Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOP 50 DEPECHE MODE
Listoholik
Unregistered

 
Post: #1
TOP 50 DEPECHE MODE
[Obrazek: Depeche-Mode.jpg]


dM ma sporo zwolenników na tym forum, a nieliczni chyba tylko wiedzą, że ja jednako bardzo lubię ten zespół Icon_smile2
Jest gdzieś obok RADIOHEAD, DEAD CAN DANCE, THE CURE, SIGUR RÓS, PORTISHEAD, MASSIVE ATTACK i kilku innych w TOP 10 moich zespołów wszechczasów Icon_smile2

Muszę sobie wymyślać jakieś zajęcia, by nie zwariować, i by za bardzo się wczuwać się w pracę zawodową, po godzinach należy się odrobina przyjemności w krainie ulubionych dźwięków, patrz: mój lastFM Icon_wink2
Stąd kolejna zabawa w układanie, tasowanie, wartościowanie, ulubionych utworów dM.

Pozdrawiam wszystkich i lada chwila zacznę wielkie odliczanie mojego prywatnego TOPU DEPECHE MODE Icon_smile2
02.11.2008 09:18 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Nie wymieniłeś tylko 3 zespołów, które są w tej twojej 10 Icon_wink Zakładam tylko, że jednym z nich The Cure byłoby...ale wróćmy do tematu.

Święto DM trwa nadal i ja będę wpadał co chwile by patrzeć na aktualne wyniki. Zamierzasz postować swój top tym samym szablonem co ja (raz dziennie po 10 numerów)?

Czekam na pierwsze pozycje....i będę porównywał do swojego ;D

PS - to zdjęcie pochodzi z 1988 roku i jestem ciekaw czy jest to prorocze odnośnie lidera twojego zestawienia.....u mnie tak było Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.11.2008 09:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #3
 
Listoholik napisał(a):Pozdrawiam wszystkich i lada chwila zacznę wielkie odliczanie mojego prywatnego TOPU DEPECHE MODE
Nie mogę się doczekać!
02.11.2008 10:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
w międzyczasie możesz Marku wpaść na mój niedawno zakończony top tego zespołu Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.11.2008 12:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
no jestem bardzo ciekway Icon_wink2 pewnie Twój top bliżej będzie topu safarłela niż mojego, ale ... i tak czekam na prezentację Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.11.2008 10:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #6
 
Yacy napisał(a):pewnie Twój top bliżej będzie topu safarłela niż mojego

a to ja wiekowo bliżej jestem saferłela niż Ciebie? Icon_wink2
03.11.2008 04:53 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
Listoholik napisał(a):a to ja wiekowo bliżej jestem saferłela niż Ciebie?
a jakie znaczenie ma wiek przy odbiorze muzyki? Oczywiście pewne ma, ale nie przekłada się to wprost! Ułożysz to poświecę sie i policzę jakieś wspólne współczenniki powiedzmy top20, top30. Icon_mrgreen Jakoś wydaje misie, że będziecie mieli więcej wspólnych punktów!
Jestem b. ciekawy tego Twojego topu!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.11.2008 06:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #8
 
a bracie, myślałem raczej o sentymentach, które ma się do starszych płyt i nagrań... i te sentymenty właśnie nie pozwolą nam, by zrezygnować z tych starszych kawaków uwielbianych przez lata, gdy sami mieliśmy lat -naście, na rzecz tych nowszych,
z tego co kojarzę, to Ty bardziej doceniłeś to stare DM Icon_smile2
03.11.2008 06:50 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
dawaj jakąś nieszczęśliwą i rozpocznij wreszcie zabawę Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.11.2008 06:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #10
 
w nieszczęśliwej jest cała pierwsza płyta: Speak And Spell Icon_mrgreen
03.11.2008 06:58 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #11
 
a druga już nie? a co z 3?
Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.11.2008 07:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #12
 
Listoholiku, widze, ze wzięło Cie poważnie na dokładne przesłuchiwanie twórczości DM Icon_wink2 No cóż... podoba mi sie ta tendencja na forum Icon_smile2 Depeszotopowanie jest zaraźliwe! Icon_biggrin3
Ciekawa jestem tych współczynników Yacy'ego. I czekam na top Icon_smile2
03.11.2008 08:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #13
 
Lilian napisał(a):Depeszotopowanie jest zaraźliwe!

o tak, jest! Icon_biggrin3
choć samym depeszowaniem, to zaraziłem się w 1993. Icon_mrgreen
wcześniej mnie jakoś nie brało aż tak bardzo, słuchałem jednym uchem, a drugim mi wylatywało Icon_razz
03.11.2008 08:07 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #14
 
OK. no to na próbę zaczynam z miejscem 50-tym...

ale myślę, że podsumowanie będę prezentował jednak piatkami, i do raju będą piątkami szli chłopcy z Depeche Mode, choć to bardziej ja w raju jestem słuchając ich utworów Icon_wink2


50. To Have And To Hold (Music For The Masses)
03.11.2008 09:22 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
I gdzie ta 5?Icon_razz2 Jeden utwór i to taki średniak na razie szczerze mówiąc, tzn mocny średniak Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.11.2008 09:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Listoholik napisał(a):
Lilian napisał(a):Depeszotopowanie jest zaraźliwe!

o tak, jest! Icon_biggrin3
choć samym depeszowaniem, to zaraziłem się w 1993. Icon_mrgreen
wcześniej mnie jakoś nie brało aż tak bardzo, słuchałem jednym uchem, a drugim mi wylatywało Icon_razz

To bardzo fajnie, przeważnie w swoim życiu ciągle mam kontakt z osobami, które zaraziły się w latach 85,90,01,05..jakoś ten 93 nigdy nie występuje nie wiedzieć czemu ;] Mało to logiczne...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.11.2008 09:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #17
 
saferłel napisał(a):I gdzie ta 5?Icon_razz2 Jeden utwór i to taki średniak na razie szczerze mówiąc, tzn mocny średniak Icon_biggrin
A mi sie ten średniak podoba! Icon_mrgreen

Fajny avatar, Listoholiku, akurat taki na czasie Icon_wink2
03.11.2008 10:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Też miałem plany względem swojego avataru, tzn jego zmiany na bardziej DM-owy, ale niestety przez surowe wymogi dotyczące rozmiaru nie mogę tego zrobić :/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.11.2008 11:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Też miałem plany względem swojego avataru, tzn jego zmiany na bardziej DM-owy, ale niestety przez surowe wymogi dotyczące rozmiaru nie mogę tego zrobić :/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.11.2008 11:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #20
 
saferłel napisał(a):To bardzo fajnie, przeważnie w swoim życiu ciągle mam kontakt z osobami, które zaraziły się w latach 85,90,01,05..jakoś ten 93 nigdy nie występuje nie wiedzieć czemu ;] Mało to logiczne...
Dopisz sobie ode mnie rok 1997 Icon_wink2

.
03.11.2008 11:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości