Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ban
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
RE: ban
Yacy napisał(a):człowiek? to adresat jego postu.
Listoholik też jest człowiekiem, mimo wszystko.
Yacy napisał(a):nie znam dokładnie rocznika, ale chyba na początku jest "19", a nie "20", więc albo sobie kpisz, albo...
Wiem, że to może się wydać dziwne, ale ludzie czasami naprawdę nie zdają sobie z wielu rzeczy sprawy. Tak bardzo, że to aż bywa szokujące.
ku3a napisał(a):z powodu tego, co napisałem.
Mnie to nie przekonuje; ba, dla mnie to nie jest nawet argument.
ku3a napisał(a):zostało upublicznione tyle, ile uznałem za słuszne. wiadomo, że wszystkim się nie dogodzi, bo jedni chcieliby wiedzieć wszystko, a inni chcieliby, żeby jak najmniej zostało ujawnione. trudno, zdaję sobie z tego sprawę.
Uważam, że lepsze więcej niż mniej jawności. Jak ktoś nie chce, to nie musi czytać.
ku3a napisał(a):czy u nas kiedykolwiek administracja w jakikolwiek sposób nadużyła swoich praw?
Właśnie boję się, że od tego wydarzenia może dochodzić do przewrażliwionych reakcji.
Tomekk napisał(a):prz_rulez - przestań bronić osoby, która łamie reguły.
Powinno się liczyć z ofiarą ataku a nie z napastnikiem.
Współczuję Szymkowi, ale nie zapominajmy, że po drugiej stronie też mamy człowieka.
Tomekk napisał(a):A to, że ktoś nie przestrzega zasad społeczności, to już jest jego problem.
więc albo się dostosuje albo wypad.
Akurat w tym wypadku zgadzam się, że to nie było miłe zachowanie, ale te zdania brzmią mi jakoś tak... Trochę niesmacznie.
Kajman napisał(a):Większość jego wypowiedzi wskazuje na to, że doskonale wie co robi.
A ja mam właśnie wrażenie, że nie wie.
Tak czytając jego posty i obserwując jego reakcję mam wrażenie, że to bardzo skrzywdzony przez życie człowiek, który sobie nie radzi ze swoimi emocjami.
Kajman napisał(a):I pewnie nie był łaskaw się do niego ustosunkować. To moim zdaniem załatwia sprawę (no chyba że jak mi się to często zdarza go nie dostrzegł).
No i co mógł zrobić? I tak by nie zniesiono jego bana...
adameria napisał(a):Czy można go jakoś zamknąć na kłódkę?
Nie lubię, gdy ktoś cenzuruje moje myśli.

Żeby nie było, bo tu chyba niektórzy zaczynają myśleć, że ja jestem jakimś wielkim miłośnikiem Listoholika. A pragnę przypomnieć, że on się mnie czepiał na długo przed pojawieniem się Szymka na forum. Ale mimo tego wolałbym, by ta sprawa była najpierw załatwiona jakoś inaczej. I żeby ktoś zrozumiał, że po drugiej stronie być może wcale nie jest troll, tylko człowiek z problemami.
Po prostu szczyciłem się tym, że forum mycharts było "forum bez bana" - i to wszystko w jednej chwili padło...

P.S. Podobno forum obok już się zaczęło interesować tą sprawą - może lepiej niech się zajmą sobą...
16.05.2016 09:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
RE: ban
adameria napisał(a):I pewnie nie był łaskaw się do niego ustosunkować.
nie dostałem odpowiedzi.
kajman napisał(a):To moim zdaniem załatwia sprawę (no chyba że jak mi się to często zdarza go nie dostrzegł).
raczej nie jest możliwe, że nie dostrzegł, bo od razu w wątku z ostatnim notowaniem swojej listy napisał:
"Niestety to ostatnie notowanie na tym forum. Do widzenia."
adameria napisał(a):Ile tygodni ten wątek będzie jeszcze wałkowany?
jak na razie jest to 5 dni, a to nie jest zbyt długo, moim zdaniem. tym bardziej, że temat jest na tyle ważny dla forum, że wolę, żeby każdy miał poczucie, że zostało wyjaśnione wszystko co tego wymagało.
16.05.2016 09:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: ban
ku3a napisał(a):"Niestety to ostatnie notowanie na tym forum. Do widzenia."
I tego też się bałem.
16.05.2016 10:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #24
RE: ban
prz_rulez napisał(a):I tego też się bałem.
Ban nie jest na zawsze, więc nie masz się czego bać.

prz_rulez napisał(a):P.S. Podobno forum obok już się zaczęło interesować tą sprawą - może lepiej niech się zajmą sobą...
dlaczego cały czas wspominasz o tamtym forum?
16.05.2016 10:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
RE: ban
prz_rulez napisał(a):Listoholik też jest człowiekiem, mimo wszystko.
Ja wiem, że porównanie jest mocno przesadzone, ale jak człowiek zabije człowieka to tego, ktory zabił pakuje się do więzienia. Mimo że jest człowiekiem to za swój czyn ponosi konsekwencje.
prz_rulez napisał(a):Właśnie boję się, że od tego wydarzenia może dochodzić do przewrażliwionych reakcji.
Do przewrażliwionych może, ale sorry to już nie wina Administracji. Obrażanie kogoś też może wywołać reakcje i nie nazywałbym ich przewrażliwionymi.
prz_rulez napisał(a):A ja mam właśnie wrażenie, że nie wie.
Tak czytając jego posty i obserwując jego reakcję mam wrażenie, że to bardzo skrzywdzony przez życie człowiek, który sobie nie radzi ze swoimi emocjami.
To że sobie nie radzi (jeżeli tak jest) to jeszcze nie powod, żeby inni mieli z tego powodu cierpień. Nie jestem w stanie uwierzyć, że nie zna norm zachowania i nie może się powstrzymać od takich czy innych reakcji, bo by w społeczeństwie nie mógłby żyć.
prz_rulez napisał(a):No i co mógł zrobić? I tak by nie zniesiono jego bana...
Ja tego nie wiem i on też tego nie wiedział.
prz_rulez napisał(a):Po prostu szczyciłem się tym, że forum mycharts było "forum bez bana" - i to wszystko w jednej chwili padło...
A ja jestem prawie pewien, że Listoholik był już kiedyś banowany. Ale może jestem w błędzie.
ku3a napisał(a):napisał
A to wszystko jest jasne.
prz_rulez napisał(a):I tego też się bałem.
Szantażu emocjonalnego? Bo tylko tak mogę to określić.
16.05.2016 10:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #26
RE: ban
To dziwne, ale zagadzam się w 100% z kajmanem.
16.05.2016 10:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #27
RE: ban
Przeczytałem od deski do deski ten wątek. Icon_eek I napiszę tak, znam Listoholika ze specyficznego odnoszenia się do innych forowiczów i uznawałem je za swego rodzaju folklor! Zatem jestem przekonany, że był w stanie przekroczyć panujące reguły. Wszakże w odróżnieniu od co niektórych forowiczów wcale nie zamierzam i nie mam chęci poznawania szczegółów zdarzenia. Dorosły człowiek odpowiada za swoje czyny.
Dlatego wierzę że ku3a zrobił wszystko żeby dogłębnie wyjaśnić sprawę i moim zdaniem postąpił tak jak wymagała tego sytuacja. Icon_idea
16.05.2016 11:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
RE: ban
kajman napisał(a):Ban nie jest na zawsze, więc nie masz się czego bać.
Ale Listoholik już sobie poszedł for ever...
Tomekk napisał(a):dlaczego cały czas wspominasz o tamtym forum?
Bo niestety ono wspomina o mnie.
Poza tym, jest dokładnie tym, czym nie chciałbym, by stało się Mycharts.
kajman napisał(a):To że sobie nie radzi (jeżeli tak jest) to jeszcze nie powod, żeby inni mieli z tego powodu cierpień. Nie jestem w stanie uwierzyć, że nie zna norm zachowania i nie może się powstrzymać od takich czy innych reakcji, bo by w społeczeństwie nie mógłby żyć.
Czasem naprawdę tak może być. Albo przynajmniej one do niego tak jakby "nie dochodzą".
kajman napisał(a):A ja jestem prawie pewien, że Listoholik był już kiedyś banowany. Ale może jestem w błędzie.
Miał tylko ostrzeżenie. I taka uważam powinna być decyzja wobec niego.
kajman napisał(a):Szantażu emocjonalnego? Bo tylko tak mogę to określić.
To przykre, że wielu odbiera w ten sposób te rzeczy.
Zamiast krytykować, postarajmy się zrozumieć.

Pewnie faktycznie nie ma powodu, by to dalej ciągnąć. Mam nadzieję, że to była taka ostatnia sytuacja.
Aczkolwiek w kiepskiej liczbowo sytuacji na forum każdy użytkownik mniej boli :/

EDIT:
Sundrajta napisał(a):Dorosły człowiek odpowiada za swoje czyny.
Właśnie to jest ten problem. Bo ludzie widzą człowieka dobrze po dwudziestce, czasem i dobrze po trzydziestce, a nawet czterdziestce i myślą, że jest dorosły. A tak naprawdę w środku może być mentalnie małym dzieckiem. Jak miał dorosnąć, jeśli nikt go tego nie nauczył? A obrywa z tego powodu.
Dlatego właśnie sądzę, że powinno się tłumaczyć, a nie krytykować, bo to nic nie da. Bo to spowoduje tylko tupnięcie nóżką i ten człowiek nic się nie nauczy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.05.2016 11:16 PM przez prz_rulez.)
16.05.2016 11:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
RE: ban
prz_rulez napisał(a):Ale mimo tego wolałbym, by ta sprawa była najpierw załatwiona jakoś inaczej.
była. prawie 2 lata temu była niemal taka sama sytuacja. te same zaangażowane osoby, podobna treść. wtedy o dziwo reakcja była inna.
wtedy było tylko ostrzeżenie, ale z informacją, że przy ewentualnej powtórce konsekwencje będą już poważniejsze. masz więc to, że "najpierw załatwiona inaczej".
prz_rulez napisał(a):Po prostu szczyciłem się tym, że forum mycharts było "forum bez bana" - i to wszystko w jednej chwili padło...
z drugiej strony możnaby napisać, że forum mogło się szczycić użytkownikami, z których żadnego nie trzeba było nigdy zbanować.
16.05.2016 11:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #30
RE: ban
tylko jedno zdanie.
prz_rulez napisał(a):Bo niestety ono wspomina o mnie.
gdybyś Ty jako pierwszy "zupełnie przypadkiem" i zupełnie niepotrzebnie nie wspomniał w tym wątku o sebastosie, to na 100% nikt by tam o Tobie obecnie nie pisał.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.05.2016 11:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
RE: ban
ku3a napisał(a):wtedy było tylko ostrzeżenie, ale z informacją, że przy ewentualnej powtórce konsekwencje będą już poważniejsze. masz więc to, że "najpierw załatwiona inaczej".
Wiesz, ale to było tak dawno, że...
ku3a napisał(a):z drugiej strony możnaby napisać, że forum mogło się szczycić użytkownikami, z których żadnego nie trzeba było nigdy zbanować.
Pytanie czy trzeba było...
Yacy napisał(a):gdybyś Ty jako pierwszy "zupełnie przypadkiem" i zupełnie niepotrzebnie nie wspomniał w tym wątku o sebastosie, to na 100% nikt by tam o Tobie obecnie nie pisał.
Wiesz, ja przynajmniej napisałem to odważnie na forum publicznym, nie jak niektórzy, którzy plotkują o tym w prywatnych wiadomościach...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.05.2016 12:25 AM przez prz_rulez.)
17.05.2016 12:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
RE: ban
prz_rulez napisał(a):Ale Listoholik już sobie poszedł for ever...
Może poszedł, może nie. On już kiedyś chciał zabierać swoje zabawki. A chociażby na Classicu też się wypowiadał, że nie będzie głosował i co?
prz_rulez napisał(a):Poza tym, jest dokładnie tym, czym nie chciałbym, by stało się Mycharts.
Tylko że chyba nikt poza Tobą tak tego nie odbiera.
prz_rulez napisał(a):Czasem naprawdę tak może być. Albo przynajmniej one do niego tak jakby "nie dochodzą".
To już siedziałby w więzieniu lub w domu wariatów. Chyba że forum służy mu do wyładowania się, a to nie jest rolą tego forum. I forumowicze nie po to, żeby przerz niego cierpieć.
prz_rulez napisał(a):To przykre, że wielu odbiera w ten sposób te rzeczy.
Bo tak jest. Nie raz już podobne metody stosował. Usiłował nam udowodnić, że jest najlepszy i niezastąpiony, a inni to gorszy gatunek.
prz_rulez napisał(a):Dlatego właśnie sądzę, że powinno się tłumaczyć, a nie krytykować, bo to nic nie da.
Chyba już nieraz mu tłumaczyliśmy, ale też nie zrozumiał.
prz_rulez napisał(a):ten człowiek nic się nie nauczy
Lepiej żeby inni nauczyli się, że są na tym forum osoby bezkarne, ktorym wszystko wolno?
ku3a napisał(a):była. prawie 2 lata temu była niemal taka sama sytuacja.
Ale to też chyba nie była pierwsza sytuacja, kiedy podpadł.
prz_rulez napisał(a):jak niektórzy, którzy plotkują o tym w prywatnych wiadomościach...
Po pierwsze skąd wiesz o czym na tamtym forum rozmawiają na PW, a po drugie skąd wiesz, że tutaj w PW się o tamtym forum nie rozmawia.
prz_rulez napisał(a):Pytanie czy trzeba było...
Mi wypowiedź osoby czytającej post(y) będący/e przyczyną wystarcza, żeby stwierdzić, że tak.
17.05.2016 08:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
RE: ban
prz_rulez napisał(a):Wiesz, ale to było tak dawno, że...
żartujesz chyba, prawda? znaczy, że obietnica obowiązuje tylko przez jakiś czas? jeśli tak, to przez jaki?
znaczy, że komuś pamięć w ciągu dwóch lat się wymazuje i nie pamięta co robił wcześniej i jakie były konsekwencje i ostrzeżenia na przyszłość?
prz_rulez napisał(a):Pytanie czy trzeba było...
dobrze, pozostańmy przy tym, że dla Ciebie nie, a dla wszystkich pozostałych - tak.
kajman napisał(a):Ale to też chyba nie była pierwsza sytuacja, kiedy podpadł.
oczywiście, że nie pierwsza. nie wiem ile wcześniej było ostrzeżeń, nawet nie takich formalnych, na przestrzeni wszystkich lat.
napisałem o tej sytuacji, ponieważ była ostatnia, dotyczyła tej samej osoby i zostało wprost powiedziane, że następny będzie ban.
17.05.2016 09:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
RE: ban
Kajmanie, trochę się zgadzam z Tobą, ale chyba trochę inaczej kładziemy akcenty.
kajman napisał(a):Bo tak jest. Nie raz już podobne metody stosował. Usiłował nam udowodnić, że jest najlepszy i niezastąpiony, a inni to gorszy gatunek.
Ja mam zupełnie odwrotne wrażenie - to wszytko to wynik jego ogromnych kompleksów.
kajman napisał(a):Po pierwsze skąd wiesz o czym na tamtym forum rozmawiają na PW, a po drugie skąd wiesz, że tutaj w PW się o tamtym forum nie rozmawia.
Skoro takie info dotarło nawet do mnie, to jest coś na rzeczy...
ku3a napisał(a):znaczy, że komuś pamięć w ciągu dwóch lat się wymazuje i nie pamięta co robił wcześniej i jakie były konsekwencje i ostrzeżenia na przyszłość?
Po prostu myślę, że lepsze byłoby najpierw świeższe ostrzeżenie.
17.05.2016 04:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
RE: ban
prz_rulez napisał(a):Ja mam zupełnie odwrotne wrażenie - to wszytko to wynik jego ogromnych kompleksów.
Może zabrzmi to cynicznie, ale naprawdę nie obchodzi mnie, czego jest to wynik. Obchodzi mnie tylko jego zachowanie. I o ile nie przeszkadzami jego wywyższanie się, to już zachowania obraźliwe w stosunku do innych jak najbardziej.
prz_rulez napisał(a):Skoro takie info dotarło nawet do mnie, to jest coś na rzeczy.
Ktoś Ci napisał, że ktoś z kimś o Tobie rozmawia? Może i prawda. Ale nie napisałem tego wcześniej ale jak ktoś z kimś się wymienie PW to jego prywatna sprawa. I moim zdaniem lepiej to niż miałby rozpowszechniać coś na forum.
prz_rulez napisał(a):Po prostu myślę, że lepsze byłoby najpierw świeższe ostrzeżenie.
Pewnie by było, gdyby ranga czynu była mniejsza. Ale widocznie (i potwierdzają to słowa innej osoby), że doszło tu do rażącego przekroczenia zasad (bo tylko tak mogę zinterpetować określenie szczyt chamstwa) i w tym wypadku ostrzeżenie byłoby karą zbyt łagodną.
No i jestem ciekaw czy faktycznie Listoholik nie wróci po jakimś czasie.
17.05.2016 04:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
RE: ban
kajman napisał(a):Może zabrzmi to cynicznie
No trochę zabrzmiałeś... Może nie tyle cynicznie, to mało empatycznie.
kajman napisał(a):I moim zdaniem lepiej to niż miałby rozpowszechniać coś na forum.
Skoro i tak to do wszystkich dochodzi, to...
Uważam, że publiczna wypowiedź to jasne i uczciwe postawienie sprawy.
17.05.2016 05:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
RE: ban
prz_rulez napisał(a):Może nie tyle cynicznie, to mało empatycznie.
Empatię wolę skierować do oeiar, nie do prześladowców.
prz_rulez napisał(a):Skoro i tak to do wszystkich dochodzi
Do mnie nic nie doszło. I myślę że do większości forumowiczów na sebastosie rownież.
prz_rulez napisał(a):publiczna wypowiedź to jasne i uczciwe postawienie sprawy
Publiczna wypowiedź powinna być rozważna i uzasadniona. Prywatnie mogę sobię pozwolić na spekulacje i dywagacje.
17.05.2016 06:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
RE: ban
kajman napisał(a):Empatię wolę skierować do oeiar, nie do prześladowców.
No wiesz... Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują
kajman napisał(a):Do mnie nic nie doszło. I myślę że do większości forumowiczów na sebastosie rownież.
Takim na obrzeżach forum pewnie nie. A do Ciebie może nie doszło, bo nie masz Facebooka itd.
kajman napisał(a):Publiczna wypowiedź powinna być rozważna i uzasadniona. Prywatnie mogę sobię pozwolić na spekulacje i dywagacje.
Nie wiem, ja uważam, że brak niedomówień jest lepszy, bo ploty są bardzo wkurzające.

Hmm. Kończymy temat?
17.05.2016 07:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #39
RE: ban
kajman napisał(a):Empatię wolę skierować do oeiar, nie do prześladowców.
i to jest chyba prawidłowa postawa.

kajman napisał(a):I myślę że do większości forumowiczów na sebastosie rownież.
do mnie też nic nie doszło. Po co na siłę doszukiwać się czegoś, co nie ma miejsca?
17.05.2016 07:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
RE: ban
prz_rulez napisał(a):Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują
Po pierwsze nie uważam Listoholika za nieprzyjaciela swego (no ale ja nikogo za takowego nie uważam). Po drugie mogę go miłować, ale empatia to nieco inne pojęcie. No i mam taki charakter że staję po stronie ofiar (czasami nawet wbrew ich chęciom).
Przy okazji ciekawostka: Nieco inne tłumaczenie tego textu pojawia się w utworze z siódmego miejsca mojej listy.
Nota bene chyba muszę wkleić najnowsze notowanie.
prz_rulez napisał(a):do Ciebie może nie doszło, bo nie masz Facebooka
To te osoby wymieniają uwagi na Twoj temat w PW czy na Mordoksiążce (bo się pogubiłem). Jeżeli to drugie to zupełnie inna sprawa. I mówisz co najwyżej o forumowiczach a nie o forum.
I skoro rozmowy na Twój temat pojawiły się na Mordoksiążce to czemu mieszasz do tego forum? Poza tym rozumiem, że te rozmowy są ogolnodostępne więc słowo ploty mi do nich kompletnie nie pasuje.
17.05.2016 07:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości