Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blenders - ???
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #1
Blenders - ???
Jakoś nikt chyba tego nie zamieścił, a widzę, że zespół pojawił się w HitGeneratorze, co niewątpliwie oznacza, że WRACA zespół którego zapuszczenie w odtwarzaczu rozkręcało każdą 18-kę i Sylwestra za czasów mojego liceum. Ach, PIĘKNE czasy... (chlip, wzruszyłem się jaki stary jestem Icon_wink2 ).

Info ze stronki, list od jednego z członków zespołu:
Cytat:Cześć!
Aktualnie jesteśmy po nagraniach, płyta jest już zmiksowana, niebawem wysyłamy ją do Hamburga na mastering. Planowana premiera płyty to wiosna, w tej chwili ciężko mi coś dokładniej powiedzieć, ponieważ jesteśmy w trakcie rozmów z managementem który będzie negocjował z wytwórniami. Jedno jest pewne że TA PŁYTA, NA PEWNO SIĘ UKAŻE! Jakkolwiek miało by się to stać!!! Myślę że prawdziwi fani Blenders (ci którzy znają nas nie tylko z singli) będą zadowoleni po brzegi i na wskroś!! Na płycie znajdą się też +/- 3 kawałki typowe dla naszych "singli". Generalnie będzie to prawdziwe, Blenders.
Co do koncertów to myślę że już tego roku sporo pogramy, na pewno będziemy już częściowo grać nowy materiał. Co do szczegółów, te też jeszcze za wcześnie ogłaszać (z racji niezakończonych rozmów o których wcześniej wspomniałem).
Co do reedycji, to prawie pewne że będzie taka, wielce prawdopodobne że następna Icon_smile2). Nie wiemy jeszcze jaka była by ciekawsza czy właśnie zwykła THE BEST OF, czy THE BEST OF LIVE, że tak z angielska sobie pozwolę!
Aż sobie zapuściłem "Poniedziałek", który zawsze lekko mi ciarki robił i rozklejał Icon_smile2

Na stronie zespołiu są 3 próbki z płyty.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
12.04.2009 11:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
Miszon napisał(a):zapuszczenie w odtwarzaczu rozkręcało każdą 18-kę i Sylwestra za czasów mojego liceum

to aż taki stary jesteś? Icon_wink2


ja tam szalałem za "Ciągnikiem" i "Biribombą" i "Małą obawą"... bosz, był rok 1996... ;/
13 lat minęło jak jeden dzień :->
12.04.2009 11:18 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #3
 
Wywiad z zespołem i biorący udział w HitGeneratorze singiel "Kasia" na stronie: http://blenders.mp3.wp.pl/?tg=L3Avc3RyZW...IyLmh0bWw=

.
12.04.2009 11:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
 
Listoholik napisał(a):bosz, był rok 1996...
U mnie główny szał na nich to 1997-99. A rozczarowanie, jakie przeżyłem kupując po paru latach "Kuciland" pamiętam do dziś Icon_confused2 . Ale może przecena do 4,99 powinna mi coś mówić?
Tym bardziej wkurzył mnie opis w Encyklopedii Rocka, uznający tą płytę za "szczytowe osiagnięcie zespołu" Icon_eek2 .

I tak - taki stary jestem Icon_wink2.

Singiel (czy też kawałek biorący udział w HitGen) delikatnie mówiąc średni, ale te pozostałe 2 kawałki na stronce - OK. Co ważne - wrócił Glen Icon_smile2.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
12.04.2009 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Może i Kuciland był słaby, nie wiem, ale single mi się podobały Icon_wink2
13.04.2009 09:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #6
 
Ja w radiu słyszałem chyba tylko "Punkt G". On był dobry Icon_smile2.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
13.04.2009 10:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Jeszcze "Ona jest tu" Icon_smile2
Miszon napisał(a):Ja w radiu słyszałem chyba tylko "Punkt G". On był dobry Icon_smile2 .
Punkt G jest zawsze dobry Icon_lol
13.04.2009 11:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #8
 
A skąd wiesz takie rzeczy, co? Icon_wink2 Icon_cool2

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
13.04.2009 01:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
A jakoś tak... Icon_razz
13.04.2009 06:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Miszon napisał(a):Co ważne - wrócił Glen Icon_smile2 .
o! i to jest ta wiadomość, która mnie zachęca do dalszego śledzenia tematu Icon_smile2.
bo bez niego to jakoś tak było za mało Blendersów w Blendersach.
14.04.2009 10:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości