Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam!
Lombthorne Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 697
Dołączył: May 2016
Post: #1
Witam!
Hej. Icon_smile Jestem nowym użytkownikiem tego forum i chciałbym na początku troszkę o sobie opowiedzieć. Icon_wink
Więc należę do tzw. młodego pokolenia. Moje hobby to przede wszystkim muzyka, a także historia i literatura. Od wielu miesięcy odwiedzam to forum, chociaż nie od razu zdecydowałem się na założenie konta. Szczerze powiem, że nie wszystkie wasze listy są w moim typie (chociaż oczywiście szanuję je, oraz ich twórców), ale jest kilka list także w moim typie, które przeglądam.

Dlaczego założyłem konto?
Konto na forum założyłem dla tego, że bardzo mi się podoba atmosfera tutaj panująca ; wymienianie się swoim zdaniem na temat list, utworów, płyt, głosowania na topy artystów, płyt, czy topy tematyczne. Również chciałem w tej grupie się znajdować, ponieważ lubię dyskutować o muzyce i nie tylko. Drugi powód to taki, że również planuję tworzyć swoją listę, ponieważ widzę, że jest to bardzo fajne, ciekawe zajęcie. Na pewno nie wszystkich zainteresuje moja lista, ponieważ jest tam głównie muzyka popularna, jednak i tak będę zapraszam do zerknięcia, gdy opublikuję pierwsze notowanie.
Jak wyglądają wasze początki z tym forum? Dlaczego założyliście tu konto? Czy myślicie, że to była dobra decyzja? Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.06.2016 09:21 PM przez Lombthorne.)
10.06.2016 09:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #2
RE: Witam!
Witamy serdecznie.
Brakuje tu trochę świeżej krwi, więc życzymy udanej przygody z forum.

Lombthorne napisał(a):ale jest kilka list także w moim typie, które przeglądam.
ciekawe, które to listy.

Lombthorne napisał(a):Dlaczego założyliście tu konto? Czy myślicie, że to była dobra decyzja?
oczywiście, że dobra decyzja. Ja już od 408 tygodni prowadzę swoją listę i chyba nie przestanę.
Mam nadzieję, że wciągniesz się jak pozytywnie zakręcony na punkcie muzyki, podsumowan i notowań Icon_smile
10.06.2016 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #3
RE: Witam!
No cześć! Cieszę się, że jednak zdecydowałeś się założyć tutaj konto. Icon_wink
Przyda nam się świeże spojrzenie na to co się teraz dzieje w świecie muzyki. Patrząc po nas tutaj raczej większość z nas jest już ustabilizowana pod względem gustu i tego co się pojawia na liście.
Więc przyda się ktoś nowy, mniej przewidywalny niż My. Icon_wink

Jeśli chodzi o mnie - ja listę prowadzę od wakacji 2009 roku. Początkowo w formie top10, później top20 no i ostatecznie top30. Więc radzę Ci bardzo dobrze przemyśleć, to ile chcesz mieć pozycji na liście, bo później będą problemy np przy podsumowaniu Icon_smile
Poza tym - przyda Ci się sporo samozaparcia ^^
Powodzenia!
10.06.2016 09:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #4
RE: Witam!
Ooo miło powitać nowego użytkownika. Udanej przygody z listą Icon_wink

Mnie tu zwabił mój znajomy z liceum, ładnych pare lat temu. Zacząłem postować i ... zeszło już ponad 230 tygodni.
Tak jak to Remo dobrze ujął, ważne żebyś umiał określić ile będziesz miał wolnego czasu na postowanie i układanie listy.
Było tu już kilku śmiałków, którzy robili to codziennie ale raczej im to nie wyszło. Optymalnie jest raz w tygodniu.
Co do wielkości listy, to już twój wybór. Ja ograniczyłem liczbę utworów z 30 do 20, ze względu na brak czasu Icon_smile
A więc jeszcze raz powodzenia! Liczę na szybkie pojawienie się listy, jestem bardzo ciekaw twojego gustu.
10.06.2016 11:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: Witam!
Witamy i powodzenia! Icon_smile
11.06.2016 10:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: Witam!
Cześć Icon_smile
11.06.2016 10:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #7
RE: Witam!
Witaj!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.06.2016 12:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Witam serdecznie Kondziowsky 19 3 393 20.02.2021 08:47 PM
Ostatni post: Gansenrozes
  Witam wszystkich :) EVENo 11 2 861 01.10.2017 01:16 AM
Ostatni post: Dobromiera

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości