Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mycharts top 30 - Notowanie 4
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
RE: Mycharts top 30 - Notowanie 4
Lombthorne napisał(a):Ponieważ zdecydowała kolejność głosów
Ale przecież tą opcję odrzuciliśmy. Miała decydować kolejność chronologiczna czyli wyżej miał się znaleźć utwór najnowszy). Tak brzmiała moja propoozycja z 6.08 g. 15.25, a Ty niecałą godzinę potem zaakceptowałeś razem z dwoma innymi opcjami, a kolejność głosowania odrzuciłeś, a ja uważałem ją za ostateczność, gdy dwie inne opcje (w tym chronologiczna) nie dadzą rozstrzygnięcia.
18.09.2016 06:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #22
RE: Mycharts top 30 - Notowanie 4
Cytat:O kolejności na liście decydować będzie liczba zsumowanych punktów od wszystkich użytkowników. W przypadku, gdyby kilka utworów miało tyle samo punktów wtedy w podanej kolejności decydować będzie ; liczba głosujących, najwyższe miejsce w poszczególnym głosowaniu, liczba najwyższych miejsc, drugie najwyższe miejsce itd. Jeśli to nie zadziała wtedy brana pod uwagę jest kolejność chronologiczna.
Tą kolejność chronologiczną ja zrozumiałem jako kolejność kto po kolei zagłosował i do tego się stosowałem Icon_confused
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.09.2016 07:26 PM przez Lombthorne.)
18.09.2016 07:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: Mycharts top 30 - Notowanie 4
Akurat w dyskusji kolejność oddawania głosów uznałeś za niewłaściwą a ja jako ostateczność. Z kolei co rozumiem przez kolejność chronologiczną pisałem jednoznacznie, a Tobie ta opcja odpowiadała podobnie jak mi. Widocznie zapomniałeś o tym.
Ale myślę że od kolejnego notowania jednak warto by ją stosować w formie jaka została zaakceptowana. Bo chyba poprawiać dotychczasowych notowań nie warto.
18.09.2016 07:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #24
RE: Mycharts top 30 - Notowanie 4
Już teraz rozumiem, Więc bardzo przepraszam za pomyłkę. Jeśli jest to ważne to mogę z czasem poprawiać poprzednie notowania...
18.09.2016 07:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
RE: Mycharts top 30 - Notowanie 4
Bez przesady. Nie było w tym złej woli i nic strasznego się nie stało.
Poza tym lepiej nie sprawdzać co było wcześniej, bo mogą straszne rzeczy wyjść.Icon_wink
18.09.2016 08:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości