Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2008
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #1
2008
Usunieto
03.11.2008 05:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
a przyznam, że już wcale a wcale nie słucham Trójki
może jednak warto powrócić do starych przyzwyczajeń.... :?:
03.11.2008 06:32 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #3
 
Cytat:30 -- 01 DETOURS – Sheryl Crow
Oczywiście już wiadomo komu kibicuję najbardziej Icon_mrgreen

U mnie pewnie zadebiutuje w tym tygodniu Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
03.11.2008 07:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #4
 
Listoholik napisał(a):a przyznam, że już wcale a wcale nie słucham Trójki
może jednak warto powrócić do starych przyzwyczajeń.... :?:


[fade]Warto. Oczywiście jesli lubisz. Ostatnio mój Top miał radioaktywny kryzys.
Teraz juz jest lepiej. Już tylko 30% Topu nie wypływa z Radia...

A w Trójce zawsze cos dobrego wynajdą:
- Gackówna (moja ostatnia faworytka);
- Szydło (mimo wszystko lubie Dziewczę);
- Balonik (szczególnie jesli gra w audycjach pozaramówkowych).

Są jeszcze inni Piotrowie, ale Ci zamknęli się w swoich swiateczkach:
- Stelmach w swiecie kiurowo-psychocukrowym;
- Metz w ściwcie bibici-dowym Icon_confused2

Do nasłuchania[/fade]
03.11.2008 07:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #5
 
a żadna agonia, zdopingowałeś mnie, i na lista-lista.bloog.pl właśnie wkleiłem 2 zaległe notowania - następne wkrótce Icon_wink2

taki jestem nieraz leń, ale na serio, to zarządzanie bloogami na .wp nie sprzyja bloogowiczom, strasznie pozmieniali formatowanie tekstu, pod operą mało co mi działa.. Chytry
03.11.2008 08:04 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
Listoholik napisał(a):pod operą mało co mi działa.. Chytry
no onecie wcale nie działa Icon_frown a explorer to pi, pi piiiii, piii piiii i jeszcze piiii!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.11.2008 08:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #7
 
Świetna lista!!! Aż 13 wspólnych pozycji w naszych zestawieniach Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2
03.11.2008 08:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
zbyszu napisał(a):* R. Yamagata: bywała juz na Liście. Chwyciło teraz. Dzięki Balonik;
a od kogo Balonik to dostał? Icon_mrgreen
03.11.2008 09:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #9
 
nie wierzę Madonna u zbysza na 6. wow
poza nią to tylko "Rosół" mamy ten sam Icon_smile2
03.11.2008 09:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
MGMT, Madonna, Razorlight, Killers! U mnie te wszystkie nagrania mają szanse na trafienie do dwudziestki - całkiem spore szanse.
A nowy Radiohead raczej się tam nie znajdzie - z "In Rainbows" przygoda raczej skończona.
Pozdrowienia!
04.11.2008 04:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #11
 
1981 napisał(a):MGMT, Madonna, Razorlight, Killers!.
!

[fade]* Razorlighr jeszcze chyba nie grają nigdzie w Polsce. szkoda
* Killers juz jaki "Piosenka Dnia" w Trójce - bedzie disco na LP3?
* Madonna - ja nie wiem co Wy od Niej chcecie - robi swoje Kobieta - SzołKobieta
* MGMT - niech Wam bedzie - dicho na Topie Icon_wink2

Do nasłuchania[/fade]
06.11.2008 05:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #12
 
[center][Obrazek: zdjecie006.jpg] [/center]

6 listopada 2008. Czwartek. Chwilka po 19.00. Wjeżdżam swoim małym łazikiem pod salę koncertową olsztyńskiego Centrum Edukacji i Kultury. Oczywiście nie ma co marzyć o jakimś parkingu. Co Pan na to Panie Prezydencie?. Stawiam więc swego „rumaka” trochę w rowie, trochę na chodniku. Co na to Straż Miejska?

W środku spory tłumek przy kasie i jeszcze większy pod sceną. Jest już ciemno, ale zespołu jeszcze nie ma. Nie, nie. To nie koncert zespołu na „eF”. To Coma. Więc co ja robię tu? Pierwsza płyta oczarowała, druga z lekka zaniepokoiła, z trzeciej...singiel zwyczajnie rozczarował.

Ale na koncercie jestem przez Bartka (dzięki za wieczór).To taki szalony belfer biologii w pomarańczowym krawacie, czerwonych trampkach i z kolorową komórką w kieszeni. Do tego jeszcze pasjonuje się chrząszczami i pisze o nich doktorat. Tak, tak, są tacy ludzie na świecie.

Zanim zaczęliśmy narzekać, że za głośno, ze nie słychać tekstów, ze gorąco, młodzież spod sceny przemówiła: „Coma grać, kur...mać!!! x3”. Hmm... Miał racje Świetlicki pisząc w swojej książce „Trzynaście” na stronie 67. Cytuję: „A młodzież, zarówno męska, jaki i żeńska mówi ‘kurwakurwakurwakurwa’, od czasu do czasu tylko przerywając ten niecenzuralny potok nielicznymi innymi słowami. Młodość musi się wyszumieć”. Koniec cytatu. Młodość musi się wyszumieć – pomyślałem.

Potem już zagrało bardzo głośno; błyskało z ośmiu telewizorkow rozstawionych na scenie (jakaś wyprzedaż w Wielkim Sklepie?) i skandowało „Zbyszek, Zbyszek, Zbyszek...”. Wiec krzyczałem „Jestem, Jestem, Jestem” – ha ha.

A koncert? Dobry. Kto chce właściwej recenzji poszpera w sieci albo poczyta gazety (TR, nr 11/2008, str. 22-25). Kto chce odkryć nową Comę kupi płytę – concept. A kto lubi Świetlickiego pobiegnie do księgarni po trzecią część kryminału, tym razem „Jedenaście”. Polecam w ciemno.

Po koncercie auto stało tam gdzie stało (Straż Miejska przysnęła?); parkingu jak nie ma tak nie ma (Pan Prezydent przysnął?); a singiel „Zero Osiem Wojna” wskoczy do Radioaktywnej (Pan Zbyszu przysnął?).

Miała być recenzja, wyszedł pseudo-felieton o wszystkim i o niczym. Zwiedzionych przepraszam, czytającym odradzam analizy tekstu a „wzdęcia” jak najbardziej z koncertu, ale z aparatu typu „komórka”, wiec niewiele widać. Tym bardziej, że to ja je robiłem.

Do nasłuchania.

[center][Obrazek: zdjecie016.jpg] [/center]
09.11.2008 04:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Zbyszu, fajna relacja. Przeczytałem z zainteresowaniem, mimo że Comą niespecjalnie się interesuję.
Pozdrowienia
10.11.2008 05:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #14
 
zbyszu napisał(a):01 01 04 KIDS – MGMT (2)
Obejrzane i przesłuchane.
1. Teledysk taki sobie, szybko zniechęca do dalszej części
2. Z samej piosenki najbardziej podoba mi się intro Icon_wink2

.
10.11.2008 11:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Zbyszu obniż pustki a podwyższ Madonnę Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
11.11.2008 11:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #16
 
a ja chętnie widziałbym PUSTKI na 1. Icon_smile2
12.11.2008 12:51 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości