Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U2 w Chorzowie. 6 sierpnia 2009
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #21
 
bilety będą w sprzedaży dopiero 20 marca. wcześniej możliwość zakupu będą mieli tylko subskrybenci u2.com, więc jeśli natkniecie się na jakąś stronę, która oferuje bilety wcześniej niż w wyznaczonym terminie [w przypadku Chorzowa 20.03] - nie dajcie się nabrać. to zwykłe wyłudzenia. dla "przeciętnego chętnego" [czyli dla nas, zwykłych ludzi bez subskrypcji Icon_wink2] bilety będą dostępne od 20. - i ta data obejmuje sprzedaż internetową, czyli Live Nation, Ticketpro i Eventim.
prawdopodobnie, jeśli zostanie coś w puli ;], kilka dni później ruszy sprzedaż w "normalnych" punktach sprzedaży [empik itp.], ale ja bym nie liczyła na tego typu zakup, zwłaszcza jeżeli ktoś wybiera się na płytę.

no, tyle mi wiadomo. Icon_wink2
09.03.2009 10:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Czyli po pierwsze - nie dostanę biletu, bo wszyscy mi wykupią Icon_lol , a po drugie pewnie trafi mi się jakieś godne pożałowania miejsce jeśli ominę punkt pierwszy Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.03.2009 10:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #23
 
oj tam, no już bez przesady, może trochę wyolbrzymiłam... Icon_mrgreen
nie no, w sumie nie ma co panikować. w puli ma być 70 tysi tiketów, z czego 10 tysi to mają być te po 30 oiro, dalej 140zł, 190zł i najdroższe to już jakieś full mega wypas.
cenowo raczej nie jest zbyt kosmicznie, wręcz przeciwnie, spodziewałam się wyższych cen. ilościowo też w miarę. więc jak się troszkę postarasz, to się załapiesz. Icon_razz
dobrze, że rozłożyli sprzedaż internetową na 3 sklepy, mniejszy tłok na serwerze = większa szansa na dopchanie się do biletu.
więc nie ma się co aż tak gorączkować. Icon_wink2

no dobra, dobra, wiem, że konstruuję swoje wypowiedzi tak, jakby sprawa wyglądała fatalnie, ale nie bijcie mnie za to, ja się teraz tak denerwuję jak nigdy dotąd Icon_mrgreen podnieta niesamowita, kuźwa, pierwszy koncert U2 w moim życiu! i przy okazji drugi, za jednym zamachem! Icon_mrgreen ja spać nie mogę, w szkole nie myślę, prawie nie jem, co za tym idzie - niedługo przestanę wydalać Icon_lol nerwy, nerwy! Icon_mrgreen

ale spoko, damy radę! Icon_cool2
<wdech, wydech, wdech, wydech...> Icon_razz2
09.03.2009 11:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #24
 
Spokojnie, nie panikujcie z tymi biletami. Ja byłem na koncercie w 2005 roku i pamiętam, że jakoś tak późno się zorientowałem, że już bilety są w sprzedaży. Chyba jakiś tydzień po rozpoczęciu sprzedaży mi się o tym przypomniało i nawet liczyłem się z tym, że już nie dostanę. Tymczasem bez najmniejszego problemu załapałem się na bilety na znakomite miejsca w sektorach. Kupowałem w zwykłym punkcie sprzedaży w Katowicach i jeszcze sporo biletów mieli, więc ufam, że i tym razem będzie podobnie...

Ech, co się wtedy działo... Ten deszcz na Killersach, ta akcja z białymi i czerwonymi ręcznikami, ten przemycony przeze mnie aparat fotograficzny... Historia, historia... Aż łza się w oku kręci...
09.03.2009 11:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #25
 
tylko że właśnie problem polega na tym, że w tym roku zainteresowanie będzie pewnie dużo większe niż 4 latka temu. ja osobiście nie byłam wtedy na koncernie, ale korzystam z uwag tych, którzy byli i też nie mieli większego problemu z dostaniem biletu.
ja sobie sama tej gorączki biletowej nie wymyśliłam Icon_mrgreen [prawie] wszyscy fani się tak martwią "ojezujezu, a jak się nie dopcham na ten serwer? jak wszyscy zgarną pulę i ja zostanę z niczym? Icon_frown ", to nie tylko ja tak świruję. Icon_mrgreen
ja się nie znam, nigdy nie brałam udziału w takiej akcji, więc sugeruję się wypowiedziami osób doświadczonych, a oni "straszą", że bilety na pewno rozejdą się w zawrotnym tempie, że serwery będą pozapychane i ciężko będzie zamówić bilet, że-to-że-tamto... Icon_wink2 no więc ja się denerwuję. Icon_wink2
[w sumie to i tak po tym "straszeniu" wszyscy pocieszają i uspokajają... ale ja i tak się denerwuję. Icon_mrgreen nie dziwcie się, okażcie litość. Icon_wink2]

a, aha. a propos biało-czerwonego uszmacenia - na razie nieoficjalnie planowana jest powtórka z rozrywki - flaga 360°. więc kto się wybiera - niech powoli szykuje wyposażenie kolorystyczne. Icon_mrgreen
jak 'Główny Dowodzący', czyli pomysłodawca flagi'05 [Zbych] zatwierdzi ideę flagi 360°, to wtedy będziemy to rozgłaszać wszem i wobec. Icon_wink2
09.03.2009 11:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #26
 
no dobra, chyba mi wolno. i tak niedługo dowie się cały kraj.
so:

pomysł zatwierdzony - powtarzamy flagę! nie ma co kombinować, wymyślać nowe akcje na powitanie U2, na niewykluczone defałde Icon_wink2... robimy kambek flagi 05!
i to już definitywnie postanowione. Icon_smile2 na New Year's Day wyjmujemy co mamy w kolorze stosownym [płyta - czerwony, trybuny - biały] i tym sposobem po raz kolejny trafiamy do historii.
tym razem akcja będzie bardziej dopieszczona, z pewnością więcej osób będzie wiedziało co robić, prawdopodobnie [a raczej - na pewno] akcja zyska większy rozgłos w mediach [trwają prace nad tym Icon_wink2], nikt nie będzie się wahał czy akcja się powiedzie, bo pewność jest większa niż 100%owa.
nie obejdzie się bez flagi - Bono już dawno powiedział, że chce to zobaczyć jeszcze raz. nie zawiedziemy go. Icon_wink2

jak rzekł Mistrz Zbych Icon_wink2 : WHITE AND RED HORIZON - only FLAG can leave such a mark!
amen.

dziękuję za uwagę. Icon_smile2
09.03.2009 11:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
umbardakil Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Mar 2009
Post: #27
 
HEHE moja dziewczyna myśli tylko o koncercie, po nocach nie śpi, a jak nie załatwie biletów, to będe biednyIcon_wink z tą flagą to super sprawa
10.03.2009 01:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
http://www.livenation.pl/venue/getSeatin...ueId/18446

Hmm, jedno mnie tylko zastanawia. Skoro scena m się kręcić o 360 stopni....to znaczy, że tak na dobrą sprawę osoby z tymi najtańszymi biletami będą miały CO NAJMNIEJ zbliżoną sytuację do tych, którzy kupili droższe bilety i siedzą na przeciwko i po bokach. Chociaż pewnie jest w tym jakiś haczyk...no nic 140 zł to super cena, chyba biorę właśnie ten Icon_biggrin

A za 1000 zł ktoś stąd kupuje Icon_razz2?

EDIT: Ceny jednak bardzo wysokie. 450 zł za siedzenie z przodu :/ Dziwne, o wiele drożej niż na płytę, a i nie jest to jakoś logicznie podbite w stosunku do biletów za 140. Będę bardzo wdzięczny za szczegóły.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.03.2009 03:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #29
 
k#$&(! f$%*! j#$(*^ ch&^*(#^%! %&*&%^*%%%^&*#$^**&^$%#$^!!!!!!!!
ARGH!!!!!!!!
[Obrazek: angry.gif] [Obrazek: angry.gif] [Obrazek: angry.gif]
powariowali z tymi cenami. w mordę.
450 zł za "normalne" trybuny?! wtf?? nosz kur.., ręce opadają, wszystko opada.

shit!. oczywiście będę się STARAĆ o bilet na płytę [miało być taniej, no ale dobra, nie jest aż tak źle], ale bardzo się boję, że go nie zdobędę. na bank wyprzedadzą się z prędkością światła. pewnie max parę godzin i można będzie sobie podarować oblężenie live nation.
[Obrazek: angry.gif]

saferłel napisał(a):Skoro scena m się kręcić o 360 stopni....
a możesz zdradzić skąd masz takie info? gdzie jest powiedziane, że scena będzie się kręcić? bo mi się wydaje, że nigdzie.
nawet jeżeli w ogóle będzie się obracać, to przecież nie cały czas. szare sektory popatrzą sobie przez chwilę na chłopaków z przodu... i "sorry people, wracamy do płyty". chociaż i tak podejrzewam, że będzie tak jak w przypadku niektórych koncertów Elevation Tour - miejsca za sceną owszem, były, ale żadne obroty nie wchodziły[/-dzą] w grę.
na "regularne" obracanie nie ma szans.
a dodatkowo - zauważ[cie], że RED ZONE'y "troszeczkę" zasłaniają szarym trybunom, i tak niezbyt komfortowy, widok.
saferłel napisał(a):no nic 140 zł to super cena, chyba biorę właśnie ten Icon_biggrin
miłego podziwiania pośladków Larry'ego! Icon_smile2
saferłel napisał(a):A za 1000 zł ktoś stąd kupuje Icon_razz2?
a jest tu jakiś bogacz-fan U2?... bo nie kojarzę... :roll:
saferłel napisał(a):450 zł za siedzenie z przodu :/ Dziwne, o wiele drożej niż na płytę
i o wiele drożej niż w 2005. wtedy, o ile dobrze kojarzę, na płytę było 150, a najtańsze trybuny chyba ok. 200. 2 x tyle!! kur..! przecież to jest chore!
saferłel napisał(a):a i nie jest to jakoś logicznie podbite w stosunku do biletów za 140.
jeśli widok byłby ten sam na trybunach z przodu i z tyłu, to faktycznie byłby to wybitnie durny podział cen. ale jak już wspomniałam, za 140 można będzie podziwiać zadki chłopaków.


a, aha. raczej wątpię, czy przy takich cenach za ten gig mamy szansę na drugi.

edit:
a, aha2. jest AŻ JEDNA pozytywna wiadomość. chorzowski support - Snow Patrol.
16.03.2009 07:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
SP to pół biedy, chętnie bym wymienił ten zespół na byle co, żeby tylko scena się kręciła....eh myślałem, że gdzieś o tym pisali :/, albo wywnioskowałem to z tej animacji :/ Teraz tu już nie gra roli. Nie rozumiem w takim razie sensu tych miejsc za 140 zł :/ Ja to niby będzie wyglądało. To jest nawet niekulturalne i to nie piszę tego nawet pół-serio :/ Mam nadzieję, że Bono kilkanaście razy da znak, że nie zapomniał o tyle, w końcu też tam będzie siedziało sporo osób.

PS - RED ZONE to miejsca siedzące czy stojące?, ja znalazłem tylko info, że w czasie czekania na koncert można sobie usiąść, ale to nie równoznaczne jest chyba z formą tych miejsc? W każdym razie jeśli wybrałbym się na najbardziej prostopadłe względem sceny miejsca za 140 zł to RED ZONE nie będzie problem jeśli chodzi o zasłanianie, zresztą chyba w żadnym wypadku nawet tak nie powinno być.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.03.2009 08:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #31
 
saferłel napisał(a):albo wywnioskowałem to z tej animacji :/
no właśnie, ta animacja wprowadza w błąd. zwróć uwagę, że tam wszystko się obraca. po prostu widać całość z każdej strony, tyle.
saferłel napisał(a):Nie rozumiem w takim razie sensu tych miejsc za 140 zł :/ Ja to niby będzie wyglądało.
tak jak na niektórych koncertach ETour [jak pisałam wyżej]. to już było i się sprawdziło. wiadomo, że to nie jest największa wygoda. ale w porównaniu z cenami na przód - nie można wymagać zbyt wiele po 140 zł.
saferłel napisał(a):RED ZONE to miejsca siedzące czy stojące
siedzące.
saferłel napisał(a):W każdym razie jeśli wybrałbym się na najbardziej prostopadłe względem sceny miejsca za 140 zł to RED ZONE nie będzie problem jeśli chodzi o zasłanianie, zresztą chyba w żadnym wypadku nawet tak nie powinno być.
a pewny jesteś, że dostaniesz bilet na s9, 10 albo 11 [ew. 8 i 12]?...
16.03.2009 08:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Sama odpowiednio wyboldowałaś fragment ''wybrałbym się'' Icon_wink Nie wiadomo jak będzie...Są dwa wyjścia jak zwykle - kupić na początku, ze wszystkimi, albo szukać na allegro przez tydzień-dwa przed koncertem. Nie wiem jaką taktykę zastosować..

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.03.2009 08:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #33
 
ja osobiście będę czatować od samego początku sprzedaży. posiedzę pewnie z 2 godziny, bo szczęśliwym trafem w piątek mam konkurs i raczej nikt mi nie pozwoli siedzieć do późna...
tak sobie myślę, że jeśli nie dostanę tiketa na płytę po tej północy, to już w ogóle go nie dostanę.
do ostatniej chwili nawet nie mam najmniejszego zamiaru tego odwlekać.
ale za Ciebie nie będę podejmować decyzji. Icon_wink2 rób jak uważasz. Icon_wink2
16.03.2009 08:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Heh zawsze można zrobić taki numer, że się na szybko zamówi po 2 bilety z każdej możliwej opcji i potem się poczeka jak sytuacja się rozwinie (czy wykupią wszyscy w ciągu 5 minut czy nie) i się wybierze te najlepsze miejsca. Z tego co wiem, to chyba najpierw bilet jest po prostu rezerwowany zanim nie zostanie spieniężony - spodziewam się, ze co kilka dni będzie taka sytuacja, że spora część biletów nie zapłaconych będzie lądowała ponownie w puli.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.03.2009 08:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #35
 
saferłel napisał(a):Heh zawsze można zrobić taki numer, że się na szybko zamówi po 2 bilety z każdej możliwej opcji
powodzenia z dostaniem się na serwer[y]. musisz mieć zajebiście szybki net - gratuluję i zazdroszczę. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Z tego co wiem, to chyba najpierw bilet jest po prostu rezerwowany zanim nie zostanie spieniężony
zamawiasz, dostajesz maila i musisz potwierdzić zamówienie [w przypadku płatności przelewem]/dokonać wpłaty [w przypadku użycia karty], na zrobienie czego jest bodajże 15 minut.
na przelew czekają chyba tydzień, później rezerwacja przepada.
16.03.2009 08:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
umbardakil Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Mar 2009
Post: #36
 
na eventim.pl trzeba dokonać wplaty w ciągu 3 dni, po tygodniu rezerwacja przepada
18.03.2009 06:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #37
 
umbardakil napisał(a):na eventim.pl trzeba dokonać wplaty w ciągu 3 dni, po tygodniu rezerwacja przepada
ale pamiętajcie, że to tylko w przypadku zwykłego przelewu! na inne formy płatności jest jedynie kilkanaście minut. Icon_wink2 ale ja i tak nie polecam innych form zapłaty, przynajmniej w piątek.

http://www.megatotal.pl/megazin/?p=1415
Stelmach też nie jest pozytywnie nastawiony do cen biletów.
bardzo dobry tekst. szacuneczek dla Pana Piotra.

LiveNation naprawdę pojechało grubo. okradają nas i robią z nas frajerów.


edit:
tatuś, powaga, weź zmień nazwę tego wątku. Icon_mrgreen jakoś tak dziwnie mi się go czyta i dziwnie mi się w nim pisze z myślą, że tak naprawdę to wcale jeszcze nie wiadomo czy w ogóle u2 przyjedzie do PL w tym roku Icon_mrgreen Icon_lol
18.03.2009 10:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
umbardakil Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Mar 2009
Post: #38
 
uzi napisał(a):ale pamiętajcie, że to tylko w przypadku zwykłego przelewu! na inne formy płatności jest jedynie kilkanaście minut.

tzn. ze jak np. place przez bz to mam tylko 15 minut?
18.03.2009 10:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #39
 
umbardakil napisał(a):tzn. ze jak np. place przez bz to mam tylko 15 minut?
jeżeli wybierzesz płatność dotpay, to czas na wpłatę będzie wynosił najprawdopodobniej 15-20 minut [ale bez paniki, to nie jest tak mało Icon_wink2]. jednak nie polecam tej formy płacenia w piątek, szczególnie w pierwszych godzinach sprzedaży, bo serwery będą się wieszać i jest szansa, że nie zdąży się zapłacić przez te kilkanaście minut.

formy płatności są opisane tu i tu.
18.03.2009 10:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
Ciekawe, ciekawe, a ja coś czuję, że trochę sztucznie podgrzewana jest ta cała atmosfera sprzedaży biletów jak zresztą cała kampania promocyjna U2. Nie proporcjonalna co do zawartości krążka. Pewnie jeszcze kilka ładnych godzin po, będzie dało się kupić bilety.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.03.2009 10:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości