Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman 30 nr 103 z 31.10.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 640
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman 30 nr 103 z 31.10.08
Tydzień temu pisałem, że Eva sobie poszalała. Nie miałem racji, bo poszalała sobie dopiero w tym tygodniu. Do ostatniej chwili atakowała na prawie wszystkich frontach (poza poczekalnią) i skończyło się na 4 piosenkach w top10. Summertime w zasadzie nie miał konkurencji w tym tygodniu, chociaż Summers lost dało odczuć, że nie odpuści. Przewaga tej dwójki nad resztą towarzystwa rośnie.
Tydzień temu przy którymś kolejnym przesłuchaniu Somewhere sobie odpuściło, ale tym razem nie miało dla nikogo litości i po gigantycznym skoku wylądowało z 45 na 4 miejscu. Próbowało jej przez jakiś czas dotrzymać kroku My love is like a red red rose, ale szybko sobie odpuściło. Jednak mimo to po olbrzymim awansie trafiło na miejsce 10. Pomiędzy tymi piosenkami na 8 miejscu pojawiły się Blue eyes crying in the rain, których awans wygląda jednak raczej skromniutko.
Właściwie wszystkie pozostałe wydarzenia pozostają w cieniu tego wyczynu, ale może jednak pokrótce wymienię te dla mnie najciekawsze:
To co nienazwane powraca na podium, ale o wyższych miejscach na razie nie może marzyć.
Do dziesiątki powraca w bardzo dobrym w stylu aż na miejsce 5 Jeszcze w zielone gramy.
Pisałem, że jak załapię lepszą wersję, to Leszek mi mówił może zawalczyć. Ale nigdy bym nie przypuścił, że to będzie debiut na 17.
Najwyższa pozycja 41, potem leżakownia i Again na liście i to na 24 miejscu.
Nattura debiutuje na 25, ale to nagranie chyba nie do końca mnie jeszcze złapało.
Totalnie niewiarygodne, ale Prince z poczekalni wskoczył do Top50 i to aż na 28 miejsce. Ale Chelsea rodgers to dynamit.
Jednym z najbardziej zadowolonych powinna być Maryla Rodowicz, bo jej dwie piosenki awansowały w sumie o 29 miejsc, bo czego zdecydowanie mocniej przyczynił się Nocny sufit.
Właściwie za sam tytuł utwór powinien mieć miejsce na mojej liście, ale że do tego Jungle drum jest muzycznie adekwatny do tytułu to debiutuje na 36 (nota bene wyjątkowo długo czekał w poczekalni na szansę).
Na starość poczułem zamiłowanie do bluesa i chociaż nigdy nie lubiłem flaków, to Flaczki zakrzewskie blues są najniższą nowością.
1. 1. 5 SUMMERTIME - Eva Cassidy
2. 2. 28 SUMMERS LOST - Hurt
3. 4. 61 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
4. 45. 2 SOMEWHERE - Eva Cassidy
5. 14. 42 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
6. 5. 24 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
7. 3. 7 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
8. 13. 4 BLUE EYES CRYING IN THE RAIN - Eva Cassidy
9. 9. 21 LOVE ME LIKE A RIVER DOES - Melody Gardot
10. 36. 5 MY LOVE IS LIKE A RED RED ROSE - Eva Cassidy
11. 8. 9 THE DULL FLAME OF DESIRE - Bjork & Anthony Haggerty
12. 15. 22 NAGLE - Anna Maria Jopek
13. P. 9 RICH KID BLUES - The Raconteurs
14. 10. 5 CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera & Piotr Nalepa
15. 7. 5 ANOTHER WAY TO DIE - Jack White & Alicia Keys
16. 11. 57 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
17. N. 1 LESZEK MI MÓWIŁ - Voo Voo
18. 18. 6 SIT AND WONDER - The Verve
19. 12. 8 TOUNKA - Rokia Traore
20. 6. 5 ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI - Strachy na Lachy & Renata Przemyk
21. 16. 3 COAT OF MANY COLOURS - Eva Cassidy
22. 27. 14 ZA PIERWSZĄ CHMURĄ - Maryla Rodowicz
23. 17. 10 CAPE COD KWASSA KWASSA - Vampire Weekend
24. P. 4 AGAIN - Fuel
25. N. 1 NATTURA - Bjork
26. 50. 9 NOCNY SUFIT - Maryla Rodowicz
27. 19. 9 COME ALIVE - Foo Fighters
28. N. 1 CHELSEA RODGERS - Prince
29. 31. 5 THE FINAL TRUTH - Lunatic Soul
30. 33. 10 TO TAME A LAND - Dream Theater
31. 21. 16 DOWN TO EARTH - Peter Gabriel
32. 35. 5 STRANGE ANIMAL - Sparks
33. 20. 9 PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
34. 29. 8 EVERYTHING COMES TO YOU - Peter Gabriel & Richard Evans & Joji Hirota & Sevara Nazarkhan & Sinead O Connor & Guo Yue
35. 32. 2 ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI - Strachy na Lachy
36. N. 1 JUNGLE DRUM - Emiliana Torrini
37. 23. 11 POLSKA MIŁOŚĆ - Raz Dwa Trzy
38. 28. 4 BUDZIĆ SIĘ I ZASYPIAĆ Z TOBĄ - Dorota Miśkiewicz
39. 26. 36 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
40. 22. 2 ILYENA - The Mars Volta
41. 30. 62 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
42. 37. 32 GOLIATH - The Mars Volta
43. 24. 63 M.I.A. - Avenged Sevenfold
44. 25. 9 CEMETERIES IN LONDON - Coldplay
45. 34. 82 THE FUNERAL - Band Of Horses
46. 41. 4 28 GHOSTS IV - Nine Inch Nails
47. N. 1 FLACZKI ZAKRZEWSKIE BLUES - Blues Flowers
48. 43. 3 COMATOSE (I. VIEW FROM THE SEASHORE) - Pendragon
49. 42. 7 I WILL WRITE PEACE ON YOUR WINGS AND YOU WILL FLY OVER THE WORLD - Sleepmakeswaves
50. P. 14 MED SUD I EYRUM - Sigur Ros


poczekalnia:
ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che
JEJ PORTRET - Anna Maria Jopek & Bogusław Mec
UMMADELIC - Hipgnosis
48. SHOCK & AWE - Tribe after Tribe
38. ONE DAY YOU WILL TEACH ME TO LET GO OF MY FEARS - Sleepmakeswaves
CHAIN OF FOOLS - Eva Cassidy
PIGEON DRUMMER - No-Man
BURDEN - Opeth
WHAT IF - Cog
44. IF YOU'RE OUT THERE - John Legend
46. WHOLE THING - Francis Bebey & Alex Faku & Tim Finn & Peter Gabriel & Karl Walllinger & Andy White
ERASERHEAD - Pendragon
THE BLIND WALK OVER THE EDGE - Fear My Thoughts
ARA BATUR - Sigur Ros
40. FIRST LIGHT - Moonspell
39. DEVOUR - Shinedown
47. PIERWSZY DZIEŃ RESZTY NASZEGO ŻYCIA - Anna Maria Jopek
NOW - Mates of State
MARMELADE FIRES - Mum
I CIĄGLE WIDZĘ ICH TWARZE - Hedone
THE LOTUS EATER - Opeth
BĄDŹ JAK METEOR JAK BŁYSKAŃCE - Made in Poland
PORCELAIN HEART - Opeth
MYSTERY IS CLOSER - Believe
VACUITY - Gojira
BATCAT - Mogwai
J SMITH - Travis
SWEETEST ANGEL - Jonatha Brooke & Glenn Phillips
AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo
THE KINGDOM - Portal
EVOLUTIONARY SLEEPER - Cynic

ANESTHETIZE - Porcupine Tree
LIFE EXPENTANCY - Klone
LIGHTS ON - David Cook
FUNKY BAHIA - Sergio Mendes & Will.I.Am & Sideah Garrett
LETTER FROM GOD TO MAN - Dan Le Sac Vs Scroobius Pip
SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
LONESOME TRAVELLER - Anita Lipnicka & John Porter

leżakownia:
49. LYRA - Kate Bush

nieszczęśliwa 666:
HOME - Immanu El
BLESSED - Fady Maalouf
31.10.2008 12:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
4 Evy w top 10 z pewnością można nazwać dominacją, szkoda tylko, że sam nie mogę tego doświadczyć. Ostatnio mam spore zaległości jeśli chodzi o nowe płyty, Eve chciałem posłuchać..., ale mój kochany kolega, fan brytyjskiego grania, któremu na pewno jej twórczość jest obca w ciągu 2 dni tyle linków mi podał, że mam co robić przez kilka ładnych dni. Twoja lista jest najbardziej pokręconą na forum (nie pisze tego bynajmniej w jakimś negatywnym znaczeniu), ale jednak spadek Metallici lekko mnie zdziwił. Raconteurs wracają, bardzo mądra decyzja Icon_wink Ten Prince to już chyba grubo ponad rok ma, bo kojarzę ten tytuł z jego płyty ostatniej. Pojawia się tak jak życzyłem sobie Natura, o którą pytałem, i to w wielkim stylu, w top 25. Równie mocno cieszy mnie Emilliana Torrini. Liczyłem, że to ja w ciągu najbliższych tyg będę ją u siebie mocno promował, a tu już jest co najmniej na dwóch listach. Jungle to chyba najbardziej wariacki numer na jej płycie ;] Ale są chyba lepsze jeszcze.

PS - dobre Flaki ja zawsze lubiłem!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
31.10.2008 10:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Metallica w dół, ale do przyjęcia.
"M.I.A." fatalnie...
31.10.2008 12:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Jak można pisać o kawałku który spędził 63 tyg na liście, że coś się z nim dzieję fatalnego, nawet jakby spadł o 50 pozycji Icon_mrgreen , on jeszcze wróci hehe

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
31.10.2008 12:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
przecież pisałem o tegotygodniowym wyniku - fatalny.
a jeśli wróci to odpowiednio się ucieszę. póki co piszę o tym co jest Icon_cool2 .
31.10.2008 01:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 640
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
saferłel napisał(a):1. 4 Evy w top 10 z pewnością można nazwać dominacją, szkoda tylko, że sam nie mogę tego doświadczyć. Ostatnio mam spore zaległości jeśli chodzi o nowe płyty, Eve chciałem posłuchać..., ale mój kochany kolega, fan brytyjskiego grania, któremu na pewno jej twórczość jest obca w ciągu 2 dni tyle linków mi podał, że mam co robić przez kilka ładnych dni.
2. Twoja lista jest najbardziej pokręconą na forum (nie pisze tego bynajmniej w jakimś negatywnym znaczeniu), ale jednak spadek Metallici lekko mnie zdziwił.
3. Raconteurs wracają, bardzo mądra decyzja Icon_wink
4. Ten Prince to już chyba grubo ponad rok ma, bo kojarzę ten tytuł z jego płyty ostatniej. 5. Pojawia się tak jak życzyłem sobie Natura, o którą pytałem, i to w wielkim stylu, w top 25.
6. Równie mocno cieszy mnie Emilliana Torrini. Liczyłem, że to ja w ciągu najbliższych tyg będę ją u siebie mocno promował, a tu już jest co najmniej na dwóch listach. Jungle to chyba najbardziej wariacki numer na jej płycie ;] Ale są chyba lepsze jeszcze.
7. PS - dobre Flaki ja zawsze lubiłem!
1. Przecież to Ty decydujesz czego słuchasz. Jeżeli chcesz Evę, to sznurki odkładasz na bok i zajmujesz się nimi później. Po prostu masz na inne trzeczy większą ochotę i to wszystko.
2. Dlaczego? Czołówka jest bardzo wyrównana, a inne utwory podobały mi się tym razem jeszcze bardziej. A zwariowana? Wydaje mi się, że z pewnych względów najbardziej zdroworozsądkowa.
3. Powroty nie są uzależnione ode mnie. A skoro mrsap zapostował na czas swoją listę, to Raconteurs i Fuel musiały wrócć na moją listę.
4. Zgadza się, ale pierwszy raz pojawił się na liście na mychartsie.
5. No cóż, 25 miejsce to jak na moją listę wcale nie jest wielki styl, ale na pewno całkiem nieźle.
6. Tak naprawdę zaczął to Marek N. wrzucając utwór do zestawu do głosowania. A z płyty znam na razie tylko 2 utwory i ten znacznie bardziej mi się podoba. A czy jest wariacki? Może trochę tak, ale ja chyba lubię wariactwo.
7. Ja nigdy żadnych, a teraz nawet nie mógłbym ich jeść jako wegetarianin.
31.10.2008 03:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 640
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
ku3a napisał(a):1. Metallica w dół, ale do przyjęcia.
2. "M.I.A." fatalnie...
1. Cieszy mnie Twoja wyrozumiałość. Icon_wink2
2. Wiem, ale coś spaść musi. Utwór cały czas niesamowicie mi się podoba, ale tym razem jakoś mnie nie porwał.
31.10.2008 03:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 640
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
saferłel napisał(a):Jak można pisać o kawałku który spędził 63 tyg na liście, że coś się z nim dzieję fatalnego, nawet jakby spadł o 50 pozycji Icon_mrgreen , on jeszcze wróci hehe
Może nie zdążyć, bo wsparcie powoli zaczyna zanikać.
31.10.2008 03:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
kajman napisał(a):wsparcie powoli zaczyna zanikać
Icon_mrgreen
31.10.2008 04:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
1 - Tak, sam decyduje, ale ponieważ artystów którzy sygnują tych płyty jak i Evy nie znam (albo nie znam zbyt dobrze, bo jej jeden krążek słuchałem jak już kiedyś pisałem) to te płyty stoją dla mnie na takim samym miejscu jeśli chodzi o chęć poznania.
Zresztą Eve chce poznać....ale mam w tym momencie ochotę na coś bardziej rockowego.

2 - Oj nie wiem, założę się że dla niektórych dla tym forum zasady jakie tu panują nie mają wiele wspólnego ze zdrowym rozsądkiem Icon_wink

6 - a jaki jest ten 2 numer? Me And Armini?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
31.10.2008 04:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 640
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
saferłel napisał(a):2 - Oj nie wiem, założę się że dla niektórych dla tym forum zasady jakie tu panują nie mają wiele wspólnego ze zdrowym rozsądkiem Icon_wink
6 - a jaki jest ten 2 numer? Me And Armini?
2. Akurat w tym konkretnym przypadku pisałem o zasadach ustalania kolejności, a tutaj chyba najbardziej logiczna i najbardziej oczywista wydaje mi się zasada, że utwór, który w danym tygodniu podoba mi się najbardziej jest na miejscu pierwszym itd. Jest to zasada, którą zresztą wyznaje zdecydowana większość forumowiczów.
6. Akurat tego nie znam. Myślałem o Heard It All Before.
31.10.2008 07:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #12
Re: kajman 30 nr 103 z 31.10.08
4 wspólne w dziesiątce, 8 w dwudziestce, 14 w Top30 i 20 w Top50 to chyba nieźle. Icon_wink2

Tydzień temu pisałem, że Eva sobie poszalała. Nie miałem racji, bo poszalała sobie dopiero w tym tygodniu.
Rewelacyjna Eva z rewelacyjnej płyty rewelacyjnie awansuje. Czego chcieć więcej?
Próbowało jej przez jakiś czas dotrzymać kroku My love is like a red red rose, ale szybko sobie odpuściło. Jednak mimo to po olbrzymim awansie trafiło na miejsce 10.
Ale i tak jest nieźle.
Jednym z najbardziej zadowolonych powinna być Maryla Rodowicz, bo jej dwie piosenki awansowały w sumie o 29 miejsc, bo czego zdecydowanie mocniej przyczynił się Nocny sufit.
Jeszcze rok temu nie przypuszczałbym, że awans Maryli tak mnie będzie cieszył.
Na starość poczułem zamiłowanie do bluesa i chociaż nigdy nie lubiłem flaków, to Flaczki zakrzewskie blues są najniższą nowością.
Ja lubię, ale niedługo coś z tym trzeba będzie zrobić.
A flaczki masz z mojego chomika?
4. 45. 2 SOMEWHERE - Eva Cassidy
Wow. Niewiele jest list na których taki awans jest możliwy.
14. 10. 5 CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera & Piotr Nalepa
Szkoda, ale w granicach przyzwoitości. Icon_wink2
31. 21. 16 DOWN TO EARTH - Peter Gabriel
Kolejny twój numer jeden, który nisko ląduje...
33. 20. 9 PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
41. 30. 62 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
Buuu
poczekalnia:
ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che
JEJ PORTRET - Anna Maria Jopek & Bogusław Mec
UMMADELIC - Hipgnosis

Blisko było.
nieszczęśliwa 666:
BLESSED - Fady Maalouf

Icon_frown
02.11.2008 06:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 640
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
Re: kajman 30 nr 103 z 31.10.08
abd3mz napisał(a):1. 4 wspólne w dziesiątce, 8 w dwudziestce, 14 w Top30 i 20 w Top50 to chyba nieźle. Icon_wink2
2. Tydzień temu pisałem, że Eva sobie poszalała. Nie miałem racji, bo poszalała sobie dopiero w tym tygodniu.
Rewelacyjna Eva z rewelacyjnej płyty rewelacyjnie awansuje. Czego chcieć więcej?
3. Próbowało jej przez jakiś czas dotrzymać kroku My love is like a red red rose, ale szybko sobie odpuściło. Jednak mimo to po olbrzymim awansie trafiło na miejsce 10.
Ale i tak jest nieźle.
5. Jednym z najbardziej zadowolonych powinna być Maryla Rodowicz, bo jej dwie piosenki awansowały w sumie o 29 miejsc, bo czego zdecydowanie mocniej przyczynił się Nocny sufit.
Jeszcze rok temu nie przypuszczałbym, że awans Maryli tak mnie będzie cieszył.
6. Na starość poczułem zamiłowanie do bluesa i chociaż nigdy nie lubiłem flaków, to Flaczki zakrzewskie blues są najniższą nowością.
Ja lubię, ale niedługo coś z tym trzeba będzie zrobić.
A flaczki masz z mojego chomika?
4. 45. 2 SOMEWHERE - Eva Cassidy
Wow. Niewiele jest list na których taki awans jest możliwy.
14. 10. 5 CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera & Piotr Nalepa
Szkoda, ale w granicach przyzwoitości. Icon_wink2
31. 21. 16 DOWN TO EARTH - Peter Gabriel
Kolejny twój numer jeden, który nisko ląduje...
33. 20. 9 PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
41. 30. 62 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
Buuu
7. poczekalnia:
ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che
JEJ PORTRET - Anna Maria Jopek & Bogusław Mec
UMMADELIC - Hipgnosis

Blisko było.
8. nieszczęśliwa 666:
BLESSED - Fady Maalouf

Icon_frown
1. Nieźle, ale nie wiem, czy nie bywało lepiej. Icon_wink2
2. Teoretycznie może być 6 Ev na 6 pierwszych miejscach, ale raczej bym na to nie liczył.
3. Przez grzeczność nie zaprzeczę, ale zawsze może być lepiej.
5. Ale o ile kojarze, to już przed poznaniem ostatniej płyty lubiłeś niektóre jej piosenki.
6. To zrób, cokolwiek by to było. Tak, z Twojego chomika.
4. Ale są i takie, na których możliwe są znacznie większe.
14. Nic na to nie poradzę, że inne rzeczy wzięły mnie mocniej.
31. Wszystko może się zmienić. Twój pierwszy numer 1...
33. Jak zwykle podoba mi się bardzo, ale zabrakło tym razem błysku.
7. I drugiej takiej szansy może nie być. Ale nie mogą narzekać, bo były już w 50.
8. Ewidentnie widać, że sobie nie zaszaleje, więc niech sobie odpocznie.

Uzupełniłem piosenkami z tego notowania październikowego chomika. Listopadowego powinienem zainaugurować jeszcze dzisiaj.
06.11.2008 07:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #14
 
1. Pewnie bywało, ale statystyk nie prowadzę. Icon_wink2
5. mhm. Tylko rok temu były chyba takie dwie. [Dokładnie nie powiem, bo mam problemy z chronologią.]
6. Przejdę do krainy w.
To ściągnę. Do tej pory tego nie zrobiłem, bo myślałem że to rip z radia.
31. mhm, ale jakoś trudno mi sobie wyobrazić braku Kasi.
06.11.2008 08:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  kajman 30 nr 135 z 19.06.09 kajman 3 1 384 29.06.2009 07:56 AM
Ostatni post: Aro

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości