon_wink i 8 miejsce na tej liście, tak dziwnej, tak nieobliczalnej - to wielki sukces.
3. Może już odpuszczę sobie komentowanie zasad twojej listy [a mam na to ochotę patrząc na to co wyprawiają niektóre powroty] i tylko dodam, że Raconteurs bardzo cieszy, oby nie wypadli z PRZYMUSU w momencie próby wskoczenia np. do top 3.
4. Dopiero teraz zauważyłem Voo Voo. Ogromnie mnie oni cieszą.
5. Szkoda, że Clowns nie weszło na listę Icon_sad
1. Jak zwykle nie jestem dobry z dopasowaniem do stylów. W każdym razie ten wyżej wydaje mi się bardziej prog, ten niżej bardziej metal, ale inteligentny.
2. Ja się nie łamię tylko słucham i ustawiam tak jak wychodzi (nota bene, w zestawieniu dopiero później poprawiłem i tkwiło sporo czasu błędnie na 10). A na Forumowej jednak tym razem nie poszalało, chociaż i tak jest wysoko jak na niesinglowy numer. Gdyby się wysinglowało mogłoby być znacznie wyżej (nota bene zastanawiam się, gdzie zawędruje ANL M-ici, kiedy zaczną to ostro lansować).
3. Pokomentuj! A Raconteurs pewnie by tak nie znikało i nie powracało, gdyby jeszcze u kogoś poza mrsapem było na liście.
4. Które Voo Voo zauważyłeś, bo są dwa. Chociaż chyba o tym nowszym już pisałeś. Trzeba przyznać, że stylistycznie sporo się różnią.
5. I myślę, że ciężko będzie wejść. Świetne nagranie, ale zbyt dużoi brzmi mi jeszcze świetniej.
28.11.2008 12:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Paweł napisał(a):
kajman napisał(a):4. 3. 64 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
O Boże! A to jeszcze tu siedzi?!
Dlaczego akurat to cię dziwi? A7F jest też tak długo, a Kasia G. nawet tydzień więcej. A taki BOH był ponad 80 tygodni i nie był to rekord tej ich piosenki na naszym forum.
28.11.2008 01:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
saferłel napisał(a):Raczej powinieneś się zapytać: ''U kogo to siedzi!''. Ja chciałem nawet kilka list teraz obskoczyć i sprawdzić gdzie jest w 30, ale nie mam czasu za bardzo już, przed angielskim Icon_sad
W każdym razie ta druga osoba też musi być nieźle zakręcona Icon_wink
Taka rada: chyba najbardziej zbieżne gusty mam z abd3mzem i tam przede wszystkim należy szukać. No i to akurat też jest u niej (i to wyżej niż u mnie, chociaż sporo krócej). A tak w ogóle, to kto tutaj nie jest zakręcony? I mam nadzieje, że każdy zdrowo, bo akurat niezdrowo zakręconych to niekoniecznie lubię. Icon_mrgreen
28.11.2008 01:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Masz rację Icon_biggrin3

A z tym komentowaniem zasad....tak się ostatnio zastanawiałem (ale w końcu w komentarzu nie wpisałem swoich wątpliwości) co by było gdyby nagle całe twoje top 20 znalazło się poza top 30 list na mycharts. Nie myślałeś nigdy, nawet w przypadku kilku piosenek, w taki sposób ''Boże, oby tylko znalazło się to u kogoś w 30 w tym tyg., to jest takie genialne, pragnę mieć to na liście ciągle!''
Wiesz o co mi chodzi Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.11.2008 06:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #16
 
razi w oczy Icon_razz

[Obrazek: kleschko.png]
28.11.2008 07:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
saferłel napisał(a):1. A z tym komentowaniem zasad....tak się ostatnio zastanawiałem (ale w końcu w komentarzu nie wpisałem swoich wątpliwości) co by było gdyby nagle całe twoje top 20 znalazło się poza top 30 list na mycharts.
2. Nie myślałeś nigdy, nawet w przypadku kilku piosenek, w taki sposób ''Boże, oby tylko znalazło się to u kogoś w 30 w tym tyg., to jest takie genialne, pragnę mieć to na liście ciągle!''
3. Wiesz o co mi chodzi Icon_smile
3. Wiem, o co Ci chodzi! Icon_biggrin3 Icon_wink2
1. Pierwsza myśl to: Dobrze, że tylko 20, bo uda mi się top50 ułożyć. Druga: No teraz to trzeba będzie się mocniej skoncentrować na tym, co zostało. Trzecia: Mogłoby jednak stopniowo.
2. Myślałem nieraz, np. (niezupełnie) ostatnio: Oh, znowu mrsap się spóźnił i Rich Kida mi wykosił. Albo (to już znacznie wcześniej): Szkoda, że Sebastian tak późno się tu zjawił, bo bym Right in two jeszcze miał na liście (teraz zbliżałoby się do 100). Ale jaki bym miał ból głowy z wyborem, jeżeli oprócz tego, z czego muszę wybierać teraz, miałbym jeszcze w zapasie Toola, Vermicide... Już teraz chętnie wstawiłbym z 30-40 utworów do pierwszej dychy.
28.11.2008 07:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #18
 
kajman napisał(a):
Tomekk napisał(a):no tego to się nie spodziewałem aż 3 wspólne
w tym Eva, która jest na podium Icon_smile2
Drugie to też Ewa, a trzecie nie za bardzo kojarzę. Czyżby Biały Pocałunek?
pozostałe wspólne Icon_mrgreen
ANOTHER WAY TO DIE - Jack White & Alicia Keys
LESZEK MI MÓWIŁ - Voo Voo
28.11.2008 07:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
kleschko napisał(a):razi w oczy Icon_razz
A mnie bardziej to.Ale nie znalazłem lepszego rozwiązania, bo inaczej kolory byłyby zbyt podobne. Ale akurat błękitu nie powinno być zbyt dużo, chociaż już jutro planuję dwa kolejne (właśnie jednego słucham - będzie około 30 miejsca).
28.11.2008 07:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Tomekk napisał(a):
kajman napisał(a):
Tomekk napisał(a):no tego to się nie spodziewałem aż 3 wspólne
w tym Eva, która jest na podium Icon_smile2
Drugie to też Ewa, a trzecie nie za bardzo kojarzę. Czyżby Biały Pocałunek?
pozostałe wspólne Icon_mrgreen
ANOTHER WAY TO DIE - Jack White & Alicia Keys
LESZEK MI MÓWIŁ - Voo Voo
No proszę, to z Ewą się rąbnąłem. Ale przynaimniej Łajt Kis trafiłem bezbłędnie.
28.11.2008 07:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości