Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2008
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #1
2008
Usunieto
27.10.2008 10:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #2
 
Aż 12 wspólnych piosenek w naszych zestawieniach Icon_smile2 A The Go! Team, nawet oczko w górę!!!
27.10.2008 11:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #3
 
koszMAREK napisał(a):A The Go! Team, nawet oczko w górę!!!
Pewnie dlatego, ze brak dobrych nowości. Szczególnie z Polski. Wprawdzie sa nowe Ptaky, Coma, T.Love, Strachy, Pudelssi...ale to wszystko miałkie, wtórne, bezbarwne...

PS, Ty też uwazasz, ze MGMT z Kids to disco? (to nie moja opinia). Własnie u Ciebie wypadło "Electric feels", którego ja wogóle nie zauwazyłem Icon_confused2

Do nasłuchania
28.10.2008 12:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
zbyszu napisał(a):01 02 03 KIDS – MGMT
spróbowałem, posłuchałem i nie kapuje że to może być lepsze od Pustek, Bjork, Doroty, a nawet Marii [za którą w jej nowym wcieleni nie przepadam]???
zbyszu napisał(a):30 -- 01 NATTURA - Bjork
a nie dałoby rady zamienić końca z początkiem listy??? Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.10.2008 11:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #5
 
Yacy napisał(a):
zbyszu napisał(a):01 02 03 KIDS – MGMT
spróbowałem, posłuchałem i nie kapuje że to może być lepsze od Pustek, Bjork, Doroty, a nawet Marii [za którą w jej nowym wcieleni nie przepadam]???
zbyszu napisał(a):30 -- 01 NATTURA - Bjork
a nie dałoby rady zamienić końca z początkiem listy??? Icon_smile2

Ad1) Wąłśnie takie sa Listy PRZEBOJÓW - Patrz: debata na forum LP3 w wątku głosowań Ukłądam Listę PRZEBOJÓW - jak chce inaczej to włączam Kaczkowskiego albo Złote, Słodsze i Najsłodsze...

Ad 2) Moja Lista jest "radioaktywna". A ponieważ żadne Radio jej jeszcze nie gra (nawet poprzednich singli Trójka nie grała - buuuuuu) wiec i droga Bjork bedzie ciernista. Moze za jakieś 29 tygodni? Icon_wink2
29.10.2008 12:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
zbyszu napisał(a):Wąłśnie takie sa Listy PRZEBOJÓW
tak, tak. U mnie tez bywały i bywają "inne" utwory. Mi chodzi konkretnie o ten numer, który DLA MNIE niczym się nie wyróżnia. Co innego np. Human Killersów Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.10.2008 12:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #7
 
Yacy napisał(a):
zbyszu napisał(a):Wąłśnie takie sa Listy PRZEBOJÓW
tak, tak. U mnie tez bywały i bywają "inne" utwory. Mi chodzi konkretnie o ten numer, który DLA MNIE niczym się nie wyróżnia. Co innego np. Human Killersów Icon_wink2
A ja włąsnie wrzucam The Killers, Bloc Party, MGMT; i jeszcze The Go! Team, Crystal Castles czy The Teenagres do tego samego worka.

PRZEBOJE na calego. Skoczne, wesołe, przebojowe. Bo to Lista Przebojów!!!
29.10.2008 12:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Fajnie u Ciebie. Co prawda MGMT bardziej podobali mi się w "Electric Feel", ale i tak cieszą na prowadzeniu.
No i Madonna... U mnie jeszcze czeka.
A jeśli chodzi o kolejne notowania... nie pokusisz się o "Butterfly" Jasona Mraza? Wiem, wiem, nie słychać w żadnej stacji, ale może przynajmniej w Twoim prywatnym radio!
29.10.2008 04:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #9
 
1981 napisał(a):A jeśli chodzi o kolejne notowania... nie pokusisz się o "Butterfly" Jasona Mraza? Wiem, wiem, nie słychać w żadnej stacji, ale może przynajmniej w Twoim prywatnym radio!
Radia nie mam ( Icon_cry ) ale w prywatnym odtwarzaczu Mraz bywa. Oj bywa. Choć teraz ustąpił Pustkom ze studia oraz Groniec i Jopek na zywo

Cóz...to Lista radioaktywna, nastawiona na Przeboje, na single, na Radio...

A może by jakieś Radio załozyc? Icon_wink2
29.10.2008 09:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
zbyszu napisał(a):Choć teraz ustąpił Pustkom ze studia oraz Groniec i Jopek na zywo
u mnie EMpik coś chyba się na mnie uwziął Icon_frown Zawsze zamawiałem w Merlinie i czekałem dłużej. W Empiku płyty już były i się wkurzałem, że muszę czekać... Pustek i Kasi nie zamówiłe - a w Empiku do dziś [konkretnie do wczoraj] ich nie ma Icon_evil Icon_evil Icon_evil

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.10.2008 10:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
zbyszu, co ty tak pomniejszasz te literki :?:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
31.10.2008 08:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #12
 
A ja nadal nie wiem co sądzę o nowej Bjoerk. Niby mi się podoba i wszystko jest ok, ale z drugiej strony zupełnie nie mogę się wciągnąć Icon_wink2

W każdym razie Viva la Nattura i Viva los Talons! Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
31.10.2008 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #13
 
Konrad napisał(a):zbyszu, co ty tak pomniejszasz te literki :?:
"pomniejszam"? Od początku takie same Icon_mrgreen Każdy ma swoj styl...nawet w edytowaniu List."MiSię" i tak najbardziej podoba ta Lista z ręcznego wydania w zeszyciku Icon_wink2
01.11.2008 12:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #14
 
aaktt napisał(a):A ja nadal nie wiem co sądzę o nowej Bjoerk. Niby mi się podoba i wszystko jest ok, ale z drugiej strony zupełnie nie mogę się wciągnąć Icon_wink2

W każdym razie Viva la Nattura i Viva los Talons! Icon_mrgreen

1) Najciekawsze/najgorsze * jest to, ze Program Trzeci nie gra już któregoś z kolei singla Bjork. Trochę smutne, ale rozumem, ze Bjork jest za mało "alternatywna" Icon_confused2

2) Za to "Talons" - yeahhhh - Sankowski w GW zjechał płytę całkowicie - ale to jest świetny kawałek do...dyskotek. Obok The Killers oczywiście Icon_mrgreen

Do nasłuchania

PS. Wreszcie zdałem teczkę w urzędzie. 3majcie kciuki.
_________________-___________
* - niepotrzebne skreslić
01.11.2008 12:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości