Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wątek dyskusyjny
Tutaj można zgłaszać wszelkie błędy , czy propozycje zmian
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 766
Dołączył: Jun 2007
Post: #121
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
No to będzie bałagan ze zgłoszonymi utworami, żeby wydzielić te 50 do pierwszego zestawu. Ale mi to pasi o tyle, że jeżeli zgłoszę całkiem niezależne od innych utwory to więcej moich propozycji wejdzie do zestawu.
10.08.2016 12:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #122
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
wg mnie bez sensu jest zgłaszać te same utwory, bo może sie okazać, że i tak bedzie ich za mało Icon_wink2
rozumiem, że jak już się zacznie zabawa i będziemy zgłaszać po dwa utwory, to wtedy trzeba zgłaszać inne, bez dublowania?
chociaż przymusu zgłaszania też chyba nie ma, więc ktoś może zgłosić jeden utwór lub 0.
nie wiem po co napisałem tego posta, bo nic z niego nie wynika Icon_razz
ale skoro już się namęczyłem... Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.08.2016 01:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #123
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
(10.08.2016 01:44 PM)Yacy napisał(a):  rozumiem, że jak już się zacznie zabawa i będziemy zgłaszać po dwa utwory, to wtedy trzeba zgłaszać inne, bez dublowania?
chociaż przymusu zgłaszania też chyba nie ma, więc ktoś może zgłosić jeden utwór lub 0.
Oczywiście. Teraz można zgłaszać to samo tylko dlatego, że może się zdarzyć, że przyjmiemy mniej utworów od każdego użytkownika niż 10 i wtedy może być rozczarowanie Icon_wink
10.08.2016 01:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 766
Dołączył: Jun 2007
Post: #124
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
No ale zgłaszanie utworów, ktore ktoś inny już zgłosił na wyższym lub nawet niższym ale bardzo wysokim to nic kompletnie nie daje.
10.08.2016 01:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #125
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Jeśli chodzi o listę to myślę, że warto byłoby jeszcze ustalić wygląd utworów oraz, czy piszemy z wielkiej, czy z małej litery. Ja proponuję, by ogólny zapis utworów zaś w notowaniach był taki na przykładzie :
''01.01.02. Reni Jusis - ZOMBI ŚWIAT''
Na samym dole pod notowaniami zawsze bym pisał malutką czcionką legendę ;

Aktualne miejsce.Miejsce z poprzedniego tygodnia.Ilość tygodni na liście. Wykonawca - TYTUŁ UTWORU
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.08.2016 02:00 PM przez Lombthorne.)
10.08.2016 01:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #126
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
(10.08.2016 01:55 PM)kajman napisał(a):  No ale zgłaszanie utworów, ktore ktoś inny już zgłosił na wyższym lub nawet niższym ale bardzo wysokim to nic kompletnie nie daje.
Racja i to już pisałem wcześniej tak :
Cytat:Jeżeli więc ktoś zgłosił, ale na kiepskiej pozycji utwór, który u ciebie byłby na podium to proponuję byś go też wrzucił. Jeśli jednak u kogoś ten utwór jest na podium to bez sensu bo raczej się i tak dostanie Icon_wink
Ale to już będzie najwyżej strata tej osoby, że zgłosiła to samo na tym samym miejscu, lub niższym, a zamiast tego mogła by coś innego zgłosić. Wyzywać o to nie będę - wytłumaczyłem, a to co ta osoba zrobi to już nie moja sprawa Icon_razz
10.08.2016 02:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #127
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
kajman - Ja do tego folderu mam dodać piosenki, które będę zgłaszał? Icon_wink
10.08.2016 02:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #128
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
ja tak właśnie zrobiłem, bo chyba tak jest dużo łatwiej jesli każdy wrzuci swoją "10". kajmanowi zajełoby to za dużo czasu...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.08.2016 02:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #129
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Zgłaszam teraz swoje utwory. Co ciekawe większości z tych utworów niema w moim aktualnym notowaniu. Wybrałem również te, które są dość wysoko w poczekalni, dlatego, ponieważ do czasu głosowania minie 1.5 tygodnia, a do 1 notowania 2.5 tygodnia jeśli wszystko dobrze pojdzie, a przez ten czas moja lista może wyglądać zupełnie inaczej i to utwory z poczekalni pewnie będą wysoko Icon_wink
1. Britney Spears - Make Me
2. Kortez - Z imbirem
3. Natalia Oreiro - No Me Arrepiento de Este Amor
4. Daria Zawialow - Malinowy Chruśniak
5. Reni Jusis - Zombi świat
6. Chris Cornell - Nothing Compares 2 U
7. Jennifer Lopez - Ain't Your Mama
8. Verba & Sylwia Przybysz - Wierzyłam w nas
9. Jamie Lawson - Someone For Everyone
10. Katy Perry - Rise
Za chwilę wrzucę na chomika Icon_wink
10.08.2016 02:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 766
Dołączył: Jun 2007
Post: #130
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Yacy napisał(a):kajmanowi zajełoby to za dużo czasu...
I nie wiadomo czy wszystko by znalazł.
Lombthorne napisał(a):01.01.02. Reni Jusis - ZOMBI ŚWIAT
Ale to chyba Twoj zapis wyników. My przy zgłaszaniu tylko wykonawcę i tytuł chyba, a przy głosowaniu jeszcze tylko przedtem miejsce, kropkę i spację.
Lombthorne napisał(a):Za chwilę wrzucę na chomika
Fajnie. Gdyby jeszcze poprzednie osoby uzupeniły...
10.08.2016 02:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #131
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
kajman napisał(a):Fajnie. Gdyby jeszcze poprzednie osoby uzupeniły...
ale gdzie Ci to wysłać?
i jak? Icon_smile
10.08.2016 04:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 473
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #132
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
(10.08.2016 02:52 PM)kajman napisał(a):  Fajnie. Gdyby jeszcze poprzednie osoby uzupeniły..
Nie pali się Icon_smile Wkrótce wrzucę, może nawet dzisiaj.
10.08.2016 04:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #133
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
kajmanie mam rozumieć, że podejmujesz się co tydzień zakładać nową playslitę lub aktualizować tą playlistę tzn. usuwać stare i pilnować, by pojawiały się nowe utwory? Czy to ma należeć do moich obowiązków? Icon_lol
10.08.2016 04:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #134
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
(10.08.2016 02:52 PM)kajman napisał(a):  
Lombthorne napisał(a):01.01.02. Reni Jusis - ZOMBI ŚWIAT
Ale to chyba Twoj zapis wyników. My przy zgłaszaniu tylko wykonawcę i tytuł chyba, a przy głosowaniu jeszcze tylko przedtem miejsce, kropkę i spację.
Tak. Zgłaszać możecie tam w dowolnej formie, najwyżej zmienię i właśnie dlatego pytam, czy gdyby przy wszystkich utworów przy publikowaniu wyników istniał ten zapis górny to czy byłoby OK? Bo już niedługo chcę zacząć zamieszczać te tytuły utworów w Excelu i tam chcę już wszystkie utwory w tej samej formie Icon_razz
10.08.2016 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #135
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
(10.08.2016 04:21 PM)Lombthorne napisał(a):  aktualizować tą playlistę tzn. usuwać stare i pilnować, by pojawiały się nowe utwory?
a trzeba usuwać? wg mnie zbedna robota... każdy chyba potrafi znaleźć nowy plik, choćby po dacie Icon_smile2
każdy też powinien dbać o to by swoje propozycje wrzucać.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.08.2016 05:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 551
Dołączył: Jun 2010
Post: #136
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
No to moja kolej.U mnie będzie 50/50,ponieważ nie Tylko Hardstyle jest moją ulubioną muzyką,ale także muzyka z NoCopyrightSounds jest drugą moją ulubioną.Dzięki forumowej w nowej formule uda się wypromować nie tylko Hardy,ale także muzykę z NCS

Tune Top 10 - Notowanie 1
01.Jack Of Sound - Finish Him
02.Tobu - Roots
03.B-Front & Alpha² ft. Snowflake - Lost
04.Alpha² & Wildstylez - Breathe (Regain Remix)
05.Electro-Light & Tobu - Aurora
06.Outbreak - Blackout (Ground Zero 2016 Anthem)
07.Mendum ft. Omri - Red Hands
08.Desmeon ft. Stelko - Undone
09.Itro ft. Valcos - Starbound
10.Alex Skrindo ft. Axol - Get Up Again

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
10.08.2016 06:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 766
Dołączył: Jun 2007
Post: #137
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Tomekk napisał(a):ale gdzie Ci to wysłać?
Wrzucić na chomika. Namiar już podałem.
piotreklp3 napisał(a):Nie pali się
Jasne, że nie. Masz jeszcze prawie 9 dni (bez kilkudziesięciu minut).
Lombthorne napisał(a):kajmanie mam rozumieć, że podejmujesz się co tydzień zakładać nową playslitę
Może zakładać to zbyt szumne określenie.
Lombthorne napisał(a):usuwać stare
Tak. Miałbym prośbę, żebyś mi po opublikowaniu wyników przysłał na PW te do usunięcia. To mi bardzo uprości pracę.
Lombthorne napisał(a):pilnować, by pojawiały się nowe utwory
Tutaj moim zdaniem
Yacy napisał(a):każdy też powinien dbać o to by swoje propozycje wrzucać
I jeszcze jedna sprawa, ktora dla mnie jest niejasna i którą można wyjaśnić skoro czas. Ustaliliśmy że utwór może przebywać w zestawie trzy tygodni i jeżeli w tym czasie nie załapie się na listę to będzie usuwany. Ja już chyba to poruszałem, ale przeszło niezauważone. Czy utwór pozostaje w zestawie niezależnie od liczby zdobytych punktów? A konkretnie czy utwór na który nie głosował nikt powinien nadal tkwić w zestawie? Moim zdaniem zero punktów powinno skutkować usunięciem z zestawu niezależnie od stażu.
10.08.2016 06:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #138
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Cytat:żebyś mi po opublikowaniu wyników przysłał na PW te do usunięcia
Oczywiście. To ja bardzo dziękuję za aktywność w wątku i starania Icon_wink
Cytat:Czy utwór pozostaje w zestawie niezależnie od liczby zdobytych punktów?
Mi tam osobiście to nie przeszkadza. Pobędzie te 3 tygodnie, odpadnie i po sprawie, a wydaje mi się, że teraz bez sensu zaprzeczać jeden punkt z regulaminu Icon_wink
10.08.2016 07:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 766
Dołączył: Jun 2007
Post: #139
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
Tylko po cholerę ma być w zestawie skoro nikt na niego nie głosuje. Ale mi tam nie przeszkadza.
10.08.2016 07:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #140
RE: Propozycja (?) - Forumowa lista przebojów
moje top 10:

1. (2) / Alvaro Soler - Sofia
2. (10) / Sia - Cheap Thrills
3. (1) / Jennifer Lopez - Ain't Your Mama
4. (4) / Enrique Iglesias & Wisin - Duele El Corazon
5. (6) / P!nk - Just Like Fire
6. (3) / Justin Timberlake - Can't Stop The Feeling
7. (15) / Max Jury - Numb
8. (7) / Drake feat. WizKid & Kyla - One Dance
9. (5) / Kendji Girac - Sonrisa
10. (14) / Grzegorz Hyży - Pod Wiatr
10.08.2016 08:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości