Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diana Krall - Quiet Nights
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #1
Diana Krall - Quiet Nights
Już jest! Nowy album Diany Krall zapowiada upojne ciche noce z wysmakowaną muzyką najwyższej próby!

[Obrazek: febd6a86bb86114b.jpg]

1. Where Or When
2. Too Marvelous For Words
3. I've Grown Accustomed To Your Face
4. The Boy From Ipanema
5. Walk On By
6. You're My Thrill
7. Este Seu Olhar
8. So Nice
9. Quiet Nights
10. Guess I'll Hang My Tears Out To Dry
11. How Can You Meand A Broken Heart (bonus)
12. Every Time We Say Goodbye (bonus)
30.03.2009 07:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
m@rek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 599
Dołączył: Apr 2008
Facebook Last.fm
Post: #2
 
Mnie się również bardzo podoba nowa Diana, szczególnie druga cześć albumu. Icon_smile2
31.03.2009 09:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #3
 
Dla mnie płyta roku!

A tutaj urocze VIDEO do piosenki "Quiet Nights". Brazylia, Copacabana, bossa nova... Icon_biggrin3
31.03.2009 10:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 614
Dołączył: May 2008
Post: #4
 
Dziękuję za zapowiedź, sprawdzę oczywiście czym prędzej! Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.04.2009 12:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 614
Dołączył: May 2008
Post: #5
 
ONET.PL napisał(a):Według niepotwierdzonych jeszcze informacji zebranych przez serwis Plejada.pl, Diana Krall na jesieni przyjedzie na trzy koncerty do Polski.
Tym razem w listopadzie ma zagrać w trzech miastach - Warszawie, Zabrzu i we Wrocławiu.
Artystka przyjedzie do Polski promować swoją najnowszą płytę "Quiet Nights", której premiera odbyła się 27 marca tego roku. Warto dodać, że utrzymana w klimatach bossanowy płyta "Quiet Nights" od razu wskoczyła na szczyt najnowszego notowania najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
03.04.2009 03:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #6
 
A co ciekawe - w empiku widzę, że na 1. miejscu w sprzedaży ta płyta od razu Icon_eek2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
03.04.2009 06:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
W polsce dużo fanów jazzu jest. Nie dziwi mnie to. Słuchałem początku tej płyty, ale to taki konserwatywny damski jazz i to nie jest super-info dla mnie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.04.2009 06:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
m@rek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 599
Dołączył: Apr 2008
Facebook Last.fm
Post: #8
 
Diana Krall na koncertach w Polsce. Będzie m.in. w Zabrzu - tam mam najbliżej. Będę tam. Icon_biggrin3
03.04.2009 09:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 614
Dołączył: May 2008
Post: #9
 
Ja zobaczę najpierw po ile bilety, ale chętnie bym się pojawił Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
03.04.2009 10:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #10
 
saferłel napisał(a):W polsce dużo fanów jazzu jest. Nie dziwi mnie to. Słuchałem początku tej płyty, ale to taki konserwatywny damski jazz i to nie jest super-info dla mnie.
Że dużo jest to wiem, ale że aż tyle... Wczoraj czytałem recenzję i raczej niespecjalnie pochlebna. Tzn., tak jak napisałeś wyżej - jazzowa konfekcja udająca większe ambicje, ale nie umywająca się do klasyki bossa novy (bo to podobno główny motyw płyty). Co prawda nie słuchając trudno się przychylić do recenzji, ale akurat w tym wypadku jestem w stanie wyobrazić sobie, że to dokładnie taka płyta.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
04.04.2009 09:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #11
 
No to czekam z niecierpliwością na dane dotyczące koncertów. Póki co strona internetowa Diany informuje tylko o trasie amerykańskiej, ale na jesień podobno pani Krall zawita do Europy. Oficjalnie poinformowano tylko o dwóch wrześniowych koncertach w Danii oraz o koncercie szwajcarskim w październiku. Ja, rzecz jasna, będę wyglądał koncertów włoskich...
07.04.2009 10:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Diana Krall - Wallflower Szymek79 0 467 07.10.2014 08:36 PM
Ostatni post: Szymek79

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości