Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2008
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
saferłel napisał(a):Ale to chyba nie jest powód dla którego masz się z nami żegnać zbyszu?
Całkiem poważny powód. Ja Zbysza rozumiem.

(Właśnie zobaczyłem, że skasowane są wszystkie jego notowania...)
17.11.2008 04:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
1981 napisał(a):
saferłel napisał(a):Ale to chyba nie jest powód dla którego masz się z nami żegnać zbyszu?
Całkiem poważny powód. Ja Zbysza rozumiem.
(Właśnie zobaczyłem, że skasowane są wszystkie jego notowania...)
Podejrzewam, że pozostałe to skasował sam Zbyszu. A tak w ogóle to lista przelatująca z prawej na lewą (odwrotnie zresztą też) była lekceważeniem innych forumowiczów. Napawde było wkurzające przelatywanie wzrokiem, żeby doczytać się, co jest na którym miejscu.
17.11.2008 04:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
To miała być podejrzewam jakaś mała innowacja zrobiona z przymrużeniem oka. Żadne lekceważenie. Szkoda w każdym razie, że z tak błahego powodu dzieją się tak nieproporcjonalne ''złe'' rzeczy. Zbyszu zachowuje się jak Marek, Konrad milczy....co jest? :/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.11.2008 05:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
zbyszu, zachowujesz się jak dziecko, przecież ja mam backup Twoich list. Ja po prostu nie rozumiem tego typu zachowań. Ludzie mają powyżej 30-ki a zachowują się jakby mieli po kilka lat :roll:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
17.11.2008 07:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #25
 
o co kaman? :?: Icon_confused2
17.11.2008 11:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #26
 
Uwielbiacie tworzyć sobie sztuczne problemy, prawda? Kreować starcia i awantury, wyolbrzymiać drobnostki do rozmiarów śmiertelnych konfliktów. To wszystko jest śmieszne. Zero dialogu. Nic. Nie chcę ferować wyroków, ale goddamnit, są pewne granice. Przecież to jest chore i mówię tu zarówno o jednej, jak i o drugiej stronie medalu.

I dzieciaków nie cechują wcale pływające ramki i inne bzdety, ale właśnie takie głupie zachowania.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.11.2008 12:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #27
 
aaktt napisał(a):Uwielbiacie tworzyć sobie sztuczne problemy, prawda? Kreować starcia i awantury, wyolbrzymiać drobnostki do rozmiarów śmiertelnych konfliktów. To wszystko jest śmieszne. Zero dialogu. Nic. Nie chcę ferować wyroków, ale goddamnit, są pewne granice. Przecież to jest chore i mówię tu zarówno o jednej, jak i o drugiej stronie medalu.

I dzieciaków nie cechują wcale pływające ramki i inne bzdety, ale właśnie takie głupie zachowania.
no tak-najlepiej jeszcze teraz obrazać Zbysza czyli zachowujesz sie wlasnie tak jak "dzieciaki" o ktorych piszesz.przepros zbysza dziecko-szacunek dla straszych(tak przynajmniej mnie wychowano).
18.11.2008 04:23 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #28
 
Konrad napisał(a):zbyszu, zachowujesz się jak dziecko, przecież ja mam backup Twoich list. Ja po prostu nie rozumiem tego typu zachowań. Ludzie mają powyżej 30-ki a zachowują się jakby mieli po kilka lat :roll:
usuniesz moj profil w koncu kolego czy przerasta to Twoje umiejetnosci?? prosze po raz CZWARTY.
18.11.2008 04:24 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #29
 
Marek napisał(a):tak przynajmniej mnie wychowano
co nie znaczy, że dobrze.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.11.2008 06:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Marek napisał(a):usuniesz moj profil w koncu kolego czy przerasta to Twoje umiejetnosci?? prosze po raz CZWARTY.
Czy jest to tajemnicą czy możemy się dowiedzieć dlaczego Marek zażyczył sobie usunięcia profilu?
18.11.2008 09:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
aaktt napisał(a):Uwielbiacie tworzyć sobie sztuczne problemy, prawda? Kreować starcia i awantury, wyolbrzymiać drobnostki do rozmiarów śmiertelnych konfliktów. To wszystko jest śmieszne. Zero dialogu. Nic. Nie chcę ferować wyroków, ale goddamnit, są pewne granice. Przecież to jest chore i mówię tu zarówno o jednej, jak i o drugiej stronie medalu.
I dzieciaków nie cechują wcale pływające ramki i inne bzdety, ale właśnie takie głupie zachowania.
Czy uważasz, że głupim zachowaniem jest zablokowanie poruszania się wątku? Bo tylko to, z tego co zrozumiałem, uczynił Konrad (jeżeli inaczej to wyglądało, to prosiłbym o przedstawienie sytuacji). Jedyne, co można mu zarzucić dziecinnego, to jeden komentarz napisany po fakcie. To Zbyszu zabrał zabawki i poszedł do domu. Nota bene już wcześniej specjalizował się w utrudnianiu nam życia.
18.11.2008 09:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
kajman napisał(a):
Marek napisał(a):usuniesz moj profil w koncu kolego czy przerasta to Twoje umiejetnosci?? prosze po raz CZWARTY.
Czy jest to tajemnicą czy możemy się dowiedzieć dlaczego Marek zażyczył sobie usunięcia profilu?

Eh w sumie nie chcę już tego roztrząsać ale wydaje mi się, że konto Marka nie powinno być usuwane...To, że stwierdził, że nice chcę się tutaj już udzielać nie oznacza że mają być skasowane liczne posty napisane przez innych userów. Bądź co bądź ten kto tu pisał poświęcił swój czas na pisanie i uważam, że to jest nie fair wobec reszty użytkowników tego forum.

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
18.11.2008 09:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #33
 
kajman napisał(a):
aaktt napisał(a):Uwielbiacie tworzyć sobie sztuczne problemy, prawda? Kreować starcia i awantury, wyolbrzymiać drobnostki do rozmiarów śmiertelnych konfliktów. To wszystko jest śmieszne. Zero dialogu. Nic. Nie chcę ferować wyroków, ale goddamnit, są pewne granice. Przecież to jest chore i mówię tu zarówno o jednej, jak i o drugiej stronie medalu.
I dzieciaków nie cechują wcale pływające ramki i inne bzdety, ale właśnie takie głupie zachowania.
Czy uważasz, że głupim zachowaniem jest zablokowanie poruszania się wątku?
To, co uważam napisałem powyżej. Myślę, że to czytelne i nie ma czego wyjaśniać.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.11.2008 12:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Ech, smutne to wszystko. Szkoda, że sie rozpadamy. A Zbysza jako forowicza cenię, bo już długo się znamy z forum i zaglądam na jego blog. Szkoda, że ponownie rezygnuje z mychy.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
19.11.2008 02:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #35
 
Też żałuję, że tak się stało Icon_frown

Na szczęście jest zawsze Jego blog na onecie...
Jeśli chodzi o Marka to nawet nie wiem gdzie "Go" szukać...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.11.2008 09:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Całkowicie zgadzam się z chrisem.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.11.2008 02:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #37
 
Ale skasowanie konta nie oznacza skasowania wszystkich postów. To dwie różne rzeczy przecież.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.11.2008 09:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #38
 
aaktt napisał(a):Ale skasowanie konta nie oznacza skasowania wszystkich postów. To dwie różne rzeczy przecież.
też misie tak wydawało. Wystarczy zamknąć temat aby nikt tam nie pisał i już... Myślałem, że tak się własnie stanie...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.11.2008 09:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
Yacy napisał(a):
aaktt napisał(a):Ale skasowanie konta nie oznacza skasowania wszystkich postów. To dwie różne rzeczy przecież.
też misie tak wydawało. Wystarczy zamknąć temat aby nikt tam nie pisał i już... Myślałem, że tak się własnie stanie...

No właśnie. A admin chyba jednak uległ prośbom Marka i skasował wszystko...

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
19.11.2008 11:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #40
 
Ale ma podobno backup, więc... jeśli my Go namówimy...
Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.11.2008 11:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości