Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fałszowanie głosów (?)
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #1
Fałszowanie głosów (?)
Witam. Istnieje takie konto HD MusicVEVO na yt na którym znajdują się ciekawe, ale i bardzo dziwne duety. Wiem, że są to piosenki sfałszowane o których być może nawet wykonawcy nie mają pojęcia, ale i tak słychać wyraznie głosy tych wykonawców. Wiele utworów zrobiło na mnie duże wrażenie, często słucham i niektóre z nich bym umieścił i na mojej liście, ale nie decyduję się na to ze względu na to, że może to nie są ich utwory i nie wiedziałbym jak je nazwać. Poniżej kilka takich połączeń :









Wie ktoś, czy są to prawdziwe piosenki tych wykonawców tylko nie publikowane wcześniej , czy są to w sfałszowane głosy (jeśli tak to w jaki sposób)? Icon_razz2
06.07.2016 05:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 923
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #2
RE: Fałszowanie głosów (?)
Podobieństwo do podpisanych wokalistów występuje wyłącznie na zasadzie autosugestii. Ktoś sugeruje, że to śpiewa dany artysta, a Ty doszukujesz się podobieństwa w głosie czy rzeczywiście to prawda. Icon_wink Kwestia sprytnego dobrania nieznanej piosenki, aby fake brzmiał na tyle wiarygodnie aby zacząć się zastanawiać.

Pierwszej i trzeciej nie znam. Natomiast w przypadku drugiej jako Gagę, Pussycat Dolls oraz Britney podpisane zostały No Angles.



Co ciekawe ta piosenka miała epizod w polskich stacjach radiowych, kilka razy zagrał ją RMF Maxxx. Icon_wink

http://rateyourmusic.com/~meni
06.07.2016 06:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Fałszowanie głosów (?)
Częściowo zidentyfikowałem utwór numer 3:
http://ladygaga.wikia.com/wiki/Kaboom_(song)
06.07.2016 10:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości