Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trochę historii- w tym Notowanie 1 Rok 2000
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #1
Trochę historii- w tym Notowanie 1 Rok 2000
Do tego okresu muzycznego mam największy sentyment , od końca roku'99 zacząłem wchodzic w ten świat. Świat wspaniałej muzyki, list. Pierwsze notowanie jakiekolwiek powstało to był rok 2000 i wyglądało ono tak
20 Britney Spears- Oops!... I Did It Again World Tour
19 Bon Jovi-It's my life
18 Jennifer Lopez-Let's get loud
17 Emilia Rydberg-Kiss By Kiss
16 Natalia Oreiro-Me muero de amor
15 LeAnn Rimes-I need you
14 Destiny's Child -Independent woman part I
13 Bomfunk MC's-=Freestyler
12 Enya-Only time
11 Aerosmith-Jaded
10 Sade-By your side
9 Dido-Here with me
8 Westlive-Fool again
7 Backstreet Boys-Shape of my heart
6 Arka Noego-A gu gu
5 Ronan Keating-Life is Rollercoaster
4 Roxette-The Centre of the Heart (Is a Suburb to the Brain)
3 Music Instructor-Super Fly
2 Britney Spears-Stronger
1 Madonna-Don't tell me
Już wtedy miałem podobne gusta muzyczne jak teraz od spokojnej i wspaniełej Enya'i, Sade czy Dido, po wtedy na topie jak i teraz Britney Spears.Los tej listy był różny doszedł do ok.150 notowan, później była przerwa, i wróciła po przerwie na niecały rok i postanowiłem zakończyc ja wogóle. Przewijało się wiele list, jedną z początkowych była z wycinankami tłumaczen piosenek z Bravo i Popcornu, długo utrzymała się Polska lista Przebojów. Przez jakis czas byl podsumowanie wszystkich list przebojów, a one powróciło , zupełnie odświerzone 57 tygodni temu i trwa do dzis. Aktualnie najdłuższa moja lista przebojów to taki net chart od 214 tygodni.Trzecią i zarazem aktualnie ostatnią listą jest przegląd moich ulubionych kawałków, które zamieszczam na forum.

Jakieś plany nad przyszłosc to będą robione wszelkiego rodzaju podsumowania. Ale narazie nie odważyłem się zrobic żadnego To bedzie bardzo przemyślanie i nieprzypadkowe. Od tego roku będą przyznawane tzw."statuetki" Tzn wytypowanie według mnie najlepszych m.i. artystów i piosenek poszczególnego roku, ale to w grudniu( tylko raz zrobiłem takie coś jakies 6 lat temu, ale zaginęło w archiwum)A szkoda.Teraz to wróci.
12.11.2008 08:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
Moje pierwsze też były z tego okresu. Niestety kilkanaście notowań z 99 było na kartkach i zaginęło Icon_sad Pierwsze zachowane są także z 2000 roku Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.11.2008 08:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin Wybacz, ale bardzo sympatycznie wygląda A Gu Gu z Britney, Westlife i Destiny Icon_biggrin Ale obawiam się, że moja lista wtedy wyglądałaby...PODOBNIE.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.11.2008 09:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adr Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2008
Post: #4
 
Tkk_Bolly napisał(a):13 Bomfunk MC's-Freestyler
Ależ to był hicior! Hehe, piękne czasy. Icon_smile2
13.11.2008 11:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości