Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze propozycje i sugestie
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #81
 
Paweł napisał(a):Myślałem, że załatwimy sprawę jasno ale skoro widzę, że chcąc mały czerwony pasek z mojego profilu wycofać (na wielu forach 2 tygodnie czasu z ostrzeżeniem to dość dużo, a tu chciałem po pół roku...no bo ile można) spowodowałem konflikt. Dlatego się wycofuję, bo jeśli to sprawia aż taki problem to ok.. mogę sobie to ostrzeżenie mieć i nie wtrącam się więcej.
Nie o to chodzi. Dziękujemy, że zwróciłeś na to uwagę, bo to słuszna uwaga i dobrze, że temat został podjęty, ale nie wymagaj, że wszystko ma się odbyć w ciągu chwili, bo jak Krzysiek już pisał, to swego rodzaju precedens i trzeba dobrze się zastanowić, bo każda decyzja ma swoje konsekwencje.

Poza tym jak już pisałem pół roku mija dopiero 21 lutego i zapewniam Cię, że do tego czasu sprawa na pewno zostanie rozwiązana. Pozdrawiam Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.02.2010 03:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #82
 
Ja już się pogubiłem, kto do kogo się odnosi i o kim pisze. Post prz odebrałem jako drobną złośliwość w stosunku do Konrada, moim zadaniem całkowicie zasłużoną, bo akurat text o szołmenie był moim zdaniem wyjątkowo niskich lotów.
Cała ta dyskusja moim zdaniem jest zupełnie niepotrzebna. Został zgłoszony postulat, Admin z modami zajmie się sprawą i przedstawi ustalenia. Koniec, kropka.
Pewne decyzje powinny być przemyślane, żeby potem na podstawie tych ustaleń można było szybko reagować.
11.02.2010 06:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #83
 
Dużo dyskusji z udziałem Pawła, prz-a czy też Listoholika jest niepotrzebnych. Ale cóż, forum jest otwarte, nie jesteśmy elitarną jednostką, bo listy przebojów tworzyć może każdy. Chyba musimy się już do tego przyzwyczaić.
Ja też jestem za szybkim rozwiązaniem sprawy. Przedyskutujemy niebawem temat ostrzeżeń i wszystko będzie jasne. Sami musimy się nad tym zastanowić poważnie, bo niektóre zachowania na forum nie dają możliwości jasnego działania.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.02.2010 07:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #84
 
saferłel napisał(a):Dużo dyskusji z udziałem Pawła, prz-a czy też Listoholika jest niepotrzebnych. Ale cóż, forum jest otwarte, nie jesteśmy elitarną jednostką, bo listy przebojów tworzyć może każdy. Chyba musimy się już do tego przyzwyczaić.
No ej. To zabrzmiało jak wyrzut. I dobrze, że może tworzyć każdy, i oby jak najwięcej osób: niezależnie od gustów, poglądów etc. Im większa różnorodność, tym lepiej Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.02.2010 11:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #85
 
Pisząc te słowa stwierdziłem fakt. Nie myślałem, że może być to odebrane jako pozytywna/negatywna wypowiedź (pewnie główny temat rozmowy miał wpływ na taką interpretacje) Każdy ma prawo tworzyć listy i to jest fajne. Ta różnorodność jest tym co cenię. Przy okazji niesie ona też konflikty charakterów, pokoleń, może nawet kultur....i trzeba mieć tego świadomość. To była taka refleksja.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.02.2010 11:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #86
 
Ok, z tym się zgodzę. Sam miałem napisać o tych konfliktach Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.02.2010 12:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #87
 
Mam taką prośbę do admina/modów. Czy mógłby mi ktoś zmienić tytuł poddziału z Paweł Top 30 na Paweł Top20 lub na Paweł Top?
Powód: Od prawie roku tworzę tylko dwudziestkę.
Mam nadzieję, że chociaż do tego nie potrzeba komisji śledczej. Icon_wink2 Będę bardzo wdzięczny. Icon_smile2
14.02.2010 10:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #88
 
zrobione!
Paweł napisał(a):Mam nadzieję, że chociaż do tego nie potrzeba komisji śledczej.
Była konieczna, ale zrobiliśmy to w tempie super-expressowym! Specjalnie da Ciebie zebraliśmy się jeszcze przed 10-tą. Ktoś inny czekałby dużo dłużej. Doceń to!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.02.2010 01:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #89
 
Mam propozycję.
Nie wiem czy gdzieś już była na ten temat dyskusja, ale czy nie dało by sie zrobic tak, żeby znaczek POMÓGŁ mógł wystawiać nie tylko autor tematu, ale każdy każdemu (oczywiście poza sobą).
Uważam, że byłoby to dobre rozwiązanie.
15.02.2010 07:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #90
 
z tego co ja wiem i widzę w konfiguracji to inaczej się nie da.

Moduł "POMÓGŁ"
Włącz punktacje "Pomógł". Autor tematu, będzie mógł dodać punkt "Pomógł" osobie, która odpowiedziała w jego temacie.
innej opcji nie ma...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.02.2010 08:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #91
 
jest już nowszy temat założony przez Rado, więc ten zamykam!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
07.04.2010 10:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycje Zmian w forum rado 143 26 453 11.07.2010 11:54 AM
Ostatni post: saferłel
  Wasze nicki Konrad 26 6 003 31.01.2008 06:58 PM
Ostatni post: abd3mz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości