Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ban
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #41
RE: ban
kajman napisał(a):Poza tym rozumiem, że te rozmowy są ogolnodostępne
na szczęście zdaje się, że tylko dla wybranych, bo na szczęście do mnie też nic nie doszło ...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.05.2016 08:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
RE: ban
Na początku wprowadzono mnie w błąd, że to jest na forum. A wygląda, że tylko w prywatnych wiadomościach. OK.
17.05.2016 08:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #43
RE: ban
Uprzejmie proszę Was o zdrowy rozsądek i zakończenie dyskusji, która do niczego nie prowadzi, nic nie daje poza przerzucaniem się argumentami.
Dla mnie sprawa została zakończona wraz z informacją Admina.
17.05.2016 08:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #44
RE: ban
nie wiem o co chodzi, ale jestem za modami i adminami. Moim zdaniem na wielu znanych mi forach bany i osty są dawane zbyt rzadko (nawet sam zasłużyłem na kilka ostów na przestrzeni lat na tych 3 forach "sąsiednich", ale ich nie przyznano, choć po namyśle sam bym je dał sobie).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
03.06.2016 11:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
RE: ban
Na tym też być może zbyt rzadko. To chyba pierwszy w historii tego forum, a sytuacje, w których spokojnie można było go dać już się zdarzały.
05.06.2016 07:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #46
RE: ban
Są pewne zachowania, na które nie można wiecznie przymykać oczu. Nie tylko na forach, w ogóle w życiu.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.06.2016 10:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #47
RE: ban
za sześć dni Rafał wróci, zrozumie swój błąd i będzie peace już
05.06.2016 10:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
RE: ban
Buhaha, dobry joke.
AKT! napisał(a):Są pewne zachowania, na które nie można wiecznie przymykać oczu. Nie tylko na forach, w ogóle w życiu.
Niestety, oczy przymyka się wybiórczo.
06.06.2016 07:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
RE: ban
prz_rulez napisał(a):Niestety, oczy przymyka się wybiórczo.
A może to Ty widzisz wszystko wybiorczo?
thestranglers napisał(a):za sześć dni Rafał wróci, zrozumie swój błąd i będzie peace już
Zobaczymy. Może będzie nam chciał coś udowodnić.
06.06.2016 08:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
RE: ban
kajman napisał(a):A może to Ty widzisz wszystko wybiorczo?
Wszystko jest możliwe. Możliwe, że za 5 sekund przylecą do Polski kosmici z Proxima Centauri. Jednakże nie sądzę.
06.06.2016 08:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #51
RE: ban
proszę usunąć moje konto tutaj
bowiem, jak każdy, chcę się otaczać ludźmi sobie życzliwymi, mądrymi i niestresującymi,
a takowych tutaj nie znajduję albo znajduję ich coraz mniej,
zresztą przeszkadzam wam swoją osobą, więc odsapnijcie sobie wreszcie

a co do ostatniego komentarza kajmana pod moją listą, to moja odpowiedź brzmi: ja nie chcę,
ale może zapytaj Szymka, może on chce, kiedyś składał mi takie propozycje na fb ;P
13.06.2016 07:46 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
RE: ban
Listoholik napisał(a):bowiem, jak każdy, chcę się otaczać ludźmi sobie życzliwymi, mądrymi i niestresującymi
Ja mogę być otoczony przez ludzi nieżyczliwych, niemądrych i nieinteresujących, jeżeli tylko nie przekraczają przyjętych ogolnie norm.
Listoholik napisał(a):przeszkadzam wam swoją osobą
Jeżeli zachowujesz się niewłaściwie to przeszkadzasz, jeżeli właściwie to nie przeszkadzasz. To Ty decydujesz jak się zachowasz.
13.06.2016 07:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #53
RE: ban
Listoholik napisał(a):ale może zapytaj Szymka, może on chce, kiedyś składał mi takie propozycje na fb ;P
chyba sobie kpisz, wysyłasz ludziom zaproszenia a jak ich ktoś nie przyjmuje to później ich oczerniasz. Znajdź lepiej dobrego psychiatrę.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
13.06.2016 08:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
RE: ban
Listoholiku, proszę, odsapnij trochę i potem zadecyduj. Rozumiem, że teraz reagujesz emocjonalnie...
13.06.2016 11:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #55
RE: ban
dlaczego szanowna rada nie spełniła do tej pory mojej prośby?
17.06.2016 03:43 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #56
RE: ban
Szymek, nie pamiętasz jak byliśmy znajomymi na fB...... I wypisywałeś mi o swoim gejostwie... później sam mnie zablokowałeś, bo do Ciebie nie odpisywałem...
17.06.2016 03:50 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
RE: ban
(17.06.2016 03:43 AM)Listoholik napisał(a):  dlaczego szanowna rada nie spełniła do tej pory mojej prośby?
A może wyślesz komuś z administracji PW?
17.06.2016 07:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #58
RE: ban
Listoholik napisał(a):Szymek, nie pamiętasz jak byliśmy znajomymi na fB...... I wypisywałeś mi o swoim gejostwie... później sam mnie zablokowałeś, bo do Ciebie nie odpisywałem...
fakt byliśmy na początku znajomymi na fb (przyjąłem twoje zaproszenie (na swoje nieszczęście) jak innych osób z forum nie znając twojej osoby) ale po pierwsze nigdy z tobą nie korespondowałem po drugie usunąłem cię ze znajomych po twoich akcjach wobec mnie na mycharts 2 lata temu. To Ty pomimo moje prośby w dalszym ciągu pisałeś w moim dziale i odnosiłeś do moich postów i to Ty wysyłałeś mi zaproszenie ponowne zaproszenie na fb więc bardzo Cię proszę skieruj swoje obsesje w innym kierunku bo naprawdę nie jestem zainteresowany jakakolwiek znajomością z tobą. Wybacz ale ja nie zniżę się do twojego poziomu i nie będę tutaj wywlekał informacji na twój temat, które mam od osób trzecich tak jak Ty to robisz.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
17.06.2016 11:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #59
RE: ban
Nie pamiętam sprawy Listoholik-Szymek sprzed dwóch lat, a tej nowej nie znam.
Ale to, że Listoholik jest w stanie zarobić sobie na długieeego bana swoim zachowaniem, to dla mnie żadna nowina.

A o co chodzi Piotrkowi z Sebastosem? Dawno nie widziałem tam jakiejkolwiek wzmianki o mycharts, ale może niedokładnie czytam.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.06.2016 07:12 PM przez Dobromiera.)
17.06.2016 07:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #60
RE: ban
Arturze, chodzi o to, że może wzmianek nie ma, ale kanałami i tak wszystko idzie. Skoro to forum jest takie złe, że się musieli z niego zmyć, to nie wiem po co o nim ciągle gadają.

Listoholiku, proszę, Twoje zachowanie naprawdę nie jest dla innych fajne.
17.06.2016 08:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości