Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamrazarka
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Dlatego ja proponuje podzielić nasze forum jak ligi piłkarskie. Będzie ekstraklasa, pierwsza liga i druga liga. Każda liga w oddzielnym dziale Icon_biggrinIcon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.11.2008 09:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
saferłel napisał(a):Dlatego ja proponuje podzielić nasze forum jak ligi piłkarskie. Będzie ekstraklasa, pierwsza liga i druga liga. Każda liga w oddzielnym dziale Icon_biggrinIcon_biggrin

A Ty chcesz być w okręgówce? Icon_razz

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
20.11.2008 09:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
ja w liceum byłem w klasie o literce A, więc mogę być w... A Klasie Icon_razz
20.11.2008 09:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Skąd takie przypuszczenia, że akurat tam?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.11.2008 10:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #25
 
Listoholik napisał(a):a może lepiej wyrzućcie z forum niewygodne osoby, takie co to są chamami Icon_razz2

... będa luzy i nieustający kult Metallici i Coldplay Icon_mrgreen
Sluchaj (G)Rafi, te Twoje prowokacje to juz tutaj mocno spowszednialy, wiec sie nie narzucaj Icon_razz2 A na odchamienie podobno teatr dobry, moze sprawdz afisze na miescie Icon_wink2

Kieferuj Chomikuj:
[Obrazek: Kiefer.gif]
21.11.2008 12:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Listoholik
Unregistered

 
Post: #26
 
pudło (G)Kiefer, byłem ostatnio w Wielkim, a w ogóle to cicho siedź, bo nic ciekawego nie masz do powiedzenia Icon_razz2
21.11.2008 12:39 AM
Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
ku3a napisał(a):ja w liceum byłem w klasie o literce A, więc mogę być w... A Klasie
ja w średniej byłem w ... M Icon_mrgreen są takie w lidze kopanej? Icon_wink2 Ew. w podstawówce byłem w D Icon_wink2
saferłel napisał(a):Będzie ekstraklasa, pierwsza liga i druga liga. Każda liga w oddzielnym dziale Icon_biggrinIcon_biggrin
a jakie będą zasady awansów i degradacji?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.11.2008 10:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #28
 
chris975 napisał(a):
saferłel napisał(a):Dlatego ja proponuje podzielić nasze forum jak ligi piłkarskie. Będzie ekstraklasa, pierwsza liga i druga liga. Każda liga w oddzielnym dziale Icon_biggrinIcon_biggrin

A Ty chcesz być w okręgówce? Icon_razz
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

De facto, znając poziom wiedzy muzycznej Saferłela i biorąc pod uwagę jego dość młody wiek to spokojnie dałbym Ligę Mistrzów. Icon_razz
21.11.2008 10:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Myślę, że po każdym sezonie, który będzie trwał rok, spadać będą te listy gdzie nie kultywuje się tradycji słuchania brytyjskiej muzyki alternatywnej Icon_mrgreen

Oczywiście to żarty z tymi wszystkimi ligami, choć przyznam, że przez chwilę przeszło mi przez myśl by ''jakoś to podzielić'', by zrównoważyć jakoś ten coraz większy tłok na forum. Myślę, że w przyszłości takie coś będzie nieuniknione, jeśli dojdziemy za 5-6 lat do poziomu 100 list np....kto wie jak to będzie. Można by o czymś pomyśleć. Oczywiście nie na zasadach typu Extraliga itp Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.11.2008 11:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #30
 
Jeśli chodzi o dzielenie to myślę, że na przykład na gatunki muzyczne... większość list jest różnogatunkowa, ale np. taka lista prz-rulez czy Chrisa z pewnością pasowałaby do innego działu niż taka lista PURHa załóżmy. To są odmienne gatunki muzyczne i myślę że tak można podzielić. Dwa działy: Muzyka alternatywna/Rock/Metal/Elektronika itp. oraz drugi dział to typowa komercja. Coś w tym stylu.
21.11.2008 11:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Tym ostatnimi dwoma zdaniem możesz sobie naważyć niezłego piwa Icon_mrgreen

Gatunkowy podział....no coś w tym jest, ale...chyba nie ma tego w wystarczającej ilości Icon_mrgreen . Listy są różnorodne i ja np. nie przypisał bym się z czystym sumieniem do ROCK (bo głównie Rock mam na liście, ale w wielu odmianach, podgatunkach, często gości Pop, Elektronika - ale z drugiej strony różnice między mną a wspomnianym przykładowo Purhem są ogromne)

Niech się ktoś wypowie jeszcze najlepiej Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.11.2008 03:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
saferłel napisał(a):Niech się ktoś wypowie jeszcze najlepiej Icon_wink
Dla mnie bezsensowny pomysł, niczemu nie służący. Chyba wszyscy forowicze odpowiedzą, że nie zamykają sie do jednego gatunku i nie dadzą się szufladkować, przynajmniej nie ja. Tyle w tym temacie.

Co do zamrażania już pisałem, że to jest świetny pomysł. Chyba nie trzeba dużego poświęcenia i pracy od strony moderatora, żeby to uczynić. Więc do dzieła Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
21.11.2008 03:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Ja też przecież uważam, że to zły pomysł z dzieleniem na szufladki, chodziło mi o inne rozwiązanie problemu przeludnienia. Bo faktycznie w ciągu kilku miesięcy może zrobić się spory tłok...tak tylko gdybam. Zobaczymy najpierw czy zamrażarka pomoże stabilizować odpowiednio zarówno przyrost jak i ubytek list, jeśli tak - to sprawy nie będzie Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.11.2008 03:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Sorry ale głupszego pomysłu z podziałem na gatunki to już nie można było chyba wymyśleć...
Stop takiemu szufladkowaniu w jakiejkolwiek formie.

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
21.11.2008 04:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #35
 
No dobra ale zamiast szukać listy spośród 100 list nie lepiej po prostu wiedzieć, w którym dziale ta lista się znajduje i tam szybko wejść? Będzie o wiele łatwiej.. przecież nie chodzi o dzielenie na lepszych i gorszych tylko by był większy porządek.
21.11.2008 05:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Ciekawe, gdzie byście moją wsadzili, ha? Do działu "komercja"? Chyba pudło, skoro w przypadku niektórych utworów jestem ich jedynym słuchaczem na last.fm Icon_neutral2
21.11.2008 06:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #37
 
Kurcze... mówiąc 'komercja' chyba zrównałem połowę forumowiczów z błotem. Icon_mrgreen Przepraszam.
21.11.2008 06:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Akurat jeżeli chodzi o słowo "komercja" to tak naprawdę nie widze tutaj żadnej listy, kóra by mogła by sie tym "poszczycić". Lista Prz Ruleza czeso zawiera takie utwory, które jak sam zauważył słucha tylko on, a więc trudno je nazwac komercyjnymi.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
21.11.2008 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #39
 
Ciekawe, gdzie byście mnie wcisnęli. Z braku laku pewnie do "typowej komercji", bo przecież moja lista nie jest kompatybilna z LP3 Icon_razz Ewentualnie możecie mi utworzyć dział "R&B/Rap/Soul/Country/Pop/Rock" i tam się jakoś wpasuję Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.11.2008 11:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
Co wy z tą komercją, ani to gatunek muzyczny, ani jakiś konkretny ruch. Założę się, że jedną z bardziej komercyjnych list jest moja, bo mam dwa Coldplaye w top 10, a oni się sprzedają w takiej ilości w jakiej wszystkie piosenki z niejednej listy razem wzięte Icon_mrgreen

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.11.2008 11:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości