Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wątek dyskusyjny
Tutaj można zgłaszać wszelkie błędy , czy propozycje zmian
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
prz_rulez napisał(a):Fajnie przyjść na gotowe
prz_rulez napisał(a):Poza tym zmartwię Cię - w nowej wersji last.fmu przestały się wyświetlać dane grupowe.
czyli własciwei Ty miałeś wszystko gotowe... a ja nie brałem gotowych zestawień grupy, tylko brałem je od poszczególnych użytkowników i liczyłem sam...

a wracając do propozycji.
nie wiem jakie gotowe? o czym ty piszesz? czy to ja zacząłem wątek o powrocie Forumowej i kogoś do czegoś namawiam? skoro jest ktoś kto to chce robić to proszę bardzo. ja się tylko wtrąciłem odnośnie numeracji. tyle.
ja liczył nie będę z bardzo prostego powodu: już jedną listę Forumową liczę. no i jest jeszcze jeden powód (oj, teraz mi się dopiero dostanie Icon_wink2 ) wyniki tej listy nie byłyby po drodze z moim gustem, co widzę po poszczególnych listach... co innego np. Forumowa na forum.lp3.pl zdecydowanie jest mi bliższa. i dlatego tam, gdy ku3a zrezygnował, ja liczę jej wyniki. nie czekam na gotowe aż ktoś to podliczy...

prz_rulez napisał(a):Czy będziesz mi to wypominać do końca życia?
nie wypominam, a przypominam, bo jedziesz po wielu osobach, a sam z jakiegoś powodu zrezygnowałeś z czegoś czego się podjąłeś.
mam nadzieję, że keidyś w końcu zrozumiesz, że każdy ma prawo zrezygnować bez tłumaczenia się. podobnie zresztą jak to zrobiłeś Ty. po jednym notowaniu... a teraz jak ktoś nie chce/nie ma ochoty/nie ma czasu itp, ty piszesz o przyjściu na gotowe. Ciebie się nikt nie czepiał. (oczywiście poza mną Icon_wink2 ale to Ty prowokujesz moje wpisy ciągłym marudzeniem)

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.07.2016 03:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #22
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Widzę, że przeze mnie są kłótnie na forum. Nie chcę kłótni tym bardziej z mojej winy. To był tylko pomysł, bo wydawało mi się, że lepiej jak by była jakakolwiek forumowa lista, niż by miało jej nie być wcale, ale widzę, że niektórzy mają inne zdanie i jeszcze się kłócą o to. Więc jeśli dzisiaj nie uda się ustalić, czy lista w formie, którą zaproponowałem ma istnieć to po prostu jutro usunę ten wątek i zapominamy.
30.07.2016 04:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #23
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Napiszę wprost: pomysł fajny,
realizacja już gorzej, m.in. dlatego, że mój gust sporo się różni od list,
które znajdują się na tym forum i wątpię, aby ta lista cieszyła mnie tak, jak "classic".
Ponadto przysłowiowy "ktoś" już staje się mitycznym, zanim ktokolwiek cokolwiek zaczął robić...
A nie chciałbym, aby np. Kajman miał kolejne zadanie. W imię czego?
Sprawdźcie sobie - w "classicu" też pomysłodawca dość szybko się zmył...

PRz - bardzo łatwo zarzucać komuś, a może zobacz najpierw belkę we własnym oku, dobra?
Deklarujesz się na podliczanie listy? Przepraszam, ale nie pokazujesz tymi wpisami
chęci porozumienia.

Większym problemem jest to, kto podjąłby się podliczania, niż same reguły.
A te, które się tutaj pojawiły, moim zdaniem nie są do przyjęcia,
począwszy od tego, że Top40 generuje bardzo wiele pracy.
Ktoś np. mógłby powiedzieć, że chce Top100, tylko jak to potem zrealizować.
Zatem ogólny zarys reguł już teraz powinien zostać ustalony, gdyby lista miała powstać.

Jestem przeciwny kontynuacji numerowania, bo tamta lista podliczała wszystkie listy indywidualne
osób regularnie postujących własne listy, a tutaj chodzi o zupełnie coś innego.
Ponadto ja nie daję żadnej gwarancji, że np. mój Top10 własnej listy będzie się pokrywał
z moim potencjalnym głosem. Nie daję też gwarancji na to, że będę głosował w związku z tym,
co napisałem powyżej. Nie wyobrażam sobie tych wszystkich Rihan, Bijonsów, Timberlejków, itd.
(przepraszam) obok Red Hotów, Radiohead, Voo Voo czy Julii Pietruchy...
Sorry, nic na to nie poradzę, że mam taki gust i jestem daleki od komercji.

Reasumując... Bardzo łatwo rzucić pomysł... ale co dalej?
Dbajmy o to, co mamy, czyli o to, żeby "classic" nam się nie rozwalił,
bo tam też głosów jak na lekarstwo i chyba jakoś ich nie przybywa...
30.07.2016 11:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #24
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
(30.07.2016 04:34 PM)Lombthorne napisał(a):  Widzę, że przeze mnie są kłótnie na forum. Nie chcę kłótni tym bardziej z mojej winy.

? Co za bzdura. Czemu bierzesz na siebie winę za kłótnię, w której ani nie uczestniczysz, ani praktycznie w ogóle się do ciebie nie odnosi. Icon_razz2

Co do tematu, to nie jest zły pomysł, jedynie problem będzie z uczestnictwem, jak widać wiele osób by nie głosowało (ja zresztą również, bo mi się nie chce, na listę klasyków też przestałem oddawać głosy po kilku tygodniach). Ciężko przewidzieć ile tak naprawdę lista przetrwa. Chociaż nie rozumiem problemu z rozstrzałem gustów - przecież już w poprzednim wcieleniu FLP tak było. Jak widać po tym, jak i po MCT, da się wypracować konsensus.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.07.2016 11:14 PM przez Dobromiera.)
30.07.2016 11:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Yacy napisał(a):czyli własciwei Ty miałeś wszystko gotowe... a ja nie brałem gotowych zestawień grupy, tylko brałem je od poszczególnych użytkowników i liczyłem sam...
Zacznijmy od tego, że te grupy już de facto nie istnieją. Ok, niech się zdeklarują Ci, którzy chcieliby być wliczani do takiej last.fmowej listy, to pomyślimy.

Artur.O napisał(a):Widzę, że przeze mnie są kłótnie na forum. Nie chcę kłótni tym bardziej z mojej winy.
Zdecydowanie nie! Akurat Tobie nie można nic zarzucić, gdyż, pewnie jako świeżak, jesteś jedną z nielicznych osób, którym zależy na tym, by coś zrobić na tym forum. I proszę, nie usuwaj tego tematu. Po prostu, pewne sprawy siedzące zbyt długo "pod skórą" muszą w końcu wyjść.

adameria napisał(a):PRz - bardzo łatwo zarzucać komuś, a może zobacz najpierw belkę we własnym oku, dobra?
Deklarujesz się na podliczanie listy? Przepraszam, ale nie pokazujesz tymi wpisami chęci porozumienia.
Porozumienie na zasadzie, że siedzę cicho i zgadzam się potulnie na wszystko, to rozumiesz przez "chęć porozumienia"?
I w ogóle to widzę, że chętnie byście zwalili wszystko na mnie. No tak, to znacznie łatwiejsze niż się wspólnie zaangażować...
Wszyscy jęczeli, ale nikt nie wykazał najmniejszej chęci, by ta lista przeżyła.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.07.2016 12:02 AM przez prz_rulez.)
31.07.2016 12:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #26
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
prz_rulez napisał(a):chętnie byście zwalili wszystko na mnie
Yacy napisał to ironicznie (przynajmniej ja to tak odbieram), jako ripostę, że czepiasz się Ktosia.
prz_rulez napisał(a):nikt nie wykazał najmniejszej chęci, by ta lista przeżyła.
Chwila, chwila... Tzn. że Ty też nie wykazałeś?

I tak cudem ta lista przetrwała wiele dzięki samozaparciu Wiadomo Jakiego Ktosia.
Potem Ktoś się wyktosiował, bo nie miał czasu na ktosiowanie.
Następny Ktoś się nie znalazł. Po prostu... Takie życie...
Ja to w pełni rozumiem, a Ty?

Artur.O napisał(a):nie rozumiem problemu z rozstrzałem gustów - przecież już w poprzednim wcieleniu FLP tak było
Póki co, to jeszcze nie doszło do reinkarnacji. To raz.
A dwa... Czym innym jest jeśli mam głosować, a czym innym - jeśli ktoś bierze pod uwagę moją listę do ogólnego podsumowania.

Artur.O napisał(a):bo mi się nie chce
PRz, zobacz to. Widzisz?
No i ja nawet to rozumiem - komuś się nie chce głosować, a co dopiero podliczać.
31.07.2016 01:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
To jeśli nikomu się nic nie chce, to najlepiej pieprznijmy tym forum, skoro nikomu na niczym nie zależy i nikomu nic się nie chce, to po co komu ono? Tylko Kuba traci pieniądze na serwer. Jest przecież drugie, wspaniałe forum obok. A pardon, nie, ono ostatnio też ma kryzys. Zresztą, po co komu dzisiaj fora...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.07.2016 02:08 AM przez prz_rulez.)
31.07.2016 02:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 519
Dołączył: Jun 2010
Post: #28
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Ja pierwszy zacznę
1.D
2.NIE
3.C w stylu FLP u Chrisa975 (16 pkt.,15 pkt., 14 pkt.,13pkt.,12pkt.,11pkt.,......)
4.Powrotem,bo nie ma sensu robić od nowa,bo robić od nowa to jest bajzel i na dodatek "Forumową" straciłby swój urok i rozpoznawalność

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
31.07.2016 09:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #29
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Moje głosy :
1. D
2. B
3. A
4. A - na początku chciałem kontynuować, ale jednak racją jest, że lista byłaby zupełnie czymś innym i bez sensu byłoby #501 Icon_smile
31.07.2016 09:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #30
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
1. B.
2. A.
3. B.
4. A.
Jeśli lista powstanie i rzeczywiście będzie taki kompromis, jak na "classic", to postaram się głosować.

prz_rulez napisał(a):najlepiej pieprznijmy tym forum, skoro nikomu na niczym nie zależy i nikomu nic się nie chce
Dzięki Bogu Icon_eekIcon_lol i Kajmanowi Oklasky "classic" ma już 48 notowań, a Thestranglers też świetnie sobie radzi z Topami Oklasky ...a tak poza tym to:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.07.2016 10:47 AM przez adameria.)
31.07.2016 10:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #31
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
(31.07.2016 10:44 AM)adameria napisał(a):  Jeśli lista powstanie i rzeczywiście będzie taki kompromis, jak na "classic", to postaram się głosować.
Bardzo mnie to cieszy Icon_lol
Nie ważne jaki będzie system to ja jednak osobiście proponuję, by było 5, 8, albo 10 pkt. na obce nowości. Sam nie przepadam chociażby za alternatywą, metalem, czy disco polo i gdybym nie musiał to bym za pewne nawet nie raz nowości nie odsłuchał, a musząc oddać punkty na obce nowości wszystkie bym odsłuchał i z pewnością często bym zagłosował za utwór z gatunku, za którym nie przepadam. Tak przynajmniej jest na liście klasyków. Czasem oddaje 5 pkt. na utwór, który po prostu jest znośny. To jest moim zdaniem na plus, ponieważ była by większa różnorodność. Nwm jak wy, ale ja już wolę by głosowało wielu ludzi lubiąc powiedzmy 4 piosenki i do reszty głosowania dodając te znośne, niż by miały głosować 2 osoby, ponieważ wszystkie piosenki byłyby z tego samego gatunku i pozostałe osoby nie znalazłyby, ani jednego numeru, który lubią.
Więc dodam za chwilę pytanie o obce nowości.
31.07.2016 11:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 519
Dołączył: Jun 2010
Post: #32
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
5.b
Uzasadnienie: Już mamy punkty na obce nowości.Lepiej zrobić tak,że te propozycje,które damy zaznaczmy na czerwono.W pierwszym tygodniu nie wchodzą do zestawu do głosowania.Dopiero w drugim tygodniu będzie można głosować.Dla mnie dodawanie punktów na obce nowości jest dla mnie jakby przymusem,żeby dać komuś punkty innej piosence od innego usera.

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
31.07.2016 11:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
To ja będę mocno mieszał, bo o ile idea mi niespecjalnie przeszkadza to kilka poważnych zastrzeżeń mam. Przede wszystkim trzeba ustalić system liczenia wyników, bo mnie nie przekonuje w kilku pytaniach styl prosty czyli to co ma najwięcej głosow wygrywa. Ale to po kolei przy każdym pytaniu. Ale na początek pierwsza bardzo wielka wątpliwość.

4. Czym będzie lista?
Forumowa lista przebojów była podsumowaniem wszystkich list i uważam, że ten nowy twór powinien nazywać się inaczej. No i oczywiście liczenie od nr 1.

1. Ile ma być utworów na głównej liście?
Przy liczeniu odpowiedzi na to pytanie powinna być zastosowana mediana, bo system, w którym zwycięża opcja z największą liczbą odpowiedzi może okazać się niesprawiedliwy. Na przykład jeżeli ostatecznie wyniki wyglądałyby tak: a3, b4, c1, d5 to wygrałaby opcja d mimo że większość chce mniejszej listy, a nawet chce (7:6) listy z maximum 20 utworami.
Ja na razie byłbym za 25, ale to nie jest moja ostateczna odpowiedź.

2. Czy ma istnieć poczekalnia?
W zasadzie jestem na nie, ale to zależy od tego, ile utworów będzie liczyć główna lista. Jeżeli góra 20 to raczej tak, jeżeli 25 lub więcej to nie.
No i jeżeli będzie poczekalnia to ile utworow będzie liczyła.
Myślę, że będzie potrzebna jeszcze jedna runda pytań bo kilka kwestii będzie wymagało rozstrzygnięcia. Ale o tym niżej, natomiast pytanie o poczekalnię miałoby większy sens, jeżeli znana byłaby odpowiedź na pytanie pierwsze.

3. W jakim systemie będziemy głosować?
Tutaj trzeba zacząć od tego, że istotne w tej sytuacji jest odpowiedź na pytanie pierwsze, gdyż w przypadku 40 miejsc głosowanie 10 za 1, 1 za 10 doprowadzić może nawet do tego, że nie będzie można skompletować całej listy, a już prawie na pewno będą się na listę załapywały (i tkwiły w niej w nieskończoność) utwory z punktami od jednej osoby (przy systemie eurowizyjnym tym bardziej).
Ja na razie się wstrzymuję, w każdym razie na pewno jestem za jakąś z opcji z kolejnym liczeniem punktów i chyba najbardziej sensowna wydawałaby mi się od 12 za 1 do 1 za 12.

5. Czy ma istnieć przymus oddawania punktów na obce nowości?
Zdecydowanie nie.

A teraz co jeszcze trzeba ustalić.
A. Wypadki. Czy utwór z głównego topu wypada z niego całkowicie, spada do poczekalni jeżeli taka powstanie (i tutaj do czasu wypadniecią z niej czy tylko na tydzień a jeżeli nie wroci do głównego to out oraz czy może wracać tam wielokrotnie) czy ma np tydzień na powrót i dopiero potem wypada z zestawu.
B. Czas przebywania w zestawie utworów, które nie weszły na listę. Mogą być usuwane od razu, mogą przebywać jakąś określoną liczbę tygodni.
Przy okazji czy będzie to dotyczyć wszystkich utworów czy tych, które zdobyły przynajmniej jeden punkt.
Jeżeli będzie istniała poczekalnia to czy tylko utwory z poczekalni pozostaną w zestawie. I czy w poczekalni też będzie limit czasu przebywania.
C. Baza utworów.
Po pierwsze trzeba ustalić ile utworów każdy zgłasza do pierwszego notowania. Myślę, że trzeba to uzależnić od liczby utworów w topie (łączne z ewentualną poczekalnią). No i od liczby zgłaszających (i tutaj mam pewien pomysł, ale zaprezentuję go później).
Po drugie trzeba ustalić ile utworów można zgłaszać do kolejnych rund. Myślę, że jeden, ewentualnie dwa bo w innym przypadku zestaw nam się rozrośnie do monstrualnych rozmiarów.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.07.2016 12:51 PM przez kajman.)
31.07.2016 12:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #34
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Dzięki Kajman za długą odpowiedz Icon_smile Bardzo mnie cieszy, że również starasz się by lista w dobrej formie powstała.
Cytat:Myślę, że będzie potrzebna jeszcze jedna runda pytań bo kilka kwestii będzie wymagało rozstrzygnięcia. Ale o tym niżej, natomiast pytanie o poczekalnię miałoby większy sens, jeżeli znana byłaby odpowiedź na pytanie pierwsze.
Tak to są pytania ogólne, na które niektórzy chcieli poznać odpowiedz, by w ogóle zdecydować, czy chcą w przyszłości głosować. Po ich wynikach mam nadzieję, że zbierze się przynajmniej grupka sześciu osób (mile widziane więcej), którzy będą chcieli brać udział w głosowaniach. Jeśli tak się stanie to przejdziemy do szczegółowych pytań. Niestety, by zdecydować chociażby ile utworów na start może każdy proponować musiałbym tak mniej więcej wiedzieć ile osób będzie głosować (oczywiście nie da się dokładnie osądzić, ale żeby nie było tak, że będę wyczekiwał 4 osób I pozwolę im zgłosić 10 utworów, a zagłosuje 40 i będzie 400 lub odwrotnie, że będę wyczekiwał 40 osób i będą mogli zgłosić 2 utwory, a zagłosują 4 osoby i otrzymamy tylko 8 piosenek w zestawie ; chociaż już lepsze ta pierwsza opcja Icon_razz).
Cytat:Forumowa lista przebojów była podsumowaniem wszystkich list i uważam, że ten nowy twór powinien nazywać się inaczej
To skoro lista, którą ty liczysz nazywa się Mycharts Classic Top 20 to może by zrobić po prostu Mycharts Top...(i tutaj liczba pozycji) ??? Dodam chyba to pytanie do ankiety.
Cytat:A teraz co jeszcze trzeba ustalić.
A. Wypadki. Czy utwór z głównego topu wypada z niego całkowicie, spada do poczekalni jeżeli taka powstanie (i tutaj do czasu wypadniecią z niej czy tylko na tydzień a jeżeli nie wroci do głównego to out oraz czy może wracać tam wielokrotnie) czy ma np tydzień na powrót i dopiero potem wypada z zestawu.
B. Czas przebywania w zestawie utworów, które nie weszły na listę. Mogą być usuwane od razu, mogą przebywać jakąś określoną liczbę tygodni.
Przy okazji czy będzie to dotyczyć wszystkich utworów czy tych, które zdobyły przynajmniej jeden punkt.
Jeżeli będzie istniała poczekalnia to czy tylko utwory z poczekalni pozostaną w zestawie. I czy w poczekalni też będzie limit czasu przebywania.
C. Baza utworów.
Po pierwsze trzeba ustalić ile utworów każdy zgłasza do pierwszego notowania. Myślę, że trzeba to uzależnić od liczby utworów w topie (łączne z ewentualną poczekalnią). No i od liczby zgłaszających (i tutaj mam pewien pomysł, ale zaprezentuję go później).
Po drugie trzeba ustalić ile utworów można zgłaszać do kolejnych rund. Myślę, że jeden, ewentualnie dwa bo w innym przypadku zestaw nam się rozrośnie do monstrualnych rozmiarów.
A te pytania postaram się przeanalizować i dodać do ankiety za jakieś kilkanaście minut Icon_razz
Cytat:Przy liczeniu odpowiedzi na to pytanie powinna być zastosowana mediana
Myślę, że to dobry pomysł. Również dodam do ankiety Icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.07.2016 01:23 PM przez Lombthorne.)
31.07.2016 01:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #35
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Kajmanie w pytaniu szóstym policzyłem już twoją odpowiedz, ponieważ jasno wypowiedziałaś się, że byś chciał medianę. Proszę cię jeszcze o wypowiedzenie się na temat pytań 7-9, ponieważ zaproponowałeś takie pytania, ale nie dałeś przy nich odpowiedzi na nie Icon_wink
31.07.2016 01:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #36
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Lombthorne - super, że się angażujesz w tworzenie czegoś nowego.
Postaram się głosować na forumową, chociaż na Classic już nie głosuję, sam nawet nie pamiętam, kiedy przestałem Icon_redface

Moje odpowiedzi na wyżej postawione pytania:
1. b) 20,
2. b) NIE
3. b) MYCHARTS CLASSIC TOP 20
4. a) Zupełnie czymś nowym - od 1 notowania
5. a) ale nie więcej niż 2-3 punkty...
6. a) TAK
7. b) Wypada
8. a) Zostają w zestawie 4 tygodnei
9. a) 1

Może warto dodać do regulaminu, że utwory zgłaszane jako propozycje do zestawu nie mogą być starsze niż np. 2 lata. Nie powinno być takiej sytuacji, że ktoś zgłasza piosenkę z 2011 r....
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.07.2016 01:53 PM przez Tomekk.)
31.07.2016 01:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 519
Dołączył: Jun 2010
Post: #37
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
6.A
7.A
8.Inne (Moja propozycja 7 tygodni)
9.C (Moja propozycja: 4)

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
31.07.2016 01:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #38
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
2 lata? Myślałem bardziej , że nie starsze niż ze cztery miesiące Icon_lol ale dzięki Tomekk za zagłosowanie
31.07.2016 01:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #39
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Moje głosy, na pytania, w których nie głosowałem :
5. a*
6. a
7. a
8. a;
9. a
31.07.2016 02:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
raczej i tak nie będę głosować, ale ta lista nie miałaby absolutnie nic wspólnego z Forumową, więc napiszę jedynie, że:
4. A
31.07.2016 07:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości