Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Puppini Sisters 25.10.08 we Wrocławiu
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #1
The Puppini Sisters 25.10.08 we Wrocławiu
Cytat:[Obrazek: puppini.jpg]
Brytyjskie trio, reinterpretujące największe hity minionych epok począwszy od “Boogie Woogie Bugle Boy (of Company B)” legendarnych Andrews Sisters z początku lat 40, przez szalone lata 70 i “Heart of Glass” Blondie aż po rhythm&bluesowe przeboje ostatnich lat takie jak “Crazy In Love” Beyonce. Wszystkie te utwory w wykonaniu The Puppini Sisters łączy jedno - stylizowane na swingujące lata 40te aranżacje.

Dziewczyny zaskarbiły sobie sympatię fanów i krytyków, debiutanckim albumem “Betcha Bottom Dollar” z 2006 roku, a swoją klasę potwierdziły wydanym rok później sophomore’m “The Rise And Fall Of Ruby Woo”. Tymczasem już w przyszłym tygodniu dziewczyny po raz pierwszy odwiedzą nasz kraj na jedynym koncercie we wrocławskiej Wytwórni Filmów Fabularnych, 25.10.08, czyli dokładnie za tydzień! Koncert będzie częścią tegorocznej edycji Ethno Jazz Festival. Bilety w cenie 80 i 100PLN do nabycia m.in. w sieci biletowej eventim.pl. Start koncertu: punkt 19:00. Miejsce: Wytwórnia Filmów Fabularnych, ul. Wystawowa 1, Wrocław. Koncert niestety nie jest w mediach zbyt dobrze promowany. Ja sam dowiedziałem się o nim w zeszłym tygodniu z plakatów rozwieszonych na słupach ogłoszeniowych we Wrocławiu. Wszystkich zainteresowanych bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w tym niepowtarzalnym koncercie!
Dzisiaj kupiłem bilet i oczywiście się wybieram Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.10.2008 07:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
Relacja z koncertu mojego autorstwa, jeśli oczywiście ktoś jest ciekawy Icon_wink2
http://soulbowl.pl/?p=2722

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.11.2008 08:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Grinderman we Wrocławiu saferłel 1 738 03.03.2011 11:32 PM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości