Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłkarski Mundial - Rosja 2018 (eliminacje)
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
RE: Piłkarski Mundial - Rosja 2018 (eliminacje)
...A teraz się okaże, że Argentyńczycy zdobędą mistrzostwo. I taka będzie sprawiedliwość Icon_rolleyes
Szczerze, to w sumie byłoby to dobre, gdyby Messi nie pojechał na mundial. Bo może wtedy Lewandowski w końcu miałby szansę na złotą piłkę...
11.10.2017 06:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #42
RE: Piłkarski Mundial - Rosja 2018 (eliminacje)
Przecież i tak będzie tam CR7 więc i bez Messiego trudno byłoby ją zdobyć! Icon_eek Poza tym Polak jest chyba za mało wszechstronnym piłkarzem (chociaż ciągle się jeszcze rozwija) żeby zasłużyć sobie na takie uznanie w oczach włodarzy światowej piłki. Icon_rolleyes
Jedynym wyjściem będzie zdobycie wraz z reprezentacją tytułu mistrzowskiego (żeby zamknąć usta wszystkim niedowiarkom), a to zadanie wydaje się jeszcze bardziej niebotyczne od poprzedniego! Buja_w_oblokach
Jednak do odważnych świat należy (także ten piłkarski)... Icon_idea
11.10.2017 07:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
RE: Piłkarski Mundial - Rosja 2018 (eliminacje)
Aro napisał(a):Natomiast Panama za awans powinna podziękować sędziemu, który uznał pierwszego gola... którego tak naprawdę nie było.
Icon_surprised
masakra...
ale za to chyba był faul.
11.10.2017 10:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
RE: Piłkarski Mundial - Rosja 2018 (eliminacje)
Chyba raczej gra w zbyt mało skupiających oczy ekipach...
No niestety. Bayern może sobie nawet wygrać Ligę Mistrzów, ale Lewandowskiemu nic to nie daje.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.10.2017 12:55 AM przez prz_rulez.)
12.10.2017 12:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #45
RE: Piłkarski Mundial - Rosja 2018 (eliminacje)
Nikt nie komentuje baraży?
Wczoraj oglądałem mecz Chorwacja ^ Grecja. I tym razem Modrić i koledzy zagrali na swoim poziomie, a wyjątkowo bezradni w obronie byli Grecy, którzy wszak słyną z żelaznej defensywy! Icon_rolleyes Jednak kilka akcji szczególnie w kontrach wyszło Chorwatom fenomenalnie. Icon_lol
W drugim meczu (którego już nie obejrzałem, bo szły równolegle w tv) Irlandia Północna pechowo przegrała po karnym ze Szwajcarią, a jeszcze co najmniej dwa więcej mógł podyktować arbiter ale tego nie zrobił (i nawet nie wiem czy VAR by mu w tym pomógł)?
A dzisiaj największy chyba szlagier Szwecja ^ Włochy i równocześnie mecz Polski z Urugwajem, i co wybrać? Icon_twisted
10.11.2017 09:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
RE: Piłkarski Mundial - Rosja 2018 (eliminacje)
Oglądałem chwilę Polska-Urugwaj, ale tylko dlatego, że to ostatni mecz Boruca w kadrze.
10.11.2017 10:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #47
RE: Piłkarski Mundial - Rosja 2018 (eliminacje)
pamiętacie jego najsłynniejszą 'szmatę'? Icon_lol
11.11.2017 12:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
RE: Piłkarski Mundial - Rosja 2018 (eliminacje)
11.11.2017 01:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #49
RE: Piłkarski Mundial - Rosja 2018 (eliminacje)
Oczywiście, tak mi się skojarzyło z Borucem.
11.11.2017 06:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #50
RE: Piłkarski Mundial - Rosja 2018 (eliminacje)
Towarzyski mecz z Meksykiem póki co pokazuje, że ograniczenie się Nawałki do 'starszyzny' może odbić się czkawką na bądź co bądź wyczerpującym turnieju. Jeśli dobrze dosłyszałem trener Latynosów w minionym roku wypróbował aż 44 (!) graczy.
13.11.2017 10:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #51
RE: Piłkarski Mundial - Rosja 2018 (eliminacje)
A ja bardziej skupiam się na meczu w Mediolanie, bo może się zdarzyć, że po 60-ciu latach Włochów zabraknie na Mundialu! Icon_eek
13.11.2017 10:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #52
RE: Piłkarski Mundial - Rosja 2018 (eliminacje)
i stało się Icon_smile
13.11.2017 11:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #53
RE: Piłkarski Mundial - Rosja 2018 (eliminacje)
Klątwa na Włochach działa bezbłędnie. Icon_twisted
Za zabrany Francuzom tytuł w 2006 roku, którzy byli wyraźnie lepsi w tamtym finale w Monachium. Icon_idea Tylko nie potrafili tego udowodnić kolejną bramką. Icon_frown
Za to Materazzi w moim odczuciu w perfidny sposób i z pewnością wyniesiony z domowego wychowania w nacjonalistycznym odcieniu, sprowokował lidera Trójkolorowych do kolejnego chamskiego zachowania. Icon_idea
A czy ten wynikał z wydumanego poczucia honoru, także wyniesionego z arabskiej tradycji, zapewne tak?
Reasumując gdzie jest mnóstwo emocji, tam pękają skrupuły! Jednak od tamtego pamiętnego finału piłka reprezentacyjna bardzo wiele straciła w moich oczach...
Za każdym razem jednak niezmiernie się cieszę kiedy Włochom na mundialu nie idzie i zarówno w 2010 jak i w 2014 nie wyszli z grupy, a teraz nawet nie pojadą na rosyjski mundial.
I to jest dla mnie dowód, że Karma działa.
14.11.2017 12:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #54
RE: Piłkarski Mundial - Rosja 2018 (eliminacje)
A mecze Polaków pokazują, że bez Lewandowskiego trudno jest naszym wykreować cokolwiek pozytywnego i przede wszystkim skutecznego w ataku.
14.11.2017 12:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #55
RE: Piłkarski Mundial - Rosja 2018 (eliminacje)
Jednak patrząc na to ze zwykłej ludzkiej strony, aż żal mi się tych Włochów zrobiło! Wszak w tym kraju Calcio traktuje się wręcz jak religię. Icon_cool
14.11.2017 09:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #56
RE: Piłkarski Mundial - Rosja 2018 (eliminacje)
Duński dynamit wypalił w Dublinie - Irlandczycy zniszczeni! Nie wiem jak Wy, ale ja będę kibicował Skandynawom w walce z zasiedziałymi Niemcami, Francuzami, Hiszpanami czy jak najbardziej z Angolami.
14.11.2017 11:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #57
RE: Piłkarski Mundial - Rosja 2018 (eliminacje)
thestranglers napisał(a):ie wiem jak Wy, ale ja będę kibicował Skandynawom
a ja wręcz przeciwnie. tylko nie Szwedom ani Duńczykom. Jedni i drudzy wzbudzają we mnie niechęć.
15.11.2017 12:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
RE: Piłkarski Mundial - Rosja 2018 (eliminacje)
Ale z jakiegoś powodu?
W sumie nigdy nie rozumiałem takich niechęci... No dobra, poza Materazzim Icon_razz2 Ale ten to sobie zasłużył, oj zasłużył...
No i dobra, w sumie wkurza mnie, że pewnie teraz Argentyna wygra całe mistrzostwa i znowu Messi zgarnie Lewandowskiemu piłkę sprzed nosa Icon_sad Jak nie Ronaldo, to on...
15.11.2017 05:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #59
RE: Piłkarski Mundial - Rosja 2018 (eliminacje)
Argentyna już się liczyć nie będzie. Icon_wink
Głównymi kandydatami do tytułu są Hiszpania, Francja, Brazylia, Anglia i Niemcy - reszta będzie milczeniem. Icon_twisted
A czarnym koniem turnieju może zostać Kolumbia, Nigeria, Belgia a nawet Egipt czy Japonia! I życzyłbym Polsce takiego miana podczas turnieju. Icon_lol
Zobaczycie tego posta za osiem miesięcy...
Teraz trwa w sieci dyskusja kogo mamy wylosować i moim zdaniem im trudniejsza grupa, tym lepiej dla naszych, bo wyjście z takiej powiedzmy "grupy śmierci" może zbudować drużynę nawet na półfinał! Icon_idea
A jak odpadniemy, to wstyd może będzie mniejszy? Icon_rolleyes
A więc moja grupa marzeń to Hiszpania, Egipt i Korea Pd.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.11.2017 07:47 PM przez Sundrajta.)
16.11.2017 07:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #60
RE: Piłkarski Mundial - Rosja 2018 (eliminacje)
dziś sobie wymyśliłem grupę Hiszpania, Kostaryka i Korea i ...system mi ją wylosował Icon_eek
16.11.2017 08:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 thestranglers 416 24 209 18.07.2018 09:04 PM
Ostatni post: neo01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości