Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Afro Kolektyw - Połącz kropki.
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #21
 
saferłel napisał(a):ale nie wiedziałem, że uczepisz się tak oczywiście zaznaczonej i wyjaśnionej w tekście sprawy.
no to teraz już wiesz. Icon_lol
saferłel napisał(a):To tak jakbyś zaraz się uczepiła, że płyta Afro jest świetna, a ja źle o niej niby piszę Icon_razz2
no bo piszesz źle... :roll:
Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):a może tuszu zabrakło?
a wiesz, bardzo możliwe. tyle tuszu poszło na te wszystkie kropki, co to je połączyć należy, że na Łonę już nie starczyło... :roll: Icon_razz
saferłel napisał(a):Widocznie też to muszę zmienić. Dzięki.
ja też mam Kropki ściągane z netu i wiele rzeczy się nie zgadza. ale nie wszystko chce mi się poprawiać - wolę słuchać. Icon_razz [poza tym - w czasie, który miałabym poświęcić na poprawianie, można napisać przynajmniej jednego zgryźliwego, ironicznego, wrednego posta na mycharts Icon_cool2]
16.02.2009 10:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Icon_smile2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.02.2009 10:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 506
Dołączył: Aug 2008
Post: #23
 
Jak słuchałem tego w Trójce, to nie wiedziałem, jaki to srtyl muzyczny, ale dla mnie to hip-hop z jazzem. Ogólnie fajne granie, takie z humorem. Zwrócił moją uwagę chyba najbardziej kawałek o Mozarcie Icon_smile2.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
22.02.2009 04:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #24
 
Miszon napisał(a):Jak słuchałem tego w Trójce
koncertu? Icon_wink2 świetny był. jak mawia miszcz Afrojax: "my gramy tylko dobre koncerty". Icon_cool2
Miszon napisał(a):ale dla mnie to hip-hop z jazzem
jak dla wszystkich chyba. Icon_wink2
Miszon napisał(a):Zwrócił moją uwagę chyba najbardziej kawałek o Mozarcie Icon_smile2 .
moja top-trójca na Kropkach. genialna rzecz.
22.02.2009 08:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 506
Dołączył: Aug 2008
Post: #25
 
Tak, koncertu. A jaki ma tytuł to o Mozarcie?
A dla kajmana chyba nie jest to hiphop z jazzem, także nie dla wszystkich Icon_wink2.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
22.02.2009 10:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Ale wiesz, że kajman nowe PSB nazywa rockowym (@kajman - wiem, że jakoś to mi wytłumaczyłeś, ale głęboko mi się wryło w pamięć Icon_biggrin), a więc Afro Kolektyw...no nie wiem, a jak on to nazywa?

A Mozart to takie fajne disco Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.02.2009 10:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #27
 
Miszon napisał(a):A jaki ma tytuł to o Mozarcie?
Mozart Pisał Bez Skreśleń. Icon_wink2
a płyty jeszcze nie słyszałeś? :roll:
Miszon napisał(a):A dla kajmana chyba nie jest to hiphop z jazzem, także nie dla wszystkich Icon_wink2 .
dla kajmana to pewnie disco polo. Icon_cool2 Icon_wink2
22.02.2009 10:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #28
 
saferłel napisał(a):A Mozart to takie fajne disco Icon_razz2
ta, a końcówka to brazylijska batucada. Icon_cool2 Icon_mrgreen [tak rzekł Ajax na tym koncercie w Trójce. Icon_wink2]
22.02.2009 10:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Skoro tak rzekł....a ja z tym disco pisze najzupełniej serio, chodzi mi o refren....takie nuty i tyle.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.02.2009 10:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #30
 
saferłel napisał(a):a ja z tym disco pisze najzupełniej serio, chodzi mi o refren....takie nuty i tyle.
ależ ja nie twierdzę, że nie masz racji.
22.02.2009 10:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
oj, ja dyskutując z tobą już wolę wszystko do końca wyjaśnić i się upewnić Icon_smile2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.02.2009 10:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #32
 
saferłel napisał(a):oj, ja dyskutując z tobą już wolę wszystko do końca wyjaśnić i się upewnić Icon_smile2
Icon_mrgreen bardzo słuszne podejście Icon_lol
22.02.2009 10:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 506
Dołączył: Aug 2008
Post: #33
 
A tu coś na temat zespołu:
http://www.infomuzyka.pl/Muzyka/12,93865....html?bo=1
Ogólnie bardzo ich chwalą Icon_smile2.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
23.02.2009 08:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #34
 
Miszon napisał(a):A tu coś na temat zespołu:
http://www.infomuzyka.pl/...wideo.html?bo=1
ehh, wyprzedziłeś mnie, sama chciałam to dać Icon_razz
Mężczyźni i Przepraszam bardzo fajnie wyszło. prawie unplugged... Icon_wink2 [prawie robi coś-innego-niż-różnicę, no nie ważne Icon_wink2]
nie mogę tylko znieść widoku tego chłoptasia [Rafał Ptaszyński, ten z basem], który wszedł na miejsce Mariana Icon_evil Icon_evil
a jeszcze dzisiaj się dowiedziałam, że z Afro odszedł klawisz!, najwspanialszy klawisz Miłosz Wośko! Icon_cry a wypełnić pustkę po Miłym będzie próbował niejaki Andrzej Pieszak. Icon_evil
o ile jeszcze w miarę dobrze widzę, to na tym nagraniu jest jeszcze Miłosz...
dżizaz, jeszcze trochę i Afrojax odejdzie Icon_evil
a co do wywiadu - hehe, już niech Michał lepiej nic nie mówi jak zaplanował sobie kolejną płytę. Icon_mrgreen po wydaniu Czarno Widzę rozmawiał w Offensywie ze Stelką i też się dużo nagadał o tym, jak będą "zbudowane" Kropki. Icon_mrgreen no cóż... krótko mówiąc: nie wyszło. Icon_mrgreen Icon_lol
ale i tak Dżeks zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia i zawsze zabłyśnie jakimś typowym dla siebie tekstem... ^^


ahh, jak w Mężczyznach mówi z tym przechylonym łebkiem "spotkaj się ze mną, spotkaj się ze mną..." to aż mi się ciśnie na usta tekst: "z przyjemnością... *_* już do Ciebie biegnę..." [Obrazek: hv9fa0.jpg]
23.02.2009 09:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
MO jesteś Icon_wink2
23.02.2009 11:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #36
 
wiem :roll: Icon_wink2
23.02.2009 11:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #37
 
jeśli ktoś się wybiera we wtorek w stronę Zabrza... to niech mnie weźmie ze sobą. Icon_frown

jak donosi Afrojax:
UWAGA, komunikat. We wtorek 7.IV o godzinie 17:00 w klubie CK Wiatrak w Zabrzu (ul. Wolności 395) kręcimy teledysk do drugiego singla z Połącza - "Mężczyźni są odrażająco brudni i źli". Wszystkich, którzy chcą wystąpić w clipie, serdecznie zapraszamy na plan w imieniu swoim i zespołu filmowego Przedmarańcza. Serio, przyjdźcie, będziemy się do Was przytulać.

raz. bardzo cię cieszę, że Mężczyźni będą singlem. i że będzie klip. [chociaż ten unplugged z kibelka był też bardzo zacny Icon_cool2]
dwa. dlaczego jakieś zabrzanki mają się tulić do Michała, a ja nie? Icon_evil Icon_frown Icon_cry Icon_evil
05.04.2009 06:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Obsesja Icon_lol

Też się cieszę!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.04.2009 06:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #39
 
Cytat:Obsesja Icon_lol
nie od dziś <3 <3 <3 ^^
Icon_mrgreen
05.04.2009 06:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #40
 
Miałem oko/ucho żeby dodać właśnie ten kawałek do zestawieniaIcon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
05.04.2009 06:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości