Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U2 w Chorzowie. 6 sierpnia 2009
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #61
 
A ja zrezygnowałem. Icon_wink2
21.03.2009 09:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #62
 
Paweł napisał(a):A ja zrezygnowałem. Icon_wink2
kasa? Icon_wink2 trzeba było nie kupować tej polskiej wersji NLOTH. Icon_razz już by było 30 zeta do przodu. Icon_razz









mamy drugi gig. ale narazie nie potwierdzony przez u2.com, więc cśśśśś!.
22.03.2009 12:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #63
 
Oho! ; )

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.03.2009 09:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #64
 
uzi napisał(a):kasa?
Nie... brak chęci. Po prostu nie chcę mi się tam jechać. Nie mam też z kim. Icon_wink2
22.03.2009 10:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
 
Uzi, no rozpisz się coś o tym drugim koncercie Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.03.2009 11:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #66
 
Podzwoniłem właśnie po okolicznych EMpikach i wszędzie bilety są tylko i wyłącznie od 450 zł z górę :/ Nie wiedzą kiedy i czy w ogóle dojdzie dostawa tych tańszych. Sprzedaż w empikach podobno ruszyła już wczoraj, ale i tak np. w Katowicach były tylko bilety za 450 i 820 zł :/ Na płytę podobno się skończyły na amen.
Zadzwonię jeszcze do Enentin.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.03.2009 12:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #67
 
Paweł napisał(a):Po prostu nie chcę mi się tam jechać.
e. błądzisz, synu, błądzisz... Icon_wink2
Paweł napisał(a):Nie mam też z kim. Icon_wink2
a myślisz, że ja mam? [ja jestem chyba w jeszcze gorszej sytuacji niż Ty jeśli chodzi o towarzystwo, ale nie chce mi się tego tłumaczyć.]
saferłel napisał(a):Uzi, no rozpisz się coś o tym drugim koncercie Icon_razz2
jak zobaczę oficjalne info na LN albo u2.com, to się rozpiszę. póki co wiem tylko, że jeśli 2 koncert będzie, to będzie dzień po pierwszym. i że on był od początku przesądzony. nic więcej nie mówię.
saferłel napisał(a):Na płytę podobno się skończyły na amen.
a ja myślę, że na Eventimie jeszcze będzie szansa dostać.
saferłel napisał(a):Zadzwonię jeszcze do Enentin.
? czym to się je? Icon_razz
22.03.2009 03:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
 
Nie wiem, ale wezmę ich na samo ostrze noża, jeśli mi nie powiedzą co i jak Icon_razz2 Na razie próbuję od dwóch godzin i ciągle zajęte hhe.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.03.2009 03:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #69
 
saferłel napisał(a):wezmę ich na samo ostrze noża, jeśli mi nie powiedzą co i jak Icon_razz2
bardzo możliwe, że jeszcze nic nie wiedzą. jeśli fani jeszcze nie mają żadnych stuprocentowo pewnych informacji, to co dopiero sklepy.
27.02 sprzedawcy z niektórych empików wielce się dziwili, kiedy ktoś spytał, czy już dostali płytę. nie liczyłabym na to, żeby każdy sklep [czy to empik, czy nawet eventim] wiedział, że jest na rzeczy drugi koncert.
22.03.2009 06:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #70
 
uzi napisał(a):bilety za 450 i 825 sprzedają się bardzo słabo.
naprawde??? Boże, jakie sknery z tych fanów Icon_confused2 .
22.03.2009 11:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #71
 
ku3a napisał(a):Boże, jakie sknery z tych fanów Icon_confused2 .
Boże, jakie złodzieje z tego LiveNation Icon_confused2

poza tym, nie ma w tym nic dziwnego, że fani mierzą w to miejsce, które jest dla nich, czyli w płytę.
22.03.2009 11:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
 
przecież to była ironia! Icon_wink2
ja bym nawet nie pomyślał, że można na koncert iść na inne miejsce niż na płytę Icon_wink2 (już nawet nie mówiąc o cenie...)
23.03.2009 02:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #73
 
..i stać 200 metrów od ceny w ścisku obok 2 metrowych kolesi i nic nie widzieć Icon_mrgreen

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.03.2009 08:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #74
 
ku3a napisał(a):naprawde??? Boże, jakie sknery z tych fanów Icon_confused2 .
Znam wiele osób z mojego otoczenia, które nie jadą bo miejsca na płytę dawno wyprzedane a bilety za 4xx zł są za drogie.
23.03.2009 08:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #75
 
ku3a napisał(a):ja bym nawet nie pomyślał, że można na koncert iść na inne miejsce niż na płytę (już nawet nie mówiąc o cenie...)
znam przypadki fanów, którzy z własnej woli wybierają się na trybuny [oczywiście te z przodu], a nawet na RED ZONE. Icon_wink2 ale ja szczerze mówiąc nawet gdybym miała mnóstwo kasy, to i tak wybrałabym płytę. Icon_wink2
saferłel napisał(a):..i stać 200 metrów od ceny w ścisku obok 2 metrowych kolesi i nic nie widzieć
nawet ci niżsi, którzy byli w 2005 na śląskiej płycie mówią, że całkiem dobrze widać [nawet pomimo tych dwumetrowców, których jest niemało. Icon_wink2]
Paweł napisał(a):nie jadą bo miejsca na płytę dawno wyprzedane.
dopiero teraz widać na eventimie "wyprzedane" przy płycie. jeszcze rano była możliwość się załapać na bilet na płytę [ale oczywiście nie cały czas, trzeba było mieć farta i trafić na odpowiedni moment].
Paweł napisał(a):a bilety za 4xx zł są za drogie.
możnaby się jeszcze postarać o te za 140. Icon_wink2
23.03.2009 03:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #76
 
Teraz mają łatwiej bo jednego dwumetrowca mają z głowy Icon_razz2....w cudzysłowie oczywiście, ale mając 1,86 pewnie niejednemu bym zasłaniał Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.03.2009 03:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #77
 
saferłel napisał(a):Teraz mają łatwiej bo jednego dwumetrowca mają z głowy Icon_razz2
ojej, dziękujemy Ci bardzo za poprawę widoczności. Icon_biggrin
saferłel napisał(a):mając 1,86 pewnie niejednemu bym zasłaniał Icon_wink
ee. znam wielu znacznie 'bardziej dwumetrowych' koncertowiczów. Icon_razz nie stanowiłbyś wielkiego zagrożenia. Icon_mrgreen

ekhm.
jeśli wierzyć empikowi i eventimowi, to 2 gig odbędzie się. i odbędzie się 7.08 [w przeddzień urodzin Edża, uiiii Icon_biggrin Icon_mrgreen i tak byśmy my hepi bersdeja odśpiewali.], a bilety będą w sprzedaży już w tym tygodniu, w nocy z czwartku na piątek [26/27].

po 1. [Obrazek: biggrin.gif] [Obrazek: biggrin.gif] [Obrazek: biggrin.gif]
po 2. [Obrazek: ohmy.gif] tak szybko??? [bilety]
po 3. [Obrazek: ohmy.gif] skąd ja wezmę kasę???
po 4. [Obrazek: ohmy.gif] [Obrazek: ohmy.gif] [Obrazek: ohmy.gif]
po 5. [Obrazek: biggrin.gif]

po 6. chyba tym razem wezmę tylne trybuny, bo tam się zapowiadają zaiste dobre warunki. [Obrazek: biggrin.gif]
po 7. ale skąd ja wezmę te 140 zł??? [Obrazek: ohmy.gif]

no, to tyle. [Obrazek: biggrin.gif]
23.03.2009 04:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #78
 
no to cool, nie pójdę pewnie do szkoły w piątek.

Ej mam pomysł! Bądźmy wszyscy (Ci którzy chcą jechać w kontakcie) i się zgadamy na GG itp i rezerwujemy więcej biletów niż można. Jakby mi się nie udało dopchać to ktoś mi weźmie i na odwrót. Potem sobie je wyślemy.

A ja nadal się do eventinu dodzwonić nie mogę...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.03.2009 05:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #79
 
ku3a napisał(a):ja bym nawet nie pomyślał, że można na koncert iść na inne miejsce niż na płytę Icon_wink2 (już nawet nie mówiąc o cenie...)
Byłem wczoraj na Dżemie (piszę o tym w innym miejscu). Tłum na parkiecie, a zupełnie z boku przy stolikach sporo osób, które właśnie tam zarezerwowały sobie miejsce. Zastanawiałem się, jaką mogą mieć z tego przyjemność.
23.03.2009 05:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #80
 
uzi napisał(a):
saferłel napisał(a):mając 1,86 pewnie niejednemu bym zasłaniał Icon_wink
ee. znam wielu znacznie 'bardziej dwumetrowych' koncertowiczów. Icon_razz nie stanowiłbyś wielkiego zagrożenia. Icon_mrgreen
Ale ja na szczęście dla innych widzów nie jadę. Zresztą, gdyby koncert był w Toruniu i w cenie koncertów na których byłem, to nie zamieniłbym ich na U2.
23.03.2009 06:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości