Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 102 z 24.10.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 629
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 102 z 24.10.08
Tym razem moje notowanie zostało totalnie zdominowanę przez Evę. Wprawdzie Anna Maria ma w zestawieniu porównywalny stan posiadania, ale wszystkie jej piosenki zanotowały spadki (niektóre bardzo bolesne), a z kolei Eva Cassidy poza jednym drobnym wypadkiem wszystko może zapisać sobie na plus. Zacznę od tego, że tydzień temu Summertime wygrało o włos, a kolejność w pierwszej trójce mogła być zupełnie inna. Tym razem zwycięstwo nie podlegało ani przez chwilę dyskusji. Mimo genialności kilku kolejnych utworów ta wersja Summertime mnie po prostu powala. Jest tak jakoś dziwacznie pozakręcana i mimo że przez cały czas doskonale się wie, że to właśnie ten utwór, to brzmi zupełnie inaczej niż wszystkie znane mi wersje. Wrażenie robią dwa gigantyczne skoki po ponad 20 miejsc. Ten większy wykonało jednak Blue eyes crying in the rain i ono teraz jest numerem 2 z ostatniej płyty. Niewiele jednak mniej awansowało Coat of many colours. W Top50 mamy już piosenek pięć tej wykonawczyni, bo na 45 zadebiutowało Somewhere.
Czyżbym tęsknił za latem, bo dwa pierwsze miejsca mają summer w tytule. Summers lost przesuwa się o jedno oczko do góry i zdecydowanie wyprzedza resztę stawki.
Była mowa o dwóch wielkich skokach, lecz w tym tygodniu aż 4 piosenkom udało się awansować o ponad 20 miejsc. Największy skok ucieszy kilka osób, szczególnie, że ten utwór przeżywał ostatnio znaczny kryzys. Jednak już od pierwszego przesłuchania w tym tygodniu wiedziałem, że to będzie rewelacja. No i All nightmare long po drugim największym skoku w zestawieniu melduje się na (w końcu wyszło że na) 3 miejscu . Ależ to czadowy utwór i do tego czadowy w sposób bardzo inteligentny (nie pytajcie mnie jak można być inteligentnie czadowym, bo tego wyjaśnić nie potrafię). A ostatnie przesłuchanie przesunęło ten utwór z piątego miejsca na podium.
Bjork była zawsze jedną z moich faworytek. Swego czasu pojawiło się Dull flame of desire, osiągnęło 17 miejsce i zmuszone okolicznościami musiało odejść. Teraz dostało szansę powrotu i w drugim tygodniu ją wykorzystało awansując do pierwszej dziesiątki (po największym skoku w zestawieniu). Znakomity rytm poparty świetnymi wokalami i tylko dziwi, czemu to przedtem było tak nisko.
Strachy na Lachy nie dały rady utrzymać czwartego miejsca. Co ciekawsze nowszy utwór ustąpił także piąte miejsce pochodzącemu z poprzedniej płyty A my nie chcemy uciekać stąd.
Oprócz Metallici jeszcze 2 utwory wracają do pierwszej dziesiątki. Obydwa zaarażowane raczej skromnie i to chyba jedyne co je łączy. No może nie tylko, bo Love me like a river does gdzieś tam w klimatach bluesa się obraca, ale to delikatna ballada, a Czarno-czarny film jednak jest zdecydowanie mocniejsze w wyrazie.
Właściwie przy wcześniej wspomnianych wyczynach dwa inne skoki robią zdecydowanie mniejsze wrażenie, ale nie sposób nie wspomnieć o niesamowitym come backu Cemeteries of London, które po powrocie do Top50 tydzień temu teraz dołożyło 18 oczek.
W zestawieniu są 4 nowości i 3 powroty (wszystkie z poczekalni). Tydzień temu Ilyena zadebiutowała w poczekalni trochę zdeprymowana zaskakującą zwyżką formy Goliatha. Tym razem mimo, że Goliath dołożył kolejnych 12 oczek, minęła go w cuglach i zadebiutowała na 22 miejscu. Przyznam się, że jest to utwór, który znacznie traci z powodu rewelacyjnego wstępu i takiegoż (chociaż znacznie krótszego) zakończeniu. Przy tym główna część utworu wypada dosyć blado i rzutuje negatywnie na jej odbiór.
No cóż, to było do przewidzenia, że poznanie Zamknij wszystke drzwi z Grabażem na wokalu zaowocuje debiutem. Przyznam się, że jednak spodziewałem się, że będzie on znacznie bardziej efektowny. Jednak Renata zdecydowanie bardziej mi tutaj pasuje.
O najniższej nowości już wspominałem, ale tuż przed nią znalazło się If you out there, które ma coś w sobie z gabrielowych klimatów, a że i sama kompozycja jest bardzo interesująca, więc pojawiła się u mnie.
No i na zakończenie wspomnę o dwóch utworach, którym udało się wejść tylko do poczekalni. Mam wrażenie, że gdybym trafił na lepszą wersję Leszek mi mówił, to utwór mógłby zawędrować znacznie wyżej. Bardzo dziwnie odbieram Chelsea rodgers. Po pierwszej pół minucie zastanawiam się czemu ten utwór jest na mojej liście, a nie w śmietniku. To chyba najbardziej skopany wstęp, jaki słyszałem. A potem jest coraz lepiej, by pod koniec być już świetnie.
1. 1. 4 SUMMERTIME - Eva Cassidy
2. 3. 27 SUMMERS LOST - Hurt
3. 33. 6 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
4. 2. 60 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
5. 11. 23 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
6. 4. 4 ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI - Strachy na Lachy & Renata Przemyk
7. 9. 4 ANOTHER WAY TO DIE - Jack White & Alicia Keys
8. 41. 8 THE DULL FLAME OF DESIRE - Bjork & Anthony Haggerty
9. 17. 20 LOVE ME LIKE A RIVER DOES - Melody Gardot
10. 14. 4 CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera & Piotr Nalepa
11. 7. 56 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
12. 12. 7 TOUNKA - Rokia Traore
13. 39. 3 BLUE EYES CRYING IN THE RAIN - Eva Cassidy
14. 15. 41 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
15. 5. 21 NAGLE - Anna Maria Jopek
16. 37. 2 COAT OF MANY COLOURS - Eva Cassidy
17. 22. 9 CAPE COD KWASSA KWASSA - Vampire Weekend
18. 10. 5 SIT AND WONDER - The Verve
19. 25. 8 COME ALIVE - Foo Fighters
20. 6. 8 PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
21. 18. 15 DOWN TO EARTH - Peter Gabriel
22. N. 1 ILYENA - The Mars Volta
23. 13. 10 POLSKA MIŁOŚĆ - Raz Dwa Trzy
24. 21. 62 M.I.A. - Avenged Sevenfold
25. 43. 8 CEMETERIES IN LONDON - Coldplay
26. 20. 35 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
27. 23. 13 ZA PIERWSZĄ CHMURĄ - Maryla Rodowicz
28. 32. 3 BUDZIĆ SIĘ I ZASYPIAĆ Z TOBĄ - Dorota Miśkiewicz
29. 19. 7 EVERYTHING COMES TO YOU - Peter Gabriel & Richard Evans & Joji Hirota & Sevara Nazarkhan & Sinead O Connor & Guo Yue
30. 16. 61 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
31. 24. 4 THE FINAL TRUTH - Lunatic Soul
32. N. 1 ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI - Strachy na Lachy
33. 35. 9 TO TAME A LAND - Dream Theater
34. 26. 81 THE FUNERAL - Band Of Horses
35. 36. 4 STRANGE ANIMAL - Sparks
36. 34. 4 MY LOVE IS LIKE A RED RED ROSE - Eva Cassidy
37. 49. 31 GOLIATH - The Mars Volta
38. 28. 17 ONE DAY YOU WILL TEACH ME TO LET GO OF MY FEARS - Sleepmakeswaves
39. P. 5 DEVOUR - Shinedown
40. 50. 9 FIRST LIGHT - Moonspell
41. 48. 3 28 GHOSTS IV - Nine Inch Nails
42. 29. 6 I WILL WRITE PEACE ON YOUR WINGS AND YOU WILL FLY OVER THE WORLD - Sleepmakeswaves
43. 45. 2 COMATOSE (I. VIEW FROM THE SEASHORE) - Pendragon
44. N. 1 IF YOU'RE OUT THERE - John Legend
45. N. 1 SOMEWHERE - Eva Cassidy

46. 42. 4 WHOLE THING - Francis Bebey & Alex Faku & Tim Finn & Peter Gabriel & Karl Walllinger & Andy White
47. 40. 12 PIERWSZY DZIEŃ RESZTY NASZEGO ŻYCIA - Anna Maria Jopek
48. 47. 13 SHOCK & AWE - Tribe after Tribe
49. P. 27 LYRA - Kate Bush
50. P. 8 NOCNY SUFIT - Maryla Rodowicz


poczekalnia:
44. JEJ PORTRET - Anna Maria Jopek & Bogusław Mec
JUNGLE DRUM - Emiliana Torrini
CHAIN OF FOOLS - Eva Cassidy
I CIĄGLE WIDZĘ ICH TWARZE - Hedone
46. ARA BATUR - Sigur Ros
NOW - Mates of State
MED SUD I EYRUM - Sigur Ros
PIGEON DRUMMER - No-Man
THE BLIND WALK OVER THE EDGE - Fear My Thoughts
WHAT IF - Cog
THE LOTUS EATER - Opeth
ERASERHEAD - Pendragon
MARMELADE FIRES - Mum
BATCAT - Mogwai
PORCELAIN HEART - Opeth
BĄDŹ JAK METEOR JAK BŁYSKAŃCE - Made in Poland
J SMITH - Travis
UMMADELIC - Hipgnosis
ANESTHETIZE - Porcupine Tree
SWEETEST ANGEL - Jonatha Brooke
LIFE EXPENTANCY - Klone
BURDEN - Opeth
LESZEK MI MÓWIŁ - Voo Voo
CHELSEA RODGERS - Prince
ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che
FUNKY BAHIA - Sergio Mendes & Will.I.Am & Sideah Garrett
MYSTERY IS CLOSER - Believe
HOME - Immanu El
AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo
VACUITY - Gojira
LETTER FROM GOD TO MAN - Dan Le Sac Vs Scroobius Pip
SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
BLESSED - Fady Maalouf
LONESOME TRAVELLER - Anita Lipnicka & John Porter
LIGHTS ON - David Cook

leżakownia:
8. RICH KID BLUES - The Raconteurs
27. WE ALL FALL DOWN - iLiKETRAiNS
30. CHROMOLĘ - Waglewski Fisz Emade
31. JEST CUDNIE - Maryla Rodowicz
38. I IDOLIZE YOU - Lizz Wright
W CZYICHŻE RĘKACH BYŁEM MANEKINEM - Digitalllove
23.10.2008 07:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #2
 
Totalne zaskoczenie Icon_eek2 Icon_biggrin3
Kolejne wysmienite podium. Dwa spośród trzech utworów na nim i u mnie w TOP 3. Genialnie. A do tego co zrobiło All Nightmare Long to przechodzi ludzkie pojęcie Icon_lol Icon_lol Icon_mrgreen
Dzis nie bede obstawiał który kolor mi sie bardziej spodobał, bo w kazdym z nich jest masa plusów Icon_smile2 Np z zielonego trzy najnizsze, z czerwonego dwa najwyzsze , ponadto z niebieskich cieszy mnie powrót Lyra i Devoura choc u mnie nigdy nie byli Icon_biggrin3 . A ciekawostka jest takze to, że z czarnego na białym nr 10 ma szanse pojawic się u mnie w zestawieniu Icon_mrgreen
23.10.2008 08:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 629
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Aro napisał(a):1. Totalne zaskoczenie Icon_eek2 Icon_biggrin3
2. Kolejne wysmienite podium. Dwa spośród trzech utworów na nim i u mnie w TOP 3. Genialnie.
3. A do tego co zrobiło All Nightmare Long to przechodzi ludzkie pojęcie Icon_lol Icon_lol Icon_mrgreen
4. Dzis nie bede obstawiał który kolor mi sie bardziej spodobał, bo w kazdym z nich jest masa plusów Icon_smile2 Np z zielonego trzy najnizsze, z czerwonego dwa najwyzsze , ponadto z niebieskich cieszy mnie powrót Lyra i Devoura choc u mnie nigdy nie byli Icon_biggrin3 .
5. A ciekawostka jest takze to, że z czarnego na białym nr 10 ma szanse pojawic się u mnie w zestawieniu Icon_mrgreen
1. Przyznam się, że mnie to nie dziwi. Wyniki są faktycznie totalnie zaskakujące, ale jakoś tak w tym tygodniu wyszło.
2. No faktycznie. Chyba pierwszy raz mi się to z kimkolwiek zdarza.
3. Fakt, ale w zeszłym tygodniu czułem, że jest znacznie poniżej miejsca, na którym powinno być.
4. Strasznie to skomplikowane.
5. A to bardzo by mnie ucieszyło.
23.10.2008 10:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Metallica... Icon_eek2 Icon_surprised Icon_mrgreen Co ja co, ale zaskakiwać potrafisz... Icon_wink2 Nie jest za to chyba zaskakujące że cieszy mnie najwyższa nowość Icon_mrgreen Przy czym jej odbiór mamy nieco odmienny bo ja właśnie wolę jej środek Icon_wink2 Najwyższy powrót też niczego sobie Icon_wink2 Jednak pomimo tego reprezentacja mojej listy w poczekalni wciąż jest bardzo silna... Icon_razz

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
23.10.2008 10:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
wchodzę sobie spokojnie, nie spodziewam się nic wielkiego jeśli chodzi o moje ulubione tu piosenki, zaczynam spokojnie czytać komentarz, ale potem mimowolnie rzucam okiem na wyniki listy i SZOOOK!! "All Nightmare Long"!!! I nic innego się dla mnie nie liczy w tym notowaniu przy takim wyniku! (choć cieszę się z powrotu "Devour"). dobrze, że ten genialny kawalek wreszcie na miejscu odpowiednim dla siebie, bo aż przykro było patrzeć na to gdzie było tydzień temu Icon_razz.
23.10.2008 10:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Dołączam się do gratulacji z powodu pojawienia się Metallici w top 3. To z pewnością ich najwyższe miejsce na tej liście, chyba, że czegoś nie pamiętam...
Kolejne pozytywne zaskoczenie to równie spektakularny skok Bjork i Anthonego. Czułem, że Ci się spodoba ;] To mój ulubiony numer z Volty, no może drugi ulubiony. Ciekawe czy Natura ma szansę się pojawić? Sit And Wonder nie kończy krążenia. Wspaniale jest tak spadać i awansować o kilka ładnych oczek z tygodnia na tydzień. Coś nie możesz się zdecydować który kierunek wybrać, może pojawienie się tego numeru w mojej 30 doda ci jakiegoś natchnienia w tym wewnętrznym konflikcie ;]? Coldplay się trzyma! Icon_biggrin I idzie w górę, a miało tak szybko spaść - pamiętam, że sam tak pisałem, ale to jeszcze było przed tym, kiedy nie do końca wierzyłem w bardzo dziwną grawitacje jaka tutaj panuje Icon_razz2
Szkoda mi Lunatica, akurat chwycił mnie ten numer, a tutaj spada...chwycił mnie numer i płyta i może coś na liście się zaprezentuje mojej z niej...ale raczej nie to nagranie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.10.2008 10:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
kajman napisał(a):W Top50 mamy już piosenek tej wykonawczyni,
kajman napisał(a):No i All nightmare long po drugim największym skoku w zestawieniu melduje się na miejscu .
:?: Icon_wink2
kajman napisał(a):Czyżbym tęsknił za latem, bo dwa pierwsze miejsca mają summer w tytule.
Hehe. A zastanawiałem się o co chodzi. Icon_smile2
kajman napisał(a):Mam wrażenie, że gdybym trafił na lepszą wersję Leszek mi mówił, to utwór mógłby zawędrować znacznie wyżej.
Właśnie ściągam płytę, więc jak nie zapomnę to postaram się jakoś niedługo wrzucić.
Szkoda, że Metallica nie awansowała tak w trzecim tygodniu. Icon_wink2
Cieszą wszystkie Evy i tylko szkoda, że ta pierwsza u mnie nie może chwycić...
kajman napisał(a):9. 17. 20 LOVE ME LIKE A RIVER DOES - Melody Gardot
10. 14. 4 CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera & Piotr Nalepa
Super.
kajman napisał(a):20. 6. 8 PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
30. 16. 61 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
Buuuu.
kajman napisał(a):leżakownia:
38. I IDOLIZE YOU - Lizz Wright
Jednak tylko u mnie...
Przydałoby się poznać kilka utworów z Twojej listy, bo chyba już około 7 nie znam.
23.10.2008 11:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
34. 26. 81 THE FUNERAL - Band Of Horses
o...
24.10.2008 06:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 629
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
p.u.r.h. napisał(a):1. Metallica... Icon_eek2 Icon_surprised Icon_mrgreen Co ja co, ale zaskakiwać potrafisz... Icon_wink2
2. Nie jest za to chyba zaskakujące że cieszy mnie najwyższa nowość Icon_mrgreen Przy czym jej odbiór mamy nieco odmienny bo ja właśnie wolę jej środek Icon_wink2
3. Najwyższy powrót też niczego sobie Icon_wink2
4. Jednak pomimo tego reprezentacja mojej listy w poczekalni wciąż jest bardzo silna... Icon_razz
1. Powiem, że siebie także. Czułem, że top powróci, ale top10 wydawał mi się szczytem marzeń.
2. Dla mnie ten środek brzmi sztampowo, szczególnie po tym udziwnionym wstępie.
3. To taki utwór, który nie wiem, dlaczego mi się podoba, bo niby jest w nim wszystko, co podobać mi się nie powinno.
4. Bo tak w zasadzie metal to niekoniecznie moja bajka, więc jeżeli nie zachwyci czymś jeszcze, to jest mu bardzo trudno. Jednak nawet te w poczekalni czymś mnie zachwyciły, tylko że czasem jakby przeszkadzało coś, co niekoniecznie mi pasuje.
24.10.2008 02:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 629
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
ku3a napisał(a):wchodzę sobie spokojnie, nie spodziewam się nic wielkiego jeśli chodzi o moje ulubione tu piosenki, zaczynam spokojnie czytać komentarz, ale potem mimowolnie rzucam okiem na wyniki listy i SZOOOK!! "All Nightmare Long"!!! I nic innego się dla mnie nie liczy w tym notowaniu przy takim wyniku! (choć cieszę się z powrotu "Devour"). dobrze, że ten genialny kawalek wreszcie na miejscu odpowiednim dla siebie, bo aż przykro było patrzeć na to gdzie było tydzień temu Icon_razz.
Mi też było przykro patrzeć, chociaż pewnie nie aż tak, bo żaden utwór, który nie uznam za bardzo dobry, nie ma szans na mojej liście (a w większości przypadków muszę go uznać za znakomity). Z poznanych 5 lub 6 utworów z ostatniej płyty tylko ten dostał szansę na mojej liście.
24.10.2008 02:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 629
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
saferłel napisał(a):1. Dołączam się do gratulacji z powodu pojawienia się Metallici w top 3.
2. To z pewnością ich najwyższe miejsce na tej liście, chyba, że czegoś nie pamiętam...
3. Kolejne pozytywne zaskoczenie to równie spektakularny skok Bjork i Anthonego. Czułem, że Ci się spodoba ;] To mój ulubiony numer z Volty, no może drugi ulubiony.
4. Ciekawe czy Natura ma szansę się pojawić?
5. Sit And Wonder nie kończy krążenia. Wspaniale jest tak spadać i awansować o kilka ładnych oczek z tygodnia na tydzień. Coś nie możesz się zdecydować który kierunek wybrać, może pojawienie się tego numeru w mojej 30 doda ci jakiegoś natchnienia w tym wewnętrznym konflikcie ;]?
6. Coldplay się trzyma! Icon_biggrin I idzie w górę, a miało tak szybko spaść - pamiętam, że sam tak pisałem, ale to jeszcze było przed tym, kiedy nie do końca wierzyłem w bardzo dziwną grawitacje jaka tutaj panuje Icon_razz2
7. Szkoda mi Lunatica, akurat chwycił mnie ten numer, a tutaj spada...chwycił mnie numer i płyta i może coś na liście się zaprezentuje mojej z niej...ale raczej nie to nagranie.
1. No proszę, trochę mnie zaskoczyłeś, bo jakoś wcześniej nie wiedziałem, że Ci się podoba.
2. Moja lista raczej jest młoda, więc poprzednie płyty nie mogły mieć reprezentantów, a koncert sprzed roku (w znanych mi fermentach) mnie nie zachwycił. Ale kilka utworów (szczególnie z Garage) mogłoby mocno namieszać, gdyby pojawiły się teraz.
3. A u mnie dopiero 4 lub 5. Najlepszy był u mnie na szczycie, a drugi niestety nigdy u nikogo się nie pojawił.
4. Słyszałem kilkanaście sekund przez leżące pół metra dalej słuchawki, więc trudno mi się wypowiadać, chociaż brzmiało przyjemnie.
5. Różnice są tak minimalny, że przeoczony lub zauważony jakiś fragmevncik może zdecydować o kilkunastu miejscach w tą lub w tą. Tym razem to w innych utworach coś mnie urzekło.
6. Akurat tym razem utwór pracował na odpowiedniej fali,a ja byłem wyjątkowo skoncentrowany słuchając go i efekt musiał przyjść.
7. Myślę, że Lunatic jeszcze powalczy, w każdym razie powtórzenia ruchu z tego tygodnia raczej nie można się spodziewać.
24.10.2008 02:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 629
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
prz_rulez napisał(a):34. 26. 81 THE FUNERAL - Band Of Horses
o...
Zaskoczenie długością stażu? U Yacy'ego był chyba 88 tygodni w 30 i nie mam się szans do tego wyniku równać. Chyba większym osiągnięciem jest 60 tygodni w pierwszej 10 Anny Marii.
ELIZ. abd3mzowi odpowiem, kiedy będę miał więcej czasu.
24.10.2008 03:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Niech cię więc już nic nie dziwi co wiąże mnie i Metallice, dobra kapela z nich, lubię ich, a nową płytę bardzo lubię nawet Icon_wink

A zdradzisz ten numer Bjork, który nie pojawił się u nikogo, a jest twoim vice?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.10.2008 03:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #14
 
saferłel napisał(a):A zdradzisz ten numer Bjork, który nie pojawił się u nikogo, a jest twoim vice?
Podpowiem, że kajman miał nadzieję że u mnie się pojawi. Icon_wink2
24.10.2008 06:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 629
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
saferłel napisał(a):A zdradzisz ten numer Bjork, który nie pojawił się u nikogo, a jest twoim vice?
Jasne że zdradzę. Chodziło mi o Hope.
24.10.2008 08:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Dzięki, szkoda, że zagadkę zepsułeś, bo dopiero teraz tu zajrzałem Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.10.2008 08:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #17
 
Leszek czeka tam gdzie zwykle. Icon_wink2
27.10.2008 06:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 629
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):W Top50 mamy już piosenek tej wykonawczyni,
kajman napisał(a):No i All nightmare long po drugim największym skoku w zestawieniu melduje się na miejscu .
1. :?: Icon_wink2
kajman napisał(a):Mam wrażenie, że gdybym trafił na lepszą wersję Leszek mi mówił, to utwór mógłby zawędrować znacznie wyżej.
2. Właśnie ściągam płytę, więc jak nie zapomnę to postaram się jakoś niedługo wrzucić.
3. Szkoda, że Metallica nie awansowała tak w trzecim tygodniu. Icon_wink2
4. Cieszą wszystkie Evy i tylko szkoda, że ta pierwsza u mnie nie może chwycić...
kajman napisał(a):9. 17. 20 LOVE ME LIKE A RIVER DOES - Melody Gardot
10. 14. 4 CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera & Piotr Nalepa
Super.
kajman napisał(a):20. 6. 8 PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
30. 16. 61 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
Buuuu.
kajman napisał(a):leżakownia:
38. I IDOLIZE YOU - Lizz Wright
Jednak tylko u mnie...
5. Przydałoby się poznać kilka utworów z Twojej listy, bo chyba już około 7 nie znam.
1. Oba przypadki odmienne. W pierwszym po prostu przeoczenie, w drugim...
Komentarz do listy zaczynam pisać podczas ostatniego przesłuchanie (różnie, ale średnio gdzieś około 7 miejsca), więc nie znam jeszcze wszystkich wyników swojej listy. Zaczynam w zasadzie od niższych miejsc, czasem jednak się zdarza, że poszę o utworze nie wiedząc, na którym miejscu ostatecznie wyląduje i tak było w przypadku Metalliki.
2. Już przeczytałem kolejny post i dziękuję.
3. Dlaczego akurat w 3? Chodzi Ci, że mogła z listy górą wypaść? Icon_wink2
4. Chain of fools? Przearanżowane? Ja też wolałbym, żeby aranżacja była skromniejsza.
9. Zgadzam się!
20. Bywa.
38. Chyba kiedyś była jeszcze u kogoś, ale to było...
5. No tak, jeszcze nie napisałem, że dogadałem się z moim stworzakiem i wszystkie nowości z października są już w podfolderze kajman30 i głębiej w 08.10.
27.10.2008 10:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #19
 
kajman napisał(a):5. No tak, jeszcze nie napisałem, że dogadałem się z moim stworzakiem i wszystkie nowości z października są już w podfolderze kajman30 i głębiej w 08.10.
5 utworów ściągniętych, a reszta inną drogą. Dzięki. Icon_smile2
27.10.2008 11:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości