Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artyści, którzy powinni już przejść na emeryturę
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #41
 
Jak dla mnie Sting zawsze był megalomanem i miał obsesję na punkcie siebie samego, od kiedy tylko odniósł większy sukces. Teraz jeszcze mu się pogłębiło i co do tego nie ma wątpliwości, ale mi to nie przeszkadza w odbiorze muzyki, tym bardziej, że niespecjalnie interesuje mnie jego życie pozamuzyczne Icon_smile
Ja jestem wielkim zwolennikiem muzycznych eksperymentów, robienia czegoś nowego (nawet z czegoś starego), zmian. Sting się może skończył w swoim szablonowym adult contemporary, ale poza tym ma się dobrze i nagrywa ciekawe (choć nieszablonowe i stąd budzące kontrowersję dawnych fanów) rzeczy Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.08.2010 09:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #42
 
No ja też lubiłem, jak był nieszablonowy. Ale już mu to przeszło niestety. Bo przecież ogrywanie na nowo starych kawałków nie nazwałbym działaniem nieszablonowym.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
18.08.2010 12:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #43
 
Oj nie mówię przecież jedynie o tej ostatniej płycie, a bardziej o dwóch wcześniejszych, które uważam za bardzo udane Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.08.2010 01:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #44
 
Tzn. one są udane. Ale pytanie po co? Tzn. OK - barokowy można uznać jako fajny "skok w bok". Ale 3 z rzędu płyty będące projektami "przy okazji"?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
18.08.2010 08:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #45
 
Spytaj Stinga po co. Jak pisałem - jak dla mnie "If on a Winter's Night..." jest najlepszą płytą Stinga i tyle mi wystarczy.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.08.2010 02:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #46
 
Ja zostałem przy ''Nothing Like The Sun'' choć okres od ''Soul Cages'' do ''Brand New Day'' jest dla mnie także bardzo dobry. W końcu zaliczyłem dwa koncerty Stinga. Ten pierwszy na Gwardii i bodajże w 2000 r. w Spodku. Jako support śpiewała bardzo podniecona możliwością śpiewania przed nim, Anna Maria Jopek. Bardziej mi odpowiadał Sting solo niż z Police. Może to dlatego, że te przeboje Police w pewnym momencie stały się ''zbyt publiczne''.
Tak więc choć trudno mi w to uwierzyć ale czekam, że Pan Żądło nagra jeszcze fajna płytkę. Jeszcze ma czas na emeryturę.
18.08.2010 05:34 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #47
 
emigrant napisał(a):Ja zostałem przy ''Nothing Like The Sun''
Dla mnie najlepsza płyta Stinga.

emigrant napisał(a):Tak więc choć trudno mi w to uwierzyć ale czekam, że Pan Żądło nagra jeszcze fajna płytkę. Jeszcze ma czas na emeryturę.
Też bym chciał żeby nagrał, ale z każdym rokiem jestem coraz bardziej sceptyczny. Obym się mylił Icon_smile2
18.08.2010 05:44 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #48
 
Z całym szacunkiem ale na emeryturę wysłałbym już T Love. Sorki Muniek ale drugiego IV Liceum, Wychowania, Warszawy czy Kinga już nie nagrasz. Icon_neutral2

Nie chcę się tutaj nikomu narażać ale na Icon_wink2 pomostówce przedemerytalnej jest u mnie ...Kult.
Od ''Dziewczyny bez zęba...'' już nie zaskakują mnie właściwie niczym. Icon_confused2 Już nie ma tego czaru i tej siły przekazu co stare płyty, które łykałem w całości.
23.08.2010 11:06 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
przemek
Unregistered

 
Post: #49
 
Nie wiem, czy pojawiło się to wcześniej, ale dla mnie (obok wszechobecnego tu Kombii) kandydat do odstrzału to Wilki. Od czasów "Baśki" równia pochyła.
23.08.2010 11:41 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #50
 
Dokładnie. Baska odmierzyła im czas ku upadkowi. Nie powinni tego nagrywać.
A o Kombii było ale skoro jest nadal to znaczy, że wielu uważa ich obecną twórczość za obciach
23.08.2010 11:49 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #51
 
emigrant napisał(a):Z całym szacunkiem ale na emeryturę wysłałbym już T Love. Sorki Muniek ale drugiego IV Liceum, Wychowania, Warszawy czy Kinga już nie nagrasz. Icon_neutral2

Nie chcę się tutaj nikomu narażać ale na Icon_wink2 pomostówce przedemerytalnej jest u mnie ...Kult.
Od ''Dziewczyny bez zęba...'' już nie zaskakują mnie właściwie niczym. Icon_confused2 Już nie ma tego czaru i tej siły przekazu co stare płyty, które łykałem w całości.
Ojejku ! Ale teraz wsadziłeś kij w mrowisko Icon_wink2
No to ja jako pierwszy.
Nie zgadzam się.
Oba Twoje typy dla mnie są jeszcze na tyle otwartym rozdziałem, że zamykać go po prostu nie sposób. Oczywiście można porównać "obecne" dokonania do lat 80-ych czy wczesnych 90-tych i stwierdzić że jest gorzej. Ale ostatnie płyty Kultu i Muńka na tyle mi się podobają że nawet na pomostówkę bym ich nie wysyłał Icon_wink2
A co do "czaru i siły przekazu" ze starych płyt o których piszesz, no cóż to prawda, ale czas płynie, to już nie są młodzi ludzie i my zresztą też Icon_frown
I "nic dwa razy się nie zdarza". Kult nie zrobi ze mną to co zrobił "Do Ani" , Arahją" czy "Hej czy nie wiecie", czy też wieloma innymi, a T.Love choćby wymienionymi przez Ciebie. Czasy się zmieniły. Inna jest muzyka, inna jest techniczna możliwość dotarcia do muzyki, inny jest świat, inni są wykonawcy, "ci" wykonawcy też się starzeją i my się starzejemy. Nie oczekujmy od nich że obecnie też coś takiego mogą stworzyć. Cieszmy się że nagrywają nowe rzeczy (według mnie na bardzo przyzwoitym poziomie), że koncertują (Kult ciągle daje świetne koncerty!) i za to należą im się brawa. Zarówno Kazik jak i Muniek to dla mnie przykłady długowieczności w dobrej muzycznej formie. A że szczyt TOPu Kultu i T.Love się nie zmienia od lat ? Tak to już jest Icon_wink2 Nie oczekuje zmian tego stanu rzeczy. Są teraz młodzi wykonawcy, niech oni budują swój TOP od początku. I niech chociaż paru po 25 latach będzie w takiej formie Icon_wink2
23.08.2010 11:54 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #52
 
Masz rację. Jednak kiedyś po ich płyty stałem w długich kolejkach albo ktoś mi załatwił ''spod lady''. Teraz odbieram ich tylko singlowo i ... raczej bez emocji.
Czasy się zmieniły. to fakt. Mam jednak wrażenie, ze nie wkładają za dużo siebie w nowe płyty. Po prostu nagrywają nie wkładając zbyt wiele wysiłku w to co robią.

W Teraz Rocku każda kolejna płyta w recenzji dostaje zawsze tyle samo gwiazdek. Czasem myślę, ze recenzenci robią to z przyzwyczajenia albo przyjażni.
Taki Ciechowski, Janerka czy Waglewski potrafili zaskoczyć.
24.08.2010 12:05 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #53
 
emigrant napisał(a):Jednak kiedyś po ich płyty stałem w długich kolejkach albo ktoś mi załatwił ''spod lady''.
Teraz co najwyżej "download" może być ślimaczy Icon_lol
A kolejki ? Też pamiętam te czasy, choć sam raczej na giełdach muzycznych buszowałem Icon_wink2
24.08.2010 12:10 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #54
 
Ok. Zostawię to tak - dalej ich lubię i szanuję ale ich nowej muzyki prawie nie słucham. Icon_wink2
24.08.2010 12:14 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #55
 
Tak Muńka bezdyskusyjnie, jeśli nie na emeryturę, to chociaż na urlop! Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.08.2010 02:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #56
 
emigrant napisał(a):zaliczyłem dwa koncerty Stinga. Ten pierwszy na Gwardii i bodajże w 2000 r. w Spodku. Jako support śpiewała bardzo podniecona możliwością śpiewania przed nim, Anna Maria Jopek.
I w tym roku też Jopek będzie przed Stingiem Icon_smile2
24.08.2010 09:13 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #57
 
Ja słyszałem kiedyś, że miał być jakiś duet między nimi, ale to chyba tylko w kwestii marzeń Icon_smile
Chociaż Sting nagrywał już duety chyba ze wszystkimi, więc w sumie co by mu szkodziło Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.08.2010 11:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #58
 
aaktt napisał(a):Ja słyszałem kiedyś, że miał być jakiś duet między nimi, ale to chyba tylko w kwestii marzeń Icon_smile
Chociaż Sting nagrywał już duety chyba ze wszystkimi, więc w sumie co by mu szkodziło Icon_wink2
Może zaiskrzy tym razem "między nimi" i zaowocuje Icon_wink2
24.08.2010 11:14 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #59
 
Kombii ! Icon_razz
24.08.2010 08:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miniu Offline
Account not Activated

Liczba postów: 166
Dołączył: May 2010
Post: #60
 
emigrant napisał(a):Z całym szacunkiem ale na emeryturę wysłałbym już T Love. Sorki Muniek ale drugiego IV Liceum, Wychowania, Warszawy czy Kinga już nie nagrasz. Icon_neutral2

Nie chcę się tutaj nikomu narażać ale na Icon_wink2 pomostówce przedemerytalnej jest u mnie ...Kult.
Od ''Dziewczyny bez zęba...'' już nie zaskakują mnie właściwie niczym. Icon_confused2 Już nie ma tego czaru i tej siły przekazu co stare płyty, które łykałem w całości.
Jedne z moich ulubionych zespołów. Według mnie ostatnia płyta Kultu, jest druga po OKSK. A płyta Muńka jest po prostu świetna. Wysyłanie ich na emeryture jest zupełnie bez sensu. Ja nie mam jednoznacznego typu. Paroletni urlop proponuje Bimberowi... Icon_wink2

[Obrazek: miniu86.gif]
25.08.2010 10:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości