Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wątek dyskusyjny
Tutaj można zgłaszać wszelkie błędy , czy propozycje zmian
Horngacher77
Unregistered

 
Post: #341
RE: Wątek dyskusyjny
Odp: 1 A
19.12.2017 12:18 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #342
RE: Wątek dyskusyjny
Wszystkie trzy pierwsze opcje są sprzeczne z regulaminem i żadna z nich nie powinna wejść w życie. Jeśli usunięcie "Słowa do Deszczu" z zestawienia to tydzień później któryś z nich zaproponuje kolejne coś od The Ceez i chcąc, czy nie chcąc, Kajman, będzie musiał to do zestawu wrzucić.

Natomiast jeśli wprowadzimy konieczność prowadzenia własnej listy i publikowania jej przez (do ustalenia, dajmy przykładowo) miesiąc to:
- wyeliminujemy fanów The Ceez, bo wątpię by chciało im się tyle czekać
- zabezpieczymy się przed taką sytuacją w przyszłości
- nie złamiemy regulaminu
- normalni użytkownicy forum (jak Melomaniak) będą mogli głosować na Ceezów, jeżeli będą mieli taką ochotę

Przemyślcie to, bo w ten sposób gramy uczciwie i nie naruszamy żadnych etycznych zasad. A jeżeli plan wejdzie w życie to "Słowa do Deszczu" znikną z listy w ciągu tygodnia albo dwóch.
A wyniki poprzedniego notowania bym pozmieniał, chyba, że chcecie mieć ten utwór na szczycie, wtedy proszę Was bardzo
19.12.2017 01:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #343
RE: Wątek dyskusyjny
A jak ja postuję swoją listę raz na dwa tygodnie, a czasami nawet o wiele dłużej, to mogę brać udział? Icon_rolleyes
19.12.2017 09:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #344
RE: Wątek dyskusyjny
Gaspard napisał(a):Wszystkie trzy pierwsze opcje są sprzeczne z regulaminem
Próbowałem na to zwrócić uwagę, ale juzerzy skoncentrowali się na różnych domysłach zamiast skupić się na meritum. Zaproponowałem rozwiązanie ugodowe i zgodne z regulaminem forum. Aro stwierdził, że się odniósł do mojego pomysłu - ale nie zrobił tego stwierdzając, że wywalam utwór nie ludzi mimo, że ich postawa względem innych pozostawia wiele do życzenia. Świadczy to o braku chęci zrozumienia idei i koncentrowaniu się tylko na części wyjaśniającej. Pytam się - na jakiej podstawie chce wywalić ten utwór? Proszę o wskazanie punktu z regulaminu, który pozwala na wyciągnięcie takiej sankcji.
Tomekk napisał(a):Szkoda, że aż tak przekręcasz nasze wypowiedzi.
Tomekk napisał(a):Użytkownicy nie są gorsi od innych, dlaczego?
Zaraz - czy Ty przypadkiem nie napisałeś, że:
Tomekk napisał(a):To nie wina zespołu, że ktoś nagina i łamie regulamin i psuje nam zabawę.
Nie powinniśmy liczyć głosów tej czwórki.
Ktoś, kto łamie regulamin jest zły a sam proponujesz rozwiązanie, które samo jest złamaniem regulaminu - ciekawe Icon_smile
Jednocześnie stwierdzasz, że nie powinniśmy liczyć głosów tej czwórki - czyli stają się oni persona non grata, bo Ty tak twierdzisz.
Sundrajta napisał(a):a czasami nawet o wiele dłużej, to mogę brać udział?
Wprowadzenie wymogu wykonania listy spowoduje, że ktoś będzie sobie tworzył sztuczny twór na tę potrzebę, coś w stylu pamiętnej Loli.
Podtrzymuje pomysł - nikt, poza Tomkiem, nie wszedł z nim w polemikę. Oczywiście decyzja należy do Kajmana, czyli gospodarza i uszanuję ją jako taką.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.12.2017 10:25 AM przez dziobaseczek.)
19.12.2017 10:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #345
RE: Wątek dyskusyjny
Popieram Gasparda.

Sundrajta napisał(a):A jak ja postuję swoją listę raz na dwa tygodnie, a czasami nawet o wiele dłużej, to mogę brać udział? Icon_rolleyes
Wcześniej było pisane, że lista nie musi być postowana obecnie czy też regularnie. Można jako warunek wstępny wprowadzić opublikowanych ileś notowań.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.12.2017 11:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #346
RE: Wątek dyskusyjny
dziobaseczek napisał(a):Próbowałem na to zwrócić uwagę,
nie próbowałeś. Nic o regulaminie nie pisałeś i nikt inny poza Gaspardem.
dziobaseczek napisał(a):Świadczy to o braku chęci zrozumienia idei i koncentrowaniu się tylko na części wyjaśniającej.
Jak na razie to kajman rozpisał ankietę z terminem odpowiedzi do 23 grudnia g. 21. Wnioski będzie można wyciągać po jej zakończeniu.
Ja już się wypowiedziałem. Jestem za usunięciem utworu z zestawu ponieważ nie podoba mi się ich działanie i sposób oddawania głosów. Z głosowania robią szopkę i trzeba to ukrócić.
dziobaseczek napisał(a):Zaproponowałem rozwiązanie ugodowe i zgodne z regulaminem forum.
z którym regulaminem i z którym punktem regulaminu Twoja propozycja jest zgodna, cytuję:
A ja mam pomysł, żeby każda piosenka dostawała po ilus tygodniach, do ustalenia ile, konieczność zdobycia iluś tam punktów więcej niż normalnie, do uzgodnienia ile i według jakiego klucza. Wówczas brak odpowiedniej ilośći głosów = wylot. Ludzie którzy cenią faktycznie rent, ceez czy foo Fighters będą mogli zmobilizować życzliwe osoby, a duchy przepadna.
ja tam widzę, ze pkt B2 ma brzmienie: " Każdy użytkownik może zagłosować raz w tygodniu na 10 ulubionych utworów z zestawu układając top 10, któremu przysługuje punktacja ; 1 miejsce - 10 pkt, 2 miejsce - 9 pkt,..., 10 miejsce - 1 pkt."
dziobaseczek napisał(a):Pytam się - na jakiej podstawie chce wywalić ten utwór? Proszę o wskazanie punktu z regulaminu, który pozwala na wyciągnięcie takiej sankcji.
na razie nikt, nic nie wywala. Jest ankieta. Jej wyniki mogą być podstawą do zmiany zapisów regulaminu. Icon_smile
Gaspard napisał(a):Natomiast jeśli wprowadzimy konieczność prowadzenia własnej listy i publikowania jej przez (do ustalenia, dajmy przykładowo) miesiąc to:
- wyeliminujemy fanów The Ceez, bo wątpię by chciało im się tyle czekać
- zabezpieczymy się przed taką sytuacją w przyszłości
- nie złamiemy regulaminu
- normalni użytkownicy forum (jak Melomaniak) będą mogli głosować na Ceezów, jeżeli będą mieli taką ochotę
A pomyślałeś np. o Lilian i adamerii, którzy biorą czynny udział w naszej zabawie i głosują na Mycharts top30 oraz udzielają się również w innych wątkach forum np. na Classic20 czy topach wykonawców. Moim zdaniem byłaby to zmiana nie do przyjęcia i mocno dyskryminująca/wymuszająca.
19.12.2017 05:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #347
RE: Wątek dyskusyjny
Gaspard napisał(a):Wszystkie trzy pierwsze opcje są sprzeczne z regulaminem
A zabieranie medali przyjmującym doping jest sprzeczne z regulaminem przyznawania medali. A przynajmniej początkowy regulamin. Regulamin można zmienić w przypadku przekrętów i my to zamierzamy zrobić.
Gaspard napisał(a):któryś z nich zaproponuje kolejne coś od The Ceez i chcąc, czy nie chcąc, Kajman, będzie musiał to do zestawu wrzucić
Zgadza się, ale po kolejnej takiej akcji będzie można ponownie zastosować takie same restrykcje.
Aro napisał(a):A pomyślałeś np. o Lilian i adamerii
Tylko że Gaspard napisał
Gaspard napisał(a):Jeżeli ktoś aktualnie nie prowadzi, ale ileśtam tych swoich notowań opublikował w przeszłości, też może głosować.
Więc tych osób ta sprawa nie dotyczy. Ale mogą być takie osoby, które nie prowadzą i nie prowadziły listy, a są aktywne na forum. Czyli akurat przykład nie jest dobry, ale uważam, że dyskryminowanie osób nie tworzących list na forum jest niewłaściwe.
Gaspard napisał(a):nie naruszamy żadnych etycznych zasad
No cóż, moim zdaniem przeciwstawianie się nieetycznym działaniom, a za takie uważam postępowanie owych czterech osób jest moim zdaniem etyczne.
dziobaseczek napisał(a):Oberwalem za Strange names, nie za bardzo wiem czemu
Nie nazwałbym tego obrywaniem. Chodziło o to, że jak się uprzeć to wszystko można uznać za ustawkę.
prz_rulez napisał(a):No trochę w domyśle uznaliśmy ich za gorszych, nie wypierajmy się
Nie ich tylko ich postępowanie uznaliśmy za niewłaściwe.
dziobaseczek napisał(a):Oczywiście decyzja należy do Kajmana, czyli gospodarza i uszanuję ją jako taką.
Tylko że ja nie jestem pierwszym gospodarzem i nie czuję się władny do podejmowania decyzji.
19.12.2017 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #348
RE: Wątek dyskusyjny
Ja myślę jednak, że nie ma sensu zwlekać i warto było byś Ty na podstawie powyższej dyskusji podjął męską i chyba drastyczna decyzję w tym konkretnym przypadku. Każdy to uszanuje i nikt nie będzie miał żalu czy zastrzeżenia. Sądzę, że ta przykra sytuacja się nie zdarzy już i nie będzie trzeba nic zmieniać.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
19.12.2017 06:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #349
RE: Wątek dyskusyjny
(19.12.2017 05:02 PM)Aro napisał(a):  A pomyślałeś np. o Lilian i adamerii, którzy biorą czynny udział w naszej zabawie i głosują na Mycharts top30 oraz udzielają się również w innych wątkach forum np. na Classic20 czy topach wykonawców. Moim zdaniem byłaby to zmiana nie do przyjęcia i mocno dyskryminująca/wymuszająca
Nie miałem na celu dyskryminacji nikogo, kto nie postuje swoich list. Chodzi mi tylko o to, żeby był to pewnego rodzaju warunek otwierający wstęp do zabawy.

(19.12.2017 05:42 PM)kajman napisał(a):  Zgadza się, ale po kolejnej takiej akcji będzie można ponownie zastosować takie same restrykcje
Jeśli wam się będzie chciało to proszę was bardzo, ale od sierpnia non stop słyszę tylko "The Ceez to, The Ceez tamto". Jeśli tak ma wyglądać zabawa to bawcie się sami

(19.12.2017 05:42 PM)kajman napisał(a):  No cóż, moim zdaniem przeciwstawianie się nieetycznym działaniom, a za takie uważam postępowanie owych czterech osób jest moim zdaniem etyczne
Jeżeli w regulaminie nie ma żadnego paragrafu na taką sytuację jak ta to chyba warto go wprowadzić, zamiast siłą usuwać utwór i męczyć się z tym ponownie w przyszłości
19.12.2017 06:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #350
RE: Wątek dyskusyjny
Gaspard napisał(a):Jeżeli w regulaminie nie ma żadnego paragrafu na taką sytuację jak ta to chyba warto go wprowadzić
Myślę, że faktycznie wprowadzi się odpowiedni paragraf, który będzie uogólnieniem tej dyskusji.
dziobaseczek napisał(a):warto było byś Ty na podstawie powyższej dyskusji podjął męską i chyba drastyczna decyzję w tym konkretnym przypadku
Podejmę 23 grudnia. Na razie jest zestaw do głosowania nadal z tym utworem (chociaż nie podałem wykonawcy).
19.12.2017 07:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #351
RE: Wątek dyskusyjny
dziobaseczek napisał(a):Jednocześnie stwierdzasz, że nie powinniśmy liczyć głosów tej czwórki - czyli stają się oni persona non grata, bo Ty tak twierdzisz.
Po pierwsze nie tylko ja, bo przecież wiele osób ma wątpliwości co do tej całej sytuacji. Tamten post napisałem w przypływie emocji, ale nie wycofuję się z tamtych słów.

Co innego, gdyby te osoby wypowiedziały się tutaj albo w jakimkolwiek innym miejscu. Kajman już wszystko dokładnie wytłumaczył i nie ma sensu tego powtarzać.

dziobaseczek napisał(a):sam proponujesz rozwiązanie, które samo jest złamaniem regulaminu - ciekawe
Proponuję rozwiązanie - tzn. chcę, żeby znalazł się w regulaminie taki zapis, który ukróciłby tego typu "procedery" - tyle.

Aro napisał(a):na razie nikt, nic nie wywala. Jest ankieta. Jej wyniki mogą być podstawą do zmiany zapisów regulaminu.
Miałem to samo napisać.
19.12.2017 10:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #352
RE: Wątek dyskusyjny
kajman napisał(a):Zgadza się, ale po kolejnej takiej akcji będzie można ponownie zastosować takie same restrykcje.

Dlatego jestem za tym, ażeby po usunięciu The Ceez kajman miał prawo zablokowania całej czwórce możliwość zgłaszania nowych utworów przez pewien określony czas. Jeżeli po tym czasie historia się powtórzy, to wtedy trzeba byłoby się zastanowić nad bardziej radykalnymi działaniami łącznie z wykluczeniem z forum.

kajman napisał(a):Więc tych osób ta sprawa nie dotyczy. Ale mogą być takie osoby, które nie prowadzą i nie prowadziły listy, a są aktywne na forum. Czyli akurat przykład nie jest dobry, ale uważam, że dyskryminowanie osób nie tworzących list na forum jest niewłaściwe.

Powinno się zatem wprowadzić zasadę, że w głosowaniach w Topach klasyków i nowości można wziąć udział po upływie powiedzmy mniej więcej 6 miesięcy od momentu rejestracji oraz wykazywania przez ten czas aktywności w innych obszarach działalności forum - niekoniecznie tej dotyczącej prowadzenia własnej listy przebojów. Znam forum gdzie stosowane są podobne zasady i wiem, że trochę to dyscyplinuje użytkowników. Przez czas próby na tamtym forum pewien dział jest dla nowych użytkowników niewidoczny i jest dostępny dla nich dopiero po pewnym czasie i wykazywanej pewnej aktywności w podstawowym obszarze działania forum. Tak powinno być u nas - działy z głosowaniami powinny być niedostępne i niewidoczne dla nowych użytkowników przez pewien czas od rejestracji, a udostępnione dopiero po wykazaniu pewnej aktywności. Podobną opcję (niewidoczne działy dla pewnej grupy użytkowników) można by było wprowadzić właśnie w przypadkach takich jak ten. Jeśli jeszcze więc przez pewien czas wspomniana czwórka będzie kontynuować swoją działalność, wówczas można im utrudnić możliwość udziału we tego typu zabawach poprzez wyłączenie dostępu do niego i widoczności jego po wejściu na forum.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
20.12.2017 01:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #353
RE: Wątek dyskusyjny
kolej_grzesiek napisał(a):ażeby po usunięciu The Ceez kajman miał prawo zablokowania całej czwórce możliwość zgłaszania nowych utworów przez pewien określony czas
Ale oni (szczególnie Melomaniak, czasem też Bicia) przez cały czas zgłaszają, po czym zgłaszający na nie głosuje.

A tak w ogóle zastanawiam się czy można było to już dawno załatwić przez nie umieszczanie nazwy zespołu ... ...., a pozostawienie tylko tytułu piosenki. Mam wrażenie, że celem tych czterech osób jest pojawienie się tej nazwy w internecie jak najczęściej. Stąd ich głosowanie na utwory i płytę zarówno tutaj jak i na forum LP3. Sam tytuł utworu mógłby nic nie dawać i być może sami zrezygnowaliby z głosowania.
20.12.2017 07:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #354
RE: Wątek dyskusyjny
długo zwlekałem z napisaniem tego posta, ale już nie bardzo mam czas czekać.
właściwie to chciałem go wkleić już wtedy gdy pojawił się pomysł o napisaniu na fb do The Ceez Icon_wink2
jeśli odebrałaby to osoba odpowiedzialna za kontakt z mediami, to właściwie napisalibyście do ... Melomaniaka Icon_razz

wysłałem kilka dni temu pw. do Melomaniaka takiej mniej więcej treści:

"właśnie się dowiedziałem, że jesteś związany z projektem The Ceez.
koordynator projektu czy osoba do kontaktu z mediami ze strony TC.
to prawda?
w sumie mi nic do tego ale jeśli tak jest to ta informacja powinna pojawić się na forach."

poprosiłem o informację w tej sprawie.
pw. napisałem na dwóch forach.
na flp3 dostałem wczoraj pw., że wieczorem dostanę pw zwrotne.
nie dostałem do dziś nic.
a dziś kajman chce podjąć decyzję co dalej, dlatego piszę.
co prawda pisałem do niego o tym już wcześniej,
ale wydaje mi się, że na Forum ta informacja też powinna się pojawić.

The Ceez ma co najmniej dwie strony i na jednej Melomaniak widnieje jako koordynator projektu, na drugiej jako "prasa/media".
na wszelki wypadek zaznaczę, że nie piszę tu nic poufnego, bo Melomaniak od lat na forum.lp3.pl opisuje swoje audycje w Radio Świdnik.
a na stronie RŚ występuje również pod nickiem Melomaniak.
znalezienie powiązania między nim, a TC to kwestia 2-3 minut.

wydawało mi się, że to nie ma zasadniczego wpływu na te ich głosowania, ale jednak zostałem przekonany, że to ma znaczenie.
w każdym razie tak to wygląda.

a jeśli chodzi o ankietę to mimo wszystko jestem za punktem 1a.
chociaż to nie rozwiązuje problemu, bo na płycie jest wiele innych utworów.
poza tym są inne listy, na które za chwilę będzie można zgłosić utwory lub płytę...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.12.2017 04:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #355
RE: Wątek dyskusyjny
Że M. Sz. to Melomaniak? Icon_eek
No jeśli tak, to są niezłe jaja...
Myślicie, że sam The C33z jest w to wmieszany?!...

Nie spodziewałem się, że tak błaha sprawa może się okazać aferą szytą grubymi nićmi...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.12.2017 06:55 PM przez prz_rulez.)
23.12.2017 06:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #356
RE: Wątek dyskusyjny
prz_rulez napisał(a):Myślicie, że sam The C33z jest w to wmieszany?!...
Myślę, że tak.
prz_rulez napisał(a):Nie spodziewałem się, że tak błaha sprawa może się okazać aferą szytą grubymi nićmi...
Ja tego się spodziewałem od początku. Bo jaki inny byłby sens tego wszystkiego?
23.12.2017 07:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #357
RE: Wątek dyskusyjny
Ale to w sumie smutne, że cztery osoby są w stanie wypaczyć fajną zabawę, która dotąd miała tylko pozytywne skojarzenia. Icon_cool
A później żeby to wszystko odkręcić potrzebne nam są wręcz miesiące dyskusji... Sciana
23.12.2017 07:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #358
RE: Wątek dyskusyjny
Sundrajta napisał(a):cztery osoby są w stanie wypaczyć fajną zabawę
Najsmutniejsze jest to, że są w stanie skutecznie obrzydzić wykonawcę nawet bez jednej nutki.
Miejscem dla niego, jest Lista Top Orbit i inne niszowe listy przebojów,
postaranie się o recenzję w jakimś czasopiśmie muzycznym, itp. itd.
Ja o tym wykonawcy nie wiem nic, poza tym, że napsuł krwi na obu forach... a nic nie osiągnął.
Żeby chociaż, no nie wiem, musnął poczekalnię LP3 albo nieszczęśliwą.
Była jakakolwiek emisja jakiegokolwiek utworu w Trójce albo innej stacji ogólnopolskiej?
https://www.odsluchane.eu/wyszukaj.php?q=The+Ceez
Widzę, że jest Jedynka...
23.12.2017 10:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #359
RE: Wątek dyskusyjny
Skoro minęła już godzina 21 i wyniki były takie:
1a - 6
1b - 2
1c - 3
1d - 1
ogłaszam, że od następnego notowania utwór zostanie usunięty z zestawu.
Jeżeli nie będzie protestów zapis o możliwości usuwania utworów co do których będzie istniało uzasadnione podejrzenie, że istnieje zorganizowana promocja/reklama utworu/jego wykonawcy zostaną usuwane z zestawu.
23.12.2017 10:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #360
RE: Wątek dyskusyjny
Nie no, mial koncert w Trojce i w ogole... Tym bardziej nie chce sie w to wierzyc.
24.12.2017 11:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości