Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.40 (44週/877週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #1
Gwiazdka .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.40 (44週/877週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
· Czuć już koniec roku za zakrętem. W tym tygodniu aż 18 nowości, a kolejne zapowiadają się równie intensywnie. Zobaczymy, jak lista ten napór zniesie.

· Występującą jako Weyes Blood Natalie Mering trudno nazwać debiutantką, ale dopiero jej czwarty solowy krążek, wydany w piątek Front Row Seat to Earth zwrócił na nią moją uwagę. To pierwszorzędne połączenie psychodelicznego folku i kameralnego artystycznego popu. Widać to zresztą po wynikach -- "Do You Need My Love" to największy awans tego notowania -- z #79. na #2!

· Bruno Mars po raz pierwszy w top 10, po tym "24K Magic" awansuje z #37. na #8. Wcześniej piosenkarz umieścił na liście sześć utworów. Po raz pierwszy pojawił się w 2010 roku w "Nothin' on My" B.o.B. (8 tygodni na liście, najwyżej na #69.), a największym sukcesem było wydane przed trzema laty "Locked Out of Heaven", które w trakcie 21 tygodni spędzonych na liście dotarło do pozycji #12.

· Gaga wraca do top 40 po dwuletniej absencji. "Sinner's Prayer" z nowej płyty Joanne to dopiero jej czwarty numer, który odmeldował się w podstawowej części A.40. Więcej tutaj.

· Danny Brown tworzy historię. Po tym jak "Ain't It Funny" poszybowało na szczyt przed dwoma tygodniami, w poprzednim notowaniu musiało ustąpić miejsca innemu utwori Browna -- "Really Doe". Teraz utwory po raz kolejny zamieniają się pozycjami i tym samym raper dołącza do wąskiego grona muzyków, którym udało się wymienić na szczycie podwójnie. Wcześniej dokonał tego jedynie Frank Ocean z trzema piosenkami z jego Channel Orange w 2012. Pełna lista sytuacji, gdy jeden wykonawca miał na A.40 dwóch lub więcej liderów tydzień po tygodniu poniżej.

2000: No Doubt - "Ex-Girlfriend" (2wks) - "New" (1wk)
2003: Aaliyah - "I Care 4 U" (1wk) - "Miss You" (1wk)
2003: Missy Elliott - "Party to Damascus" (Wyclef Jean ft. Missy Elliott) (1wk) - "Pass That Dutch" (1wk)
2007: Björk - "Earth Intruders" (2wks) - "Innocence" (1wk)
2008: Sheryl Crow - "Shine Over Babylon" (5wks) - "Love Is Free" (4wks)
2008: Sara Bareilles, "Love Song" (10wks) - "Bottle It Up" (1wk)
2009: Robert Plant & Alison Krauss - "Please Read the Letter" (3wks) - "Rich Woman" (1wk)
2009: Maxwell - "Pretty Wings" (1wk) - "Bad Habits" (2wks)
2012: Frank Ocean - "Sweet Life" (2wks) - "Pyramids" (1wk) - "Bad Religion" (1wk)
2013: My Bloody Valentine - "New You" (2wks) - "In Another Way" (1wk)
2013: Annie - "Back Together" (2wks) - "Invisible" (4wks)
2013: Arcade Fire - "Reflektor" (1wk) - "Afterlife" (2wks)
2015: Joanna Newsom - "Leaving the City" (1wk) - "Waltz of the 101st Lightborne" (4wks)
2016: Danny Brown - "Ain't It Funny" (1wk) - "Really Doe" (1wk) - "Ain't It Funny" (1wk)


A.40
2016年10月22日 (土) (44週/877週)
今週|先週|回数|アーティスト 「タイトル」|過去最高位
99 -- 01 Erlend Apneseth Trio, "Magma" #99
00 77 04 Ray LaMontagne, "The Changing Man" #77

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.10.2016 02:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.40 (44週/877週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
O rany, w pierwszej sekundzie patrząc na tytuł pomyślałem, że to jakiś spam Icon_lol
AKT! napisał(a):Pełna lista sytuacji, gdy jeden wykonawca miał na A.40 dwóch lub więcej liderów tydzień po tygodniu poniżej.
Zastanawiam się, ilu byłoby takowych u mnie. Na pewno Britney, na pewno Evanescence (i to więcej niż raz), M.I.A. oraz... Carola (aczkolwiek to były dwie wersje językowe jednego utworu, więc z dzisiejszej perspektywy trochę cheating). Dalej ciężko mi powiedzieć z powodu tych ogromnych luk w notowaniach.

Fajne nawet to Sakanaction - mam nadzieję, że na jpopsuki będą mieć pełną wersję.
23.10.2016 02:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #3
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.40 (44週/877週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
prz_rulez napisał(a):mam nadzieję, że na jpopsuki będą mieć pełną wersję
nie wiem, czy akurat tam, ale można bez problemu znaleźć Icon_wink

prz_rulez napisał(a):O rany, w pierwszej sekundzie patrząc na tytuł pomyślałem, że to jakiś spam Icon_lol
trochę tak xD

prz_rulez napisał(a):Dalej ciężko mi powiedzieć z powodu tych ogromnych luk w notowaniach.
jest szansa, żeby to wypełnić?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.10.2016 03:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.40 (44週/877週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
AKT! napisał(a):nie wiem, czy akurat tam, ale można bez problemu znaleźć Icon_wink
No akurat japońską muzę, gdy Youtube i Spotify dają ciała, wyszukuję tam. I chyba się jeszcze nigdy nie zawiodłem.
AKT! napisał(a):jest szansa, żeby to wypełnić?
Szansa jest, ale skoro co chwila robią się nowe luki, które ciężko mi wypełnić, no to...
Na to by się przydało takich kilka bitych dni w skupieniu, a i tak dałoby to tylko szansę na dosyć niewielki skrawek.
Ale tak, też chciałbym...
23.10.2016 05:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #5
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.40 (44週/877週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
prz_rulez napisał(a):Na to by się przydało takich kilka bitych dni w skupieniu
no, ja kiedyś siedziałem przez pół wakacji dzień w dzień i strona po stronie przepisywałem zeszytowe wydania A.40 do excela Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.10.2016 06:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.40 (44週/877週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
Gratuluję cierpliwości.
Ja też mam problem, że chyba mam jakieś ukryte ADHD i nie potrafię tak usiedzieć na miejscu w skupieniu przez kilka godzin.
23.10.2016 08:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #7
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.40 (44週/877週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
to słabo wróży, tak ogólnie w życiu Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.10.2016 09:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #8
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.40 (44週/877週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
0/50 Icon_cry

[Obrazek: kleschko.png]
11.11.2016 06:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości